Θέλω εκδίκηση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 83
  1. #31
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Έπρεπε να του πεις ότι θα καλέσεις αστυνομία. Αυτοί που σέρνουν μωρά σε διακοπές και λεωφορεία είναι γενικά ενοχλητικοί. Αλλά τώρα ήρθαν διακοπές; Πού βρέθηκαν εν μέσω του ιού Ελλάδα;
    Αντώνη την άλλη φορά που θα επιλέξει ένας γονιός να μετακινηθεί με τα μέσα μαζικής μεταφοράς να του το απαγορεύσεις ........
    Και αν δεν μπορείς εσύ φώναξε την αστυνομία να δούμε ποιον θα μαζέψει στο τέλος.....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    το μονο που δεν μασ λενε αυτοι που κανουν καταγγελιεσ αφου δεν μασ ξερουν παρακολουθουν πρωτα μαθαινουν κ μετα κανουν καταγγελιεσ αμα πληρωσει κανεισ να φανε ξυλο δε θα φταιει αυτοσ εγω γιατι δεν ξερω για κανεναν τιποτα για αναρωτειθειτε ποιο ειναι το φυσιολογικο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by YokoChoco View Post
    19 βαθμός και έπαινος ''άριστα'' και ο σύλλογος συνταξιούχων καθηγητών της πόλης μου, μου έδωσε 500€ χρηματικό έπαθλο(καλύτερος βαθμός σε όλη την πόλη σε όλα τα εσπερινά). Αγώγη ''αρίστη'' καμία σχέση με υπόκοσμο(φαίνεται πως είσαι σε ψύχωση και φαντάζεσαι πράγματα). Αν εσύ πιστεύεις ότι πήρα ''12'' πίστευε το, ότι δεν ξέρω συντακτικό πίστευε το επίσης, δημοκρατία έχουμε. Καταρχήν είμαι ΑΝΔΡΑΣ όχι γυναίκα, εσύ επιμένεις σε θηλυκό γένος, ελεύθερα συνέχισε. Δεν ξέρω βασική ανάγνωση κτλ μπορείς ελεύθερα να πιστεύεις ότι θέλεις. Μάλλον έτσι μειωνοντάς με, προσπαθείς να με ''εκδικηθείς'', άλλωστε μιλάς για ''εκδίκηση'', μειώνεις εμένα για να έρθω μάλλον στο δικό σου επίπεδο, το χαμηλό... Δεν θα βρείς το δίκιο σου έτσι, απλά όλο αυτό θα το βρείς μπροστά σου και θα είναι αργά τότε.
    Σε χαιρετώ, φυσικά δεν ασχολούμαι άλλο(είναι χάσιμο χρόνου) και περαστικά...

    Ιωάννη ένα σχόλιο... η Γνωστική λες ''σκληραίνει'', ναι πιστεύεις στον εαυτό σου, αλλά σε μαθαίνεις και να συγχωρείς όχι να γίνεσαι εκδικητικός. Τουλάχιστον αυτά λεει ο Μπέρνς στο ''Αισθανθείτε Καλά''(πουθενά δεν μιλάει για εκδίκηση).

    ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ, ΜΕ ΑΓΑΠΗ
    Ένα άτομο που μπαίνει εντελώς ξεκαρφωτα και κομπάζει για τα υποτιθέμενα κατορθώματα του, πώς να το πάρεις στα σοβαρά; Κι εγώ έχω πετύχει πράγματα, πού κολλάει αυτό; Μπήκες εδώ μέσα και μας βρίζεις και παράλληλα προσβάλλεις τα άτομα με ψυχικές παθήσεις ως επικίνδυνα και ζητάς και τα ρέστα; Συνελθε λίγο, μάλλον χρειάζεσαι πολλή δουλειά ακόμη να κάνεις με τον εαυτό σου.

    Δεν πρόσεξα ότι είσαι άνδρας, δεν είναι μειωτικό να σε αποκαλέσω γυναίκα, σιγά το πράγμα, είσαι και μισογύνης εκτός των άλλων; Το yokochoko μου έκανε για εντελώς γυναικείο απλά.


    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.

    Γενικά , όπως προείπα, δεν με ενδιαφέρει το άτομο σου, μπήκες εδώ μέσα, με εβρισες, εβρισες τον ιατρό μου και μειωσες τη τραυματική μου εμπειρία. Προφανώς δεν έχεις κατανοήσει ,εκτός των άλλων , το νόημα αυτού του φόρουμ. Τα περαστικά μου και θα σε παρακαλέσω για πολλοστή φορά να μην μετέχεις στο θέμα μου. Αρκετά με το σπαμ σου.
    Last edited by Aeon; 21-05-2020 at 19:58.

  4. #34
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Αντώνη την άλλη φορά που θα επιλέξει ένας γονιός να μετακινηθεί με τα μέσα μαζικής μεταφοράς να του το απαγορεύσεις ........
    Και αν δεν μπορείς εσύ φώναξε την αστυνομία να δούμε ποιον θα μαζέψει στο τέλος.....
    Ορίστε; Δεν ήμουν καν εγώ αυτός που αντιμετώπισε το περιστατικό, βρίσκεις φυσιολογικό αυτό που έκανε ο Αυστραλός που επί της ουσίας απείλησε τη σωματική ακεραιότητα του Ορέστη; Ο,τι να 'ναι,ειλικρινά. Για αυτό του είπα να καλέσει αστυνομία. Από κει και πέρα , ναι,με ενοχλεί όταν σε ΜΜΜ υπάρχουν μικρα μωρά που κάνουν φασαρία, δεν θα λογοδοτησω σε σένα για αυτό. Ο καθενας με τον πόνο του κάνοντας σπαμ στο θέμα μου.

    Όσο για την αστυνομία,την έχω καλέσει απειρες φορές, δεν έχουν "μαζέψει" ποτέ εμένα , γιατί είμαι νομοτυπος και άτομο που ακολουθεί αυστηρά τους κανόνες.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Κι εγώ έχω κακοποιηθει σεξουαλικά στα έξι μου χρόνια. Πόσο αδιακριτη είσαι για να μπαίνεις σε θέμα μετατραυματικου στρες και να μειώνεις όσα νιωθω; Ελάχιστα με ενδιαφέρει η οποιαδηποτε εμπειρια σου,ειναι ανεπιθυμιτη στο θέμα γιατί είσαι προσβλητική.
    σορι που θα ειμαι αδιακριτος. Ειχα πολλες ερωτικες εμπειριες απο τα 11-12 αλλα δεν θυμαμαι την πρωτη μου φορα. Θυμαμαι γεγονοτα αλλα δεν θυμαμαι σε ποια ηλικια. Εχω σκεφθει οτι εχω κακοποιηθει σεξουαλικα απο καποιον ενηλικα. Εσυ θυμασαι καθαρα τι εγινε με σενα ή το ανακαλυψες με καποιο αλλο τροπο;

  6. #36
    ntinti
    Guest
    Ειναι πολλοστη φορα που η αποψη σου για τα παιδια δεν ειναι και η καλυτερη....

    Οταν την διατυπωνεις σε δημοσιο φορουμ να εισαι ετοιμος να δεχτεις και αυτη την αντιμετωπισει....

    Ειδικα σε θεματα που αφορουν τα παιδια θα ειμαι ιδιαιτερα επικριτικη με τον οποιοδηποτε εδω μεσα .....

    Δεν θα μου πει κανενας τι θα κανω πολυ περισσοτερο εσυ.....
    Αν δε εισαι ετοιμος να μιλας ομορφα και πολιτισμενα να μην μπαινεις στον κοπο να την εκφερεις.....

  7. #37
    YokoChoco
    Guest
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Ένα άτομο που μπαίνει εντελώς ξεκαρφωτα και κομπάζει για τα υποτιθέμενα κατορθώματα του, πώς να το πάρεις στα σοβαρά; Κι εγώ έχω πετύχει πράγματα, πού κολλάει αυτό; Μπήκες εδώ μέσα και μας βρίζεις και παράλληλα προσβάλλεις τα άτομα με ψυχικές παθήσεις ως επικίνδυνα και ζητάς και τα ρέστα; Συνελθε λίγο, μάλλον χρειάζεσαι πολλή δουλειά ακόμη να κάνεις με τον εαυτό σου.

    Δεν πρόσεξα ότι είσαι άνδρας, δεν είναι μειωτικό να σε αποκαλέσω γυναίκα, σιγά το πράγμα, είσαι και μισογύνης εκτός των άλλων; Το yokochoko μου έκανε για εντελώς γυναικείο απλά.


    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.

    Γενικά , όπως προείπα, δεν με ενδιαφέρει το άτομο σου, μπήκες εδώ μέσα, με εβρισες, εβρισες τον ιατρό μου και μειωσες τη τραυματική μου εμπειρία. Προφανώς δεν έχεις κατανοήσει ,εκτός των άλλων , το νόημα αυτού του φόρουμ. Τα περαστικά μου και θα σε παρακαλέσω για πολλοστή φορά να μην μετέχεις στο θέμα μου. Αρκετά με το σπαμ σου.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-05-2020 at 19:58.

  8. #38
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ειναι πολλοστη φορα που η αποψη σου για τα παιδια δεν ειναι και η καλυτερη....

    Οταν την διατυπωνεις σε δημοσιο φορουμ να εισαι ετοιμος να δεχτεις και αυτη την αντιμετωπισει....

    Ειδικα σε θεματα που αφορουν τα παιδια θα ειμαι ιδιαιτερα επικριτικη με τον οποιοδηποτε εδω μεσα .....

    Δεν θα μου πει κανενας τι θα κανω πολυ περισσοτερο εσυ.....
    Αν δε εισαι ετοιμος να μιλας ομορφα και πολιτισμενα να μην μπαινεις στον κοπο να την εκφερεις.....
    Το πολυ να το έχουμε συζητήσει δύο φορές, που την είδες εσύ την "πολλοστή" δεν ξέρω. Αλλά και πάλι, εδώ μόνη σου πεταχτηκες γιατί δεν μίλησε κανείς για παιδιά, και να μιλούσαμε βέβαια δεν θα ζητήσουμε την άδεια σου. Άσε που δεν προβάλλεις και κανένα επιχείρημα υπέρ της αντίθετης άποψης, λέει κάποιος ότι τα παιδιά που κάνουν φασαρία είναι ενοχλητικά και εσύ απλά του επιτίθεσαι. Μηδενική λογική και αδυναμία να υποστηρίξεις τη θέση σου.

    Από κει και πέρα είτε σου αρέσει είτε όχι , ο Ορέστης είχε δίκιο, και δεν βλέπω να την λες στον Ορέστη που είπε " επειδή έχουν παιδιά νομίζουν ότι τους ανήκει το λεωφορείο" Εγώ συμφωνώ με τον ισχυρισμό του, εσύ γιατί τα βαζεις αποκλειστικα μαζί μου όμως; Αν εχεις προσωπικά μαζί μου, δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Καλό θα ήταν πάντως να ξεπεράσεις το θέμα, είναι δικαίωμα του καθενα να μην συμπαθεί τα παιδιά, δεν μπορώ να καταλάβω τι ζόρι τραβάς εσύ.

  9. #39
    Antonis8
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-05-2020 at 19:59.

  10. #40
    YokoChoco
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-05-2020 at 19:59.

  11. #41
    Antonis8
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-05-2020 at 19:59.

  12. #42
    YokoChoco
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-05-2020 at 19:59.

  13. #43
    Antonis8
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-05-2020 at 20:00.

  14. #44
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by oubna1 View Post
    σορι που θα ειμαι αδιακριτος. Ειχα πολλες ερωτικες εμπειριες απο τα 11-12 αλλα δεν θυμαμαι την πρωτη μου φορα. Θυμαμαι γεγονοτα αλλα δεν θυμαμαι σε ποια ηλικια. Εχω σκεφθει οτι εχω κακοποιηθει σεξουαλικα απο καποιον ενηλικα. Εσυ θυμασαι καθαρα τι εγινε με σενα ή το ανακαλυψες με καποιο αλλο τροπο;
    Ναι , το θυμάμαι, ήμουν πέντε και με κακοποίησε σεξουαλικά ένας φίλος της αδερφής μου που ήταν δεκατριών, μπορεί και παραπάνω, δεν ξέρω ακριβώς την ηλικία του.

  15. #45
    YokoChoco
    Guest
    @Ντίντι δεν ξέρω αν θα συνεχίσεις να συζητάς μαζί του, αλλά εγώ εγκαταλείπω, επειδή θέλω να κάνω κάτι ''καλύτερο'' στην ζωή μου όπως λέει ο Antonis8(που με θεωρεί μάλλον ''αποτυχημένο'' επειδή τελείωσα εσπερινό λύκειο) που σίγουρα έχει ''άριστες'' νομικές γνώσεις και κάποιο ''Νόμπελ''(στην εκδίκηση;) ίΤο μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-05-2020 at 20:00.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. θελω να παρω εκδικηση απο τις γυναικες
    By FaceOnlyaMotherCouldLove in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 215
    Last Post: 18-08-2017, 13:49
  2. Replies: 12
    Last Post: 10-07-2016, 21:17
  3. εκδικηση
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 59
    Last Post: 09-07-2014, 09:30
  4. ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ
    By elenh in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 09-09-2010, 16:29
  5. ΕΚΔΙΚΗΣΗ
    By krino in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 22
    Last Post: 07-05-2010, 16:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •