ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10

    ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...
    Ε
    Last edited by VARVARA; 02-06-2020 at 13:17.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10
    [QUOTE=VARVARA;1114715]ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ..
    Last edited by VARVARA; 02-06-2020 at 13:17.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Χμμμ... Δηλαδή αν δεν σου άρεσε, θα ήταν σωστό να σου μιλάει ψιλοερωτικά (ή να στην πέφτει, τι ισχύει τελικά; ) ένας άνθρωπος παντρεμένος; Μπερδεμένα τα λες.
    Δεν ξέρω τη φύση της δουλειάς σου και τι σου είναι αυτός, συνεργάτης, πελάτης ή τι, ούτε τι είδους επικοινωνία είχατε μέχρι πρόσφατα, αλλά αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να μείνεις στα απολύτως απαραίτητα και αναγκάια λόγω δουλειάς και να κόψεις τις επικοινωνίες και τις φιλικότητες. Τι άλλο να κάνεις δηλαδή;

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10
    οχι βεβαια...δεν ειπα αυτο...απλα αν δε μου αρεζε θα τον εγραφα και τελος...οταν ομως καποιος σου αρεσει απλα σου αρεσει οχι τιποτα αλλο σαν αντρας αυτα που σου λεει σε ταραζουν ...και για αυτο του ξηγηθηκα....απλα ρωταω γιατι εγινε ολο αυτο? νιωθω σαν χαζη που αναγκαστικα να του πω τι νιωθω...και τελικα ενιωσα λες και εγω του την επεσα και με ''εστειλε''...
    εγω ημουν τυπικη στις συνομιλιες...οταν ειδα οτι το πηγαινε αλλου και αρχισε τα μου αρεσεις και τετοια...και αν σε δω τι θα κανω και τετοια...δε τον προκαλεσα ποτε ουτε με πραξεις εννοειται ουτε μεσω μνμ...ποτε!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ναι, αλλά όταν ο άλλος ξέρει πως ξέρεις ότι είναι παντρεμένος και έχει το θράσσος να σου λέει τέτοια πράγματα κι εσύ αντί απλά να του το ξεκόψεις χωρίς εξηγήσεις του λες ότι σου αρέσει κι από πάνω, θα πάρει παραπάνω θάρρος και θα λέει αυτή είναι "τραβάτε με κι ας κλαίω". Αλλιώς γιατί να μου το πει; Με λίγη προσπάθεια θα τη ρίξω.
    Δηλαδή έριξες λάδι στη φωτιά και το έκανες χειρότερο.

  6. #6
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by VARVARA View Post
    οχι βεβαια...δεν ειπα αυτο...απλα αν δε μου αρεζε θα τον εγραφα και τελος...οταν ομως καποιος σου αρεσει απλα σου αρεσει οχι τιποτα αλλο σαν αντρας αυτα που σου λεει σε ταραζουν ...και για αυτο του ξηγηθηκα....απλα ρωταω γιατι εγινε ολο αυτο? νιωθω σαν χαζη που αναγκαστικα να του πω τι νιωθω...και τελικα ενιωσα λες και εγω του την επεσα και με ''εστειλε''...
    εγω ημουν τυπικη στις συνομιλιες...οταν ειδα οτι το πηγαινε αλλου και αρχισε τα μου αρεσεις και τετοια...και αν σε δω τι θα κανω και τετοια...δε τον προκαλεσα ποτε ουτε με πραξεις εννοειται ουτε μεσω μνμ...ποτε!
    Δεν του ξηγηθηκες, το μπαλάκι του πέταξες. Αν δεν ήθελες κάτι απλά θα το εκοβες και τέλος. Αυτό που σε απογοήτευσε είναι το γεγονός ότι τα πράγματα δεν εξελίχθηκαν όπως ήθελες και φάνηκε ότι εσύ του την έπεσες. Δεν χρειάζεται να νιώθεις άσχημα, έκανες αυτό που ένιωθες και δεν μπορείς να το αλλάξει. Ήσουν ανάμεσα στο θέλω και το πρέπει και τα συνδυασες. Τα συναισθήματα μας είναι κρίμα να μην τα βγάζουμε προς τα έξω αλλά εδώ πιστεύω ότι βιάστηκες γιατί δεν ήταν ξεκάθαρες οι προθέσεις του και κυρίως είναι παντρεμένος. Αν ήταν ελεύθερος τότε να έπεφτες με το κεφάλι και ας έτρωγες τα μούτρα σου..

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10
    δε το σκεφτηκα ετσι ...ισα ισα νομιζα πως αν μιλουσα ειλικρινα θα καταλαβαινε....
    αν ηταν οπως λες γιατι με το που το πα οτι αυτο μου φερνει αναστατωση και με προκαλει κατευθειαν με διεγραψε? οχι οτι μου στοιχισε απλα ενιωσα ασχημα εγω που στη τελικη εκεινος τα ξεκινησε ολα!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10
    σαν αντρας θα ξερεις....δε ξερω ειλικρινα ποτε δε σκεφτηκα ομως να βρεθω μαζι του πχ η να κανω κατι.,,,,

  9. #9
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by VARVARA View Post
    σαν αντρας θα ξερεις....δε ξερω ειλικρινα ποτε δε σκεφτηκα ομως να βρεθω μαζι του πχ η να κανω κατι.,,,,
    Μπαλάκι έριξες. Αν δεν ήθελες όλα αυτά απλα θα το εκοβες.

    Τώρα γιατί σε έσβησε; Υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε.. Πιστεύω πως απλά ήθελε μια χαλαρή κουβέντα και τίποτα περισσότερο γιαυτό "τρόμαξε" όταν εσύ είπες αυτά που νιώθεις..

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10
    ΔΕ ΞΕΡΩ...ΣΥΝΟΛΙΚΑ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΣΤΕΛΝΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ 12 ΕΣΤΕΛΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ YOUTUBE... ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ...
    ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙς?ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ...ΤΗΝ 3Η ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ...ΕΠΕΙΤΑ ΞΑΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ,,,ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ ...ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ??? ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΒΗΣΕΙ

  11. #11
    george1520
    Guest
    Το πρόβλημα τελικά ποιο είναι? Αφού λες ότι δεν ήθελες κάτι.
    Οτι σε έσβησε; Ότι φάνηκε πως εσύ του την έπεσες; Ότι θα τον δεις σε λίγες μέρες; Ότι ήθελες να εξελιχθεί αλλιώς; Ότι δεν μιλάτε πια;

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10
    ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΕΓΩ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ...ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕ ΝΙΩΘΩ...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10
    ΧΑΛΑΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ???ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΝ

  14. #14
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by VARVARA View Post
    ΧΑΛΑΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ???ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΝ
    Μα το θέμα δεν είναι τι έλεγε αλλά τι αποδείχτηκε.. Του έριξες το μπαλάκι και κρύφτηκε.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    10
    ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΗΡΕ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή ή τίποτε άλλο? Βοήθεια παρακαλώ! Βοήθεια!
    By kanela2 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 27-04-2020, 22:33
  2. ΒΟΗΘΕΙΑ!Διακοπη εφεξορ αποτομα ΒΟΗΘΕΙΑ!
    By anxious4ever in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 47
    Last Post: 11-04-2019, 23:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •