Χαμενη ζωη.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154

    Χαμενη ζωη.

    Πρωην παχυσαρκος, πρωην αδυνατος, νυν γεματος. 46 χρονων, ομοφυλοφιλος, πλαδαρος με ραγαδες. Στυτικη δυσλειτουργια σχεδον απο παντα. Δεν εχω κανει ποτε ενεργητικο σεξ. Ντρεπομουν να πιανουν το μοριο μου. Μονο παθητικο σεξ γιατι μαλλον μου επιβληθηκε σε μικρη ηλικια. Δεν θυμαμαι ποτε πρωτοεκανα σεξ. Δεν εκανα ποτε μπανιο στη θαλασσα. Ντρεπομαι για το σωμα μου. Σχεδον ποτε δεν απολαυσα το σεξ. Καταθλιψη. Κρισεις πανικου. Φαρμακα. Κατα περιοδους παραμερισα φιλους. Απερριψα ευκαιριες για σεξ και ας μου αρεσε ο αλλος γιατι ντρεπομουν. Αυτοαπομονωση κοινωνικη. Αυτοαπομονωση ερωτικη για πανω απο 10 χρονια. Ας πεθαινα να ησυχασω. Δεν χαρηκα τπτ, δεν χαιρομαι τπτ. Μονο την ΑΕΚ αγαπησα πραγματικα. Κατα τ' αλλα λειτουργω σχεδον τελεια επαγγελματικα και ολοι με θεωρουν ψυχουλα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Δεν χάνεις και τίποτα κατά τη γνώμη μου, κι εγώ δεν έχω κάνει ποτέ σεξ και δε με νοιάζει να κάνω. Κι εγώ αγάπησα την αεκ και 3-4 γυναίκες! Και δεν κάνω πλέον μπάνιο στη θάλασσα γιατί έχω ενοχλήσεις σε χέρια και πόδια ενώ είμαι μόνο 34. Αλλά δε χρειάζομαι πολλά για να είμαι, ίσως όχι ευτυχισμένος, αλλά ευχαριστημένος στη ζωή μου. Βρες 3-4 καλούς φίλους, ένα επάγγελμα που σ'αρέσει, ζήσε σε περιοχή που θες και δε χρειάζεσαι κάτι άλλο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by oubna1 View Post
    Πρωην παχυσαρκος, πρωην αδυνατος, νυν γεματος. 46 χρονων, ομοφυλοφιλος, πλαδαρος με ραγαδες. Στυτικη δυσλειτουργια σχεδον απο παντα. Δεν εχω κανει ποτε ενεργητικο σεξ. Ντρεπομουν να πιανουν το μοριο μου. Μονο παθητικο σεξ γιατι μαλλον μου επιβληθηκε σε μικρη ηλικια. Δεν θυμαμαι ποτε πρωτοεκανα σεξ. Δεν εκανα ποτε μπανιο στη θαλασσα. Ντρεπομαι για το σωμα μου. Σχεδον ποτε δεν απολαυσα το σεξ. Καταθλιψη. Κρισεις πανικου. Φαρμακα. Κατα περιοδους παραμερισα φιλους. Απερριψα ευκαιριες για σεξ και ας μου αρεσε ο αλλος γιατι ντρεπομουν. Αυτοαπομονωση κοινωνικη. Αυτοαπομονωση ερωτικη για πανω απο 10 χρονια. Ας πεθαινα να ησυχασω. Δεν χαρηκα τπτ, δεν χαιρομαι τπτ. Μονο την ΑΕΚ αγαπησα πραγματικα. Κατα τ' αλλα λειτουργω σχεδον τελεια επαγγελματικα και ολοι με θεωρουν ψυχουλα.
    stitiki deislitourgia piges se andrologo?to soma ftiaxnetai,prospathise to me aerovia afou eisai paxis,des mipos exeis kai kana thiroeidi kai vlepeis pos paei.Entaksei mono erotika exeis apotixei alla pote den einai arga

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    stitiki deislitourgia piges se andrologo?to soma ftiaxnetai,prospathise to me aerovia afou eisai paxis,des mipos exeis kai kana thiroeidi kai vlepeis pos paei.Entaksei mono erotika exeis apotixei alla pote den einai arga
    στο βασικοτερο εχω αποτυχει. Δεν εχω πολλα κιλα. Ειμαι 1.78 90 kg. Περπαταω ατελειωτα εδω και πολλα χρονια.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Δεν χάνεις και τίποτα κατά τη γνώμη μου, κι εγώ δεν έχω κάνει ποτέ σεξ και δε με νοιάζει να κάνω. Κι εγώ αγάπησα την αεκ και 3-4 γυναίκες! Και δεν κάνω πλέον μπάνιο στη θάλασσα γιατί έχω ενοχλήσεις σε χέρια και πόδια ενώ είμαι μόνο 34. Αλλά δε χρειάζομαι πολλά για να είμαι, ίσως όχι ευτυχισμένος, αλλά ευχαριστημένος στη ζωή μου. Βρες 3-4 καλούς φίλους, ένα επάγγελμα που σ'αρέσει, ζήσε σε περιοχή που θες και δε χρειάζεσαι κάτι άλλο
    Αυτα τα εχω ηδη. Δουλεια, 3 καλες φιλες-ους, ζω Αθηνα που παντα ηθελα να ερθω. Δεν με καιει τοσο το σεξ οσο η ανθρωπινη επαφη. Κυριως ομως με καιει για τα χρονια που εχασα λογω σωματος. Οτι ουσιαστικα δεν εζησα. Ευτυχως που υπαρχει και η ΑΕΚ και με απορροφα αρκετα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Η αεκ δεν έχει και πολλή δραστηριότητα για να σε απορροφά συνεχώς, ελπίζω αφού φτιαχτεί το γήπεδο να αλλάξουν τα πράγματα και να μπορείς να πηγαίνεις! Αφού τα έχεις όλα όσα λες, γιατί λες ότι σου λείπει η ανθρώπινη επαφή?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    ta 90 kg den ta les liga gia 1,78 se pernei na xaseis kamia 15aria,to perpatima de leei kati ksekina treksimo kai sto oti den ezises kati einai ena thema pou den allazei,de ginetai na girisoume ton xrono piso.Toulaxiston tora mporeis na antidraseis kai na kaneis pragmata

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Η αεκ δεν έχει και πολλή δραστηριότητα για να σε απορροφά συνεχώς, ελπίζω αφού φτιαχτεί το γήπεδο να αλλάξουν τα πράγματα και να μπορείς να πηγαίνεις! Αφού τα έχεις όλα όσα λες, γιατί λες ότι σου λείπει η ανθρώπινη επαφή?
    και εσυ να πας. Νομιζω αν μπω στο καινουργιο γηπεδο μετα δεν θα εχω κατι να περιμενω. Πιθανως περναω και κριση μεσης ηλικιας. Τα τελευταια δυο χρονια εχει επιδεινωθει η κατασταση μου. Κυριως ανοιξη καλοκαιρι. Ουτε η αντικαταθλιπτικη αγωγη δεν με βοηθαει. Νομιζω οτι ειμαι τοσο χαλια που θελω να εξαφανιστω. Να μην υπαρχω. Καποτε ειχα απομακρυνει απο κοντα μου τον καλυτερο μου φιλο. Ειχα εξαφανιστει. Ηρθε σπιτι μου να με βρει. Βαραγε τα κουδουνια. Δεν του ανοιξα γιατι τοτε ειχα παει απο τα 75kg στα 82. Ντρεπομουν. Εχω να τον δω 10 χρονια. Τοτε δεν με πολυενοιαζε γιατι η αντικαταθλιπτικη αγωγη με εκανε να μη σκεφτομαι τπτ. Μιλησαμε 4-5 φορες στο τηλεφωνο με δικη μου πρωτοβουλια. Μου θυμωσε. Δικαιως. Προπερσι μου ειπε να ερθει να με δει και του ειπα οτι αν το κανει γιατι με λυπαται, τοτε να μην ερθει. Τελευταια μαλακωσε. Μιλαμε με μνμτα. Αλλα παλι φοβαμαι να τον δω. Για να μη δει το χαλι μου. Δεν του ειπα ποτε οτι με απασχολουσε η εμφανιση μου. Ξαναβρεθηκα με μια φιλη που ειχα να την δω 8 χρονια. Δημιουργησα φιλια με μια αλλη συναδελφο. Μιλαω με τις δυο πρωην σχεσεις μου. Το προβλημα μου ειναι οτι δεν θελω να με βλεπουν. Μονο με τις φιλες μου βρισκομαι συχνα. Για καφε, περπατημα, επισκεψεις στα σπτια μας. Και οι δυο τους με τα δικα τους ψυχολογικα θεματα. Αλλα περναμε καλα. Δεν ξερω αν πραγματικα θελω σχεση. Με πιανει το παραπονο γιατι δεν μπορεσα να τα ζησω οταν επρεπε. Αν ημουν str8 θα ειχα σαφως λιγοτερα προβληματα. Στις γυναικες αρεσω. Εχουν προσπαθησει καποιες να με προσεγγισουν αλλα τι να το κανεις.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    ta 90 kg den ta les liga gia 1,78 se pernei na xaseis kamia 15aria,to perpatima de leei kati ksekina treksimo kai sto oti den ezises kati einai ena thema pou den allazei,de ginetai na girisoume ton xrono piso.Toulaxiston tora mporeis na antidraseis kai na kaneis pragmata
    αμα χασω 15 κιλα θα ειμαι χαλι μαυρο. Περσι ημουν 82 και μου ελεγαν μην αδυνατισεις αλλο. Θα μου πεις σιγα τι εγινε. Να χαλασω ενα ηδη χαλασμενο σωμα; Στα 28 μου ξεκινησα γυμναστηριο. Κανα χρονο. Εντατικα. Ειχα δει αποτελεσματα. Τοτε ημουν 75kg. Ηρθε η πρωτη κριση πανικου και τελειωσε καθε προσπαθεια μου. Δεν επανηλθα ποτε. Επεσα με τα μουτρα στη δουλεια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by oubna1 View Post
    αμα χασω 15 κιλα θα ειμαι χαλι μαυρο. Περσι ημουν 82 και μου ελεγαν μην αδυνατισεις αλλο. Θα μου πεις σιγα τι εγινε. Να χαλασω ενα ηδη χαλασμενο σωμα; Στα 28 μου ξεκινησα γυμναστηριο. Κανα χρονο. Εντατικα. Ειχα δει αποτελεσματα. Τοτε ημουν 75kg. Ηρθε η πρωτη κριση πανικου και τελειωσε καθε προσπαθεια μου. Δεν επανηλθα ποτε. Επεσα με τα μουτρα στη δουλεια.
    το σωμα ακομα δε καταλαβα γιατι ειναι χαλασμενο,δε γινεσαι πιο συγκεκριμενος?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    το σωμα ακομα δε καταλαβα γιατι ειναι χαλασμενο,δε γινεσαι πιο συγκεκριμενος?
    εχει ραγαδες, πλαδαροτητα και μια σχετικη χαλαρωση. Αν χαθουν αλλα 15 κιλα θα γινει χειροτερο απο θεμα χαλαρωσης,

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    693
    Quote Originally Posted by oubna1 View Post
    εχει ραγαδες, πλαδαροτητα και μια σχετικη χαλαρωση. Αν χαθουν αλλα 15 κιλα θα γινει χειροτερο απο θεμα χαλαρωσης,
    Για ποιον λόγο δεν κάνεις γυμναστική? Πέραν του ότι το σώμα φτιαχνει παρά πολυ, σου δίνει και τεράστια αυτοπεποίθηση και αισιοδοξία. Υπομονή και επιμονή θέλει μόνο.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    46 χρονών δηλαδή ήσουν θαμώνας του factory ? Να σου πω την αλήθεια ειλικρινά διάβασα το κείμενο σου και δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα σου; Το σώμα σου; Το ότι είσαι 46; Νομίζεις δηλαδή πως τελειώσαν τα χρόνια και πάνε και οι σχέσεις πάει και το σεξ; Τι συμβαίνει;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    46 χρονών δηλαδή ήσουν θαμώνας του factory ? Να σου πω την αλήθεια ειλικρινά διάβασα το κείμενο σου και δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα σου; Το σώμα σου; Το ότι είσαι 46; Νομίζεις δηλαδή πως τελειώσαν τα χρόνια και πάνε και οι σχέσεις πάει και το σεξ; Τι συμβαίνει;
    ολα μαζι με ενοχλουν

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    εγω διαβαζω εκει που λετε μια δουλεια να χεις και ολα καλα και ηταν σαν να μου μπηγεις μαχαιρι ση καρδια τοσο απλα πραγματα και τοσο δυσευρετα στις μερες μας...το χρημα ειναι κινητηριος δυναμη για ολα εγω προσωπικα θα σου ελεγα γυμνασου με αντιστασεις μεχρι να σφιξεις ολα διορθωνονται δεν εχει τρομερα προβληματα εχουν υπαρξει φορες που εχεις ευχαριστηθει σεξ προσπαθησε να κανεις το ιδιο

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΧΑΜΕΝΗ
    By katia.23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-03-2020, 23:00
  2. Χαμένη υπόθεση?
    By love1981 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 09-02-2018, 22:13
  3. Νιώθω σαν χαμένη
    By lexy in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 17-06-2009, 19:15
  4. Χαμένη...
    By anwnimi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 72
    Last Post: 09-09-2008, 00:52
  5. Χαμένη λίγο
    By Dena30s in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 1
    Last Post: 17-08-2008, 19:24

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •