το παρελθον του αλλου? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 129
  1. #16
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    και γενικα το φιλι ηταν ακυρο τελειως δλδ σαν να φιλαει πρωτη φορα αρα φαινεται οτι δεν εχει εμπειρια αλλα το χει παρει περιεργα το θεμα ολο και φταιει ο προηγουμενος ουτε εγω δεν ξερω αλλα δε θελω να τη ρωτησω περαιτερω
    Ωραία. Τώρα με μπέρδεψες.. Ξεκάθαρα πράγματα για να βγάλουμε άκρη.. Πόσο είσαι? Ποσο είναι αυτή? Κάνατε κάτι μεταξύ σας?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    οχι ακομα δεν εχουμε ολοκληρωσει μονο φασεις αλλα ναι γενικα δεν μου αρεσει το παρελθον αν εχει κανει πολλα γενικα μιλαω απλα με αυτη αγχωνεται πολυ τη σεβομαι εννοεειται αλλα το τι πηγε στραβα με τον προηγουμενο δεν ξερω και το εχει δει ετσι λογικα απειρος κι αυτος

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    23 εγω 19 αυτη

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    κι εννοειται πως την εχω ρωτησει απλα μου λεει αν κατι δε το ξερω ....πως να ξεω αν μου αρεσει αν δε το χω δοκιμασει

  5. #20
    george1520
    Guest
    Πόσο καιρό είστε μαζί?
    Εσύ έχεις ολοκληρώσει?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    9 μηνες αλλα δε βρισκομαστε συχνα δεν ειναι ευκολο
    εγω ναι εχω ολοκληρωσει με αλλες γυναικες εννοεις η σχεσεις ναι

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    δεν ξερω γτ το χει δει τοσο περιεργα τι μπορει να πηγε στραβα πριν και σιγουρα αγχωνεται για μενα επειδη ξερω περισσοτερα αλλα η παρθενια ?τι να πω

  8. #23
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    δεν ξερω γτ το χει δει τοσο περιεργα τι μπορει να πηγε στραβα πριν και σιγουρα αγχωνεται για μενα επειδη ξερω περισσοτερα αλλα η παρθενια ?τι να πω
    Τι σε προβληματίζει δηλαδή? Μια κοπέλα που δεν έχει ολοκληρώσει δεν ειναι λογικό να έχει φόβο? Να αγχώνεται? Πόσο μάλλον αν έγινε κάτι άσχημο με τον προηγούμενο. Αφού σε απασχολεί γιατί δεν το συζητάς? Ξεκάθαρες κουβέντες όμως.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    ε μου χει καποια λιγα πραγματα αλλα μεχρι εκει δε θελω να μαθω αλλα πως γινεται μην ειναι παρθενα ενω δεν εχει ολοκληρωσει οπως λες εκτος αν μου λεει ψεματα οτι κατι εκανε που εγω τα θεωρω σχεση σχολειου αυτη που ειχε δλδ
    γτ μαλλον το κατι το δικο της ειναι το τιποτα το δικο μου

  10. #25
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    ε μου χει καποια λιγα πραγματα αλλα μεχρι εκει δε θελω να μαθω αλλα πως γινεται μην ειναι παρθενα ενω δεν εχει ολοκληρωσει οπως λες εκτος αν μου λεει ψεματα οτι κατι εκανε που εγω τα θεωρω σχεση σχολειου αυτη που ειχε δλδ
    γτ μαλλον το κατι το δικο της ειναι το τιποτα το δικο μου
    Μήπως ο πρώην της έκανε κάτι άσχημο?

    Γιατί δεν θες να μάθεις? Θες να την βοηθήσεις και να καταλάβεις?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    οχι απλα ηταν αποτομος στις κινησεις απο οτι εχει πει και την πιεζε να κανει διαφορα και εκεινη δεν εκανε γτ δεν ηθελε στοματικο που ηθελα κι εγω αλλα οταν την εκανα να χαλαρωσει να ηρεμησει ηταν καλυτερα
    αλλα πλεον μου λεει οτι μαζι μου ειναι οκ απλα εχει αγχος γτ δεν το ξερει το θεμα δηλαδη εγω φερομαι οκ τρυφερα δλδ γι αυτο

  12. #27
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    οχι απλα ηταν αποτομος στις κινησεις απο οτι εχει πει και την πιεζε να κανει διαφορα και εκεινη δεν εκανε γτ δεν ηθελε στοματικο που ηθελα κι εγω αλλα οταν την εκανα να χαλαρωσει να ηρεμησει ηταν καλυτερα
    αλλα πλεον μου λεει οτι μαζι μου ειναι οκ απλα εχει αγχος γτ δεν το ξερει το θεμα δηλαδη εγω φερομαι οκ τρυφερα δλδ γι αυτο
    Τι σε ανησυχεί τότε? Δεν μπορείς να δώσεις χρόνο?

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    βρε οσο θελει χρονο δεν με νοιαζει ξερω οτι μου δινει υπερβολικη αγαπη δεν με καιει το θεμα σεξ δεν την εχω γι αυτο στη ζωη μου οπως κι εκεινη δεν τη νοιαζει τοσο απλα αυτο τι πηγε στραβα τι ακριβως κανανε τεσπα αλλα λογικα δεν ηξερε ουτε αυτος...κι ερχομαι στην αρχη οτι κανω σκεψεις περιεργες που στην ουσια δεν εχουν γινει στην πραγματικοτητα το μυαλο παιζει παιχνιδια περιεργα αλλα δε δινω σημασια στις σκεψεις πλεον

  14. #29
    george1520
    Guest
    Τι σκέφτεσαι δηλαδή;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    αυτο τι μπορει να εκαναν ξερω ψυχιατρο θελω :P αλλα γενικα σκεφτομαι πλεον οτι οτι εγινε εγινε αφου δεν εγινε τπτ σημαντικο παρελθον ειναι και δεν ειναι δουλεια μου να κανω εικονες τετοιες ουτε εγω ειμαι καλυτερος για το δικο μου παρελθον απλα δεν αξιζει να ασχολουμαι με τετοιες σκεψεις..τι θα κανουμε απο δω και περα που εγω ειμαι οσο πιο σωστος γινεται

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. θα ξεσπασω εδω. δεν εχω που αλλου
    By in_flames in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 29-08-2013, 01:10
  2. δεν έχω που αλλού να μιλήσω
    By selino in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 01-07-2013, 23:53
  3. λες και ζω την ζωη αλλου....
    By redwood in forum Κακοποίηση
    Replies: 25
    Last Post: 12-10-2012, 00:38
  4. ο αποχαιρετισμος του αλλου εγω...
    By interappted in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 94
    Last Post: 04-10-2007, 23:25
  5. το βλέμμα του άλλου
    By τι-ποτέ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 13-07-2006, 18:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •