Διαφορετικός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    2

    Διαφορετικός

    Ειμαι 130 Κιλα. Το θεμα όμως ποιο είναι. οτι πραγματικά μου αρεσω ετσι. ανωμαλο? τρελο? ναι. ειναι η αλήθεια όμως κ ήθελα να το βγάλω από μεσα μου. επίσης μου αρεσουν και οι κοπέλες να έχουν πολλά κιλα. εχω γενικά μια ελξη στο πάχος(Όρος BHM, SSBBW, FFA). Γιατι τα λέω? 1ον γιατι δεν μου αρέσει να βλέπω τοσο στρεσ για τα κιλα και κομπλεξ εννοώντας απο θεμα εμφάνισης οχι απο θεμα υγειας. γιατί κατά βάθος ολους η εμφάνιση τους καίει πρώτα. 2ον απλα γιατί κουραστικα να τα κρατάω ολα μεσα μου.. Αυτα
    Last edited by BHM; 04-06-2020 at 19:10.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Δεν υπάρχει νόρμα φίλε. Καλά κάνεις.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Δεν υπάρχει το "σωστό σώμα". Υπάρχει το σώμα μας.
    https://www.youtube.com/watch?v=PFoZ7p5r2gU

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Αν εξαιρέσεις ότι χρησιμοποιεί την κυρίαρχη αφήγηση με το catwalk, το βρήκα ιδιαίτερα τρυφερό και τα άτομα που έλαβαν μέρος δήλωσαν ότι τους ενδυνάμωσε. ΑμεΑ, εγκαυματίες, γυναίκες που επέζησαν από καρκίνο του μαστού, gay, queer, τρανς σεξουαλικότητες, albino, και τόσες άλλες εκδοχές των σωμάτων. Μέσα σε αυτές είναι και η δική σου και η δική μου και της δίπλα και τόσων αθέατων από τη επιβολή ενός μοντέλου τελειότητας που υφαρπάζει τη ζωτικότητα και τη χαρά από το σώμα και την έκφρασή της μέσω αυτού.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Οκ. Αν δεν σε δυσκολευει ερωτικα, σεξουαλικα, στις δραστριοτητες σου και στη δουλεια σου δεν υπαρχει κανενα προβλημα. Παντως το θεμα της υγειας ειναι σημαντικο. Δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα να ξερεις οτι μεγαλωνοντας πιθανοτατα θα σου δημιουργησει προβληματα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Άκου ν δεις και μπορεί ν πέφτω έξω με εσένα απλα την γνώμη μου θ πω.. Μπορεί τώρα να αισθάνεσαι άνετα και ωραία γιατί το φαγητό αυτή την αίσθηση δίνει το ξέρω πολύ καλά αλλά αργότερα που είτε θ πονάει η μέση είτε στο δρόμο σε κοιτάνε καλά καλά που αυτό όπως είπες ειν κόμπλεξ για τους άλλους αλλα αν εσύ γυρίσεις ν κοιτάξεις καμία και τα κιλα σταθούν εμπόδιο είτε δεν βρίσκεις δουλειά είτε αλλά τόσα πράγματα που μπορώ ν σ πω τότε θ αλλάξεις γνώμη.. Πίστεψε με δεν είναι ίδια η ζωή ενός αδύνατου με ενός με παραπανίσια κιλά.. Κάνε ότι νομίζεις εσύ τώρα ελπίζω να μην μετανιώσεις κάποια στιγμή γιατί το καμπανάκι πάντα χτυπα για αυτούς που έχουν παραπάνω κιλά!
    Last edited by Lenale; 08-06-2020 at 19:26.

Similar Threads

  1. Διαφορετικός τρόπος σκέψης
    By Stellapl in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 27-02-2020, 13:49
  2. ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ-Η ΝΙΩΘΩ?
    By liberchild in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 17-04-2007, 13:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •