Η ζωη μου στο εξωτερικο με κιλα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Λοιπον, αν δεν χασεις τα κιλα θα εισαι 99% μονη σου ερωτικα και με μια καταθλιψαρα για ολη σου τη ζωη. Δεν εχεις καποια κιλα παραπανω αλλα εισαι παχυσαρκη. Το παιρνεις αποφαση. Μιλας στη μανα σου οτι θες να κανεις κορμαρα. Πας σε διατροφολογο και personal για σκληρη γυμναστικη. Αυτα ειναι απαραιτητα για να δεις τι θα σωσεις σωματικα. Οχι αυτοσχεδιες διαιτες, οχι εξαντλητικες διαιτες. Αυτα θα σου καταστρεψουν τελειως το σωμα. Θα εχεις τρομερη χαλαρωση. Φτασε στα 75 κιλα και δες, εισαι σφιχτη; Σε παιρνει να χασεις και αλλα κιλα; Παρτο αποφαση και δουλεψε σκληρα αν θες να εχεις μια καλη ζωη σωματικα, ερωτικα, ψυχικα. Τα λεω ωμα αλλα δυστυχως ειναι η σκληρη αληθεια. Ειμαι παθων προ πολλων ετων γι' αυτο και κατεληξα να γραφω εδω μεσα.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Quote Originally Posted by oubna1 View Post
    Λοιπον, αν δεν χασεις τα κιλα θα εισαι 99% μονη σου ερωτικα και με μια καταθλιψαρα για ολη σου τη ζωη. Δεν εχεις καποια κιλα παραπανω αλλα εισαι παχυσαρκη. Το παιρνεις αποφαση. Μιλας στη μανα σου οτι θες να κανεις κορμαρα. Πας σε διατροφολογο και personal για σκληρη γυμναστικη. Αυτα ειναι απαραιτητα για να δεις τι θα σωσεις σωματικα. Οχι αυτοσχεδιες διαιτες, οχι εξαντλητικες διαιτες. Αυτα θα σου καταστρεψουν τελειως το σωμα. Θα εχεις τρομερη χαλαρωση. Φτασε στα 75 κιλα και δες, εισαι σφιχτη; Σε παιρνει να χασεις και αλλα κιλα; Παρτο αποφαση και δουλεψε σκληρα αν θες να εχεις μια καλη ζωη σωματικα, ερωτικα, ψυχικα. Τα λεω ωμα αλλα δυστυχως ειναι η σκληρη αληθεια. Ειμαι παθων προ πολλων ετων γι' αυτο και κατεληξα να γραφω εδω μεσα.
    Έτσι ακριβώς, πρέπει να αρχίσει γυμναστική και διατροφή για την υγεία της, και όχι τόσο για να της την πέσουν (έχω δει και κοπέλες σχεδόν 200 κιλά να έχουν άντρα). Και να μη φοβάται τόσο τη γνώμη των άλλων, και να βρει δραστηριότητες και χόμπι για να γνωρίσει άτομα, εγώ γνώρισα και κρατούσα επαφές για κάποιο διάστημα με 10 άτομα από Βρετανία, και είμαι εσωστρεφής, ντροπαλός και είχα και τα ψυχολογικά. Δε μπορεί να μη βρίσκεις κανέναν για παρέα, για τις γυναίκες είναι ακόμα πιο εύκολο

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
    By Deleted-member-220416 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 53
    Last Post: 19-05-2017, 23:22
  2. Ζωή και εργασία στο εξωτερικό με OCD
    By georgef1 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 19-05-2017, 12:20
  3. Ζωη στο εξωτερικο
    By flower123 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 17-05-2017, 21:50
  4. Μονη στο εξωτερικο
    By Eua2509 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 29
    Last Post: 06-09-2013, 11:23
  5. Replies: 3
    Last Post: 13-06-2012, 02:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •