το παρελθον του αλλου? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 129
  1. #31
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    αυτο τι μπορει να εκαναν ξερω ψυχιατρο θελω [emoji14] αλλα γενικα σκεφτομαι πλεον οτι οτι εγινε εγινε αφου δεν εγινε τπτ σημαντικο παρελθον ειναι και δεν ειναι δουλεια μου να κανω εικονες τετοιες ουτε εγω ειμαι καλυτερος για το δικο μου παρελθον απλα δεν αξιζει να ασχολουμαι με τετοιες σκεψεις..τι θα κανουμε απο δω και περα που εγω ειμαι οσο πιο σωστος γινεται
    Με οσες έκανες πριν σεξ ήταν η πρώτη τους φορά? Γιατί εδώ βλέπω ότι σε σοκάρει κάτι που δεν έχει καν ολοκληρωθεί και απορώ τι θα έκανες αν άκουγες ότι έκανε διαφορά.
    Εγω πιο πολύ θα ήθελα να μάθω τι έγινε και φοβάται έτσι ώστε να την βοηθήσω να νιωσει άνετα και όχι να σκέφτομαι τι έκανε και τι δεν έκανε και να με ενοχλει.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    οχι ειχαν κανει πολυ χειροτερα και κερατα οι προηγουμενες και ισως αυτο να με εχει κανει πλεον ετσι ξερω κι εγω αλλα αυτο βλακειες σκεψεις ...αλλα δεν εχει να μου πει κατι αλλο αφου την εχω ρωτησει τι αλλο πια εξαλλου πολυ λιγες φορες εγινε κατι ας πουμε κι αν εγινε δεν εγινε σωστα απο οτι λεει ..δλδ λεω βρηκα μια κοπελα που δεν εχει κανει κατι και δεν τη νοιαζει μονο το σεξ και σκεφτομαι βλακειες με τον εαυτο μου τα βαζω κυριως

  3. #33
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    οχι ειχαν κανει πολυ χειροτερα και κερατα οι προηγουμενες και ισως αυτο να με εχει κανει πλεον ετσι ξερω κι εγω αλλα αυτο βλακειες σκεψεις ...αλλα δεν εχει να μου πει κατι αλλο αφου την εχω ρωτησει τι αλλο πια εξαλλου πολυ λιγες φορες εγινε κατι ας πουμε κι αν εγινε δεν εγινε σωστα απο οτι λεει ..δλδ λεω βρηκα μια κοπελα που δεν εχει κανει κατι και δεν τη νοιαζει μονο το σεξ και σκεφτομαι βλακειες με τον εαυτο μου τα βαζω κυριως
    Απόλαυσε την σχέση σου και άσε το μυαλό να δουλεύει για άλλους λόγους .. Κάνε την να νιώσει άνετα, ασφάλεια και θα έρθουν όλα σιγά σιγά...και το παρελθόν άστο εκεί που είναι.. Αν θες να της φτιάξεις το παρόν κάνε ότι καλύτερο μπορείς, το παρελθόν δεν αλλάζει ότι και να σκεφτείς, ότι και να κάνεις.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    εχεις δικιο το πιο σωστο αυτο ειναι ..παρελθον ειναι κανεις δεν ειναι τελειος που λεει ο λογος ουτε εγω ειμαι καλυτερος...εξαλου στο χερι μου ειναι να μαθει απο μενα οπως λεει κι εκεινη οτι με μενα ξεκιναει...αλλα ειναι αυτο πως σκεφτεται το μυαλο καμια φορα μπορει να σε τρελανει και να σε αγχωσει ασχημα...σε ευχαριστω για τη συζητηση

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    επιστρεφω με μια απορια για να συμπληρωσω τα 50 μηνυματα :P

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    πως γινεται να μην ξεριε να φιλαει δλδ τελειως ακυρο φιλι με πολυ ανοιχτο στομα και γερο δαγκωμα στο χειλος σε σημειο να μουδιασω...ενω την εχω ρωτησει αν ξερει να φιλαει και μου λεει οτι καταλαβες..κι αφου ειχες βγει με ενα δυο ατομα μου ειπες οτι εχεις δωσει φιλι εγω βλεπω αλλα τι να πιστεψω πια?

  7. #37
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    πως γινεται να μην ξεριε να φιλαει δλδ τελειως ακυρο φιλι με πολυ ανοιχτο στομα και γερο δαγκωμα στο χειλος σε σημειο να μουδιασω...ενω την εχω ρωτησει αν ξερει να φιλαει και μου λεει οτι καταλαβες..κι αφου ειχες βγει με ενα δυο ατομα μου ειπες οτι εχεις δωσει φιλι εγω βλεπω αλλα τι να πιστεψω πια?
    Κοίτα το φιλι δεν είναι επιστήμη.που άμα το κάνεις 1000 φορές το κάνεις καλά και άμα δεν το κανεις καμία δεν ξέρεις να το κάνεις. Απλά εσένα ίσως δεν σου αρεσει ο τρόπος που σε φιλαει.
    Βλέπω το κουράζεις πολύ το θέμα με το παρελθόν της και δεν ξέρω γιατί. Σου αρέσει η κοπέλα? Αν σου αρέσει ξεκολλα από το παρελθόν και προχωρά μαζί της.πες της τι σου αρέσει να σου πει και αυτή τι της αρέσει.απλά τα πράγματα νομίζω.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    κοιτα δεν λεω οτι εχεις αδικο αλλα για μενα ηταν τερμα ακυρο δηλαδη δεν μπορω να στο εξηγησω και νομιζω οτι λεει ψεματα ...εκτος κι αν οι αλλοι δεν ηξεραν ουτε αυτοι εχω φιλησει 5 γυναικες πχ με διαφορετικες εμπειριες αλλα τοσο ακυρο δεν ηταν....τωρα για το παρελθον εν ολιγοις εγινε η πραξη και φανηκε οτι δεν ειχε κανει ποτε τιποτα...ειναι μικρη σε ηλικια...αλλα το κατι που στα 15 της πχ περνα αδιαφορο απο τον καθενα δλδ μια βολτα με καποιον εμενα γινεται μεγαλο στο κεφαλι μου

  9. #39
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    κοιτα δεν λεω οτι εχεις αδικο αλλα για μενα ηταν τερμα ακυρο δηλαδη δεν μπορω να στο εξηγησω και νομιζω οτι λεει ψεματα ...εκτος κι αν οι αλλοι δεν ηξεραν ουτε αυτοι εχω φιλησει 5 γυναικες πχ με διαφορετικες εμπειριες αλλα τοσο ακυρο δεν ηταν....τωρα για το παρελθον εν ολιγοις εγινε η πραξη και φανηκε οτι δεν ειχε κανει ποτε τιποτα...ειναι μικρη σε ηλικια...αλλα το κατι που στα 15 της πχ περνα αδιαφορο απο τον καθενα δλδ μια βολτα με καποιον εμενα γινεται μεγαλο στο κεφαλι μου
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς με την τελευταια σου προταση.εννοείς ότι αυτή δεν είχε κάνει ποτέ κάτι και σου είπε ψέματα ότι εκανε?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    οχι την αληθεια μου εχει πει...απλα μου φανηκε ψεμα..οτι αφορα το φιλι γτ πιστευω οτι δεν εχει φιλησει...αλλα ερωτικα δεν εχει κανει και αυτο φανηκε και μου το χει πει

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    προσωπικη μου αποψη για τισ γυναικεσ μιασ κ ειμαι παρθενοσ παρθενοσ ειναι κατω απο 10 οχι μηδεν μηδεν δεν ειναι κανενασ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    τι εννοεις κατω απο 10?

  13. #43
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    οχι την αληθεια μου εχει πει...απλα μου φανηκε ψεμα..οτι αφορα το φιλι γτ πιστευω οτι δεν εχει φιλησει...αλλα ερωτικα δεν εχει κανει και αυτο φανηκε και μου το χει πει
    Λέμε τώρα ότι δεν έχει φιλήσει ποτέ κάποιο.. Τι πειράζει; Σε ενοχλεί το ψέμα ή ότι δεν είναι το φιλί όπως το θες;

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    απλα πες την αληθεια δεν εχω φιλησει τοσο απλο αφου κανει μπαμ...εδω μου ειπε οτι δεν εχει κανει ερωτικο κατι και φανηκε κιολας μαζι μου εκει γτ κολλαει?

  15. #45
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    απλα πες την αληθεια δεν εχω φιλησει τοσο απλο αφου κανει μπαμ...εδω μου ειπε οτι δεν εχει κανει ερωτικο κατι και φανηκε κιολας μαζι μου εκει γτ κολλαει?
    Το θέμα είναι γιατί κολλάς εσύ τόσο.. Το να μην παραδεχτεί κάτι τόσο απλό για μένα προσωπικά δεν είναι λόγος για να σπας το κεφάλι σου. Ίσως να νιώθει άσχημα που δεν έχει φιλήσει ποτέ και σκέφτηκε να πει ένα μικρό ψέμα. Κάποιες φορές είναι καλό να καταλαβαίνουμε κάτι και να μην λέμε τίποτα. Και μια από αυτές τις φορές είναι αυτή. Πιο τραγικό θα μου ακουγόταν εμένα αν έλεγε κάποια ότι δεν έχει κάνει ποτέ κάτι και να έχει πάει με 15. Όχι επειδή έχει πάει με 15 αλλά για το ψέμα.

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. θα ξεσπασω εδω. δεν εχω που αλλου
    By in_flames in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 29-08-2013, 01:10
  2. δεν έχω που αλλού να μιλήσω
    By selino in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 01-07-2013, 23:53
  3. λες και ζω την ζωη αλλου....
    By redwood in forum Κακοποίηση
    Replies: 25
    Last Post: 12-10-2012, 00:38
  4. ο αποχαιρετισμος του αλλου εγω...
    By interappted in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 94
    Last Post: 04-10-2007, 23:25
  5. το βλέμμα του άλλου
    By τι-ποτέ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 13-07-2006, 18:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •