το παρελθον του αλλου? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 129
  1. #61
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    αστα να πανε οταν δεν τα ειχε ξεκαθαρισει και νομιζε πως ειχε κανει κατι ενω τελικα δεν ειχε μικρη βλεπεις...και το καταλαβε οταν τα συζητησαμε οπως μου ειπες να ξεκαθαρισουμε τι εγινε...
    ειχα φτασει σε σημειο αποπροσωποιησης οπως εχω διαβασει αλλα σιγα σιγα και με το face to face μου περασε και ειδα και καποια βιντεο ψυχολογιας για εμμονες ιδεες και κολληματα
    Σε έχασα... Πάμε πάλι..

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    τιποτα απλα να φυγουν οι σκεψεις οτι ηταν γυμνη με τον αλλο η να πηγαινανε βολτες ειναι ενοχλητικο αλλα πλεον δεν τα σκεφτομαι τοσο εφοσον ημουν πρωτος της
    τι δυναμη εχει το μυαλο ρε γαμωτο
    γιατι θα ηθελες να εισαι ο πρωτος της; φοβασαι οτι αν σε συγκρινει με καποιον αλλον, μπορει και να προτιμησει εκεινον;
    οτι χωρις μετρο συγκρισης θα νομιζει οτι εισαι καλος εραστης, ενω αν ειχε κι αλλον που την ικανοποιουσε θα καταλαβει οτι δεν εισαι καλος;

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι θα ηθελες να εισαι ο πρωτος της; φοβασαι οτι αν σε συγκρινει με καποιον αλλον, μπορει και να προτιμησει εκεινον;
    οτι χωρις μετρο συγκρισης θα νομιζει οτι εισαι καλος εραστης, ενω αν ειχε κι αλλον που την ικανοποιουσε θα καταλαβει οτι δεν εισαι καλος;
    οπως ειπα ειμαι ο πρώτος της αφου δεν εχει κανει τίποτα..
    Απλα τη βλέπω σοβαρα.. Θα μου πεις που κολλάει αυτό... Δεν είναι για σύγκριση αφου δεν εχει μέτρο

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Σε έχασα... Πάμε πάλι..
    απλα μου χε πει αυτά που ειχα γράψει και νομιζε οτι ειχε κανει κατι αλλα τελικά όταν μου εξήγησε τι παίχτηκε δεν ήταν σεξουαλικη πράξη δλδ.. Ε αυτό δεν ειχε ιδέα οτι δεν έκανε τίποτα τα είχε αλλιώς δλδ στο μυαλό της.. Οσο για το αλλο όταν είμαστε κοντα και βγαίνουμε τα ξεχνάω ολα

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    οπως ειπα ειμαι ο πρώτος της αφου δεν εχει κανει τίποτα..
    Απλα τη βλέπω σοβαρα.. Θα μου πεις που κολλάει αυτό... Δεν είναι για σύγκριση αφου δεν εχει μέτρο
    οχι, φιλε μου, δεν εισαι ο πρωτος της.
    το σεξ δεν ειναι ποιος θα σκοραρει.. σεξουαλιζοταν και με αλλον. το ποσο μπηκε και που μπηκε δεν μετριεται με τον ποντο. ειναι αστεια αυτα που λες...

  6. #66
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    απλα μου χε πει αυτά που ειχα γράψει και νομιζε οτι ειχε κανει κατι αλλα τελικά όταν μου εξήγησε τι παίχτηκε δεν ήταν σεξουαλικη πράξη δλδ.. Ε αυτό δεν ειχε ιδέα οτι δεν έκανε τίποτα τα είχε αλλιώς δλδ στο μυαλό της.. Οσο για το αλλο όταν είμαστε κοντα και βγαίνουμε τα ξεχνάω ολα
    Τώρα και αν χάθηκα.. Για αυτά που είπε ότι έκανε με τον άλλον δεν έχεις αμφιβολία αλλά για το φιλί έχεις.. Και σε ενοχλεί κιολας το ψέμα.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι, φιλε μου, δεν εισαι ο πρωτος της.
    το σεξ δεν ειναι ποιος θα σκοραρει.. σεξουαλιζοταν και με αλλον. το ποσο μπηκε και που μπηκε δεν μετριεται με τον ποντο. ειναι αστεια αυτα που λες...
    Κι εσυ που το ξέρεις δηλαδή ησουν μπροστά?

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τώρα και αν χάθηκα.. Για αυτά που είπε ότι έκανε με τον άλλον δεν έχεις αμφιβολία αλλά για το φιλί έχεις.. Και σε ενοχλεί κιολας το ψέμα.
    με ενοχλεί αλλα αφου δεν ήταν τπτ σοβαρό δε με νοιάζει αλλα το φιλί κάνει μπαμ γτ το αρνείσαι

  9. #69
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    με ενοχλεί αλλα αφου δεν ήταν τπτ σοβαρό δε με νοιάζει αλλα το φιλί κάνει μπαμ γτ το αρνείσαι
    Δεν λέω αυτό.. Λες ότι την πιστεύεις ότι έκανε όλα τα άλλα με τον άλλον αλλά σκέφτεσαι ότι φιλί δεν έδωσε. Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να έκανε όλα τα αλλα και φιλί να μην εδωσε;

    Ή εσύ δεν τα λες καλά ή κάτι πάει λάθος.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Καλησπερα φίλε να συνεχίσουμε εδω?

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Δεν λέω αυτό.. Λες ότι την πιστεύεις ότι έκανε όλα τα άλλα με τον άλλον αλλά σκέφτεσαι ότι φιλί δεν έδωσε. Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να έκανε όλα τα αλλα και φιλί να μην εδωσε;

    Ή εσύ δεν τα λες καλά ή κάτι πάει λάθος.
    λοιπόν σεξ δεν εχει κανει τοσο απλό και αυτό φανηκε μου είπε θα το καταλάβεις κι ετσι έγινε επίσης το φιλί ηταν άκυρο δλδ πρωτάρα στο στόμα αλλα εκεινη στο φιλί λέει οτι εχει δώσει αολα εμένα δε. Μου φάνηκε οτι εχει δώσει γενικά αυτό είναι όλο και νμζ ότι ντρέπεται σε αυτό

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,850
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    Κι εσυ που το ξέρεις δηλαδή ησουν μπροστά?
    οχι, ηταν εκεινη μπροστα! γιατι να πει ψεματα αφου εσυ ηθελες παρθενα;; το μονο ευκολο να σε παραμυθιασει οτι δεν υπηρξε κανενας αλλος. αλλα εκεινη σου ειπε αληθεια, οτι υπηρξε κι αλλος αλλα τα σπασανε τελικα, εκαναν σεξ αλλα οχι ολοκληρωμενο. κι αυτο πουε καναν σεξ ειναι. το σεξ δεν ειναι μονο αν υπαρξει διεισδυση πληρης. και οι προσπαθειες μετρανε..

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι, ηταν εκεινη μπροστα! γιατι να πει ψεματα αφου εσυ ηθελες παρθενα;; το μονο ευκολο να σε παραμυθιασει οτι δεν υπηρξε κανενας αλλος. αλλα εκεινη σου ειπε αληθεια, οτι υπηρξε κι αλλος αλλα τα σπασανε τελικα, εκαναν σεξ αλλα οχι ολοκληρωμενο. κι αυτο πουε καναν σεξ ειναι. το σεξ δεν ειναι μονο αν υπαρξει διεισδυση πληρης. και οι προσπαθειες μετρανε..
    δεν είπε ψέματα εξάλλου φανηκε το αίμα απλα αυτος εβαλε δάχτυλο και δεν εκανε κατι αλλο γτ εκείνη ποναγε και δεν ήθελε το να κάθεσαι και να κοιτιεσαι ειναι τίποτα

  14. #74
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    λοιπόν σεξ δεν εχει κανει τοσο απλό και αυτό φανηκε μου είπε θα το καταλάβεις κι ετσι έγινε επίσης το φιλί ηταν άκυρο δλδ πρωτάρα στο στόμα αλλα εκεινη στο φιλί λέει οτι εχει δώσει αολα εμένα δε. Μου φάνηκε οτι εχει δώσει γενικά αυτό είναι όλο και νμζ ότι ντρέπεται σε αυτό
    Ακόμη δεν κατάλαβα που έχεις κολλήσει. Περνάς καλά στην σχέση σου?

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    υπεροχα μπορω να πω απλα ηθελα να γραψω τι σκεφτομουν ..και τελικα πολλη αναλυση για το τιποτα

Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. θα ξεσπασω εδω. δεν εχω που αλλου
    By in_flames in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 29-08-2013, 00:10
  2. δεν έχω που αλλού να μιλήσω
    By selino in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 01-07-2013, 22:53
  3. λες και ζω την ζωη αλλου....
    By redwood in forum Κακοποίηση
    Replies: 25
    Last Post: 11-10-2012, 23:38
  4. ο αποχαιρετισμος του αλλου εγω...
    By interappted in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 94
    Last Post: 04-10-2007, 22:25
  5. το βλέμμα του άλλου
    By τι-ποτέ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 13-07-2006, 17:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •