Τον τσακωσα με ύποπτα αντικείμενα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 77
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Gia66 View Post
    Προφυλακτικά δεν χρησιμοποιούμε ποτέ και για κανέναν λόγο.
    επομενως, τα χρησιμοποιει αλλου.
    απλο...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    λοιπον, διαβασα και προηγουμενο θεμα σου με την δυσαρεσκεια που εχεις με τον γαμο σου, οπου μας λες οτι ειστε σκοτωμενοι με τον συζυγο, μαλωνετε ασχημα καθημερινα, οτι σε απειλει με διαζυγιο και να σου παρει το παιδι, οτι λειπει παρα πολλες ωρες απ το σπιτι και το εχεις παραπονο κι οτι εχετε κοψει και το σεξ εξαιτιας των τσακωμων, κι εδω μας λες οτι κανετε σεξ καθημερινα....
    τι ισχυει τελικα;
    κι αν δεχτεις οτι παιρνει κρυφα βιαγκρα για να μην καταλαβεις οτι εχει προβλημα, τι τα θελει στην βερμουδα της προπονησης κι οχι κρυμμενα καπου στο σπιτι.
    επισης, δεν απαντας στο πιο κουφο.
    τι τα θελει τα προφυλακτικα αφου εσεις δεν χρησιμοποιειτε;
    Δεν θυμόμουν προηγούμενα θέματά σου Gia66. Πιθανόν επίτηδες τα άφησε στην τσέπη για να τα βρεις τότε. Εγώ αυτό πιστεύω.
    Πάντως αν μιλούσατε για χωρισμό, πέφταν απειλές για τα παιδιά κτλ, τόσο καλά όσο τα περιγράφεις χλωμό να είστε τώρα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    διπλη δημοσιευση

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δεν θυμόμουν προηγούμενα θέματά σου Gia66. Πιθανόν επίτηδες τα άφησε στην τσέπη για να τα βρεις τότε. Εγώ αυτό πιστεύω.
    Πάντως αν μιλούσατε για χωρισμό, πέφταν απειλές για τα παιδιά κτλ, τόσο καλά όσο τα περιγράφεις χλωμό να είστε τώρα.
    !!!!! και τοτε γιατι να λεει οτι του τα εβαλαν στην τσεπη;

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    !!!!! και τοτε γιατι να λεει οτι του τα εβαλαν στην τσεπη;
    Ε και τι να έλεγε,ότι τα ξέχασε;
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Γιατί είναι από τους τύπους που δεν αντέχουν το βάρος ενός χωρισμού ή των ευθυνών τους και μένουν μαζί με κάποιον για να τον ταλαιπωρούν και να ταλαιπωριούνται. Είτε διότι δεν αντέχουν/σκοπεύουν να χωρίσουν, είτε διότι σε ένα χωρισμό θέλουν να πάρουν τον ρόλο του θύματος κι ότι αυτοί τα κάναν όλα τέλεια στη σχέση ενώ δεν είναι έτσι.
    Δίνει το μήνυμα ότι μπορεί να παίζει κάτι με άλλη, αλλά παράλληλα βγάζει τρελή την γυναίκα του για να την φτάσει στα όριά της χωρίς να παραδεχτεί ότι κάτι παίζει με άλλη. Διαστροφικό ακούγεται,ε ; Κι όμως, είναι συμπεριφορές που συναντάς συχνότερα από όσο νομίζεις.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Gia66 View Post
    Ε και τι να έλεγε,ότι τα ξέχασε;
    στην σονια απανταω που λεει οτι τα εβαλε επιτηδες γιατι ηθελε να τα βρεις!
    αν τα εβαλε για να τα βρεις, γιατι να πει οτι δεν εχει σχεση και του τα εβαλε αλλος;

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Γιατί είναι από τους τύπους που δεν αντέχουν το βάρος ενός χωρισμού ή των ευθυνών τους και μένουν μαζί με κάποιον για να τον ταλαιπωρούν και να ταλαιπωριούνται. Είτε διότι δεν αντέχουν/σκοπεύουν να χωρίσουν, είτε διότι σε ένα χωρισμό θέλουν να πάρουν τον ρόλο του θύματος κι ότι αυτοί τα κάναν όλα τέλεια στη σχέση ενώ δεν είναι έτσι.
    Δίνει το μήνυμα ότι μπορεί να παίζει κάτι με άλλη, αλλά παράλληλα βγάζει τρελή την γυναίκα του για να την φτάσει στα όριά της χωρίς να παραδεχτεί ότι κάτι παίζει με άλλη. Διαστροφικό ακούγεται,ε ; Κι όμως, είναι συμπεριφορές που συναντάς συχνότερα από όσο νομίζεις.
    δεν μου φαινεται διαστροφικο, παραλογο μου φαινεται.
    με ποιον τροπο παιρνει τον ρολο του θυματος και οτι τα εκανε ολα τελεια, οταν αυτο που εκανε, ενοχοποιει τον ιδιο για απιστια και δεν στεκει πουθενα και δεν θα πιστεψει κανεις ποτε και πουθενα οτι δεν ειναι δικα του;;;
    και πως βγαζει τρελλη την γυναικα του, οταν της δινει απτες αποδειξεις;; τα προφυλακτικα υπηρξαν και δεν τα χρησιμοποιει μαζι της!!
    εγω βλεπω, οτι αντιθετα, αποδεικνυει οτι ο ιδιος φταιει για την διαλυση του γαμου τους, γιατι ειναι απιστος περα απ ολα τα αλλα που μπορει να ειναι..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Μα στα λόγια δεν θα παραδεχτεί τίποτα, θα επιμένει ότι τα έβαλαν οι φίλοι του. Και θα περιμένει να δει αυτή τι θα κάνει τώρα.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Μα στα λόγια δεν θα παραδεχτεί τίποτα, θα επιμένει ότι τα έβαλαν οι φίλοι του. Και θα περιμένει να δει αυτή τι θα κάνει τώρα.
    απο που κι ως που τον κανει θυμα αυτο, και οχι θυτη;;
    αφου οπου κι αν συζητηθει αυτο το πραμα, πχ σε δικαστηριο, κανει μπαμ οτι την απαταει, ή σκοπευει να την απατησει και εκανε τις σχετικες προμηθειες..

  11. #41
    Quote Originally Posted by Gia66 View Post
    Ε και τι να έλεγε,ότι τα ξέχασε;
    Εμένα μου φαίνεται κουφό να του έκανε καποιος πλακα.ειναι δικά του και απλά ήθελε να στα μπαλωσει καπως.δεν διάβασα τα προηγούμενα θέματα που ανοιξες αλλά θεωρώ ότι κάτι σου κρύβει. Μην εφησυχαζεις πάντως ψαξ το λιγο.κάποτε εβγαινα με ένα παντρεμενο που χρησιμοποιουσε σαν προφαση την προπόνηση για να βρεθουμε.δεν λέω ότι ισχύει και για σένα αλλά όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Εμένα μου φαίνεται κουφό να του έκανε καποιος πλακα.ειναι δικά του και απλά ήθελε να στα μπαλωσει καπως.δεν διάβασα τα προηγούμενα θέματα που ανοιξες αλλά θεωρώ ότι κάτι σου κρύβει. Μην εφησυχαζεις πάντως ψαξ το λιγο.κάποτε εβγαινα με ένα παντρεμενο που χρησιμοποιουσε σαν προφαση την προπόνηση για να βρεθουμε.δεν λέω ότι ισχύει και για σένα αλλά όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά.
    λες να ειναι ο ιδιος;;;
    παντως και το παλαιοτερο παραπονο της οτι λειπει πολλες ωρες και μαλωνουν γι αυτο, συνηγορει στο οτι μπορει να κανει πραγματα εκτος σπιτιου, που η ιδια δεν γνωριζει..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Εμένα μου φαίνεται κουφό να του έκανε καποιος πλακα.ειναι δικά του και απλά ήθελε να στα μπαλωσει καπως.δεν διάβασα τα προηγούμενα θέματα που ανοιξες αλλά θεωρώ ότι κάτι σου κρύβει. Μην εφησυχαζεις πάντως ψαξ το λιγο.κάποτε εβγαινα με ένα παντρεμενο που χρησιμοποιουσε σαν προφαση την προπόνηση για να βρεθουμε.δεν λέω ότι ισχύει και για σένα αλλά όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά.
    τι πλακα ρε παιδια; δλδ ποια ειναι η πλακα που υποτιθεται οτι του εκανε;;;; να τα βρει η γυναικα του και να χωρισει;; ποιος νοημων θα εκανε τετοια πλακα, αν δεν ειναι 8-12 ετων;
    ο ανθρωπος τα ιεχε για δικη του χρηση. τωρα, το αν προλαβε να τα χρησιμοποιησει η οχι, ειναι αλλο θεμα. παντως κανεις αλλος δεν τα εβαλε...

  14. #44
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    λες να ειναι ο ιδιος;;;
    παντως και το παλαιοτερο παραπονο της οτι λειπει πολλες ωρες και μαλωνουν γι αυτο, συνηγορει στο οτι μπορει να κανει πραγματα εκτος σπιτιου, που η ιδια δεν γνωριζει..
    Χαχα.είναι πολύ μικρός ο κόσμος remedy μου.πάντως συμφωνω και με το παρακάτω σχόλιο σου ότι για πλάκα δεν νομίζω να γίνονται όλα αυτά. Κι αν είχαν και προϊστορία με τσακώμους και απειλές κάτι υποπτο κρυβει.βέβαια είναι οξυμωρο να την απαταει και να περνει και βιαγκρα.εκτός κι αν τα χρησιμοποιει για την γυναίκα του.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    398
    Προς το παρόν δεν θα κάνω τίποτα...ίσως βέβαια κάποια στιγμή να τον παρακολουθησω
    Dear God i don't know what the future holds but I'm counting on you.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πισωγυρισματα υποπτα και ψυχαναγκασμοι!!!
    By Confused889 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 15-03-2018, 11:29
  2. Υποπτα πραγματα η υπαρχει απλη εξηγηση?
    By Pandemonium in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 26-03-2014, 11:31
  3. Μαχαίρια - Αιχμηρά αντικείμενα
    By Konstantinoss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 13-01-2011, 14:55
  4. ΑΙΧΜΗΡΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 63
    Last Post: 19-09-2010, 19:58
  5. Ενα προβληματακι σε αιχμηρα αντικειμενα.
    By Fenzon in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 21-02-2009, 18:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •