Κορίτσια απαντήστε με πάσα ειλικρίνεια... - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 67 of 67
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    οι πιο πολλοι ειναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Αναλόγως το πόσο αυτός ο τύπος διαφέρει από τα στάνταρ μου.....
    Έαν εγώ θέλω κάποιον αδυνατο γύρω στα 70 η 80 κιλά (ανάλογα και το υψος) και μου τη πέσει κάποιος 180 κιλά το χάσμα είναι μεγάλο.......εαν όμως είναι 100 αντί για 80 μπορεί και να περνούσε την εξέταση...

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Αναλόγως το πόσο αυτός ο τύπος διαφέρει από τα στάνταρ μου.....
    Έαν εγώ θέλω κάποιον αδυνατο γύρω στα 70 η 80 κιλά (ανάλογα και το υψος) και μου τη πέσει κάποιος 180 κιλά το χάσμα είναι μεγάλο.......εαν όμως είναι 100 αντί για 80 μπορεί και να περνούσε την εξέταση...
    Απο τα στάνταρ της εξωτερικής εμφάνισης που εχεις θέσει. Τα οποία στάνταρ ισχύουν σε όλες τις περιστάσεις πηγή πίστευεις πως υπαρχει και περιθώριο σκουντου; Για παράδειγμα αν μια κολλητή άσου θεωρεί πως ταιρίαζεις απόλυτα στη προσωπικότητα με κάποιον που δεν εχεις δει εμφανισιακά αλλά εκείνη σου λέει πως σου ταιριάζει απόλυτα στη προσωπικότητα θα έκανες σκόντο πχ 20 πόντους ύψους η αν ήταν χοντρός η είχε μια θεόστραβή μύτη;

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Θα έλεγα όχι αν δε μου αρεσε τιποτα πάνω του
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #65
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Απο τα στάνταρ της εξωτερικής εμφάνισης που εχεις θέσει. Τα οποία στάνταρ ισχύουν σε όλες τις περιστάσεις πηγή πίστευεις πως υπαρχει και περιθώριο σκουντου; Για παράδειγμα αν μια κολλητή άσου θεωρεί πως ταιρίαζεις απόλυτα στη προσωπικότητα με κάποιον που δεν εχεις δει εμφανισιακά αλλά εκείνη σου λέει πως σου ταιριάζει απόλυτα στη προσωπικότητα θα έκανες σκόντο πχ 20 πόντους ύψους η αν ήταν χοντρός η είχε μια θεόστραβή μύτη;
    Εάν επέμενε αυτή η φίλη μου θα έδινα μια ευκαιρία για να τον γνωρίσω και να κρίνω μόνη μου αν όντως μου ταιριάζει και έχουμε κοινά .Με την εξωτερική εμφάνιση εγώ δεν βάζω μόνο τα χαρακτηριστικά του προσώπου και του σώματος κάποιου.....αλλα και τη γενικότερη αύρα του....και την προσωπικότητα που βγάζει μέσα από τη συμπεριφορα και τις κινήσεις του σώματος του το πως μιλάει κτλ.Ολα παίζουν ρόλο! Έχω δει άντρες που δεν μου άρεσε εντονα κάτι πάνω τους χωρίς εμφανισιακα να έχουν τίποτα το αποκρουστικό .Σε όλους συμβαίνει πιστεύω. Σίγουρα όμως η εμφάνιση μαζί με την αύρα παίζουν ρόλο στην έλξη αδιαμφισβήτητα. Μια ευκαιρία να καταλάβεις τι παίζει μπορείς να τη δώσεις,δεν χάνεις κάτι και να μη σου αρέσει στο τέλος.

  6. #66
    Εχω δοκιμασει να μιλησω σε αγνωστες κοπελες της ηλικιας μου αρκετες φορες παρολη την κοινωνικη φοβια μου.

    Την πρωτη φορα που βρισομουν σε ενα λεωφορειο και τυχαια διπλα μου εκατσε μια κοπελα, της επιασα την κουβεντα. Μου μιλησε. Συζητουσαμε περι ανεμων και υδατων με ομορφο τροπο απο το τι εχει σπουδασει (μαθηματικος) μεχρι για μια εκπομπη του Μποτρινη που επαιζε τοτε. Γιναμε και φιλοι στο φεις. Δυο φορες της εστειλα μηνυμα. Μου απαντησε αγενεστατα και οτι εχει αγορι και ετσι πηρα το μηνυμα μου. Την διεγραψα.

    Αλλη φορα στην θαλασσα μιλησα με δυο φιλεναδες που καθονταν στην παραλια με προφαση το γνωστο "σας βρισκετε ωρα;". Και με αυτες μιλησα αλλα δεν βγηκαμε, απο οτι μου ειπαν θα εφευγαν την επομενη μερα απο την πολη και δεν μποουσαν.

    Αλλη φορα σε δομη εργοθεραπειας γνωρισα φοιτητριες ιατρικης που τις μιλησα, γιναμε φιλοι στο φεις, βγηκαμε κιολας και τελικα αλλες με μπλοκαραν και αλλες δεν μου απαντησαν ξανα στα μηνυματα μου.

    Εν ολιγοις, δεν ξερω για τον φιλο σου αλλα οσον αφορα εμενα το να αποκτησω σχεση στα τυφλα μεσω τυχαιας γνωριμιας στον δρομο δεν παιζει...

  7. #67
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    18
    Εμένα μου αρέσει να ερωτεύομαι χαρακτήρες και προσωπικότητες. Δίνω ευκαιρίες σε αυτούς που με προσεγγίζουν. Μάλιστα οι άνθρωποι που με έχουν γοητεύσει περισσότερο είναι αυτοί που εμφανισιακά δεν είναι αυτοί που ονειρευόμουν!

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Διπλωματία vs ειλικρίνεια
    By Miliva21 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 12
    Last Post: 15-10-2019, 12:35
  2. Διπλωματια vs Ειλικρινεια
    By ΕΛΠΙΔΑΨ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 38
    Last Post: 15-05-2017, 07:07
  3. Replies: 23
    Last Post: 28-07-2016, 01:56
  4. παρακαλω απαντηστε μου...
    By kosmein in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 12
    Last Post: 17-06-2009, 01:24
  5. Αντέχετε την ειλικρίνεια ???
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 13-11-2007, 11:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •