ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ADMINS ΜΠΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Posts
    1

    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ADMINS ΜΠΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ!

    κρινω τους admins του φορουμ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ ειμαι εξοργισμενος!!!!!! δεν ειχα ανοιξει τον λογαριασμο μου για ουτε 4 μερες και με μπαναραν για ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΝ γιατι?????? απαιτω εξηγησεις και θα καταλάβω οποιος admin μου εξηγησει τον λογο επειδη ελεγα την αληθεια? οτι δηλαδη τα ψυχοφαρμακα προκαλουν εθισμο!!!! και οτι νεκρωνουν νευρικα κυτταρα του εγκεφαλου και επειδη εδινα καποιες σωστες συμβουλες ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΥΤΟ ΕΦΑΓΑ ΜΠΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΗΝΑ? και αν ειχα ενα προβλημα ψυχολογικο και ηθελα να ποσταρω κατι? για να παρω βοηθεια? δεν σας νοιαζει τιποτα ποια??? θεωρω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ το μπαν που εφαγα για εναν ολοκληρο μηνα το μονο που εκανα ηταν να παραθετω ΒΟΤΑΝΑ για βοτανοθεραπεια!!!!! και παροτρινα να μην παιρνουν ψυχοφαρμακα με το παραμικρο μερικα ατομα που ειχαν εθιστει σε αυτα γιατι εχουν παρενεργιες καταστροφικες!!!!! δεν βρισκω καποιο λαθος σε αυτο ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΦΑΓΑ ΜΠΑΝ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!!!! δηλαδη ετσι κανετε εδω? οποιος λεει το σωστο και λεει να μην παιρνει ο κοσμος τα ψυχοφαρμακα τον μπαναρετε????? ειμαι πολυ απογοιτευμενος και μαρεσει το φορουμ με βοηθαει πραγματικα αλλα ουτε 4 μερες δεν το ειχα και αυτα που ελεγα ηταν σωστα πιστευω ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ δεν ειναι λογικο το μπαν ενα ολοκληρο μηνα ειναι παρα πολυ πιστευω!!!!! το μονο που εκανα ηταν να ποσταρω μερικα βοτανα χρησιμα και να λεω την αποψη μου και ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΕΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΤΑΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Η ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ!!!!!!!!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ OI ADMIN ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΜΠΑΝΑΡΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!!!!!!!! το εφαγα στις 5\5 και ειναι μεχρι τις 5/6 απαραδεκτο!!!!! καλη σας μερα!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ναι, αλλα ποιος εισαι;;;;;

    κατα τα αλλα, αν εκανες αυτα που περιγραφεις, σωστα εφαγες το μπαν, ολα αυτα που περιγραφεις, ειναι οι πιο βασικες παραβιασεις που αναλυονται στους ορους λειτουργιας.
    να πας να τους διαβασεις, αν εχεις αποριες.
    οταν εκανες λογαριασμο, συμφωνησες οτι γνωριζεις και συμφωνεις με τους ορους λειτουργιας και εισαι ενηλικος.
    αν δεν τους διαβασες η δεν συμφωνεις και εκανες την εγγραφη, δεν φταινε οι αντμιν, φταις εσυ.
    το φορουμ δεν ειναι ουτε δημοσιο, ουτε νοσοκομειο.
    ειναι ιδιωτικο και εχει συγκεκριμενους ορους λειτουργιας, και οποιος θελει να συμμετεχει πρεπει να τους τηρει.
    αν εχεις θεματα υγειας, πρεπει να πας σε γιατρο. το φορουμ προσφερει συζητηση, οχι θεραπεια.

    αν εχεις αναγκη το φορουμ, οπως περιγραφεις, εσυ πρεπει να προσαρμοστεις στους ορους λειτουργιας του φορουμ, κι οχι το φορουμ να προσαρμοστει στις παραβιασεις τις δικες σου.

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Κλειδώνω το θέμα, δεν έχει λόγο ύπαρξης.

Similar Threads

  1. ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΝ ΣΤΟΝ SHOTHESHIT80
    By joanna22 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 24-05-2019, 14:36
  2. 1μιση μηνα χωρις εφεξορ (χαλια)
    By anxious4ever in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 22-04-2019, 10:38
  3. Ξανά, προς beteguese ή λοιπούς mods/admins
    By Κέλας in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 11-12-2016, 19:52
  4. πως ξεπερνας εναν χωρισμο χωρις εξηγησεις???
    By afrula in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 13-03-2009, 18:30
  5. ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ
    By stefanos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 9
    Last Post: 16-05-2006, 13:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •