Κορίτσια απαντήστε με πάσα ειλικρίνεια... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 67
  1. #16
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    χαχαχαχχαχα!! σιγα να μην καθησει μια γυναικα να κοιταξει το ανδρικο ρολοι!!
    ακομα κι αν την ενδιαφερει το ρολοι, ακομα κι αν ξερει απο ρολογια, εχει στην τουρκια ακριβη αντιγραφα απο οποιαδηπτοε μαρκα, με καμια σχεση απ τα πραγματικα λεφτα, που δεν τα ξεχωριζει ουτε ο μπουλοβας ο ιδιος......
    δεν μιλαμε για ρολογια των 5 ευρω. μιλαμε για ρολογια των 300 ευρω, αντιγραφα ρολογιων ΠΟΛΛΩΝ χιλιαδων ευρω.

    περισσοτερο να προσεχετε τα καθαρα και καλης ποιοτητας παπουτσια την καθαριοτητα, τα προσεγμενα μαλλια και ρουχα, αφηστε τα ρολογια για τους αφροαμερικανους..
    χαχαχα!
    Αυτο ακριβως εσυ με καταλαβες!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Ναι, αυτό να προσέχετε, την καθαρότητα....Γενικώς, όπου μυρίζετε καθαριότητα, να ξέρετε ότι υπάρχει λέρα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εγω φοραω μονο αθλητικα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    τα sketchers ειναι τα καλυτερα αθλητικα αμερικανικα νομιζω ειναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    george1520
    Guest
    Εγώ φοράω σανδάλια με κάλτσες.. Άσπρες.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Εγω φοραω μονο αθλητικα.
    Kαι εγώ εκτός δουλειάς, αλλά στην δουλειά πρέπει να φοράω κουστούμι.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Χτες το κεντρο ηταν γεματο καλοντυμενες κοπελες. Γιατι ντυθηκαν τοσο καλα μου λετε; Οι μισες πηγαιναν κατω την Ερμου, οιναλλες μισες πανω. Δε μπορουσα να καταλαβω απο που εφευγαν ή που πηγαιναν. Κριμα που δε βγηκα απο το σπιτι οσο ειχε ακομα φως.

  10. #25
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Χτες το κεντρο ηταν γεματο καλοντυμενες κοπελες. Γιατι ντυθηκαν τοσο καλα μου λετε; Οι μισες πηγαιναν κατω την Ερμου, οιναλλες μισες πανω. Δε μπορουσα να καταλαβω απο που εφευγαν ή που πηγαιναν. Κριμα που δε βγηκα απο το σπιτι οσο ειχε ακομα φως.
    Χθες ήταν του Αγίου Καλού Ντυσίματος.
    Για αυτό ντύθηκαν τόσο καλά Ορέστη.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    με έχουν σταματήσει αρκετές φορές στο δρόμο, μου έχουν πετάξει μέχρι και χαρτάκια στα πόδια μου με το τηλέφωνο τους, ενώ κάθομαι στο λεωφορείο.

    Δεν βρίσκω κάτι κακό στο να σε σταματήσει κάποιος ευγενικά στο δρόμο και να θέλει να σου μιλήσει, γιατί μπορεί να σε βλέπει κάθε μέρα που περνας από το φουρνο που δουλεύει κοκ. ή γιατί έτυχε να καθίσεις δίπλα του στο λεωφορείο και να κατεβήκατε μαζί.

    Σε αυτή την ιστοσελίδα θα επιβεβαίωσει ότι πολύ ματανιώνουν που δεν μίλησαν :

    https://www.athensvoice.gr/stiles/se-eida

    Το κακό είναι να μην δέχονται την άρνηση και να γίνονται επιθετικοί.

    Ευγένεια και ειλικρίνεια και όλα τα υπόλοιπα είναι θέμα τύχης.

    Όσο αναφορά τα ρολόγια καλό θα ήταν να είχαν και ξυπνητήρι όσο να κοστίζουν. Να ξυπνήσουν όσοι τα φοράνε γιατί νομίζω αποκοιμήθηκαν στο 1950. 2020 γελοού...

    Καλά για προσεγμένα ρούχα, φορμα αθλητικό και καλή διάθεση, όσα τα άλλα ειναι για κάτι μισανθρώπους που κρίνουν από τα ρούχα τους ανθρώπους.
    Αγαπάμε Αφρομερικανους <3

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    LiloCook. :)

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ειμαι στην Ερμου, ακουω τον φαλτσο τραγουδιστη, και βλεπω τις προκλητικα ντυμενες γυναικες που θελουν να ζευγαρωσουν, να περνανε απο μπροστα μου. Γιατι να ειμαι ανωμαλος και να ερωτευομαι τις γυναικες; Γιατι να μη θελω μονο να κανω σεξ μαζι τους; Ολα θα ηταν τοσο πιο απλα. Γιατι να κουβαλαω αυτη την αρρωστια;

  14. #29
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Ειμαι στην Ερμου, ακουω τον φαλτσο τραγουδιστη, και βλεπω τις προκλητικα ντυμενες γυναικες που θελουν να ζευγαρωσουν, να περνανε απο μπροστα μου. Γιατι να ειμαι ανωμαλος και να ερωτευομαι τις γυναικες; Γιατι να μη θελω μονο να κανω σεξ μαζι τους; Ολα θα ηταν τοσο πιο απλα. Γιατι να κουβαλαω αυτη την αρρωστια;
    Πιστεύεις ότι όσες γυναίκες ντύνονται προκλητικά (δεν ξέρω και τι εννοείς με την λέξη αυτή) θέλουν να ζευγαρώσουν και όχι επειδή έτσι τους αρέσει να ντύνονται; Γιατί το τελευταίο διάστημα έχεις τόσο θυμό για τις γυναίκες;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Πιστεύεις ότι όσες γυναίκες ντύνονται προκλητικά (δεν ξέρω και τι εννοείς με την λέξη αυτή) θέλουν να ζευγαρώσουν και όχι επειδή έτσι τους αρέσει να ντύνονται; Γιατί το τελευταίο διάστημα έχεις τόσο θυμό για τις γυναίκες;
    Γιατι να μη θελουν να ζευγαρωσουν; Φυσιολογικο ειναι.

    Εγω εχω το προβλημα.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Διπλωματία vs ειλικρίνεια
    By Miliva21 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 12
    Last Post: 15-10-2019, 12:35
  2. Διπλωματια vs Ειλικρινεια
    By ΕΛΠΙΔΑΨ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 38
    Last Post: 15-05-2017, 07:07
  3. Replies: 23
    Last Post: 28-07-2016, 01:56
  4. παρακαλω απαντηστε μου...
    By kosmein in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 12
    Last Post: 17-06-2009, 01:24
  5. Αντέχετε την ειλικρίνεια ???
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 13-11-2007, 11:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •