Θα κάνατε σχέση με... - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

View Poll Results: Θα κάνατε σχέση?

Voters
16. You may not vote on this poll
  • Όχι, ούτε καν σεξ δεν θα ήθελα

    2 12.50%
  • Όχι, ίσως μόνο κάτι χαλαρό

    0 0%
  • Ναι, δεν θα έδινα σημασία σε κάτι τέτοιο

    11 68.75%
  • Ναι, υπό προϋποθέσεις

    3 18.75%
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 105 of 105
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    73 είμαι με ύψος 1,78

    Αν και δεν καταλαβαίνω τι σημασία έχει το "ακριβώς νούμερο"
    Περισσότερο μετράει το ποσοστό λίπους , η μυικοτητα, να είναι όλα στη θέση τους, η έλλειψη κυτταρίτιδας.

    Βλέπεις πολλές που είναι πχ. δέκα κιλά κάτω από το ύψος τους και έχουν όμως λίπος, ψωμάκια και κυτταρίτιδα. Επίσης έχω δει διαφορές στο σώμα μου σε διάστημα που δεν είχε μεταβληθεί το βάρος μου
    Δεν είσαι και χονδρή βρε..στρουμπουλη θα έλεγα ότι είσαι..ίσα ίσα έχει και αυτό της χαρές του..
    Ξέρεις πόσα αγόρια θέλουνε στρουμπουλα κορίτσια?
    Ούυυυ ένα σωρό είναι...οι στρουμπουλες έχετε πιασίματα.και με τέτοιο ύψος.. συγγνώμη και όλας γυναίκα ατελείωτη που λένε...
    Τζάμπα παιδευεις τον εαυτό σου μια χαρά κοπέλα είσαι.
    Άντε το πολύ πολύ να χάσεις 5 κιλά και θα είσαι τέλεια
    Δεν χρειάζεται να χάσεις και παραπάνω κιλά..σιγά το πράγμα..αν αρέσεις εσύ σε εσένα θα αρέσεις και στους άλλους...ξέρεις πόσα κορίτσια έχω δει να είναι 100 κιλά η 120 κιλά και έχουν σχέσεις και με ωραία και εμφανισημα αγόρια κι όλας..δεν σε κάνω πλάκα..
    Σκοπός είναι να σου αρέσει το σώμα σου..δηλαδή πρώτα αρέσεις εσύ σε εσένα..τα υπόλοιπα δεν είναι τίποτα.
    Και να μην θεωρείς ότι είναι λίγο να κάνεις σχέση..
    Όσο πιο δύσκολο θα το θεωρείς τόσο πιο δύσκολο θα γίνεται..

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Δεν είσαι και χονδρή βρε..στρουμπουλη θα έλεγα ότι είσαι..ίσα ίσα έχει και αυτό της χαρές του..
    Ξέρεις πόσα αγόρια θέλουνε στρουμπουλα κορίτσια?
    Ούυυυ ένα σωρό είναι...οι στρουμπουλες έχετε πιασίματα.και με τέτοιο ύψος.. συγγνώμη και όλας γυναίκα ατελείωτη που λένε...
    Τζάμπα παιδευεις τον εαυτό σου μια χαρά κοπέλα είσαι.
    Άντε το πολύ πολύ να χάσεις 5 κιλά και θα είσαι τέλεια
    Δεν χρειάζεται να χάσεις και παραπάνω κιλά..σιγά το πράγμα..αν αρέσεις εσύ σε εσένα θα αρέσεις και στους άλλους...ξέρεις πόσα κορίτσια έχω δει να είναι 100 κιλά η 120 κιλά και έχουν σχέσεις και με ωραία και εμφανισημα αγόρια κι όλας..δεν σε κάνω πλάκα..
    Σκοπός είναι να σου αρέσει το σώμα σου..δηλαδή πρώτα αρέσεις εσύ σε εσένα..τα υπόλοιπα δεν είναι τίποτα.
    Και να μην θεωρείς ότι είναι λίγο να κάνεις σχέση..
    Όσο πιο δύσκολο θα το θεωρείς τόσο πιο δύσκολο θα γίνεται..
    Καταρχήν δεν είπα ότι είμαι χοντρή.
    Ούτε καν στρουμπουλή δεν είμαι. Είναι στρουμπουλή κάποια 5 κιλά κάτω από το ύψος της?
    Κανονική είμαι και όσοι με βλέπουν μου λένε ότι έχω πολύ ωραίο σώμα.
    Δεν μου αρέσει ούτε το 100-120 κιλά που λες ότι έχουν και γκόμενους. Δηλαδη προτιμώ να είμαι χωρίς γκόμενο παρά να ήμουν τόσα κιλά!
    Μου αρέσουν τα σώματα τύπου Jennifer Lopez κι αυτά βλεπω ότι έχουν πέραση στους άντρες. Δηλ. όχι πολύ αδύνατο σώμα, να έχει καμπύλες και πιασίματα, αλλά πολλες τις βολεύει να μεταφράζουν τις καμπύλες σε ξυγκια. Εμένα αυτό το σώμα μου αρέσει πάνω μου και όπως είμαι τώρα. Θέλω να βελτιώσω κάποια σχήματα και να σφίξω λίγο ακόμα.
    Τώρα αν θεωρούμαι χοντρή για τα γούστα σου, τι να πω. Δεν με έχει πει κανείς ποτέ έτσι από τότε που αδυνάτισα. Ίσα ίσα κομπλιμέντα μου κάνουν

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,853
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Δεν είσαι και χονδρή βρε..στρουμπουλη θα έλεγα ότι είσαι..ίσα ίσα έχει και αυτό της χαρές του..
    Ξέρεις πόσα αγόρια θέλουνε στρουμπουλα κορίτσια?
    Ούυυυ ένα σωρό είναι...οι στρουμπουλες έχετε πιασίματα.και με τέτοιο ύψος.. συγγνώμη και όλας γυναίκα ατελείωτη που λένε...
    Τζάμπα παιδευεις τον εαυτό σου μια χαρά κοπέλα είσαι.
    Άντε το πολύ πολύ να χάσεις 5 κιλά και θα είσαι τέλεια
    Δεν χρειάζεται να χάσεις και παραπάνω κιλά..σιγά το πράγμα..αν αρέσεις εσύ σε εσένα θα αρέσεις και στους άλλους...ξέρεις πόσα κορίτσια έχω δει να είναι 100 κιλά η 120 κιλά και έχουν σχέσεις και με ωραία και εμφανισημα αγόρια κι όλας..δεν σε κάνω πλάκα..
    Σκοπός είναι να σου αρέσει το σώμα σου..δηλαδή πρώτα αρέσεις εσύ σε εσένα..τα υπόλοιπα δεν είναι τίποτα.
    Και να μην θεωρείς ότι είναι λίγο να κάνεις σχέση..
    Όσο πιο δύσκολο θα το θεωρείς τόσο πιο δύσκολο θα γίνεται..
    βλεπεις το 73 κιλα, και δεν λαμβανεις υποψη σου το υψος της.
    αν σου ελεγε οτι ειναι 1,60 και 55 κιλα, θα της ελεγες οτι ειναι παρα πολυ αδυνατη. ειναι ακριβως το ιδιο ομως! τα κιλα δεν πανε μονα τους, πανε μαζι με το υψος. μην την συγκρινεις με μια κοντη η κανονικη κοπελα που ειναι αδυνατη με λιγοτερα κιλα. συνειδητοποιεις ποσο ειναι το 1.78; πολλοι ανδρες δεν εχουν τετοιο υψος.
    κανονικη προς αδυνατη ειναι, οχι στρουμπουλη.

    εσυ, για παραδειγμα γιωργο, τι υψος εχεις και ποσα κιλα εισαι;

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    βλεπεις το 73 κιλα, και δεν λαμβανεις υποψη σου το υψος της.
    αν σου ελεγε οτι ειναι 1,60 και 55 κιλα, θα της ελεγες οτι ειναι παρα πολυ αδυνατη. ειναι ακριβως το ιδιο ομως! τα κιλα δεν πανε μονα τους, πανε μαζι με το υψος. μην την συγκρινεις με μια κοντη η κανονικη κοπελα που ειναι αδυνατη με λιγοτερα κιλα. συνειδητοποιεις ποσο ειναι το 1.78; πολλοι ανδρες δεν εχουν τετοιο υψος.
    κανονικη προς αδυνατη ειναι, οχι στρουμπουλη.
    ε κατι ηξερα που δεν ηθελα να γραψω νουμερο και ειπα "5 κατω απο το υψος μου" που ειναι καπως πιο αντιπροσωπευτικο
    ασε που γενικα αυτα τα "πρεπει να εισαι 5-10 κατω απο το υψος σου" δεν στεκουν ιδιαιτερα
    αυτο που εχει σημασια ειναι το ποσο λιπος εχεις και αν γυμναζεσαι
    εχει τυχει να εχω εντελως διαφορετικη εικονα με 1-2 κιλα διαφορα και να μου λενε "ποσα κιλα εχασες?" και να λεω σχεδον τα ιδια ειμαι και να μην το πιστευουν

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,853
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    ε κατι ηξερα που δεν ηθελα να γραψω νουμερο και ειπα "5 κατω απο το υψος μου" που ειναι καπως πιο αντιπροσωπευτικο
    ασε που γενικα αυτα τα "πρεπει να εισαι 5-10 κατω απο το υψος σου" δεν στεκουν ιδιαιτερα
    αυτο που εχει σημασια ειναι το ποσο λιπος εχεις και αν γυμναζεσαι
    εχει τυχει να εχω εντελως διαφορετικη εικονα με 1-2 κιλα διαφορα και να μου λενε "ποσα κιλα εχασες?" και να λεω σχεδον τα ιδια ειμαι και να μην το πιστευουν
    αυτο ειναι σιγουρο.
    και χωρις να χασεις κανενα κιλο, αν ξεκινησεις γυμναστηριο, μετα απο λιγο "στενευεις".

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Ρε παιδιά μην βαρατε παραφρασατε μάλλον αυτό που είπα..εγώ νόμιζα ότι η θεματοθετρια θεωρεί τον εαυτό της χονδρή επειδή δεν ήθελε να πει κιλά...
    Και τέλος πάντων δεν είπα και κάτι κακό πια.
    Ναι είδα το ύψος της γι'αυτό και είπα γυναίκα ατελείωτη αλλά μάλλον η δεν το προσέξατε η το περάσατε στο ντουκου.και γιατί παρακαλώ προσβλγθηκες με τη λέξει χονδρή τι έχουν η χονδρές ακόμα και αν εισουν δηλαδή...μια χαρά ανθρώποι είναι ο χαρακτήρας παίζει ρόλο..
    Ρεμεντυ εγώ είμαι 65 κιλά 1.75 ύψος...

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 29-05-2020 at 11:22.

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    mallon sigkrineis iposineidita to varos olon me to diko sou.Epeidi esy eisai xtikiaris isos sou fainontai oi ipolipoi pou exoun normal varos,xontroi.65 kila einai poli liga gia enan antra eniliko,akoma kai metriou anastimatos opos to diko sou.
    Πωωωω τη ευγενική κοπέλα....
    Πολύ καλό επίπεδο εύγε..
    Και γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες...
    Η λατινική χαρακτήρες δεν επιτρέπονται.

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 29-05-2020 at 11:23.

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    proton den eimai kopela,deyteron mathe orthografia,triton to diko sou epipedo exei piasei pato me ton tropo skepsi sou.(Οι λατινικοι*) τι οχι τη.
    Εγώ δεν πρόσβαλα κανέναν..απλά ήθελα να βοηθήσω.
    Εσύ ξεκίνησες προσβάλλοντας...εξήγησα και είπα νόμιζα ότι η ίδια θεωρη τον εαυτό της χονδρή επειδή δεν ήθελε να πει κιλά..και μου πέρασε αυτή η σκέψη..γι'αυτό και της είπα ότι δεν είναι χονδρή και μια χαρά κοπέλα είναι...αλλά μερικοί είστε τόσο κολλημενοι που πιανεστε από μια κουβέντα και μόνο και όλες της άλλες κουβέντες ούτε καν της δίνετε σημασία ..
    Μάλλον μιλάτε και μόνο για να μιλάτε να βγαλετε τα δικά σας κόμπλεξ..και να ξεσπασετε κάπου..
    Ναι δεν ξέρω καλή ορθογραφία όντως... ούτε και πήγα πανεπιστημίο...διότι εγώ δεν τα βρήκα έτοιμα..
    Δουλεύω από τα 14 μου και ούτε ντρέπομαι για την ορθογραφία μου .
    Αλλά σε σύγκριση με πολλούς εδώ πέρα δόξα το Θεό μια χαρά παιδεία εχω...και αν διαφωνώ με κάποιον το λέω με επιχειρήματα και όχι με προσβολές..
    Άρα λοιπόν το επίπεδο του κάθε ανθρώπου φενεται..

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    119
    25 χρονών κοπέλα, που να μην έχει κάνει κάτι σεξουαλικό, θα την κυνηγάνε και τα σπουργίτια, τι λέμε τώρα

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Almalexia View Post
    25 χρονών κοπέλα, που να μην έχει κάνει κάτι σεξουαλικό, θα την κυνηγάνε και τα σπουργίτια, τι λέμε τώρα
    σιγά τα παραλές και εσύ

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,853
    Quote Originally Posted by Almalexia View Post
    25 χρονών κοπέλα, που να μην έχει κάνει κάτι σεξουαλικό, θα την κυνηγάνε και τα σπουργίτια, τι λέμε τώρα
    γιατι; ειναι ζητουμενο κατα τη γνωμη σου , να μην εχει εμπειριες η γυναικα;

  14. #104
    Δεν εχει ηλικια αυτο! Δεν γραφει πουθενα οτι πρεπει να ολοκληρωσεις στα 18 στα 20 η τα 25! Οποτε εισαι εσυ ετοιμη! Εγω προσωπικα που ειμαι κοντα στην ηλικια σου ετυχε να κανω κατι με κοπελα που δεν ειχε εμπειριες(ιδια ηλικα και αυτη).. Ισα ισα το βρηκα και πιο χαριτωμενο να το πω...Μην αγχωνεσαι για τετοια πραγματα..Να φλερταρεις οταν σε φλερταρουν και σιγα σιγα ολα θα γινουν!

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Isol View Post
    Δεν εχει ηλικια αυτο! Δεν γραφει πουθενα οτι πρεπει να ολοκληρωσεις στα 18 στα 20 η τα 25! Οποτε εισαι εσυ ετοιμη! Εγω προσωπικα που ειμαι κοντα στην ηλικια σου ετυχε να κανω κατι με κοπελα που δεν ειχε εμπειριες(ιδια ηλικα και αυτη).. Ισα ισα το βρηκα και πιο χαριτωμενο να το πω...Μην αγχωνεσαι για τετοια πραγματα..Να φλερταρεις οταν σε φλερταρουν και σιγα σιγα ολα θα γινουν!


    κάποιοι το κάνουν και από ανάγκη για να τους φύγει η ρετσινιά

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. Θα κάνατε σχέση/εμπιστευόσασταν αμφισεξουαλικό άτομο;
    By Φώτης in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 16-05-2015, 17:38
  2. Θα κάνατε ποτέ σχέση....
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 32
    Last Post: 12-11-2013, 11:17
  3. Πρόταση καφέ ενώ είστε σε σχέση-Τι θα κάνατε;
    By soncorreo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 48
    Last Post: 26-05-2013, 10:32
  4. Θα κανατε ποτε σχεση με ατομα ελαφρων ειδικων αναγκων???
    By apogoiteumenh in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 6
    Last Post: 21-10-2006, 17:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •