δεν ηταν απλη παραισθηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    8

    δεν ηταν απλη παραισθηση

    Καλησπερα σε ολους εκανα λογαριασμο να μοιραστω την χθεσινη μου εμπειρια γιατι εχω τρομαξει πραγματικα..ημασταν παρεα σπιτι μου πιναμε ποτα τραγουδουσαμε κλπ και καποια στιγμη φευγω απο το δωματιο γιατι ελειπε η κοπελα μου και παω τουαλετα και την βλεπω με εναν φιλο μου αγκαλια και της λεω τι κανεις τι γινεται εδω ο φιλος μου φευγει κ αυτη μ λεει δε ξερω γιατι το εκανα κλπ περασαν καποια λεπτα φευγω απο εκει μεσα ηταν σα να εχασα τον κοσμο ολο κ ελεγα στους γυρω μου πες τε μου οτι ειναι ψεμα....πηγα στο δωματιο κλαιγοντας και μ λεει η κοπελα μου τι εγινε πες μου τι ειδες κλπ εγω ελεγα οτι την ειδα ετσι εν τελη περασαν κ αλλα λεπτα κ λεω την κοπελα μου να με παει νοσοκομειο μου βαλανε ορο κλπ και την επομενη μερα πηγα να μιλησω με την κοπελα μου και μου ελεγε ηρθες στο μπανιο μαζι μου και εκει που καθομαστε μου λες τι εκανες??? και ολες οι υπολοιπες συζητησεις οτι ηταν στο μυαλο μ δν μιλουσα καν... ημουν στα χαμενα οταν τα ακουγα....επισης επειδη ειπα οτι ειδα κατι με τα ματια μ δν γινεται να ειμαι τοσο λαθος το ειπα και σε εναν αλλον φιλο μου και μ ειπε οτι φιλε εφαγες σκαλωμα ασχημο δε ξερω τι εγινε στα καλα καθουμενα και οτι ο αλλος φιλος μου που ειδα την κοπελα μου δν ειχε φυγει απο δω η κοπελα μου μου ειπε δεν μιλησε καν μαυτον ...στη τελικη αυτη τη στιγμη ειμαι στα χαμενα της ειπα αν οντως εγινε κατι απλα να το ξερω και η κοπελα με κοιταει σα να τα εχω χασει επισης το συζητησαμε κ με τα παιδια που ηταν εδω ενιωσα καλυτερα γιατι μ λενε μην αγχωνεσαι απο το ποτο σου βγηκε η φοβια αυτη κλπ απλα ηταν καθαρα με τα ματια μου δε ξερω τι συμβαινει? υπαρχει καποιος που να γνωριζει κατι πανω σαυτο?την κοπελα μου την ξερω δεν ειναι τετοιος ανθρωπος αλλα και παλι το σκεφτομαι και δεν μπορω να πιστεψω οτι ηταν απλα παραισθηση.περιμενω απαντησεις. ευχαριστω εκ των προτέρων .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλημέρα.
    Την εξήγηση σου την δώσαν ήδη οι φίλοι σου, το μυαλό παίζει περίεργα παιχνίδια και με το ποτό πυροδοτούνται πιο εύκολα. Τι θες και το ψάχνεις περισσότερο τώρα, χειρότερα αγχώνεσαι.

    Γιάφκα κάνετε και μαζεύεστε εν μέσω καραντίνας όλοι αυτοί και τα πίνετε;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    8
    ξες τι γινεται οτι αυτη τη στιγμη χαθηκαμε περισσοτερο γιατι η κοπελα μου λεει ηρθες τουαλετα σε αγκαλιασα και στο ακυρο μου λες τι εκανες κλπ και γω θυμαμαι την ειδα να ειναι αγκαλια και να της λεω τι εκανες τι κανεις κλπ ακομα κιαυτη εχει τρομαξει σε φαση μην εχασε κιαυτη για καποιο λογο το περιβαλλον και πχ της ειπα μηπως ετσι οπως ησουν χαλια νομιζες οτι ειμαι εγω και τον αγκαλιασες και μου λεει πριν ημουν σιγουρη τελειως οτι ησουν εσυ απλα τωρα λες οτι δε σε αγκαλιασα και γω θυμαμαι να σε αγκαλιασα....οποτε υπαρχει περιπτωση να πηγα να με αγκαλιασε κλπ και γω εκεινη τη στιγμη να εκανα σεναριο στο μυαλο μου οτι την ειδα ετσι?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Φίλε μου λες αόριστα ήπιατε. Πόσο ήπιατε ήσουν λιώμα χθες;

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    8
    ηπιαμε αρκετα δν ειχα φαει πολυ θυμαμαι στεναχωρηθηκα αρκετα ειναι η αληθεια γιατι οπως ειπα και πανω μεχρι και την κοπελα μου επησα οτι μπορει να επεσε πχ σταχτι η κατι και να νομιζε οτι ημουν εγω η κατι τετοιο...ο φιλος μου ηρθε συζητησαμε μ ειπε οτι εφυγε για λιγο απο το σπιτι και σκεφτηκα οτι ισως το συνδιασε ετσι το μυαλο μου..απλα ειναι δυνατον να γινει τοσο δυνατη παραισθηση ? αυτο απορω να ανησυχησω? επισης να προσθεσω οτι δν ειχα τιποτα φοβιες μη με απατησει η κατι τετοιο...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    8
    και να προσθεσω οτι ουτε με ουσιες εχω σχεση ουτε ειχα στο παρελθον παραισθηση γιαυτο το λογο δν μπορω να πιστεψω οτι ηταν παραισθηση και οχι πραγματικο γιατι ειχα τα ματια μου ανοιχτα κλπ απλα σε μια φαση στο τελος εκλαιγα και πηγα στο νοσοκομειο με ορο κλπ...απο κει και περα η κοπελα μου μ ειπε πριν οτι δεν υπηρχε ουτε καν ομιλια που να παρεξηγησω ουτε καν μιλησανε για να δω κατι αλλο εγω....το κακο ηταν οτι δν ηταν αλλος μπροστα εκει ημουν εγω και μπηκα την ειδα αγκαλια και της ειπα τι εκανες γιατι κλπ και η κοπελα μου λεει οτι μ ελεγε τι εκανα και εγω δν απαντουσα απλα κοιτουσα..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Κακως τα σκαλιζεις

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    8
    πιστευεις οτι ηταν τοσο δυνατη παραισθηση?και εννοεις να μην τα σκαλιζω για να μη προβληματιζομαι χωρις λογο?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by george90s View Post
    πιστευεις οτι ηταν τοσο δυνατη παραισθηση?και εννοεις να μην τα σκαλιζω για να μη προβληματιζομαι χωρις λογο?
    Ναι το πιστευω. Και επειδη δεν ησουν νηφαλιος νομιζω πως ειναι λαθος να προβληματιζεσαι

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    8
    καταρχην ευχαριστω για τον χρονο σου..απλα αγχωθηκα γιατι ειπα οτι οκ αλλο πχ να χαθω λιγο και αλλο να ειμαι με ανοιχτα ματια...και ηθελα να ξερω αν γινεται απλα με αλκοολ να δεις ολοκληρο σεναριο και να ειναι απλα στο μυαλο.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    8
    επισης οσο γνωριζω την κοπελα μου και ξερω οτι ειναι σωστη απλα ερχεται η εικονα και τρανταζομαι

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    8
    καλησπερα και παλι μια ακομα ερωτηση εχω αν μπορει καποιος να βοηθησει.υπαρχει περιπτωση με καποια ιατρικη εξαιταση εγκεφαλογραφημα πχ να δει αν περασα καποια παραισθηση?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    133
    Φίλε μου είδες παραίσθηση. Δεν υπάρχει περίπτωση ότι ήταν να είναι αλήθεια. Ένας ξάδερφος μου ήπιε και είδε τον εαυτό του να ανοίγει την πόρτα του δωματίου. Ήταν από το πιοτό. Μην αμφιβάλλεις και ησύχασε. Και όχι πολλά ποτά και μακριά από τα ναρκωτικά.

Similar Threads

  1. Απλή περιέργεια
    By Αλεξία10 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 42
    Last Post: 03-01-2020, 23:52
  2. Η αληθεια ειναι απλη....
    By giannis000 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 09-12-2018, 19:00
  3. Απλή περιέργεια για τα φάρμακα
    By Mar p in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 09-04-2014, 15:06
  4. Μια απλη ερωτηση
    By predator in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 04-02-2010, 03:28

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •