ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ EINAI ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 75
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    18
    Καλημερα σε ολους. Αλλη μια μερα αυπνη, κλαμμενη, μονη , αδεια.
    Καποιες αποψεις των φιλων εδω μεσα εχουν λογικη βαση και ισως να εχουν δικιο.
    Αλλα ποιος ειπε οτι οι σχεσεις των ανθρωπων σημερα ειναι ευκολες¨ Την στιγμη μαλιστα που εχουν αλλιωθει σημαντικες αξιες . Ειναι τοσο δυσκολο να εισαι σιγουρος γιαυτον που εχεις απεναντι σου οσο σιγουρος εισαι και για εναν αγνωστο που συναντας. Τοτε λοιπον γιατι να καταδικαζουμε σχεσεις που δημιουργουνται εξω απο τους κανονες που εμεις συμφωνα με την κουλτουρα που εχουμε διαμορφωσει σαν λαος να τις ριχνουμε στα αχρηστα. Πιστευετε οτι αν ηταν κατι το επιπολαιο θα κρατουσε εννεα σχεδον μηνες δεν θα ειχε τελειωσει μεσα στους πρωτους τρεις λεω εγω αποψη μου.Γιατι να συνεχιστει τοσο καιρο με θυσιες προσωπικες και οικονομικες και απο τις δυο πλευρες. Και ενταξει εγω πεστε οτι ειμαι πολυ συναισθηματικη και μου αρεσει να δινομαι στους αλλους η να ειμαι αφελης και ρομαντικη ο αλλος τι ηταν: Το μεγαλυτερο διαστημα το ειχαμε διαμορφωσει προσωπικη επικοινωνια μεταξυ μας , δουλεια, οικογενεια και καποιους λιγους φιλους. Ακομα και τα μικρα διαλλειματα της δουλειας ηταν δικα μας. Οι ανθρωποι σημερα εχουν γινει πολυ ατομιστες περα απο τον εαυτο τους δεν βλεπουν τιποτα εχει χαθει αυτη η επαφη με τα οποια προβληματα που συνεπαγονται.Ποια ειναι η διαφορα αυτων των σχεσεων με τις σχεσεις των ναυτικων που κανουν μηνες να βρεθουν χωρις την πολυτελεια της συχνης επικοινωνιας. Δεν κρυβουν τους ιδιους κινδυνους : Ειχα διπλα μου οικογενειες τετοιες και ξερω πως ειναι. Τι ζηταμε σημερα απο μια καλη σχεση επικοινωνια αμεσοτητα χημεια καλη σεξουαλικη ζωη σεβασμο ετσι δεν ειναι η κανω λαθος:Ξερετε οταν κρυβεσε πισω απο τα καλωδια στην αρχη πλασαρης τον καλυτερο εαυτο σου ετσι γινετε και στις πραγματικες σχεσεις μετα ομως οσο περναει ο καιρος ξεδιπλωνεις τον εαυτο σου λες μηπως προκετε να τον δω κατι που δεν συμβενει με τις κανονικες σχεσεις. Μεχρι εκει ομως τι γινετε ομως οταν ανακαλυπτεις μεσα σου οτι αυτος ο ανθρωπος σου εχει ανοιξει την ψυχη του ξερεις πραγματα που ειναι δυσκολο να υποθουν γιατι μην μου πειτε πως ολοι δεν κρυβουμε καποια πραγματα μεσα μας.Εγω σας λεω οτι εαν γνωριζομαστε κατω απο πραγματικες συνθηκες δεν θα ειχαμε ανοιχτει ο ενας στον αλλο το ειχαμε συζητησει εξξαλου αυτο.
    Τα ερωτηματα ειναι πολλα δεν νομιζω να ρισκαρεις δινοντας στον αλλο που υποτιθετε οτι δεν ξερεις προσωπικα στοιχεια και το στιγμα της οικογενειακης σου ζωης. Γιατι να με εμπιστευτη που ξερει οτι εγω δεν θα χρησημοποιησω κατι απο ολα αυτα ενω ξερω που μενει ξερω το τηλεφωνο του σπιτιου του ξερω καποιους γνωστους του οπως και αυτος για μενα. Αν δεν ειχε νιωσει και αυτος κατι (ειναι ανθρωπος που εχει γυρισει σχεδον ολο τον κοσμο δεν ειναι αφελης η καποιος που δεν ξερει τι του γινετε) θα το τραβουσε τοσο πολυ:
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΝΗ

  2. #32
    Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    thessaloniki
    Posts
    60
    Καλή σου μέρα!.. Καταρχήν θέλω να σου ευχηθώ να είσαι δυνατή και να θυμάσαι ότι δεν υπάρχει μοναξιά σε αυτόν τον κόσμο... Ακόμα κι αυτή η μικρή φιλική επικοινωνία μας εδώ είναι \"κάτι\"...
    Τωρα επί της ουσίας.
    Οι άνθρωποι σήμερα έχουν γίνει ατομιστές... γράφεις... συμφωνώ μαζί σου... Και η επικοινωνία εκ αποστάσεως πολλές φορές και μάλιστα για πολλούς ανθρώπους είναι μόνο ένας τρόπος διασκέδασης, τπτ παραπάνω. δεν θέλω να σε στεναχωρέσω αλλα μπορει να έχει δίκιο η φίλη μας η Remedy γράφοντας ότι για τον κύριο αυτόν μπορεί κ να μην αποτελούσες τπτ το ιδιαιτερο και αυτό που σου φαινόταν εμπιστοσύνη ήταν απλά η εγωιστική του θέληση να εκφραστεί, να πει κάπου τα παράπονά του για τα ελαττώματα της ζωής του... Δεν θέλω να πιστεύω ότι όντως ήταν έτσι μα δεν το αποκλείω καθόλου. Μα που να καταλάβουε εμείς τώρα τι συνέβαινε μεταξύ σας! Εσύ μας είπες τα δικά σου συναισθήματα, τα δικά του όμως μας παραμένουν άγνωστα...
    Οπότε η λύση είναι μια και μοναδική - να εξηγηθείτε... Να μιλήσετε. Ειλικρινά.

  3. #33
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by ΝΕΦΕΛΗ



    Τι ζηταμε σημερα απο μια καλη σχεση επικοινωνια αμεσοτητα χημεια καλη σεξουαλικη ζωη σεβασμο ετσι δεν ειναι η κανω λαθος

    Καλη σου μερα,
    σε βλεπω καπως μπερδεμενη, απογοητευμένη η κατι παρομοιο.
    Τι ακριβως ειχες εσυ απο αυτα στο γαμο σου??
    Οπως λες τιποτα.

    Πηγες λοιπον παρακατω και στηνεις μια δικτυακη σχεση και εμεινε ετσι.
    Αλλαξε κατι ουσιαστικο??
    Ξερεις, επειδη αναρωτιεσαι, πισω απο μια οθονη ο καθενας μας μπορει να γινει 101% αρεστος.
    Τι ευθυνες εχει μια τετοια σχεση???
    Να ανοιγεις το κινητο σου ας πουμε....
    Η την οθονη σου και μεχρι εκει.

    Θελω να σου πω οτι ξεκινησες την ζωη σου οπως λες με λαθη.
    Το προβλημα δεν ειναι αυτο, ολοι κανουμε λαθη, εστω και καταστροφικα.
    Το προβλημα ειναι οτι τα συνεχιζεις....

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    18
    αγαπητη krino το οτι δεν πηγε παρακατω το λαθος ειναι καθαρα δικο μου αυτος το επιδιωξε και το ζητησε αρκετες φορες . και τωρα οπως καταλαβενεις πληρωνω την δειλια μου.Εγω ημουν αληθηνη γιατι να μην ηταν και αυτος¨Τελος παντον παντα πληρωνα τα λαθη μου ετσι κανω και τωρα μονο που αυτο ηταν το καλυτερο λαθος της ζωης μου. τον αγαπαω πολυ

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Νεφέλη, το χω ζήσει κι εγώ αυτό. Δεν ξέρω τι να σου γράψω παρά μόνο πως οι διαδικτυακές σχέσεις καλύπτουν απλώς τα κενά της πραγματικής ζωής μας προσωρινά. Δεν είναι η πραγματική ζωή. Μη βασίζεις τις αποφάσεις σου σε αυτές.

    Εκ πείρας σου λέω πως είναι μια καλή ευκαιρία για μια εκ βαθέων συζήτηση με το σύζυγο. Στη δικιά μου την περίπτωση (όπου μαθεύτηκε χωρίς να το θέλω και χωρίς να έχει συμβεί κάτι live μεταξύ μας) αποτέλεσε αφορμή για αναθεώρηση πολλών πραγμάτων στο γάμο μου.
    Μην το βλέπεις λοιπόν κάτω απο πέπλο δυστυχίας και μιζέριας. Δες το σα μια ευκαιρία να αλλάξεις προς το καλύτερο τη ζωή σου- είτε με το σύζυγο είτε χωρίς αυτόν!

  6. #36
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Αυτο το \"τον αγαπαω πολυ\" ειναι εντελως πλασματικο απο την στιγμη που δεν εχετε καν βρεθει.

    Οσο για τα λαθη σου, δεν ειναι κακο καποια στιγμη να σταματησεις να κανεις.

  7. #37
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    63
    ότι η ζωή σου είναι κουλουβάχατα, είναι κάτι που έχει διαπιστωθεί από όλους και από εσένα την ίδια. Εγώ θα κάνω μία κοινή διαπίστωση. Πολλοί είναι αυτοί που βιωνουν άσχημες κατάστάσεις μέσα στον γάμο τους. Κάποιοι δεν κάνουν το επόμενο βήμα (του χωρισμού)εάν δεν έχουν μία εναλλακτική λύση (άλλο δεσμό), από την οποία θ\'αντλήσουν την απαραίτητη δύναμη που χρειάζεται μία τέτοια απόφαση. Όμως αυτοί που κατόπιν προσπαθειών, δεν κατάφεραν να εξυγειάνουν την σχέση τους και φεύγουν χωρίς να υπάρχει το λεγόμενο \"σωσίβιο\" (τρίτο πρόσωπο), είναι οι πιο υπεύθυνοι όλων. Γιατί χρειάζεται να έχεις το κουράγιο να υποστηρίξεις την απόφασή σου, ακόμα και αν όλα πάνε κατά διαόλου.
    Χρειάζεσαι λοιπόν υπευθυνότητα, τόλμη και δύναμη ψυχής.
    Εσύ ενδεχομένως ανήκεις στην πρώτη συνομοταξία. Αυτό που επιβάλλεται να κάνεις λοιπόν, είναι να διαπιστώσεις εάν το \"σωσίβιό\" σου είναι σε θέση να σε κρατήσει στην επιφάνεια της θαλασσοταραχής. Πρέπει να επικοινωνήσεις μαζί του, να ξεκαθαρίσεις. Μην σκέφτεσαι γιατί δεν το έχει κάνει αυτός αφού και εφόσον και και και...κάντο ΕΣΥ αφού αυτό είναι που θέλεις. Πάρε το παιχνίδι στα χέρια σου. Μάθε πού βαδίζεις και πώς θα πορευτείς από εδώ κι έπειτα. Και αν δεις ότι αυτός πάει πάσο στην παρτίδα, κλάψε, ούρλιαξε, ξέσπασε και αυτοϊάσου.... Θέλει όμως ξεκαθάρισμα το πράγμα και στον γάμο σου και στην ιντερνετική σχέση σου. Όσο αφήνεις τα νερά θωλά, δεν θα μπορέσεις να διακρίνεις τον πυθμένα...Πάψε να μοιρολατρείς..κάντο σήμερα κιόλας...θα νιώσεις σίγουρα πολύ καλύτερα όταν θα το έχεις ξεκαθαρίσει...πίστεψέ με...

  8. #38
    Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    63
    επειδή μέχρι να γράψω την παραπάνω θέση μου, γράφτηκαν κι άλλα μηνύματα, θέλω λίγο να σταθώ στο εξής : το οτι δεν πηγε παρακατω το λαθος ειναι καθαρα δικο μου αυτος το επιδιωξε και το ζητησε αρκετες φορες . και τωρα οπως καταλαβενεις πληρωνω την δειλια μου. Δηλαδή για να καταλάβω...αυτός σου ζητούσε να βρεθείτε από κοντά κι εσύ το αρνιόσουν ή σου ζητούσε να βρεθείτε πιο κοντά ; (μιλαω για την ερωτική πράξη) Γιατί εαν εσύ αρνιόσουν να συνευρεθείς μαζί του ερωτικά και αυτός λάκισε και τώρα εσύ θεωρείς ότι πληρώνεις αυτή σου την επιλογή με το να έχει εξαφανιστεί αυτός, θα σε ρωτήσω ένα πράγμα...δηλαδή θα αισθανόσουν καλυτερα εάν είχατε κάνει έρωτα και μετά αυτός την έκανε μ\'ελαφρά...; Θέλω να πιστεύω πως όχι...σίγουρα θα ήταν χειρότερη η ψυχολογία σου όταν θα ήξερες ότι δόθηκες μετά από τόσα χρόνια πίστης στον άθλιο κατ\'εσέ γάμο σου, σ\'έναν άνθρωπο που το μόνο που ήθελε ήταν να σε ριξει στο κρεβάτι...δεν θέλω να υποβαθμίσω ούτε την κατάσταση που περνάς άλλα πάνω απ\'όλα ούτε και αυτά που νιώθεις..αλλά πιθανόν δεν ξέρεις τί μπορεί να κάνει κανείς για να καταφέρει αυτό που θέλει και με πόση υπομονή και επιμονή μπορεί να καταστρώνει τα σχέδιά του...εννιά μήνες δεν είναι και πολύ για να περιμένεις να ρίξεις μία γυναίκα πονεμένη, πόσο μάλλον όταν δηλώνεις ότι έχει και έντονη ερωτική ζωή (εξωσηζηγική σίγουρα)...δεν ξέρω, αλλά όσο προχωράει η συζήτηση, τόσο πιο ανύπαρκτο συναισθήματος από αυτόν μο κάνει το όλο θέμα..

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    18
    Αγαπητη Νεκταρια ηθελε να βρεθουμε εστω για εναν καφε εβλεπε οτι εγω ειχα αρκετα ταμπου και σταματησε να με πιεζει μου ειπε οταν εγω θα αισθανομουνα ετοιμη. Το οτι υπηρχε εντονη σεξουαλικη χημεια εμενα αυτο δεν με πειραζε αντιθετα μου αρεσε. Ουτος η αλλος καποια στιγμη θα γινοταν και κανονικα.Ξεραμε σε τι κατασταση ειμαστε και οι δυο δεν ηταν ευκολο για κανεναν μας το να βρισκομαστε συχνα. Εκτος το οτι και οι δυο ειμαστε σε γαμο μας χωριζε και καποια χιλιομετρικη αποσταση, ασχετο αν εγω ειχα τηνδυνατοτητα να ειμαι πιο συχνα λογω δουλειας εκει που μενει. Γιαυτο λεω οτι το λαθος ηταν δικο μου γιατι ενταξει δυο τρεις μηνες αλλα μετα δεν επρεπε να συναντηθουμε

  10. #40
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    κατσε βρε καλη μου μην τρελαθουμε κιολας....
    ποια σεξουαλικη χημεια ειχατε???
    εντονη κιολας??

    Απο που την βρηκατε??
    απο το καλωδιο του οτε??
    απο το χαλκο που περναει το ιντερνετ σου???
    απο το μυνημα που φευγει απο το κινητο του???


    σορρυ αλλα εχεις μπερδεψει η φαντασιωσει καταστασεις και στο τελος εχεις μπερδευτει ολοτελα και η ιδια.
    Πιο συμβατο θα μου ερχοταν να μου πεις, οτι κατι σου ηρθε με το γειτονα απεναντι παρα αυτο που γραφεις.

  11. #41
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    στα υψήπεδα του Κατμαντού...
    Posts
    52
    Συγνώμη που παρεμβένω, εγώ ο νέος στο φόρουμ, μα δεν άντεξα.Προσπάθησα όλα να τα διαβάσω και στη θέση του παλικαριού-άντρα που βρίσκεται απέναντι στη Νεφέλη να μπω, όντας παλικάρι και γω.Δε ξέρω αν το κατάφερα, μα, έχοντας 10ετή εμπειρία από το ιντερνετ -παρά το νέο της ηλικίας- βλέπω κάποια πράγματα πιο καθαρά. Η παρούσα \"σχέση\" σου με αυτόν, μέλλον δυσσοίωνο έχει. Οι άντρες συνηθίζουν να είναι πιο επιπόλαιοι σ\' αυτά που κάνουν και πάντα δίνουν βάρος μικρότερο. Είναι \"επίφοβος\" ο άντρας αυτός (είμαι). Παίρνει πολλές μεταμφιέσεις ανάλογα με το ποιός είναι απέναντί του (είμαι χαμαιλέον). Προσαρμόζεται. Το διαδίκτυο βοηθάει. Υπήρξες και συ απογοητευμένη από την οικογένειά σου. Ήρθε και έδεσε. Δε θέλει πολύ. Συνήθως έρχεται, αυτό που θέλουμε να έρθει... Ήθελες την αλλαγή και ήρθε! Ήρθε ο άντρας ο \"ωραίος\", ο άντρας ο σωστός... Χάνουμε την ουσία όμως. Αναφέρθηκε κάποιος και νωρίτερα. Πολλά δεν πήγαιναν σωστά στο σπίτι. Δε φταίει μονάχα ο \"σκληρός\" και \"απάνθρωπος\" άντρας σου. Εσύ που ήσουν; Στήριγμα στη ζωή του, ήσουν; Ακόμα και αν γυρνούσε με άλλες, ήσουν μέσα στην ψυχή του να δεις τι συνέβαινε; Γιατί δεν τα έδινε όλα σε σένα; Αγάπη, τρυφερότητα...
    Τα λάθη... Δεν υπάρχει λάθος. Εμείς κάνουμε κάτι λάθος ή σωστό. Ενα σωστό τώρα είναι λάθος αύριο και ένα χθεσινό λάθος είναι σωστό τώρα... Κάνε το εσύ ν\' αλλάξει. Που είναι η δύναμη; Όλοι πρέπει να πολεμάμε. Αμαχητι θα τη βγάζουμε με τη ζωή; Όσο και να θέλουμε όλα να πηγαίνουν καλά, ποτέ δεν γίνεται. Ε ας το κάνουμε εμεις.

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Νεφέλη, όταν εσύ είσαι 20 χρόνια χωρίς ουσιαστικές σχέσεις κι έχεις απέναντι σου έναν άνθρωπο που όπως λες έχει γυρίσει όλο τον κόσμο κι έχει έντονη ερωτική ζωή, πώς είσαι τόσο σίγουρη ότι καταλαβαίνεις τα κίνητρα του, τον τρόπο σκέψης του, τα αισθήματα του?

    Έπειτα μέσα από μια οθόνη και ένα τηλέφωνο δεν μπορείς να ξέρεις ούτε πώς είναι η πραγματική επαφή με αυτόν τον άνθρωπο, ούτε ποια είναι η δική του καθημερινότητα και πόσο ευτυχισμένος είναι μέσα σε αυτή. Το ότι σου έδωσε σταθερά τηλέφωνα και λοιπές πληροφορίες δεν μου λέει τίποτα, δεν γνωρίζεις πώς αυτός έχει ρυθμίσει τη δική του ζωή.

    Νομίζω πως η έλλειψη εμπειρίας σου τόσο σε σχέσεις όσο και στην ψυχολογία των διαδικτυακών αναζητήσεων σε κάνει να έχεις όλα αυτά τα \'γιατί\' και τα \'πώς γίνεται\'. Αυτό που εσύ εισέπραξες σαν \'συναίσθημα\' και \'άνοιγμα ψυχής\' μπορεί θαυμάσια να απορρέει από την εμπειρία του να χειρίζεται ανθρώπους και καταστάσεις, χωρίς να έχει ίχνος του συναισθήματος που εσύ θα ήθελες.

    Έτσι κι αλλιώς όμως δεν ξέρουμε και δεν έχει νόημα να μάθουμε τι πραγματικά συμβαίνει. Το γεγονός είναι πως στη ζωή σου έχεις μαζέψει κενά και αρνητικά συναισθήματα. Αν σου αρκεί η απλή επικοινωνία από υπολογιστές και δεν θέλεις να κάνεις κάτι για να αλλάξεις τα πράγματα, μάθε να μην της δίνεις άλλες διαστάσεις από αυτές που έχει, γιατί όπως συνέβη και τώρα, θα απογοητεύεσαι και θα υποφέρεις.

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    18
    ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΑ ΑΔΕΙΑΣΜΑ ΕΝΑ ΚΕΝΟ

  14. #44
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Μηπως να αρχιζες να ξετυλιγεις το κουβαρι απο την αρχη????

    λεω εγω τωρα....

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    18
    ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΕΡΕΙΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΚΟΝΙΚΑ, ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΣΑ. ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΛΩΔΙΑ ΚΑΙ ΟΘΟΝΕΣ. ΞΕΡΩ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ . ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ. ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΟΜΑΤΙΑΖΟΥΜΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ.....

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •