Δεν νιώθω χαρούμενη - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο λεω. το γιουτιουμπ παιζει η τηλ. οχι τα μηνυματα του κινητου.
    Εμένα μου είπε πως έκανε κατροπτισμο η όπως λέγετε αυτή η λέξη όπου δεν την θυμάμαι
    Δηλαδή ότι κάνεις στο κινητό εμφανίζεται και στην τηλεόραση
    Και οταν βγήκε από το γιουτιουμπ για να δούμε να μηνύματα βγήκε κ από την τηλεόρασή ταυτόχρονα οπότε αν τα έσβηνε δεν θα τα βλεπα?

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Roto el View Post
    Εμένα μου είπε πως έκανε κατροπτισμο η όπως λέγετε αυτή η λέξη όπου δεν την θυμάμαι
    Δηλαδή ότι κάνεις στο κινητό εμφανίζεται και στην τηλεόραση
    Και οταν βγήκε από το γιουτιουμπ για να δούμε να μηνύματα βγήκε κ από την τηλεόρασή ταυτόχρονα οπότε αν τα έσβηνε δεν θα τα βλεπα?
    δεν ξερω τι θα εβλεπες και τι ειδους μηνυματα κουδουνιζαν, αλλα στην τηλεοραση δεν θα τα εβλεπες επειδη εκανε αναμεταδοση του γιουτουμπ. μονο στο κινητο μπορεις να τα δεις

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ξερω τι θα εβλεπες και τι ειδους μηνυματα κουδουνιζαν, αλλα στην τηλεοραση δεν θα τα εβλεπες επειδη εκανε αναμεταδοση του γιουτουμπ. μονο στο κινητο μπορεις να τα δεις
    Τι να πω εγώ πάντως το καταπια κ αυτό

  4. #64
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Location
    Αθηνα
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by Roto el View Post
    Γειά σας και πάλι
    Όπως λέει κι ο τίτλος δεν νιώθω χαρούμενη στην σχέση μου.
    Πριν λίγο καιρό επανασυνδεθηκα με το αγόρι μου όπου συνολικά είμαστε μαζί 1 χρόνο περίπου
    Την σχέση την λες άρρωστη 1 χρόνο τώρα την μια είμαστε καλά και τις υπόλοιπες μέρες τσακωνομαστε
    Δεν νιώθω εμπιστοσύνη και θα μου πεις γιατί δεν φεύγεις, φεύγω αλλά επιμένει και με ρίχνει όμως δεν είμαι ο ευατος μου δεν ξέρω αν πραγματικά έχω το θέμα εγώ ή ο άλλος με κοροϊδεύει ψιλό γαζί.
    Πριν τα βρούμε μιλήσαμε κ η τελευταία μου κουβέντα ήταν έχεις να μου πεις κάτι πριν να είμαστε ξανά μαζί? Κάτι που πρέπει να ξέρω? Εκείνος απάντησε όχι
    Επειτα από ένα διάστημα ανακάλυψα πως του στέλνει η πρώην του κάτι που δεν είπε γιατί δεν το θεώρησε σημαντικό
    Μετά μου είπε πως πήγε κάποια με το αμάξι του στο φαρμακείο γιατί είχε κοπεί (αυτή η κάποια τον γουστάρει) όπου και αυτο δεν μου το είπε γιατί δεν το θεώρησε σημαντικό.
    Μόνο εμένα μου φαίνεται πως έπρεπε να μην τα ξέχασει? Μόνο εμένα μου φαίνεται πως ήταν σημαντικα?
    Θυμόταν να μου πει τι έκανε όλον τον καιρό που ήμασταν χωριά αλλά δεν θυμόταν να μου πει αυτά τα 2 γεγονότα?
    Επίσης μια μέρα του είπα να μου δώσει το κινητό του, μου το έδωσε κι άρχισε γκρίνια τύπου το ότι πέφτω στα μάτια του κι τέτοια κ έτσι δεν το έψαξα νιώθω πως είμαι πιόνι πως βρίσκει πάντα μια δικαιολογία, τσακωνομαστε αλλά μετά επιμένει κ ξανά γυρνάω.
    Νιώθω μπερδεμένη
    οταν δυο ανθρωποι τσακονοντε σε μια σχεση ειναι η αρχη του τελους εαν τσακονοντε συχνα. πρεπει να υπαρχει αρμονια σε μια σχεση και κατανοηση χωρις παιχνιδια ζηλιας και εγωισμου,σπανιο πραγμα στις μερες μας μια σωστη σχεση εγω θα σε συμβουλευα να χωρισεις και να ηρεμισεις λιγο και να σκευθεις οτι εκει εξω υπαρχουν αγορια που θα σε συμπληρωναν συναισθηματικα και ερωτικα και δεν θα ειχατε αρμονια χωρις τσακωμους καθολου. υπαρχουν τετοια ατομα απλα ειναι δυσκολο να τους βρεις και να καταλαβεις οτι ειναι αυτοι. ευχομαι καλη τυχη.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by celestial psyche View Post
    οταν δυο ανθρωποι τσακονοντε σε μια σχεση ειναι η αρχη του τελους εαν τσακονοντε συχνα. πρεπει να υπαρχει αρμονια σε μια σχεση και κατανοηση χωρις παιχνιδια ζηλιας και εγωισμου,σπανιο πραγμα στις μερες μας μια σωστη σχεση εγω θα σε συμβουλευα να χωρισεις και να ηρεμισεις λιγο και να σκευθεις οτι εκει εξω υπαρχουν αγορια που θα σε συμπληρωναν συναισθηματικα και ερωτικα και δεν θα ειχατε αρμονια χωρις τσακωμους καθολου. υπαρχουν τετοια ατομα απλα ειναι δυσκολο να τους βρεις και να καταλαβεις οτι ειναι αυτοι. ευχομαι καλη τυχη.
    Το ξέρω πως εκεί έξω υπάρχουν αγόρια που θα τους δώσω και θα μου δώσουν αρμονία, κ τώρα πια δεν γυρνάω στην σχέση μου μιας κ έχουμε χωρίσει κ έκανε αρκετά και δεν θέλω να ξανά περάσω το ίδιο, απλά ακόμα όταν τον βλέπω με κάποια άλλη να χαζολγελαει με ενοχλεί κ δεν ξέρω πότε θα αρχίσει να μην με νοιάζει καν

  6. #66
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Location
    Αθηνα
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by Roto el View Post
    Το ξέρω πως εκεί έξω υπάρχουν αγόρια που θα τους δώσω και θα μου δώσουν αρμονία, κ τώρα πια δεν γυρνάω στην σχέση μου μιας κ έχουμε χωρίσει κ έκανε αρκετά και δεν θέλω να ξανά περάσω το ίδιο, απλά ακόμα όταν τον βλέπω με κάποια άλλη να χαζολγελαει με ενοχλεί κ δεν ξέρω πότε θα αρχίσει να μην με νοιάζει καν
    να μην σε ενοχλεί να εισαι κυρια με τον εαυτο σου βρε συ ολα για καποιο λογο γίνονται. οσοι ανθρωποι φευγουν απο την ζωη σου η δεν κολλάνε υπαρχει λογος να εισαι δυνατη και μην στεναχωριέσαι η ζωη ειναι μπροστα σου,οταν κάνεις αληθινη σχεση με κατανόηση και σεβασμο και αμοιβαια αισθήματα θα το καταλαβεις πιστεψε με. θα αρχισει να μην σε νοιαζει καν οταν αποδεχτείς μεσα σου οτι ο ανθρωπος αυτος δεν ηταν για σενα και οτι εξω υπάρχουν αλλα αγορια που θα σε εκαναν πραγματικα χαρούμενη!!! λιγα...αλλα υπάρχουν και ας ειναι λιγα. ετσι θα πας μπροστα και θα ξεχαστείς.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    185
    Quote Originally Posted by celestial psyche View Post
    να μην σε ενοχλεί να εισαι κυρια με τον εαυτο σου βρε συ ολα για καποιο λογο γίνονται. οσοι ανθρωποι φευγουν απο την ζωη σου η δεν κολλάνε υπαρχει λογος να εισαι δυνατη και μην στεναχωριέσαι η ζωη ειναι μπροστα σου,οταν κάνεις αληθινη σχεση με κατανόηση και σεβασμο και αμοιβαια αισθήματα θα το καταλαβεις πιστεψε με. θα αρχισει να μην σε νοιαζει καν οταν αποδεχτείς μεσα σου οτι ο ανθρωπος αυτος δεν ηταν για σενα και οτι εξω υπάρχουν αλλα αγορια που θα σε εκαναν πραγματικα χαρούμενη!!! λιγα...αλλα υπάρχουν και ας ειναι λιγα. ετσι θα πας μπροστα και θα ξεχαστείς.
    Πλέον το έχω αποδεχτεί απλά όταν δίνεις τοσα πολλά κ ο αλλος κοιτάει να σε εκδικηθεί να σου κάνει κακό ακόμη κ όταν χωρίζετε δεν ξέρω δεν μπορώ να το χωνέψω, πλέον δεν υπάρχει πίσω γύρισμα νόμιζα πως αυτός μου έδινε ευκαιρίες για να γυρίσω ακόμα κ αν προσπαθούσε πρώτος αλλά τελικά εγώ έδινα ευκαιρίες σε κάτι που δεν άλλαξε ποτέ
    Κάπου διάβασα είμαστε ότι σκεφτόμαστε οπότε προχωράμε μπροστά όσο πιο θετικά γίνετε

  8. #68
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Location
    Αθηνα
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by Roto el View Post
    Πλέον το έχω αποδεχτεί απλά όταν δίνεις τοσα πολλά κ ο αλλος κοιτάει να σε εκδικηθεί να σου κάνει κακό ακόμη κ όταν χωρίζετε δεν ξέρω δεν μπορώ να το χωνέψω, πλέον δεν υπάρχει πίσω γύρισμα νόμιζα πως αυτός μου έδινε ευκαιρίες για να γυρίσω ακόμα κ αν προσπαθούσε πρώτος αλλά τελικά εγώ έδινα ευκαιρίες σε κάτι που δεν άλλαξε ποτέ
    Κάπου διάβασα είμαστε ότι σκεφτόμαστε οπότε προχωράμε μπροστά όσο πιο θετικά γίνετε
    ειμαστε οτι σκεφτομαστε ακριβως... συνηθως οι κοπελες δινουν ευκαιριες στα αγορια ναι. να το αποδεκτεις και θα εισαι μια χαρα

  9. #69
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Location
    Αθηνα
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by Roto el View Post
    Πλέον το έχω αποδεχτεί απλά όταν δίνεις τοσα πολλά κ ο αλλος κοιτάει να σε εκδικηθεί να σου κάνει κακό ακόμη κ όταν χωρίζετε δεν ξέρω δεν μπορώ να το χωνέψω, πλέον δεν υπάρχει πίσω γύρισμα νόμιζα πως αυτός μου έδινε ευκαιρίες για να γυρίσω ακόμα κ αν προσπαθούσε πρώτος αλλά τελικά εγώ έδινα ευκαιρίες σε κάτι που δεν άλλαξε ποτέ
    Κάπου διάβασα είμαστε ότι σκεφτόμαστε οπότε προχωράμε μπροστά όσο πιο θετικά γίνετε
    και κατι ακομα... ειναι ολα περιστασιακα μην κολας στις αναμνησεις κρατα τα καλα και προχωρα και να εισαι σιγουρη πως ο επομενος θα σου χαρισει καλυτερες αναμνησεις να εχεις παντα ετσι γινεται γιατι οσο μεγαλωνουμε ωριμαζουμε και εκτιμαμε ποιο πολυ την ψυχη του αλλου

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Κάποτε ήσουν χαρούμενη...
    By Eri89 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 21
    Last Post: 22-01-2020, 06:50
  2. Νιωθω πολυ παραξενα..νιωθω οτι παω στα χαμενα.
    By Confused889 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-2019, 12:32
  3. Replies: 3
    Last Post: 15-10-2018, 01:23
  4. Δεν θα'μαι ποτε χαρουμενη;
    By ella2 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 56
    Last Post: 24-02-2012, 01:54
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •