Διαγραφή λογαριασμού
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876

    Διαγραφή λογαριασμού

    Δεν φανταζόμουν ότι χρειάζεται να γίνει και δημόσια μιας και θεωρούσα πως η ιδιωτική συμφωνία μας αρκούσε αλλά αφού έχει περάσει τόσος καιρός και διαγραφή...δεν βλέπω, το ζητάω και δημόσια λοιπόν.

    Αεον θα σε παρακαλούσα να διαγραφεί άμεσα ο λογαριασμός μου για τους λόγους που σου έχω εξηγήσει.
    Ευχαριστώ.

  2. #2
    george1520
    Guest
    Ελισάβετ δεν χρειάζεται να κάνεις διαγραφή, τα έχουμε πει τόσες φορές..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Αν θέλει, τι σημαίνει δε χρειάζεται; Για να το ζητάει, το θέλει και το χρειάζεται.

  4. #4
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    Αν θέλει, τι σημαίνει δε χρειάζεται; Για να το ζητάει, το θέλει και το χρειάζεται.
    Για να σχολίασα σημαίνει ξέρω κάτι παραπάνω οπότε υποδείξεις κάνε σε κάποιον άλλον!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Θες να ξέρει κι ο υποδέλοιπος κόσμος τι είναι αυτή η υπέρτατη αλήθεια που γνωρίζεις, γιατί θέλω να γνωρίζω κι εγώ την απάντηση; Υπάρχει κάποιο μυστικό που δεν πρέπει να ειπωθεί;
    Επίσης, είσαι admin ή moderator, ή τους υποκαθιστάς αυτεπάγγελτα;

  6. #6
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    Θες να ξέρει κι ο υποδέλοιπος κόσμος τι είναι αυτή η υπέρτατη αλήθεια που γνωρίζεις, γιατί θέλω να γνωρίζω κι εγώ την απάντηση; Υπάρχει κάποιο μυστικό που δεν πρέπει να ειπωθεί;
    Επίσης, είσαι admin ή moderator, ή τους υποκαθιστάς αυτεπάγγελτα;
    "Επίσης, είσαι admin ή moderator, ή τους υποκαθιστάς αυτεπάγγελτα;" Αυτό τώρα ηταν εντελώς άκυρο αλλά εντάξει.
    Αν σε ενδιαφέρει να μάθεις μπορείς να μιλήσεις μαζί της.. Καλο υπόλοιπο στην μέρα σου.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Εννοείς να ρωτήσω το ίδιο το μέλος; Γιατί; Δεν υπάρχει admin να απαντήσει; Όταν είναι για infractions είδα μία ταχύτατη αντίδραση, που δεν τη βλέπω αλλού. Είμαι παρατηρητικός άνθρωπος ξέρεις. Θα ήθελα απάντηση από admin ή moderator, γιατί δεν γίνεται να διαγράψει κάποιος το λογαριασμό του; Δεν του ανήκει; Ή αυτόματα γινόμαστε ιδιοκτησία του site;

  8. #8
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    Εννοείς να ρωτήσω το ίδιο το μέλος; Γιατί; Δεν υπάρχει admin να απαντήσει; Όταν είναι για infractions είδα μία ταχύτατη αντίδραση, που δεν τη βλέπω αλλού. Είμαι παρατηρητικός άνθρωπος ξέρεις. Θα ήθελα απάντηση από admin ή moderator, γιατί δεν γίνεται να διαγράψει κάποιος το λογαριασμό του; Δεν του ανήκει; Ή αυτόματα γινόμαστε ιδιοκτησία του site;
    Τι λες;[emoji848]
    Ζήτησε διαγραφή άρα θα της κάνουν διαγραφή. Εκτός και αν ζητήσει ακύρωση. Εγώ μίλησα στην ίδια και είπα την γνώμη μου..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    coral εχει ενδιαφερον ο λογοσ εγω ημουν μποντι μπιλντερ και δεν το ηξερα απλα την εβρισκα ομορφη και δεν το βλεπαν οι νορμαλ κι αυτη νομιζε ημουν πρεζακι μονο τα πρεζακια κι οι μποντι μπιλντερ βλεπουν την αληθεια οι αλλοι βλεπετε οτι να ναι ρωτα την εχει ενδιαφερον
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    ΟΚ george. Γεια σου elis, κι εσύ μου είσαι συμπαθής.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    και για να μη παρεξηγηθω ειχα τα καλυτερα κοριτσια κι οι αλλοι νομιζαν οτι μπαζωνα αυτο ακομα γινεται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Διαγραφή λογαριασμού
    By george1520 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 15
    Last Post: 12-06-2020, 10:50
  2. Διαγραφη Λογαριασμου
    By Delmember2052020 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 29-04-2020, 17:55
  3. Διαγραφη Λογαριασμου
    By Delmember2052020 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 8
    Last Post: 18-04-2020, 17:46
  4. διαγραφη λογαριασμου
    By cherrybanana in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-2015, 01:00
  5. Διαγραφή Λογαριασμού
    By zafeiris-deleted in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 11-09-2012, 00:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •