Ειμαι πολύ ήρεμη κι ανησυχώ! - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 97 of 97
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Tίποτα δεν θα πάθεις, μην βάζεις τέτοιες ιδέες γιατί μετά τις πιστεύεις χωρίς λόγο και στεναχωριέσαι άδικα. Είσαι μόνη σου έξω; Είσαι με φίλες σου; Φίλες έχεις; Έχεις κάποιες κολλητές που να μπορείς να βρεθείς μαζί τους ανά πάσα στιγμή;
    Εντάξει μετά πιάσαμε την κουβέντα με την ξαδέρφη μου κ ξεχάστηκα.. Είμαι κουρασμένη γι αυτό το μυαλό μου φεύγει κ μ κάνει τέτοια. Κ ο πολύς κόσμος με έκανε χειρότερα.

  2. #92
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Location
    Αθηνα
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Εντάξει μετά πιάσαμε την κουβέντα με την ξαδέρφη μου κ ξεχάστηκα.. Είμαι κουρασμένη γι αυτό το μυαλό μου φεύγει κ μ κάνει τέτοια. Κ ο πολύς κόσμος με έκανε χειρότερα.
    προσπαθησε να ελεγχεις εσυ το μυαλο σου και οχι το μυαλο εσενα...
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    εχεις απιστευτα αναιβοκατευασματα στην Ψυχολογία σου. και αλλαζεις μουντ πολυ γρηγορα και οταν εισαι καλα σου φαινεται ακραιο γιατι συνήθως δεν εισαι καλα! και λες κατι παει λαθος αλλα τιποτα δεν παει λαθος απλα ωριμαζεις και γινεσαι ποιο δυνατη! και όντως ξεπερνας τα θεματακια σου οποτε πιστεψε το οτι εισαι καλα και οτι τα ξεπερνας πιστεψε το με ολη την δυναμη του μυαλου σου. να εχεις αυτοπεποίθηση και πιστη σε σενα και το μυαλο σου και ολα θα πανε καλα και οι μερες σου θα ειναι θετικες. :-)
    Last edited by Aeon; 10-06-2020 at 18:03.

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by celestial psyche View Post
    προσπαθησε να ελεγχεις εσυ το μυαλο σου και οχι το μυαλο εσενα...το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    εχεις απιστευτα αναιβοκατευασματα στην Ψυχολογία σου. και αλλαζεις μουντ πολυ γρηγορα και οταν εισαι καλα σου φαινεται ακραιο γιατι συνήθως δεν εισαι καλα! και λες κατι παει λαθος αλλα τιποτα δεν παει λαθος απλα ωριμαζεις και γινεσαι ποιο δυνατη! και όντως ξεπερνας τα θεματακια σου οποτε πιστεψε το οτι εισαι καλα και οτι τα ξεπερνας πιστεψε το με ολη την δυναμη του μυαλου σου. να εχεις αυτοπεποίθηση και πιστη σε σενα και το μυαλο σου και ολα θα πανε καλα και οι μερες σου θα ειναι θετικες. :-)
    Μα ποτέ δεν είμαι καλά... Έχω χρόνια να νιώσω καλά..
    Απλα δεν είχα άγχος τότε που έλεγα πως ειμσι ήρεμη.. Μη μου λες τώρα ότι είμαι διπολική γιατί έκανα κόπο να το ξεχάσω..
    Last edited by Aeon; 10-06-2020 at 18:03.

  4. #94
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Location
    Αθηνα
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Μα ποτέ δεν είμαι καλά... Έχω χρόνια να νιώσω καλά..
    Απλα δεν είχα άγχος τότε που έλεγα πως ειμσι ήρεμη.. Μη μου λες τώρα ότι είμαι διπολική γιατί έκανα κόπο να το ξεχάσω..
    συγνωμη βρε συ απλα μου θυμισες τον εαυτο μου πολυ γιατι και εγω ειμαι διπολικος και το ειπα απλα... μια χαρα παιδι εισαι ολα θα πανε καλα θα δεις. η ζωη ειναι μπροστα σου!!! καθε μερα ειναι μια νεα ευκαιρια για να αλλαξεις προς το καλύτερο...αυτο να σκεφτεσαι..και καθε μερα μια νεα περιπέτεια σε περιμενει να της ανοίξεις την πορτα!

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by celestial psyche View Post
    συγνωμη βρε συ απλα μου θυμισες τον εαυτο μου πολυ γιατι και εγω ειμαι διπολικος και το ειπα απλα... μια χαρα παιδι εισαι ολα θα πανε καλα θα δεις. η ζωη ειναι μπροστα σου!!! καθε μερα ειναι μια νεα ευκαιρια για να αλλαξεις προς το καλύτερο...αυτο να σκεφτεσαι..και καθε μερα μια νεα περιπέτεια σε περιμενει να της ανοίξεις την πορτα!
    Τι να σου πω τρελές περιπετειες.. Που τώρα πια το κινητό μου δεν θα χτυπαει από κανέναν.

  6. #96
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Τι να σου πω τρελές περιπετειες.. Που τώρα πια το κινητό μου δεν θα χτυπαει από κανέναν.
    Τι έχει το πρόγραμμα σήμερα;

  7. #97
    Banned
    Join Date
    May 2020
    Location
    Αθηνα
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Τι να σου πω τρελές περιπετειες.. Που τώρα πια το κινητό μου δεν θα χτυπαει από κανέναν.
    διαβασε τι σου ειπα και στο θρεντ μοναξιά.... μα τωρα αρχιζουν οι τρελες περιπέτειες καποιου βρε οταν πεταει το κινητό του και τα σοσιαλ μιντια και οταν κανει απόδραση απο το σύστημα...μπορεις να εχεις κινητό χωρις σοσιαλ μιντια εξαλλου...επιλογες υπαρχουν..

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. Ανησυχώ πολύ
    By Den3erwGiatiSeEmena in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 21-08-2018, 19:40
  2. Τα χέρια της κοπέλας μου τρέμουν. Ανησυχώ πολυ
    By dimitriseas in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 31
    Last Post: 17-07-2018, 03:47
  3. ποιο τραγουδι/α σας ηρεμη?
    By arntaben in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 15
    Last Post: 28-08-2015, 02:00
  4. ανησυχω πολυ
    By στεφανος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 16-07-2013, 21:06
  5. δεν είμαι πολύ καλά
    By broken horse in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 04-04-2012, 01:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •