αγχος την ανοιξη???οχι ξανααα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    9

    αγχος την ανοιξη???οχι ξανααα

    παιδια καλησπερα...με αγχοσ απο τα 12... ενω τωρα ειμαι 25 εχω διαπιστωσει οτι καθε ανοιξη παθαινω εξαρση...ισωσ επειδη οι πρωτες κρισεις πανικου ηταν τετοιο καιρο..απογοητευση μου φαινεται το ολο σκηνικο...χαραμιζεται καθε μερα η ζωη μου...με αυτη τη μ...... ενω θα μπορουσα να περναω τελεια..νιωθει κανεις κατι σαν εσωτερικη τρεμουλα??εγω μονιμα...και ατονια και ψιλοζαλη..απο εξετασεισ οσεσ εκανα κατα καιρουσ καλες...εχω βαρεθει...ξυπναω μεσα στη νυχτα μια κρυωνω μετα σκαω απτη ζεστα...παραλογα πραγματα...

  2. #2
    για σοθ τι ενοεις εσωτερικη τρεμουλα?

  3. #3
    ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΑΝΥΣΗΧΙΑ ΣΤΙΣ ΨΥΧΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΜΠΕΣ ΣΤΟ υ2υ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΟΚ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    9
    ενω δεν τρεμω νιωθω σαν να συσπωνται τα νευρα μεσα μου...σαν να κουνιεμαι...

  5. #5
    ΜΠΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΑΝΥΣΗΧΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΟΚ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΕΣ υ2υ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

  6. #6

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    9
    ελα γρηγορη καλημερα..χτεσ κοιμηθηκα για αυτο δε σου απαντησα...το διαβασα...τα ιδια εχω με εσενα.αλλα γιατι ανοιξεσ αυτο το θεμα στις ψυχωσεις???αν θες περιεγραψε μου ακριβως πως νιωθεις...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Παιδια αν σας εχει πιασει αυτο το αγχος,να κουβαλατε ενα μπουκαλακι νερακι οπου πατε και θα δειτε πως δεν τρεχει τιποτα...Ολα καλα θα πανε......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •