Εμμονή με ένα περιστατικό - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25
    Για την ώρα όχι σεξ δε θέλω να κάνω, ούτε να ξαναδώ άντρα δε θέλω.
    Μου έχει μείνει σαν μια απόλυτα τραυματική εμπειρία που δεν μπορώ να ξεπεράσω με τίποτα!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    132
    Μπορείς να προσδιορίσεις τι είναι αυτό ακριβώς που σε ενοχλεί? Μπορείς να γράψεις η να ζωγραφίσεις τι αισθάνεσαι?

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    καλησπερα κι απο εμενα συμφορμιτη.
    Η δικη μου γνωμη ειναι οτι πρεπει να ακουσεις οσο μπορεις πιο σωστα τον θεραπευτη σου, να κανεις δλδ την οποια προσπαθεια κανεις για να θεραπευσεις κατι, να την κανεις στο μεγιστο της.
    Απο την αλλη, η αποψη μου για το κυριος προβλημα σου, ενα προβλημα που εχει αναφερθει αρκετες φορες απο παιδια που η πρωτη τους φορα τους απογοητευσε. Αυτο συμβαινει βρε παιδια διοτις το εχετε μεγαλοποιησει το θεμα του σεξ, το εχετε κανει κατι τοσο ιερο! τοσο μεγαλειωδες. Στο μυαλο σας νομιζετε οτι θα γινει καποια τεραστια αλλαγη στο κορι σας, ειδικα οι γυναικες περιμενουν να αλλαξει σχεδον το σωμα τους! Αμα μαλιστα περασουν και λιγο τα χρονια ειναι ακομα πιο φοβερο αυτοπου περιμενουν να γινει κατα την διαρκεια του. Εδω πρεπει να προσεχουν οι γονεις νεων παιδιων , διοτι τα πορνο ,που ειναι πολυ ευκολα πλεον, φερνουν τεραστιες προσδοκιες στα νεα αγορια, περιμενουν δλδ η κοπελιτσα που θα κανουν πρωτη φορα ερωτα να ειναι η γκομεναρα που βλεπουν στα πορνο, με το κορμι γεματο λαδι! χωρις ουτε μια τριχα εκτος των μαλλιων κι αλλα πολλα, ετσι οταν βλεπουν γυμνη την κοπελιτσα τους μερικα αγορια δεν εχουν τον φυσικο ενθουσιασμο και την χαρα στο προσωπο τους! αυτο δυστυχως το καταλαβαινουν οι γυναικες αφου απο την φυση τους ,ασχετα απο σεξουαλικες εμπειριες, εχουν το χαρισμα αυτο να μπορουν να μας αντιλαμβανοντε απο το βλεμα μας, και οταν βλεπουν ενα αγορι που για αυτες τις κοπελες ειναι τεραστια η τιμη που του κανουν εκεινη την ωρα, αφου για αυτες ειναι το μεγιστο, του δινοντε κυριολεκτικα! και δυστυχως τα αγορια, μην εχωντας την εμπειρια , και φερομενα ατσαλα δεν δειχνουν τον εντιποσιασμο τους! δεν δειχνουν οτι ειναι χαρουμενα και τυχερα που εχουν αυτην την στιγμη εμπρος τους.Αποτελλεσμα? και τα δυο ,και το κοριτσι και το αγορι να εχουν μια κακια πρωτη φορα.
    Οσο για τον θεματοθετη, εγινε κατις παρομοιο απλα μονο απο την πλευρα του, αυτο ειναι νομιζω το προβλημα.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Περιστατικό στη δουλειά-θέλω τη γνώμη σας...
    By ton76 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 6
    Last Post: 29-07-2011, 22:14
  2. Εμμονή
    By Nefel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 14-02-2011, 02:28
  3. το περιστατικό της Σαντορίνης
    By Kassi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 13-08-2008, 14:45
  4. Replies: 196
    Last Post: 20-06-2008, 20:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •