Τον τσακωσα με ύποπτα αντικείμενα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 77
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by georgekalk View Post
    Οχι εμεις οι αντρες(καποιοι δηλαδη οχι ολοι)τις κανουμε κατι τετοιες μαλακιες και μετα γελαμε.
    τετοιες πλακες, κανουν 8χρονοι "ανδρες", οχι κανονικοι...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by Gia66 View Post
    Ρε παιδιά πείτε μου λίγο...Έχω τρελαθεί.Εκει που έψαχνα μια βερμούδα προπόνησης που κάνει ο σύζυγος..βρήκα στην τσεπη του προφυλακτικά και βιαγκρα..Για τα προφυλακτικά δεν σοκαριστηκα τόσο όσο τα βιαγκρα.Δεν έχει κανενα πρόβλημα στύσης..είναι κατευθείαν πως να το πω κομψά... σπίρτο..anyway. Εννοείται ότι τον ρωτησα και έμεινε και άναυδος λέγοντας μου ότι κάποιος θα τα μπέρδεψε στα αποδυτήρια και θα τα έβαλε στο δικό του καταλάθος..Είναι δυνατόν!;Μα βιαγκρα;;; Γιατί;;Τα έχω χάσει...μου είπε ότι θα μάθει ποιος το έκανε και ότι θα μου πει...δεν ξέρω τι να πιστέψω και αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο!Κατά καιρούς έχω ψάξει το κινητό του σε ανύποπτο χρόνο και δεν έχω βρει τίποτα...όχι ότι μου είχε δώσει δικαιώμα ποτέ αλλά δουλειά δεν είχε ο διαολος και έτσι το έκανα...τώρα τι κάνω;
    τι ειδους προπονηση κανει ο ανδρας σου;
    προσωπικα θεωρω σιγουρο οτι δεν τα εβαλε κανεις στην τσεπη του. για τα υπολοιπα, μονο εκεινος ξερει.
    αν δεν υπηρχαν τα προφυλακτικα, δεν μπορεις να ξερεις αν η "δραστηριοτητα" που βλεπεις εσυ, ειναι φυσιολογικη, ή μετα απο ληψη χαπιων, αφου σου τα κρυβει!!!! πως ειναι δυνατον να το ξερεις; εισαι καθε δευτερολεπτο μαζι του να ξερεις αν ηπιε ενα χαπι;;
    τα προφυλακτικα ομως μπλεκουν πολυ τα πραγματα, εφοσον δεν χρησιμοποιειτε..

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    εφοσον δεν βαζετε προφυλαξεις και δν εχει προβλημα ..μου ακουγεται σαν να ετοιμαζοταν να κανει ενα παρτακι αν με πιανεις...
    πριν ερθει σπιτι που ηταν?
    και αυριο αν δεν κανω λαθος ειναι κυριακη...
    κυριακη δευτερα σου εχει πει θελει να παει πουθενα?
    Και πες ότι είναι να γίνει έτσι..που δεν μου έχει πει ότι θα πάει κάπου,υπάρχουν και προφυλάξεις που καθυστερούν την πρόωρη εκσπερμάτιση,δεν είναι ανάγκη τα βιαγκρα..Αυτό δεν μπορώ να χωνέψω εγώ
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Quote Originally Posted by Nikolas73 View Post
    Δεν έχει να κάνει με απιστία, ξέχασε το. Απλά τώρα ξέρεις γιατί είναι... σπίρτο. Σε θέλει ικανοποιημένη. Μην το κάνεις μεσανατολικό
    Δεν τα παίρνει για μένα,αφού του κάνω εγώ μαρς συνήθως και τελείως ξαφνικά,πως ειναι δυνατόν να ξέρει πότε εγώ θα του την πεσω;Δεν το κάνω μεσανατολικό εσένα δηλαδή θα σου φαινόντουσαν λογικά όλα αυτά;
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by Gia66 View Post
    Και πες ότι είναι να γίνει έτσι..που δεν μου έχει πει ότι θα πάει κάπου,υπάρχουν και προφυλάξεις που καθυστερούν την πρόωρη εκσπερμάτιση,δεν είναι ανάγκη τα βιαγκρα..Αυτό δεν μπορώ να χωνέψω εγώ
    τα προφυλακτικα ειναι που δεν θα επρεπε να χωνευεις, γιατι λες οτι δεν τα χρησιμοποιειτε!! οκ, μπορει να χρησιμοποιηθουν και για καθυστερηση. εσεις τα χρησιμοποιειτε για καθυστερηση ομως;;;;
    ΕΚΕΙ ειναι το προβλημα. κι αν οχι, που τα χρησιμοποιει;
    τα χαπια μπορει και να τα χρησιμοποιει για εσας και να μην στο εχει πει. τα προφυλακτικα ομως;

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by Gia66 View Post
    Δεν τα παίρνει για μένα,αφού του κάνω εγώ μαρς συνήθως και τελείως ξαφνικά,πως ειναι δυνατόν να ξέρει πότε εγώ θα του την πεσω;Δεν το κάνω μεσανατολικό εσένα δηλαδή θα σου φαινόντουσαν λογικά όλα αυτά;
    κοιτα, αν του την πεφτεις συνεχεια, θα παιρνει καποια δοση που ειναι για ολη τη μερα σε συνηθισμενες ωρες. δεν νομιζω αυτα να λειτουργουν για μιση ωρα μονο, ας πουμε.
    αλλα τα προφυλακτικα;;;;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αφήνει κάπου την βερμούδα του αφύλαχτη ο άντρας σου; Γιατί να του έβαλε κάποιος το χέρι στην τσέπη ενώ την φορούσε και να μη το κατάλαβε πολύ χλωμό το βλέπω.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κοιτα, αν του την πεφτεις συνεχεια, θα παιρνει καποια δοση που ειναι για ολη τη μερα σε συνηθισμενες ωρες. δεν νομιζω αυτα να λειτουργουν για μιση ωρα μονο, ας πουμε.
    αλλα τα προφυλακτικα;;;;
    Τι να πω...μάλλον θα κάνουμε ένα διάλειμμα από τις δραστηριότητες.. μπορεί να πιέζεται
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Αφήνει κάπου την βερμούδα του αφύλαχτη ο άντρας σου; Γιατί να του έβαλε κάποιος το χέρι στην τσέπη ενώ την φορούσε και να μη το κατάλαβε πολύ χλωμό το βλέπω.
    Μιας και ειναι προπόνησης τις αφηνουνε σε πάγκους...Δεν ξέρω αν όντως κάποιος έβαλε το χέρι του η αν ο σύζυγος κάνει τίποτα πάρτυ όταν είναι στην δουλεια..
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by Gia66 View Post
    Τι να πω...μάλλον θα κάνουμε ένα διάλειμμα από τις δραστηριότητες.. μπορεί να πιέζεται
    λοιπον, διαβασα και προηγουμενο θεμα σου με την δυσαρεσκεια που εχεις με τον γαμο σου, οπου μας λες οτι ειστε σκοτωμενοι με τον συζυγο, μαλωνετε ασχημα καθημερινα, οτι σε απειλει με διαζυγιο και να σου παρει το παιδι, οτι λειπει παρα πολλες ωρες απ το σπιτι και το εχεις παραπονο κι οτι εχετε κοψει και το σεξ εξαιτιας των τσακωμων, κι εδω μας λες οτι κανετε σεξ καθημερινα....
    τι ισχυει τελικα;
    κι αν δεχτεις οτι παιρνει κρυφα βιαγκρα για να μην καταλαβεις οτι εχει προβλημα, τι τα θελει στην βερμουδα της προπονησης κι οχι κρυμμενα καπου στο σπιτι.
    επισης, δεν απαντας στο πιο κουφο.
    τι τα θελει τα προφυλακτικα αφου εσεις δεν χρησιμοποιειτε;

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Αφήνει κάπου την βερμούδα του αφύλαχτη ο άντρας σου; Γιατί να του έβαλε κάποιος το χέρι στην τσέπη ενώ την φορούσε και να μη το κατάλαβε πολύ χλωμό το βλέπω.
    κατσε βρε σονια, και να μην την φορουσε, ξερεις κανεναν να μοιραζει βιαγκρα σε ξενες τσεπες;;;;; για ποιον λογο;;;
    αυτο ειναι σιγουρα μπαρουφα. το τι αλλο συμβαινει, δεν μπορω να το ξερω.
    κερατο μυριζει..

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δώστου το ελαφρυντικό της αμφιβολίας προς το παρόν, εγώ αυτό θα έκανα. Δεν νομίζω κάποιος να είναι τόσο τενεκές που να κουβαλάει προφυλακτικά και καπότες στην τσέπη της βερμούδας, ειδικά αν συζεί και ξέρει ότι κάτι τέτοιο είναι ενοχοποιητικό στοιχείο αν το βρει η συμβία του. Εκτός κι αν ήθελε όντως να τα βρεις για να σε τεστάρει; Μήπως έχει καταλάβει ότι έχεις ανασφάλειες και ψάχνεις κινητά κτλ και θέλει να δει πως θα το πάρεις; Είτε για να δει πόσο τον πιστεύεις είτε για να δώσει αφορμή να τον χωρίσεις (κάποιοι δεν παίρνουν πρωτοβουλία να χωρίσουν ακόμα κι αν το θέλουν, προκαλούν τον άλλο να το κάνει για να τον κατηγορούν κι από επάνω).

    Όσο κουλό και βλακώδες κι αν ακούγεται πάντως, δεν αποκλείω να λέει την αλήθεια. Ξέρω αντροπαρέες με IQ ραδικιού που κάνουν τέτοιες χοντράδες.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    λοιπον, διαβασα και προηγουμενο θεμα σου με την δυσαρεσκεια που εχεις με τον γαμο σου, οπου μας λες οτι ειστε σκοτωμενοι με τον συζυγο, μαλωνετε ασχημα καθημερινα, οτι σε απειλει με διαζυγιο και να σου παρει το παιδι, οτι λειπει παρα πολλες ωρες απ το σπιτι και το εχεις παραπονο κι οτι εχετε κοψει και το σεξ εξαιτιας των τσακωμων, κι εδω μας λες οτι κανετε σεξ καθημερινα....
    τι ισχυει τελικα;
    κι αν δεχτεις οτι παιρνει κρυφα βιαγκρα για να μην καταλαβεις οτι εχει προβλημα, τι τα θελει στην βερμουδα της προπονησης κι οχι κρυμμενα καπου στο σπιτι.
    επισης, δεν απαντας στο πιο κουφο.
    τι τα θελει τα προφυλακτικα αφου εσεις δεν χρησιμοποιειτε;
    Πέρασε αυτή η περίοδος γιατί δεν άντεχα ψυχολογικά το βάρος της κατάστασης αυτής.Εδωσα τόπο στην οργή,τι άλλο θα μπορούσα να κάνω?Ε όταν μένεις με τον άλλο στο ίδιο σπίτι δεν γίνεται να είσαι και μαλωμενος για πάντα,ούτε μπορείς να είσαι έτσι μπροστά στο παιδι σου...
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by Gia66 View Post
    Πέρασε αυτή η περίοδος γιατί δεν άντεχα ψυχολογικά το βάρος της κατάστασης αυτής.Εδωσα τόπο στην οργή,τι άλλο θα μπορούσα να κάνω?Ε όταν μένεις με τον άλλο στο ίδιο σπίτι δεν γίνεται να είσαι και μαλωμενος για πάντα,ούτε μπορείς να είσαι έτσι μπροστά στο παιδι σου...
    και πολυ καλα κανατε, αλλα τα προφυλακτικα που κολλανε; χρησιμοποιειτε προφυλακτικα;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και πολυ καλα κανατε, αλλα τα προφυλακτικα που κολλανε; χρησιμοποιειτε προφυλακτικα;
    Προφυλακτικά δεν χρησιμοποιούμε ποτέ και για κανέναν λόγο.
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πισωγυρισματα υποπτα και ψυχαναγκασμοι!!!
    By Confused889 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 15-03-2018, 11:29
  2. Υποπτα πραγματα η υπαρχει απλη εξηγηση?
    By Pandemonium in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 26-03-2014, 11:31
  3. Μαχαίρια - Αιχμηρά αντικείμενα
    By Konstantinoss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 13-01-2011, 14:55
  4. ΑΙΧΜΗΡΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 63
    Last Post: 19-09-2010, 19:58
  5. Ενα προβληματακι σε αιχμηρα αντικειμενα.
    By Fenzon in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 21-02-2009, 18:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •