Δεκατα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 64

Thread: Δεκατα

  1. #31
    Σε ευχαριστώ!!! Να σαι καλά!!!!
    Έτσι πρέπει!!!
    Το θέμα είναι αυτό!
    Να κάνουμε πράγματα για μας... που μας γεμίζουν ..!!!
    Θετικές σκέψεις πάντα..!!!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Αν δεν κάνω λάθος ο άντρας σου δεν είναι γιατρός ?
    Ακριβως απλα.δεν μπορω να του λεω καθε μερα χω αυτο χω εκεινο..κουραστηκε κ αυτος ολη την ωρα..τερμα ολα αν εχω κατι δεν θα βγει κατι αν αγχωνομαι απο πριν..ειμαι πολυ αποφασισμενη σημερα κ ελπιζω να συνεχισω ετσι..

  3. #33
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Ακριβως απλα.δεν μπορω να του λεω καθε μερα χω αυτο χω εκεινο..κουραστηκε κ αυτος ολη την ωρα..τερμα ολα αν εχω κατι δεν θα βγει κατι αν αγχωνομαι απο πριν..ειμαι πολυ αποφασισμενη σημερα κ ελπιζω να συνεχισω ετσι..
    Αν δεν τα πεις σε αυτόν σε ποιον θα τα πεις ???
    Ένα περισσότερο είναι και γιατρός θα σε ηρεμήσει !!!!
    Ελπίζω να συνεχίσεις έτσι αποφασισμένα ,τα είπαμε και άλλη φορά ,να θυμάσαι να κρατάς το μυαλό σου μακρυά απ' όλα αυτά !!!
    Γέμισε την μέρα σου και θα δεις όλα θα φύγουν όπως ήρθαν!
    Και το κυριότερο να έχεις γύρω σου ανθρώπους που όπως και να είσαι δεν θα είναι για να σε κρίνουν αλλά για σε ακούσουν!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Καλησπερα παιδια..εδω ειμαι παλι...να σας ρωτησω σας εχει τυχει μετα απο εντονη πιεση κ στεναχωρια να εχετε δεκατα? Περασα πολυ δυσκολα το πρωι λογο ενος συμβαντος κ στεναχωρηθηκα πολυ συν την επιβαρυμενη ψυχολογια που ετσι κ αλλιως εχω κ τωρα το απογευμα εβαλα θερμομετρο κ ειχα 37.4 κ πανικοβληθηκα πολυ..
    Μόλις ανέβασα πείστηκα πάρα πολύ με σκέψεις ήμουν έτοιμη για κρίση πανικού κ πάλευα ακόμα κ τώρα κ μετά άρχισα να νιώθω ζέστη κ βλέπω έχω δέκατα. Από τη ψυχολογική πίεση είναι.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Τι γιατρός είναι ο άντρας σου αν επιτρέπεται και τι σου λέει για όλα αυτά;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Αν δεν τα πεις σε αυτόν σε ποιον θα τα πεις ???
    Ένα περισσότερο είναι και γιατρός θα σε ηρεμήσει !!!!
    Ελπίζω να συνεχίσεις έτσι αποφασισμένα ,τα είπαμε και άλλη φορά ,να θυμάσαι να κρατάς το μυαλό σου μακρυά απ' όλα αυτά !!!
    Γέμισε την μέρα σου και θα δεις όλα θα φύγουν όπως ήρθαν!
    Και το κυριότερο να έχεις γύρω σου ανθρώπους που όπως και να είσαι δεν θα είναι για να σε κρίνουν αλλά για σε ακούσουν!
    Φυσικα κ του τα λεω αλλα σκεψου να εχεις καποιον δθπλα σου που καθε μέρα να ου λεω κ για κατι αλλο κ να μν πηθετε οταν του λες οτι δν εχει τιποτα ειναι σπο πιεση κ αγχος..σημερα τα εχω παειβτελεια κ αυριο ετσι θα ειναι εχω πισμωσει πολυ

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Τι γιατρός είναι ο άντρας σου αν επιτρέπεται και τι σου λέει για όλα αυτά;
    Ειναι γενικος ιατρος..αφου καθε φορα με εξετασει η απαντηση ειναι η ιδια..ηρεμησε εγω ειμαι εδω ειναι απο το αγχος σου κ τη πιεση που περνας..

  8. #38
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Ειναι γενικος ιατρος..αφου καθε φορα με εξετασει η απαντηση ειναι η ιδια..ηρεμησε εγω ειμαι εδω ειναι απο το αγχος σου κ τη πιεση που περνας..
    και τι καλύτερο από αυτό!!!!!
    ελπίζω το πείσμα να συνεχίζει!!!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    και τι καλύτερο από αυτό!!!!!
    ελπίζω το πείσμα να συνεχίζει!!!!
    Φυσικα κνσυνεχιζει..σημερα περασα μια μερα.χωρις καθολου άγχος κ χωρις να σκεφτω σχεδον καθολου οτι εχω κάτι με την υγεια.μου.. ειμαι αποφασισμενη νσ τα καταφερω πια!!!

  10. #40
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Φυσικα κνσυνεχιζει..σημερα περασα μια μερα.χωρις καθολου άγχος κ χωρις να σκεφτω σχεδον καθολου οτι εχω κάτι με την υγεια.μου.. ειμαι αποφασισμενη νσ τα καταφερω πια!!!
    Θετική εξέλιξη.. Χαίρομαι για αυτό!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Θετική εξέλιξη.. Χαίρομαι για αυτό!
    Θελω να σου πω πως μετα απο τη κουβεντα μας σαμ κατι να ξεκλειδωσε στο μυαλο μου κ 2 μερες τωρα ειμαι μια χαρά κ θα συνεχισω ετσι..σε ευχατιστω για αυτο!

  12. #42
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Θελω να σου πω πως μετα απο τη κουβεντα μας σαμ κατι να ξεκλειδωσε στο μυαλο μου κ 2 μερες τωρα ειμαι μια χαρά κ θα συνεχισω ετσι..σε ευχατιστω για αυτο!
    Και αν γίνει ξανά κάτι και πέσεις τότε να μπεις εδώ να ρίξεις μια ματιά στην συζήτηση μας

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Και αν γίνει ξανά κάτι και πέσεις τότε να μπεις εδώ να ρίξεις μια ματιά στην συζήτηση μας
    Εννοείτε πως ειμαι προετοιμασμένη για καποιο πισωγυρισμα αλλα θα συνεχισω πιο δυναμικά..νιωθω λες κ κατι αλλαξε μεσα μου ..σαν να βρηκα το παλιο μοθ εαυτο..

  14. #44
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Εννοείτε πως ειμαι προετοιμασμένη για καποιο πισωγυρισμα αλλα θα συνεχισω πιο δυναμικά..νιωθω λες κ κατι αλλαξε μεσα μου ..σαν να βρηκα το παλιο μοθ εαυτο..
    Ίσως έπαιξε ρόλο ότι είχες την δυνατότητα να δεις τα πράγματα και από μια άλλη οπτική.. Οταν δεν είμαστε καλά ψυχολογικά κολλάμε σε ένα σημείο και έχουμε την ανάγκη να έρθει κάποιος να μας ξεκολλήσει. Χαίρομαι που βοήθησα και ότι άλλο χρειαστείς εδώ είμαστε.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Καλησπέρα.ειχα για χρόνια δεκατα.Στην αρχη είχα ανησυχήσει πολυ μετα που απέκλεισα καποιες αιτίες και μου κοπηκαν με τη χρηση αγχολυτικων κατάλαβα οτι ειναι μόνο απο το αγχος
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Καλησπερα παιδια..εδω ειμαι παλι...να σας ρωτησω σας εχει τυχει μετα απο εντονη πιεση κ στεναχωρια να εχετε δεκατα? Περασα πολυ δυσκολα το πρωι λογο ενος συμβαντος κ στεναχωρηθηκα πολυ συν την επιβαρυμενη ψυχολογια που ετσι κ αλλιως εχω κ τωρα το απογευμα εβαλα θερμομετρο κ ειχα 37.4 κ πανικοβληθηκα πολυ..
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Εγώ με τα δέκατα πάλι
    By SugarKat in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 21
    Last Post: 28-01-2024, 19:37
  2. Ανέβασα δέκατα.
    By Antonis8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 95
    Last Post: 23-03-2020, 18:46
  3. Παρατεταμένα δεκατα
    By SugarKat in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 12
    Last Post: 09-03-2019, 00:52
  4. Παρατεταμένα δεκατα
    By SugarKat in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 08-03-2019, 18:15
  5. δεκατα και αγχοσ
    By mary.a in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 30-03-2011, 17:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •