Δεκατα - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64

Thread: Δεκατα

  1. #61
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    13
    Λοιπόν εγώ 15 χρόνια μόνιμα δέκατα 37.1με 37.2 αλλά έχω κάνει εξετάσεις πολλές οπότε είμαι καλυμμένη αν έχεις αποκλείσει όλα τα ενδεχόμενα τότε ναι μέχρι κ 37.6 έχω πάθει με έντονο στρες επθσεις τα ηρεμιστικά κ τα αντικαταθλιπτικά ανεβάζουν δέκατα ξαναλέω όμως πρώτα αποκλείονται τα υπόλοιπα με εξετάσεις φιλιά

  2. #62
    blackcrow
    Guest
    Βγήκαν οι εξετάσεις μου. Τα αποτελέσματα καλύτερα από οποιαδήποτε φορά. Αν με ρώταγες πριν τα πάρω στα χέρια θα ορκιζόμουν ότι θα είναι χάλια. Έχω δυο μέρες να βάλω θερμόμετρο και ως δια μαγείας δε νοιώθω ούτε ζέστη (πέρα απ' αυτή του περιβάλλοντος), ούτε κάτι άλλο σχετικό. Ελπίζω να μην κυλήσω σε κάποια άλλη "αρρώστια". Να μην πιαστώ από κάτι άλλο αυτή τη φορά. Αποφάσισα κάποια πράγματα. Όποτε νοιώθω κάτι αντίστοιχο θα δηλώνω με ειλικρίνεια στους γιατρούς ανεξάρτητα ειδικότητας, το παρελθόν μου με πανικούς, άγχος, καταθλίψεις, αρρωστοφοβίες. Τίμιο και γι' αυτούς και για μένα. Μπας και βρω καμιά άκρη, μπας και βάλω φρένο. Κι αν μετά τα αποτελέσματα βλέπω ότι συνεχίζονται οι ιδέες και οι παραλογισμοί θα παίρνω τηλέφωνο ψυχίατρο και θα ζητώ περισσότερη βοήθεια απ' τον ψυχολόγο. Μόνο έτσι θα βγει, αν βγει, καμιά άκρη. Ευχαριστώ όσους έδειξαν διάθεση για βοήθεια και ειλικρινή συμπαράσταση Ευχαριστώ

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by blackcrow View Post
    Βγήκαν οι εξετάσεις μου. Τα αποτελέσματα καλύτερα από οποιαδήποτε φορά. Αν με ρώταγες πριν τα πάρω στα χέρια θα ορκιζόμουν ότι θα είναι χάλια. Έχω δυο μέρες να βάλω θερμόμετρο και ως δια μαγείας δε νοιώθω ούτε ζέστη (πέρα απ' αυτή του περιβάλλοντος), ούτε κάτι άλλο σχετικό. Ελπίζω να μην κυλήσω σε κάποια άλλη "αρρώστια". Να μην πιαστώ από κάτι άλλο αυτή τη φορά. Αποφάσισα κάποια πράγματα. Όποτε νοιώθω κάτι αντίστοιχο θα δηλώνω με ειλικρίνεια στους γιατρούς ανεξάρτητα ειδικότητας, το παρελθόν μου με πανικούς, άγχος, καταθλίψεις, αρρωστοφοβίες. Τίμιο και γι' αυτούς και για μένα. Μπας και βρω καμιά άκρη, μπας και βάλω φρένο. Κι αν μετά τα αποτελέσματα βλέπω ότι συνεχίζονται οι ιδέες και οι παραλογισμοί θα παίρνω τηλέφωνο ψυχίατρο και θα ζητώ περισσότερη βοήθεια απ' τον ψυχολόγο. Μόνο έτσι θα βγει, αν βγει, καμιά άκρη. Ευχαριστώ όσους έδειξαν διάθεση για βοήθεια και ειλικρινή συμπαράσταση Ευχαριστώ
    Χαίρομαι πολύ για σένα.. είδες τελικά ολα ειναι μια χαρα..πετα το θερμομετρο κ μν ασχοληθείς ποτε ξανά..βγες έξω κανε πραγνατα κ ζησε..καλοκαιράκι εξάλλου είναι.. να έχεις μια όμορφη μέρα!!

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    6
    Καλησπέρα, καινούργια στο φόρουμ, και γω έχω δέκατα αν βιώσω έντονη στρεσογονο κατάσταση

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Εγώ με τα δέκατα πάλι
    By SugarKat in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 21
    Last Post: 28-01-2024, 20:37
  2. Ανέβασα δέκατα.
    By Antonis8 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 95
    Last Post: 23-03-2020, 19:46
  3. Παρατεταμένα δεκατα
    By SugarKat in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 12
    Last Post: 09-03-2019, 01:52
  4. Παρατεταμένα δεκατα
    By SugarKat in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 08-03-2019, 19:15
  5. δεκατα και αγχοσ
    By mary.a in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 30-03-2011, 18:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •