Δεν νιώθω χαρούμενη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 69
  1. #16
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Roto el View Post
    Δεν τους εμπιστεύομαι τους γονείς μου
    Έχουμε καλή σχέση, δεν ειμαστε στα μαχαίρια
    Έχω μια μεγαλύτερη αδερφή που την πηγαίναμε σε ψυχολόγο κ μας έλεγε πως εχει κάποιο πρόβλημα δηλαδή μπορεί να είναι 26 χρόνων και συμπεριφερετε ως 15, όχι πως δεν ξέρει να μιλήσει η κάτι τέτοιο. Βεβαια σε παλιότερα γεγονότα πάθαινε 'κρίσεις' έβριζε χτυπιοταν έπαιζε ξύλο με την μάνα μου, κ έμπαινα στην μέση να την χωρίσω. Τώρα τα πραγματα έχουν ηρεμήσει.

    Καταλάβαινω τι εννοείς για την αποδοχή, νομίζω το είχαμε ξανά συζητήσει, κ νομίζω πως θέλω κάτι παραπάνω από αποδοχή, γιατί πχ μπορεί να έχω ωραιο σώμα αλλά δεν το προβάλω, δεν θέλω να γίνω πχ διάσημη στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
    Δεν θέλω την αποδοχή από ανθρώπους που 'σιχενομαι'
    Χρειάζομαι κάτι παραπάνω, αν ας πούμε με χωρίσει το παιδί όπου είμαι μαζί δεν θα τον κυνηγήσω, 1 χρόνο εκείνος παρακαλαεί με λόγια πιο πολύ
    Δεν ξέρω τι είναι αυτό που ζητάει από εμένα, μπορεί να φοβαται την μοναξιά η δεν ξέρω κ εγώ τι
    Εγώ ενώ τον θέλω κ ενώ γελάω κάποιες φορές νιώθω πως είμαι πιόνι στην ζωή του
    Θελω να πάρω πχ να του ψάξω το κινητό με την έγκριση σου (κ το είχα κάνει όπως είπα πιο πάνω) κ τώρα δειλιαζω να του το πω φοβάμαι και δεν ξέρω γιατί
    Δεν μπορώ να μην είμαι σε εγρήγορση να με κοροϊδεύει αν το κάνει κ εγώ απλά να το κρατάω μεσα μου!
    Μα γιατί να ψάξεις το κινητό του? Άλλο να το παρεις στα χέρια σου για να στείλεις ένα μήνυμα, να κάνεις μια κλήση και άλλο να το ψάξεις. Έχετε σχέση και αυτός ο άνθρωπος που είσαι μαζί του έχει και την ζωή του. Δεν σημαίνει ότι δεν θα σε σέβεται ή θα βρει κάποια αλλη.. Αν δεν τον εμπιστεύεσαι τότε καλύτερα να χωρίσεις πάρα να κάνεις συνέχεια τον κατάσκοπο. Δεν νομίζω πως αυτή η κατάσταση είναι ευχάριστη για κάποιον από τους δύο σας.

    Γιατί δεν εμπιστεύεσαι τους γονείς σου??

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Μα γιατί να ψάξεις το κινητό του? Άλλο να το παρεις στα χέρια σου για να στείλεις ένα μήνυμα, να κάνεις μια κλήση και άλλο να το ψάξεις. Έχετε σχέση και αυτός ο άνθρωπος που είσαι μαζί του έχει και την ζωή του. Δεν σημαίνει ότι δεν θα σε σέβεται ή θα βρει κάποια αλλη.. Αν δεν τον εμπιστεύεσαι τότε καλύτερα να χωρίσεις πάρα να κάνεις συνέχεια τον κατάσκοπο. Δεν νομίζω πως αυτή η κατάσταση είναι ευχάριστη για κάποιον από τους δύο σας.

    Γιατί δεν εμπιστεύεσαι τους γονείς σου??
    Νομίζω πως είναι εύκολο να λέμε πως αν δεν εμπιστεύεσαι τον άνθρωπο που είσαι τότε χωρίζεις, το δύσκολο είναι στην πράξη.
    Δεν θέλω να γίνω τύπος 'κατασκόπου' να το κοιτάω κάθε 5 λεπτά, απλά πιστεύω πως αν κάτι υπάρχει στο κινητό του αν κάτι μου κρύβει τότε θα το μάθω και δεν θα χαραμιζω τον χρόνο μου με κάποιον υποκριτη. (Χωρίς αυτή την στιγμή να τον θίγω γιατί μπορεί ο άνθρωπος να είναι εντάξει κ να έχω τρομερές ανασφάλειες.)
    Απλά εχωω ένα ένστικτό από πάντα πως κάτι μου κρύβει, κ πως αν μου το πει ξέρει πως δεν θα είμαστε ξανά μαζί συν τα μεμονωμένα περιστατικά που περιγράφω που είναι λογος τσακωμού.

    Όταν λέω ότι δεν εμπιστεύομαι τους γονείς μου εννοώ ότι δεν τους λέω πράγματα για μένα, για το πως νιώθω η για την σχέση μου πχ....
    Πιστεύω πως η μάνα μου έχει παλιό μυαλό, πήγε σχολείο μέχρι το γυμνάσιο μετά δούλεψε, οπότε δεν είναι μορφωμένη στο επίπεδο που θέλω εγώ για να με νιώσει.
    Θα λεγα πως είμαστε μια απομακρύσμενη οικογένεια τουλάχιστον εγω νιώθω πως αυτοί είναι αυτοί κ εγώ είμαι εγώ

  3. #18
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Roto el View Post
    Νομίζω πως είναι εύκολο να λέμε πως αν δεν εμπιστεύεσαι τον άνθρωπο που είσαι τότε χωρίζεις, το δύσκολο είναι στην πράξη.
    Δεν θέλω να γίνω τύπος 'κατασκόπου' να το κοιτάω κάθε 5 λεπτά, απλά πιστεύω πως αν κάτι υπάρχει στο κινητό του αν κάτι μου κρύβει τότε θα το μάθω και δεν θα χαραμιζω τον χρόνο μου με κάποιον υποκριτη. (Χωρίς αυτή την στιγμή να τον θίγω γιατί μπορεί ο άνθρωπος να είναι εντάξει κ να έχω τρομερές ανασφάλειες.)
    Απλά εχωω ένα ένστικτό από πάντα πως κάτι μου κρύβει, κ πως αν μου το πει ξέρει πως δεν θα είμαστε ξανά μαζί συν τα μεμονωμένα περιστατικά που περιγράφω που είναι λογος τσακωμού.

    Όταν λέω ότι δεν εμπιστεύομαι τους γονείς μου εννοώ ότι δεν τους λέω πράγματα για μένα, για το πως νιώθω η για την σχέση μου πχ....
    Πιστεύω πως η μάνα μου έχει παλιό μυαλό, πήγε σχολείο μέχρι το γυμνάσιο μετά δούλεψε, οπότε δεν είναι μορφωμένη στο επίπεδο που θέλω εγώ για να με νιώσει.
    Θα λεγα πως είμαστε μια απομακρύσμενη οικογένεια τουλάχιστον εγω νιώθω πως αυτοί είναι αυτοί κ εγώ είμαι εγώ
    Φυσικά και δεν είμαι εύκολο να χωρίσεις
    .. Εσύ είπες όμως πιο πάνω ότι είσαι και μετά δύο πόδια εκτός.

    Με τις άλλες σχέσεις γενικά πως ήσουν?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Φυσικά και δεν είμαι εύκολο να χωρίσεις
    .. Εσύ είπες όμως πιο πάνω ότι είσαι και μετά δύο πόδια εκτός.

    Με τις άλλες σχέσεις γενικά πως ήσουν?
    Κάνω δύσκολα σχέσεις, αν κάτι δεν μου αρέσει φεύγω
    Είχα χρόνια να ερωτευτώ για να είμαι ειλικρινείς
    Με τις άλλες σχέσεις μου ήμουν κάπως αδιάφορη και ζηλιάρα, θυμάμαι μίλαγα με ενα παιδί εξ αποστάσεως, και θυμαμαι πως είχα ξενερώσει μαζί του επειδή έκανε συνέχεια 'like' σε κάποια βέβαια αυτό ήταν πριν 2 χρόνια... Αυτό ήταν καθαρή ανασφάλεια κ κατωτέρωτητα τώρα θα ζήλευα μόνο αν μου είχε δώσει δικαίωμα
    Και σε μια μεγάλη σχέση που είχα 3 χρόνια θυμάμαι πως επερνα το κινητό του αλλά δεν το είχα ψάξει ποτέ το επερνα για να βγάλω φωτογραφίες κ τέτοια.. Είχα τούς κωδικούς του και εκείνος τους δικούς μου αλλά μιλάω για μικρότερη ηλικία ήμουν πιο πολύ ο ευατος μου δεν φοβόμουν μην με παρεξηγήσει
    Γενικά θα ήθελα σε μια σχέση να υπάρχει ο έλεγχος αλλά όχι σαν ντετέκτιβ,
    Να ξέρω πχ για την ζωή του με ποια μιλάει και τι ρόλο έχει παίξει ένας άνθρωπος
    Με το παιδί που είμαι έχει πχ διάφορες 'φιλεες' που είχε κάνει κ σεξ με μια από αυτές
    Δεν ξέρω τι λένε αν είναι όντως φίλες η έχει κάνει κάτι άλλο με κάποια
    Μου τις έχει δείξει αλλά μέχρι εκεί θα ήθελα να δω συνομιλίες και να μάθω περισσότερα

  5. #20
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Roto el View Post
    Κάνω δύσκολα σχέσεις, αν κάτι δεν μου αρέσει φεύγω
    Είχα χρόνια να ερωτευτώ για να είμαι ειλικρινείς
    Με τις άλλες σχέσεις μου ήμουν κάπως αδιάφορη και ζηλιάρα, θυμάμαι μίλαγα με ενα παιδί εξ αποστάσεως, και θυμαμαι πως είχα ξενερώσει μαζί του επειδή έκανε συνέχεια 'like' σε κάποια βέβαια αυτό ήταν πριν 2 χρόνια... Αυτό ήταν καθαρή ανασφάλεια κ κατωτέρωτητα τώρα θα ζήλευα μόνο αν μου είχε δώσει δικαίωμα
    Και σε μια μεγάλη σχέση που είχα 3 χρόνια θυμάμαι πως επερνα το κινητό του αλλά δεν το είχα ψάξει ποτέ το επερνα για να βγάλω φωτογραφίες κ τέτοια.. Είχα τούς κωδικούς του και εκείνος τους δικούς μου αλλά μιλάω για μικρότερη ηλικία ήμουν πιο πολύ ο ευατος μου δεν φοβόμουν μην με παρεξηγήσει
    Γενικά θα ήθελα σε μια σχέση να υπάρχει ο έλεγχος αλλά όχι σαν ντετέκτιβ,
    Να ξέρω πχ για την ζωή του με ποια μιλάει και τι ρόλο έχει παίξει ένας άνθρωπος
    Με το παιδί που είμαι έχει πχ διάφορες 'φιλεες' που είχε κάνει κ σεξ με μια από αυτές
    Δεν ξέρω τι λένε αν είναι όντως φίλες η έχει κάνει κάτι άλλο με κάποια
    Μου τις έχει δείξει αλλά μέχρι εκεί θα ήθελα να δω συνομιλίες και να μάθω περισσότερα
    Είσαι συνέχεια στην πρίζα όμως και την ανασφάλεια.. Αυτό θες από μια σχέση?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Είσαι συνέχεια στην πρίζα όμως και την ανασφάλεια.. Αυτό θες από μια σχέση?
    Εννοείται πως όχι αλλά μερικές φορές είναι πιο πάνω από μένα, κ ο άλλος δεν βοηθάει
    Ο σύντροφος εννοώ οποίος διποτε κ αν είναι...
    Δεν περίμενω να με σώσει, αλλά χρειάζομαι κατανόηση και τις περισσότερες φορές δεν υπάρχει ενώ σε μια σχέση τα δίνω όλα ότι θέλει ο άλλος

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Εγώ πάλι δεν νομίζω ότι ο άλλος δεν δείχνει κατανόηση, απλά είσαι τόσο υπερβολική και ανασφαλής που όσες υποχωρήσεις να κάνει κι ελεγκτικότητες να ανεχτεί, πάλι κάτι θα βρεις να τρώγεσαι.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Εγώ πάλι δεν νομίζω ότι ο άλλος δεν δείχνει κατανόηση, απλά είσαι τόσο υπερβολική και ανασφαλής που όσες υποχωρήσεις να κάνει κι ελεγκτικότητες να ανεχτεί, πάλι κάτι θα βρεις να τρώγεσαι.
    Προσπαθώ να καταλάβω αν όντως φταίω εγώ ή ο άλλος είναι η καλός ηθοποιός.
    Μπορώ να δεχτώ την αλήθεια για τον ευατο μου, και να την δουλέψω όμως δεν νιώθω πως είμαι υπερβολική.
    Πχ χθες εκεί που καθόμασταν άρχιζε κ χτύπαγε το κινητό του σε μηνύματα,μετά χτύπησε απόκρυψη και μετά ξανά μήνυμα, πάω το βλέπει και του λέω τι έγινε? Μου λέει πως ήταν με απόκρυψη κ μετά του λέω τα μηνύματα? Πάει να τα δει και δια μαγείας είχαν εξαφανιστεί
    Του λέω σήμερα το πρωί τα μηνύματα ήρθαν? Κ μου λέει όχι ορκίζεται ότι δεν έκανε κάτι ότι δεν τα έσβησε η κάτι τέτοιο
    Και σου λέω εγώ σε αυτή την περίπτωση τι κάνω?
    Χτύπησε το κινητό αλλά δεν υπήρχε τίποτα?
    Κ προφανώς δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι αυτό η να κάνω υποθέσεις!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Από τον τρόπο που γράφεις γενικά όσο έχω δει τα θέματά σου εδώ πέρα, έχω την εντύπωση ότι είσαι πραγματικά πολύ ανασφαλής και γίνεσαι ελεγκτική. Αυτό είναι για εμένα άσχετο με την εκάστοτε σχέση σου.

    Αν θες να σου πω για την συγκεκριμένη σχέση, αφού έχετε μέσα σε ένα χρόνο τόσους τσακωμούς και επανασυνδέσεις, δεν το βλέπω να προχωράει και πολύ. Άλλωστε λες ότι έχεις ξενερώσει και σε τουμπάρει πάλι, αλλά δεν αισθάνεσαι καλά μαζί του. Γενικά να ξέρεις ότι αν δεν έχεις μέτρο και δεν αισθάνεσαι εμπιστοσύνη σε μία σχέση από την αρχή με αποτέλεσμα να γίνεσαι πιεστική στον άλλον, κάποιος ειλικρινής, τίμιος και σοβαρός άνθρωπος σπάνια θα καθήσει να το παλέψει. Διότι όταν ο άλλος είναι σωστός, με το να τον υποψιάζεσαι και να προσπαθείς να τον ελέγξεις, υποτιμάς την ίδια του την προσωπικότητα και ακόμα καιαισθήματα να έχει για εσένα θα ξενερώσει ή θα βάλει την αξιοπρέπειά του πάνω από όλα. Αν πάλι δεν είναι και πολύ σωστός και ώριμος, αν από την αρχή παίζει αλλού, βρίσκει πάτημα και σε κοροϊδέυει και σε υποτιμάει κι αυτός και έχετε μία αρρωστημένη σχέση. Ή με την στάση σου μετά τον κάνεις να μένει μαζί σου και να σε δουλεύει και να σε παίζει και να σε βγάζει παρανοϊκή, διότι έχεις δώσει πατήματα με υπερβολική συμπεριφορά σε απλά πράγματα, οπότε ακόμα κι αν έχεις λόγο πράγματι να κάνεις σκηνές θα σε βγάλει κι εκεί φάουλ. Αν θέλει ο άλλος να στην κάνει, θα στην κάνει, αυτό δεν θες να καταλάβεις. Με αυτόν που είσαι μαζί δεν τα πάτε καλά, το παίρνεις απόφαση, το τελειώνεις, μένεις μόνη σου να τα βρεις λίγο με εσένα και αργότερα πας σε άλλα πιο ήρεμη και κατασταλαγμένη. Η ίδια είπες κάπου πιο πάνω ότι αυτή η σχέση είναι άρρωστη. Ε, τι κάνεις σε μία άρρωστη σχέση και δεν φεύγεις;

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Από τον τρόπο που γράφεις γενικά όσο έχω δει τα θέματά σου εδώ πέρα, έχω την εντύπωση ότι είσαι πραγματικά πολύ ανασφαλής και γίνεσαι ελεγκτική. Αυτό είναι για εμένα άσχετο με την εκάστοτε σχέση σου.

    Αν θες να σου πω για την συγκεκριμένη σχέση, αφού έχετε μέσα σε ένα χρόνο τόσους τσακωμούς και επανασυνδέσεις, δεν το βλέπω να προχωράει και πολύ. Άλλωστε λες ότι έχεις ξενερώσει και σε τουμπάρει πάλι, αλλά δεν αισθάνεσαι καλά μαζί του. Γενικά να ξέρεις ότι αν δεν έχεις μέτρο και δεν αισθάνεσαι εμπιστοσύνη σε μία σχέση από την αρχή με αποτέλεσμα να γίνεσαι πιεστική στον άλλον, κάποιος ειλικρινής, τίμιος και σοβαρός άνθρωπος σπάνια θα καθήσει να το παλέψει. Διότι όταν ο άλλος είναι σωστός, με το να τον υποψιάζεσαι και να προσπαθείς να τον ελέγξεις, υποτιμάς την ίδια του την προσωπικότητα και ακόμα καιαισθήματα να έχει για εσένα θα ξενερώσει ή θα βάλει την αξιοπρέπειά του πάνω από όλα. Αν πάλι δεν είναι και πολύ σωστός και ώριμος, αν από την αρχή παίζει αλλού, βρίσκει πάτημα και σε κοροϊδέυει και σε υποτιμάει κι αυτός και έχετε μία αρρωστημένη σχέση. Ή με την στάση σου μετά τον κάνεις να μένει μαζί σου και να σε δουλεύει και να σε παίζει και να σε βγάζει παρανοϊκή, διότι έχεις δώσει πατήματα με υπερβολική συμπεριφορά σε απλά πράγματα, οπότε ακόμα κι αν έχεις λόγο πράγματι να κάνεις σκηνές θα σε βγάλει κι εκεί φάουλ. Αν θέλει ο άλλος να στην κάνει, θα στην κάνει, αυτό δεν θες να καταλάβεις. Με αυτόν που είσαι μαζί δεν τα πάτε καλά, το παίρνεις απόφαση, το τελειώνεις, μένεις μόνη σου να τα βρεις λίγο με εσένα και αργότερα πας σε άλλα πιο ήρεμη και κατασταλαγμένη. Η ίδια είπες κάπου πιο πάνω ότι αυτή η σχέση είναι άρρωστη. Ε, τι κάνεις σε μία άρρωστη σχέση και δεν φεύγεις;
    Είναι άρρωστη γιατί υπάρχουν πολλοί τσακωμοι έχουν αρχίσει όλοι από δική μου πρωτοβουλία
    Αλλά σε κάποια δεν είναι η ανασφάλεια, είναι σοβαρα αλλά γίνετε αυτό που είπες, ότι λόγο το ότι είμαι υπερβολική μου βγάζει φάουλ.
    Το δουλεύω με εμένα... Είναι εύκολο να πεις φεύγω η να πεις θα σου είμαι πιστός αλλά είναι δύσκολο να το τηρήσεις όταν υπάρχουν συναισθήματα, δεν είναι όλα μαύρα...
    Το πρόβλημα μου είναι πως πιο πάνω έθιξες διαφορά ενδοχομενα ότι είμαι υπερβολική η ότι αυτός το έχει καταλάβει κ παίζει μαζί μου
    Το θέμα μου είναι ότι περπατώ με τα μάτια κλειστά γιατι συμβαίνουν μεμωνομενα περιστατικά που ίσως κάτι να είναι αλλα δεν βλέπω φως τον κατηγορώ για κάτι αλλά νιώθω πως επειδή είμαι υπερβολική ίσως να είμαι κ λάθος αλλά υπάρχουν ενδείξεις που λένε το αντίθετο
    Δεν μπορώ να καταλάβω αν είμαιιι εγω το λάθος ή εκείνος

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν θα το καταλάβεις όμως αν αυτός κάνει κάτι με την τακτική που ακολουθείς, σκηνές, ψαξίματα στα κινητά, ερωτήσεις για κάθε τηλέφωνο που χτυπάει και πάει λέγοντας. Απλά θα τσακώνεστε όλη την ώρα και θα τον κάνεις να προσέχει περισσότερο αν παίζει αλλού.
    Παίξτο άνετη ένα διάστημα, πέρνα καλά μαζί του κι άστον να αναρωτιέται. Είτε που θα προβληματιστεί, θα σε κυνηγήσει/εκτιμήσει περισσότερο και θα βρείτε κάποιες ισορροπίες, είτε αν παίζει κάτι άλλο, θα χαλαρώσει και θα κάνει κάποιο χτυπητό λάθος, οπότε θα έχεις την απάντηση που θες.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Πιστεύεις πως στο τέλος όλα ανακαλύπτονται?
    Ξέρεις φοβάμαι να κολλήσω σε μια σχέση που μπορεί να υπάρχει κοροϊδία

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Προσωπικά αν με τον άλλο έχω από τον πρώτο καιρό διαφωνίες, ασυμφωνία χαρακτήρων και τσακωμούς, δεν κάθομαι να το ψάχνω και πολύ το τι και πως. Είτε ταιριάζεις και τα βρίσκεις με κάποιον στην συγκεκριμένη φάση της ζωής σου, είτε όχι. Δεν είναι η προτεραιότητά μου στο αν υπάρχει απιστία. Επειδή εσύ λες ότι θες να το παλέψεις και επικεντρώνεσαι σε αυτό το κομμάτι καθαρά, όπως το βλέπω, ναι, πιστεύω πως αργά η γρήγορα θα φανεί. Το να πάει με το αυτοκινητο μια κοπέλα που τον γουστάρει σε μία εξυπηρέτηση, δεν είναι στοιχείο. Το να σου λέει π.χ. ότι κάθε μέρα στις 8 πάει στου φίλου του του Γιάννη για να παίξουν pro και να ανακαλύψεις ότι πάει τσάρκες με τη Γιάννα κάθε μέρα, είναι στοιχείο. Ακόμα κι αν σου πει ότι είναι φιλικό και δεν στο είπε γιατί θα ζήλευες, χλωμό να είναι έτσι, σωστά; Και φιλικό να είναι, το ότι σου κρύβει κάτι που κάνει κάθε μέρα και σου λέει ψέματα, είναι λόγος να τον σουτάρεις. Δεν έχουν όλα τα πράγματα την ίδια βαρύτητα.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Ακριβώςς και εδώ που θέλω να καταλήξω είναι πως θα τον πιάσω αν πηγαίνει πχ βόλτες με την Γιάννα? Αν είναι τόσο καλός στο να κρύβετε?
    Έχεις δίκιο στο ότι επικεντρωνομαι στην απιστία ή στην κοροϊδία στο ψέμα...
    Πιανομαι από σκηνικά αλλά δεν καταλήγω κάπου
    Χθες πέρα από τα μηνύματα και την απόκρυψη που σου είπα, τον πήρε τηλέφωνο 2 φορές ένας αριθμός εκείνος γενικά τα σηκώνει αυτό δεν το σήκωσε
    Πες μου αν ειναι πχ άλλη τι πρέπει να κάνω για να μάθω? Αν ας πούμε είναι άλλη και δεν το σήκωσε γιατί το ξέρει έφαγα χθες την μέρα μου θα φάω και σήμερα την μέρα μου και το αύριο μέχρι να ξανά πάρει αυτός ο αριθμός? Και να μην το σηκώσει και να μου υπενθυμίζει πως κάτι γίνετε?
    Μπορεί και να μην είναι τίποτα και να σπάω το κεφάλι μου τσάμπα και να κάνω σενάρια αλλά νομίζω πως σε οποιαδήποτε σχέση αυτό θα ήταν ένας μικρός προβλήματισμος

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μα αν παίζει με άλλη και τον ρωτάς δεν θα σου το πει. Αν του στέλνει μηνύματα και ξέρει ότι ελέγχεις το κινητό του και τον υπολογιστή του θα τα σβήσει. Το παίζεις cool και θα φανεί κάπου στην καθημερινότητά σας αυτό, ιδίως τώρα που χαλαρώνει η καραντίνα. Αν κόβει βόλτες με τη Γιάννα, κάποιος θα τον δει. Κάπου θα μάθεις τυχαία ότι ο Γιάννης εκείνη την ώρα δεν ήταν με τον δικό σου σπίτι του να παίζει pro, αλλά με τα παιδιά στην πλατεία να αράζουν στα παγκάκια. Χίλιοι τρόποι υπάρχουν να μάθεις τι παίζει από εκεί που δεν το περιμένεις πολλές φορές.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Κάποτε ήσουν χαρούμενη...
    By Eri89 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 21
    Last Post: 22-01-2020, 06:50
  2. Νιωθω πολυ παραξενα..νιωθω οτι παω στα χαμενα.
    By Confused889 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-2019, 12:32
  3. Replies: 3
    Last Post: 15-10-2018, 01:23
  4. Δεν θα'μαι ποτε χαρουμενη;
    By ella2 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 56
    Last Post: 24-02-2012, 01:54
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •