Ειναι δυνατον?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522

    Ειναι δυνατον?

    Ειναι δυνατον ολη μερα να ειμαι πολυ καλα και μολις πεσει το σκοταδι να αρχησω να νιωθω δυσφορια και αδυναμια?μεχρι κ τα μαγουλα με καινε.ουφ εχω βαρεθει αυτη την ιστορια.και ελεγα σημερα παμε μια χαρα.κριμα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μαρια το εχεις συζητησει με τον γιατρο σου?
    Μπορει να ειναι και σωματικο...παιρνεις καθορισμενη ωρα τα φαρμακα καθε φορα φανταζομαι ε?
    Μπορει να ειναι και κατι αλλο...εσυ που λες να οφειλεται?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    ναι ρε παιδια εχω κ αυπνιεςτελευταια.ε ειχακαι ια ερωτηκη απογοιτευση κ χειρτερεψε το πραγμα.την δωση μ την περνω την μια στης 8 το πρωι κ την αλλη στης 12 λοολ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ε τωρα μαρια αν ειχες ερωτικη απογοητευση τι περιμενεις να γιανεις αμεσως?
    Εγω οταν εχω ερωτικη απογοητευση να δεις πως γινομαι...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    λολ και δεν ειμαστε μαζι ουτε 3 μηνες .

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    εχω τον γιο μου.και χθες ειχα την μανα μου εδω και με πιασε ενας πανικος αλλο πραμα.

  9. #9
    απο τις εμβοες ειναι ολα.
    Εγω τα εχω παθει ολα απο αυτο

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    μπορει.και τι να κανω?ειναι κληρονομικο ολοι στο σοι μαςεχουμε τριπιο δεξι αυτι lol
    τριπιοαυτιδες ειμαστε.να τωρα ειμαι μιαχαρα και κανω κ τις γνωστες μου πλακιτσες.γιατι να μην ειμαι συνεχως ετσι?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    703
    Originally posted by maria...
    να τωρα ειμαι μιαχαρα και κανω κ τις γνωστες μου πλακιτσες.γιατι να μην ειμαι συνεχως ετσι?
    και γω ετσι ειμαι μαρια μου.μια πανω,μια κατω.(πολυυυυ κατω)
    πρεπει να συμβιβαστουμε με αυτη την ιδεα των συνεχων μεταπτωσεων και που ξερεις μπορει να ερθει αυτη η ρημαδα η μερα που τα πανω μας θα ειναι πιο πολλα απο τα κατω μας.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    exo sinbibastei den boro na kano k alios.kai elpizo.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    696
    Originally posted by maria...
    Ειναι δυνατον ολη μερα να ειμαι πολυ καλα και μολις πεσει το σκοταδι να αρχησω να νιωθω δυσφορια και αδυναμια?μεχρι κ τα μαγουλα με καινε.ουφ εχω βαρεθει αυτη την ιστορια.και ελεγα σημερα παμε μια χαρα.κριμα
    ακριβώς τα ίδια αισθάνομαι και εγώ μόλις νυχτώνει....δεν βγαίνω ούτε στη βεράντα μου για να κλείσω τις μπαλκονόπορτες γιατί φοβάμαι πάρα πολύ....στο σπίτι ούτε λόγος να μείνω μόνη μου και το βράδυ θα καίει το καντηλάκι στην κρεβατοκάμαρα γιατί χωρίς να υπάρχει έστω και λίγο φως δεν μπορώ να κοιμηθώ...

    μερικές φορές κοροϊδεύω τον εαυτό μου λέγοντας πως κοντεύω να τριανταρίσω και φοβάμαι σαν μικρό παιδί...αν είναι δυνατόν....
    ελπίζω να σταματήσω να φοβάμαι το σκοτάδι πριν γίνω γιαγιά...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Δεν ειναι οτι εγω φοβαμαι μην μ κανουν κακο ληστες οι διαφοροι ενω θα βγενω στην αυλη μου.φοβαμαι την μοναξια μαλλον.δεν θελω να κοιμαμαι μονη :P. αυτο π φοβαμαι πιθανοτερο ειναι μην παθω κατι και δεν εχω καποιον διπλα μου να με προλαβει να με τρεξει στν γιατρο.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    9
    οι ποιο πολλοι εχουν τα αντιθετα συμπτωματα,λογο του οτι το βραδυ ελατωνονται οι ρυθμοι γενικα.αυτο που εχεις το εχω περασει και χειροτερα,διοτι καποια στιγμη δεν ενιωθα ποτε καλα μεσα στην ημερα.δεν ειναι τιποτα πρεπει να βρεις τα φρμακα που σου τεριαζουνε για να ξεκολησει το μυαλο σου.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •