το παρελθον του αλλου? - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 129 of 129
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    οτι και να πω εσυ εχεις την αποψη σου απλα σκεφτομαι οτι λογω απειριας κι ντροπης να τα λεει αλλα εσυ κολλημα εκει οσο για το φιλι δεν σου χει τυχει οποτε οτι κι να λες...πως μπορω να το περιγραψω
    μα τι να ντραπει οταν ξερει οτι την θελεις παρθενα;;;; θα σου εκανε τα κεφια και θα σου ελεγε οτι ειναι! αλλα δεν ειναι. την αληθεια σου λεει η κοπελα..
    οσο για το φιλι, εχεις αδικο. μου εχει τυχει μια χαρα, ανδρας ναφιλαει ατσαλα και ΧΑΛΙΑ. δεν ηταν καθολου πρωταρης. ετσι ηταν ο τροπος του. το ιδιο ισχυει και για γυναικες.

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα τι να ντραπει οταν ξερει οτι την θελεις παρθενα;;;; θα σου εκανε τα κεφια και θα σου ελεγε οτι ειναι! αλλα δεν ειναι. την αληθεια σου λεει η κοπελα..
    οσο για το φιλι, εχεις αδικο. μου εχει τυχει μια χαρα, ανδρας ναφιλαει ατσαλα και ΧΑΛΙΑ. δεν ηταν καθολου πρωταρης. ετσι ηταν ο τροπος του. το ιδιο ισχυει και για γυναικες.
    Ναι μα δεν το ηξερε οτι εγω ήθελα παρθένα και ντρεποταν πως θα το πάρω διοτι τη σημερινή μέρα ολοι κοροϊδεύουν καποια που δεν εχει κανει κατι και αφου με ντροπή παραδεχτηκε οτι δεν έγινε κατι και της είπα οτι κατι τέτοιο εψαχνα ηρεμησε κατάλαβες τώρα?

  3. #123
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    Και πάλι από αυτά που μου έχει πει παλιότερα τα παρουσίαζε αλλιώς και τώρα που τα έχουμε ξεκαθαρίσει απλά πιστεύω ότι λέει ψέματα σε κάποια ειδικά στο φιλί που ήταν τέρμα άκυρο γτ πιστεύω ότι ντρέπεται και λογικο ότι θέλει να δείξει τουλάχιστον στα βασικά ότι έχει φιλησει αλλά το σεξουαλικο έχει φανεί δεν μπορείς να το κρύψεις γτ υπήρχε πονος και αίμα δεν ξέρω τι να πιστέψω απλά το ερώτημα είναι γτ να πεις ψέματα αφού φαίνεται?
    Καλα όντως τώρα; κοίτα ρε παιδί μου την ουσία! Όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες. Δικαίωμα της να θέλει να το παίξει πιο έμπειρη από όσο είναι. Μπορεί να φοβόταν ότι θα ξενερώσεις. Δεν είναι λίγοι οι άντρες που όταν προσεγγίζουν (συνήθως για κάτι χαλαρό) ρίχνουν χυλοπιτες γιατί η άλλη δεν το δουλεύει το εργαλείο συχνά.

    Εφόσον ξέρεις ότι όπως και να δείχνει είναι παρθένα. Όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία.

  4. #124
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Καλα όντως τώρα; κοίτα ρε παιδί μου την ουσία! Όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες. Δικαίωμα της να θέλει να το παίξει πιο έμπειρη από όσο είναι. Μπορεί να φοβόταν ότι θα ξενερώσεις. Δεν είναι λίγοι οι άντρες που όταν προσεγγίζουν (συνήθως για κάτι χαλαρό) ρίχνουν χυλοπιτες γιατί η άλλη δεν το δουλεύει το εργαλείο συχνά.

    Εφόσον ξέρεις ότι όπως και να δείχνει είναι παρθένα. Όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία.
    ωραια εκφρστικη προσεγγιση χαχα!!!

    (μην δινεται σημασια συνεχίστε, απλα δεν το ειχα ξανακουσει )

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    Ναι μα δεν το ηξερε οτι εγω ήθελα παρθένα και ντρεποταν πως θα το πάρω διοτι τη σημερινή μέρα ολοι κοροϊδεύουν καποια που δεν εχει κανει κατι και αφου με ντροπή παραδεχτηκε οτι δεν έγινε κατι και της είπα οτι κατι τέτοιο εψαχνα ηρεμησε κατάλαβες τώρα?
    και να μην το ηξερε, αυτο δεν ειναι καμια αποδειξη οτι ηταν παρθενα. τα "ιατρικα" που αναφερεις, ειναι εντελως λανθασμενα.

    και δεν με πειθεις με τπτ οτι αυτο που σε πειραζει ειναι το "ψεμα", γιατι οπως σου ειπαν, μπορει να ειχε συμπλεγματα η κοπελα και να μην ηθελε να πει οτι ειναι παρθενα. αυτο που σε πειραζει ειναι η πιθανοτητα να ειπε ΑΛΗΘΕΙΑ και οχι το ψεμα.

    και αυτη ειναι και η "τιμωρια" σου για τον τροπο που σκεφτεσαι. ΔΕΝ εισαι κατοχος και νομεας του σωματος καμιας και αποδειξη αυτου, οτι ΔΕΝ μπορεις και ΔΕΝ θα ξερεις ποτε αν σου λεει αληθεια η ψεματα ειτε για την παρθενια της, ειτε για τις αλλες σχεσεις της. αυτη θα σου λεει ο,τι θελει, κι εσυ πρεπει να συνειδητοποιησεις ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ.

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Καλα όντως τώρα; κοίτα ρε παιδί μου την ουσία! Όλα τα υπόλοιπα είναι λεπτομέρειες. Δικαίωμα της να θέλει να το παίξει πιο έμπειρη από όσο είναι. Μπορεί να φοβόταν ότι θα ξενερώσεις. Δεν είναι λίγοι οι άντρες που όταν προσεγγίζουν (συνήθως για κάτι χαλαρό) ρίχνουν χυλοπιτες γιατί η άλλη δεν το δουλεύει το εργαλείο συχνά.

    Εφόσον ξέρεις ότι όπως και να δείχνει είναι παρθένα. Όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν σημασία.
    Ακριβώς αυτο πιστευω κι εγω οτι μπορεί να φοβόταν ειδικα στην αρχη που δεν γνωριζόμασταν καλα

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    Ακριβώς αυτο πιστευω κι εγω οτι μπορεί να φοβόταν ειδικα στην αρχη που δεν γνωριζόμασταν καλα
    εγω αλλο βλεπω.
    οταν φοβοταν οτι θα την κατακρινεις αν πει οτι ειναι παρθενα, σου ειπε οτι δεν ειναι. οταν καταλαβε οτι την ηθελες παρθενα, σου ειπε οτι τελικα ηταν παρθενα.
    ποτε ειπε την αληθειαααα;;;; εεεε;;;
    ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ!!!!!!!

    παρε και μια σοδα για να το χωνεψεις, και περαστικα σου!

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    163
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω αλλο βλεπω.
    οταν φοβοταν οτι θα την κατακρινεις αν πει οτι ειναι παρθενα, σου ειπε οτι δεν ειναι. οταν καταλαβε οτι την ηθελες παρθενα, σου ειπε οτι τελικα ηταν παρθενα.
    ποτε ειπε την αληθειαααα;;;; εεεε;;;
    ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΟΡΑ!!!!!!!

    παρε και μια σοδα για να το χωνεψεις, και περαστικα σου!
    Η αλήθεια φανηκε... Οσο για την συμπεριφορά σου και τον τροπο έκφρασης και το υφακι ειρωνείας μαλλον εσυ πρέπει να κάτσεις μονη σου και οχι δεν ειναι ειλικρίνεια η η αλήθεια είναι οτι προσπαθείς να δειξεις την εξυπνάδα σου

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by dimitrisgr View Post
    Η αλήθεια φανηκε... Οσο για την συμπεριφορά σου και τον τροπο έκφρασης και το υφακι ειρωνείας μαλλον εσυ πρέπει να κάτσεις μονη σου και οχι δεν ειναι ειλικρίνεια η η αλήθεια είναι οτι προσπαθείς να δειξεις την εξυπνάδα σου
    η μονη αληθεια που φανηκε ξεκαθαρα, ειναι οτι εισαι ενας μισογυνης, που θεωρει οτι η γυναικα πρεπει να εχει αλλη ηθικη συμπεριφορα απο τον ανδρα, επειδη ειναι γυναικα...

    αν ειχε φανει η αληθεια που λες, δεν θα ειχες κανει αυτο το προσβλητικο για τις γυναικες θεμα, 9 σελιδες...
    ξανα περαστικα για τις μισογυνικες αμφιβολιες σου που θα σε κυνηγανε οσο υπαρχει αυτη η σχεση..
    σου ευχομαι ολοψυχα να σε δουλευει και να γελαει με τα κομπλεξ σου, πισω απ την πλατη σου.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. θα ξεσπασω εδω. δεν εχω που αλλου
    By in_flames in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 29-08-2013, 01:10
  2. δεν έχω που αλλού να μιλήσω
    By selino in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 01-07-2013, 23:53
  3. λες και ζω την ζωη αλλου....
    By redwood in forum Κακοποίηση
    Replies: 25
    Last Post: 12-10-2012, 00:38
  4. ο αποχαιρετισμος του αλλου εγω...
    By interappted in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 94
    Last Post: 04-10-2007, 23:25
  5. το βλέμμα του άλλου
    By τι-ποτέ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 13-07-2006, 18:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •