Σειρά έχουν τα νεφρά - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    21
    Ναι καταλαβα απλά παιρνω αντιβίωση τρεις βδομάδες τώρα και δεν έχω δει διαφορά.και καλά είχα προστάτιτιδα όμως δεν έχω δεί βελτίωση

  2. #32
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Georgek81 View Post
    Ναι καταλαβα απλά παιρνω αντιβίωση τρεις βδομάδες τώρα και δεν έχω δει διαφορά.και καλά είχα προστάτιτιδα όμως δεν έχω δεί βελτίωση
    Το είπες στο γιατρό ότι δεν έχεις δει διαφορα μετά από τόσο καιρό; Στο σεξ έχεις κάποιο Ενοχλητικό σύμπτωμα;

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    21
    Φίλε μου το θέμα το δικό μου μετά από τόσες εξέτασεις δεν είναι στον προστάτη είναι στο Ουροποιητικό μου.ναι το είπα γι'αυτό και με στέλνει για κυτταρρολογικο ούρων και με έχει αγχωσει απίστευτα....όσο για το σεξ άστο μηδέν γιατί το άγχος με έχει διαλύσει

  4. #34
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Posts
    10
    Και τι θα δειξει το κιτταρολογικό; Τι ψάχνετε απ εκεί; Από σεξ και εγώ σχεδόν τπτ γιατί εμένα είναι και ενοχλητικό. Πρέπει να πάω και εγώ άμεσα να το δω

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    21
    Θα δούμε αν υπάρχει κάτι σοβαρό αν με καταλαβαινεις γι'αυτό ζητάνε αυτή την εξέταση για να μην μπούμε σε διαδικασία κυστεοσκόπησης χωρίς λόγο.αν δεν βρεθεί κάτι που το εύχομαι και συνεχίζουν τα συμπτώματα πάω για νευρολόγο
    Εσύ τι ακριβώς έχεις τι συμπτώματα???

  6. #36
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Posts
    10
    Σου εύχομαι να είναι όλα καλά και μετά να πίνουμε μπυρες παρέα!
    Εγώ έχω μειωμένη ροη στα ουρα το πρωί. Κατά τη διάρκεια της μέρας αυξάνεται αλλά όχι όσο παλαιότερα. Επίσης έχω παρατηρήσει ότι στο εσώρουχο μένουν πολλές περισσότερες σταγόνες μετά την ούρηση. Επίσης η εκσπερματηση έχει μειωμένη ένταση.

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    21
    Σε ευχαριστώ! αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω ούτε οι γιατροί είναι πως γίνεται να έχω αίσθηση ούρησης μόνο όταν είμαι ξαπλωμένος

  8. #38
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Posts
    10
    Ίσως επειδή ξαπλωμένος μπορεί να πιέζεται η κίστη; Δε ξέρω... όταν έκανες υπέρηχο και ηπιες ένα σκασμό νερό δεν Ενοιωθες πίεση να πας;

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    21
    Ναι πολύ πήγα να σκάσω έχω κάνει 2 ηπερηχους σε 1 μήνα και δεν έδειξαν κάτι πουθενά,όμως όταν είμαι όρθιος νοιωθω πως όσο νερό και να πιω δεν έχω την αίσθηση να πάω τουαλέτα.ασε έχω αγχωθει πολύ και για αύριο.για παράδειγμα στις 3 το μεσημέρι σήμερα στο ημερολόγιο ούρησης έβγαλα 500ml
    Άλλες φορές 200-250-350.πινω όμως πολύ νερό.εχω δλδ μείωση της αίσθησης για ούρηση εκτός όταν γεμίζει η κύστη μου.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Posts
    10
    Νερό πίνεις πολύ γιατί έτσι σου είπε ο γιατρός; Εγώ θέλω να μου πεις εάν κάθε φορά που πας νοιωθεις ότι δεν έχεις αδειάσει;

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    21
    Ναι έτσι νοιωθω

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    21
    Μετά από άπειρες εξετάσεις σε ουρολόγους που να μην δείχνουν κάτι παθολογικό, νευρολόγο που να συμφωνεί με τον ουρολόγο με στείλαμε για αγωγή σε ψυχίατρο.ρε παιδιά είναι δυνατόν να έχω ακόμα έντονα φαινόμενα δυσλειτουργίας στην ούρηση και να μου λένε άγχος?πάρε ηρεμιστικά?
    Δλδ εγώ ο ίδιος προκαλώ τα συμπτώματα δυσουρίας στον εαυτό μου?
    Είναι δυνατόν να μην έχω την αίσθηση να ουρήσω όταν είμαι έξω από το σπίτι και να έρχεται μόνο όταν ξαπλώνω?
    Δεν μου έχει δώσει κανείς απάντηση έχω χαλασει του κόσμου τα λεφτά και τα συμπτώματα επιμένουν και όλοι μου λένε άγχος... θα τρελαθώ

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    841
    Εφόσον οι εξετάσεις σου είναι όλες καλές και τις έχεις κάνει και πάνω από μια φορά, ίσως ηρθε η ώρα να κοιτάξεις την ψυχική σου υγεία. Το μυαλό μπορεί να σε κάνει να νιώθεις και να κάνεις πολλά και διαφορά και μέσα σε αυτά είναι ήδη δυσλειτουργία του ουροποιητικού συστήματος.
    "Of course I talk to myself. Sometimes I need expert advice."

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    21
    Το παραδέχομαι ότι με έχει καταβάλει το άγχος,όμως είναι κάποια συμπτώματα που δεν έχουν λογική.Για παράδειγμα όταν είμαι όρθιος να μην έχω την αίσθηση για ούρηση και μόλις πιω αρκετό νερό και ξαπλώσω τοτε να έρθει.δεν είναι φυσιολογικό και όσο πάει χειροτερεύει.βεβαια κυστεοσκόπηση δεν έκανα γιατί μου είπαν δεν χρειάζεται.τι να πω...δεν ξέρω

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Σειρά μου
    By carrot in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 24-05-2011, 23:17
  2. Dr.House season 7 η σειρα...
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 08-10-2010, 13:23
  3. Ήρθε κι η σειρά μου
    By John11 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 15-08-2010, 10:15
  4. ηρθε η σειρα μου..
    By Φωτεινη! in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 40
    Last Post: 26-05-2010, 04:47
  5. Πρεπει να μπω σε σειρα ...
    By stellou1989_ed in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 12-04-2010, 02:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •