Η κολλητή μου νομίζω έχει θέμα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 129
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ο 27χρονος θα γινει το θυμα. Αμεσως το στερεοτυπο, η ανυπερασπιστη κορασιδα και ο κακος λυκος ο αντρας. Ξερουν πολυ καλα τι κανουν! Τις στελνουν οι γονεις μονες τους διακοπες. Η μηπως για εσας 16χρονη σημαινει παρθενα; Σε αλλο αιωνα ζειτε.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Το ζήτημα αν με ρωτάς δεν είναι τόσο το αν θα διακορεύσει την κορασίδα, είναι το αν θα της γ.μήσει την ψυχολογία. Και φυσικά δεν είναι όλα μαύρο ή άσπρο κι οι περιπτώσεις όλες ίδιες, αλλά δεν θα μας πεις Ορέστη τώρα ότι έρχονται τα 16χρονα και θυματοποιούν τους 27χρονους μαντραχαλαίους κιόλας.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί.
    Last edited by Aeon; 08-06-2020 at 13:47.

  4. #19
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί..
    Ρε συ Ορέστη, πραγματικά όμως, γιατί πάντα μιλάς έτσι για τις γυναίκες;
    Last edited by Aeon; 08-06-2020 at 14:52.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Ρε συ Ορέστη, πραγματικά όμως, γιατί πάντα μιλάς έτσι για τις γυναίκες;
    Aυτα που βλεπω λεω. Στις τουαλετες των μπαρ τι κανουν οι γυναικες, για πες μας. Που ειναι ο Αντωνης να μας οει τι γινεται στα νησια, εκει που δεν τις ξερει κανεις. Εγω περσι στην παραλια της Ιου πετυχα παρτουζα, πεντε αγορια, ενα κοριτσι. Και το τραβουσαν και βιντεο με τα κινητα.

    Πιστευω και η παρθενοπιπιτσα με την οποια βγηκα εγω ραντεβου ηθελε να κανουμε κατι στην τουαλετα του παγωτατζιδικου. Μου λεει εσυ θα ερθεις. Οχι λεω. Μπα, μου κανει, δε θελεις; Ειναι αυτο θεμα να το συζηταει καποιος και να απορει; Ηταν λες και ηθελε να παω μαζι της.

    Μετα ημασταν Τεχνοπολη. Λεω παω λιγο τουαλετα. Α οχι μου κανει, εγω δε θελω να παω. Το ελεγε σα να μην της αρεσε ο χωρος. Ποιος της ειπε να παει σκεφτηκα. Δυο δυο πηγαινουν οι Κινεζοι;

    Εγω μονο σε τσοντες εχω δει φασωματα σε τουαλετες. Δεν το ξερα οτι ετσι κανουν ολες. Νομιζα οτι εχω βρωμικο μυαλο. Κατηγορειτε τους αντρες για να εχουν τα καλα παιδια ενοχες, και μετα οργιαζετε με τους αλητες που δεν καταλαβαινουν απο ενοχες.
    Ειναι ενα ειδος φιλτρου που επιβαλλουν οι γυναικες στην κοινωνια. Ενα τεστ σχεδιασμενο για να αποτυγχανουν οι καλοι ανθρωποι. Ετσι κι αυτα που λεγονται εδω για 27χρονους. Θα το διαβασει το καλο παιδι, θα σκεφτει η κοινωνια δεν εγκρινει, θα καταπιεσει τον εαυτο του. Θα το διαβασει κι ο μαγκας (αυτος που οραγματικα μπορει να ειναι επικινδυνος) και θα χαμογελασει αυταρεσκα. Νατο το φιλτρο που εφαρμοσατε χωρις καν να το συνειδητοποιειτε. Γιατι ειναι η φυση σας να το κανετε.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί.
    Last edited by Aeon; 08-06-2020 at 13:47.

  7. #22
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Aυτα που βλεπω λεω. Στις τουαλετες των μπαρ τι κανουν οι γυναικες, για πες μας. Που ειναι ο Αντωνης να μας οει τι γινεται στα νησια, εκει που δεν τις ξερει κανεις. Εγω περσι στην παραλια της Ιου πετυχα παρτουζα, πεντε αγορια, ενα κοριτσι. Και το τραβουσαν και βιντεο με τα κινητα.

    Πιστευω και η παρθενοπιπιτσα με την οποια βγηκα εγω ραντεβου ηθελε να κανουμε κατι στην τουαλετα του παγωτατζιδικου. Μου λεει εσυ θα ερθεις. Οχι λεω. Μπα, μου κανει, δε θελεις; Ειναι αυτο θεμα να το συζηταει καποιος και να απορει; Ηταν λες και ηθελε να παω μαζι της.

    Μετα ημασταν Τεχνοπολη. Λεω παω λιγο τουαλετα. Α οχι μου κανει, εγω δε θελω να παω. Το ελεγε σα να μην της αρεσε ο χωρος. Ποιος της ειπε να παει σκεφτηκα. Δυο δυο πηγαινουν οι Κινεζοι;

    Εγω μονο σε τσοντες εχω δει φασωματα σε τουαλετες. Δεν το ξερα οτι ετσι κανουν ολες. Νομιζα οτι εχω βρωμικο μυαλο. Κατηγορειτε τους αντρες για να εχουν τα καλα παιδια ενοχες, και μετα οργιαζετε με τους αλητες που δεν καταλαβαινουν απο ενοχες.
    Ειναι ενα ειδος φιλτρου που επιβαλλουν οι γυναικες στην κοινωνια. Ενα τεστ σχεδιασμενο για να αποτυγχανουν οι καλοι ανθρωποι. Ετσι κι αυτα που λεγονται εδω για 27χρονους. Θα το διαβασει το καλο παιδι, θα σκεφτει η κοινωνια δεν εγκρινει, θα καταπιεσει τον εαυτο του. Θα το διαβασει κι ο μαγκας (αυτος που οραγματικα μπορει να ειναι επικινδυνος) και θα χαμογελασει αυταρεσκα. Νατο το φιλτρο που εφαρμοσατε χωρις καν να το συνειδητοποιειτε. Γιατι ειναι η φυση σας να το κανετε.
    Είδες 5 άντρες και μια γυναίκα αλλά κόλλησες στην μια γυναίκα.. Φαντάζομαι οι άντρες δεν ήθελαν να είναι εκεί, τους ανάγκασε αυτή η μία. Πάντως το γεγονός ότι δεν είχες ποτέ σχεση, ούτε έχεις κάνει σεξ σε έχει κάνει να βλέπεις τα πράγματα όπως σε βολεύουν.. Οι γυναίκες φταίνε που εσύ δεν έχεις σχέση (όπως και πολλοί άλλοι) και όχι εσείς ίδιοι (ή μπορεί απλά να μην βρήκατε το άτομο που σας ταιριάζει) . Αν δεις τα πράγματα από την μεριά των γυναικών θα δεις ότι υπάρχουν γυναίκες που είναι στην ίδια φάση με εσένα άρα δεν έχει να κάνει η μοναξια με το φύλο. Το τελευταίο καιρό στα σχόλια σου γίνεσαι χυδαίος, προσβλητικος και ξεχνάς σε τι φόρουμ είσαι..

  8. #23
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Συμφωνώ με τον george1520. Γίνεσαι προσβλητικός. Επειδή εσύ είσαι μισογυνης, δεν σου φταινε οι υπόλοιποι σε κατι.
    Οι γυναίκες που είδες και οι καθε μια γυναίκα έχει δικαίωμα να θέλει σεξ στην τουαλέτα. Έχει δικαίωμα και να μην θέλει.έχει δικαίωμα να διεκδικήσει αμα θέλει το σεξ.και έχει και δικαίωμα να μην διεκδίκησει..
    Δούλευα χρόνια σεζον σε μπαρ και μπιτς μπαρ και σε νησιά και στην Χαλκιδική. Εχω δει πολλά, δεν χρειάζομαι εσένα να μου πεις τι γίνεται. Και δεν καταλαβαίνω ποιος σου εχει πει οτι ειναι δικός σου λογαριασμός να κρίνεις για το τι κάνει η καθε γυναίκα και με ποιον πηδιεται και που.

  9. #24
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by 1234giota View Post
    Η κολλητή μου η ελένη είναι 16 χρόνων και συνήθως ελκύεται από αντρες πολύ μεγαλύτερης ηλικίας. Δεν είχε άσχημες σχέσεις με τον πατέρα της ή κατι απλά της αρέσουν μεγαλύτεροι. Τώρα πρόσφατα για παράδειγμα έχει φάει κόλλημα με έναν 27αρη. Τι γινεται έχει κάποιο θέμα; Πείτε μου συμβουλές πάνω σε αυτό (χωρίς απαραίτητα να κράξετε) χρειαζόμαστε βοήθεια άμεσα. Μήπως χρειάζεται συμβουλή από κάποιον ειδικό;
    Μιλάμε για τρελό κόλλημα ή απλά της αρεσει?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Δούλευα χρόνια σεζον σε μπαρ και μπιτς μπαρ και σε νησιά και στην Χαλκιδική. Εχω δει πολλά, δεν χρειάζομαι εσένα να μου πεις τι γίνεται. Και δεν καταλαβαίνω ποιος σου εχει πει οτι ειναι δικός σου λογαριασμός να κρίνεις για το τι κάνει η καθε γυναίκα και με ποιον πηδιεται και που.
    Ευχαριστω παρα πολυ για την απολυτη επιβεβαιωση!!!!!!!!!!!!!

    Πουθενα δεν εγραψα οτι δεν εχει δικαιωμα να κανει ο, τι θελει με το σωμα της. Το δικαιωμα στο ψεμα και την εξαπατηση αμφισβητω. Οπως αμφισβητω τα στερεοτυπα της παρθενοπιπιτσας και του αθωου θυματος που χρησιμοποιουν οι γυναικες για να κρυβονται και για να φιλτραρουν τους αδυναμους.
    Αυτα που γινονται στις τουαλετες ειναι ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡΤ.

    Δε διαβαζω καν τι λεει ο Τζωρτζ γιατι απλα παρεκτρεπει τη συζητηση για να το παιξει λευκος ιπποτης.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εγω στη σχολη που γραφτηκα αντιμετωπισα ρατσισμο απι την πρωτη μερα ως καποιος σατυρος που πηγε να αποπλανησει τις αθωες υπαρξεις. Ε ΟΧΙ! Δε μπορει η αλλη να εκανε τα γνωστα στις τουαλετες το προηγουμενο καλοκαιρι και να λεμε οτι μονο και μονο εξ αιτιας του φυλου της και της ηλικιας της ειναι ΘΥΜΑ και ο αντρας πορνογερος! Αι στον κορακα!

  12. #27
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Ευχαριστω παρα πολυ για την απολυτη επιβεβαιωση!!!!!!!!!!!!!

    Πουθενα δεν εγραψα οτι δεν εχει δικαιωμα να κανει ο, τι θελει με το σωμα της. Το δικαιωμα στο ψεμα και την εξαπατηση αμφισβητω. Οπως αμφισβητω τα στερεοτυπα της παρθενοπιπιτσας και του αθωου θυματος που χρησιμοποιουν οι γυναικες για να κρυβονται και για να φιλτραρουν τους αδυναμους.
    Αυτα που γινονται στις τουαλετες ειναι ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡΤ.

    Δε διαβαζω καν τι λεει ο Τζωρτζ γιατι απλα παρεκτρεπει τη συζητηση για να το παιξει λευκος ιπποτης.
    Τα στερεότυπα είναι μέσα στο δικό σου κεφάλι.
    Οι γυναίκες παλεύουν χρόνια για την ισότητα και για τα δικαιώματα τους και δεν έχουν ανάγκη από κανέναν να τις θεωρεί αδύναμες και οτι με αυτον τον τρόπο καταφέρνουν αυτό που θέλουν. Εσυ είχες πάντα το δικαίωμα της ψήφου, οι γυναίκες οχι. Οπότε καλύτερα την επόμενη φορά που θα μιλήσεις μα σκεφτείς πριν το κάνεις..

    Επειδή ΕΣΥ μεγάλωσες με αυτά τα στερεότυπα, στα έμαθαν, τα πίστεψες και τα έχεις κάνει δικά σου.Όχι Ορέστη δεν εχουμε όλες οι γυναίκες τον σκοπό να εξαπατήσουμε τους αθώους άντρες για να τους εκμετάλλευτουμε.
    Η έλλειψη εμπειριών σου απο την ζωή σε κάνει να ζεις σε έναν δικό σου κοσμο..

  13. #28
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Ευχαριστω παρα πολυ για την απολυτη επιβεβαιωση!!!!!!!!!!!!!

    Πουθενα δεν εγραψα οτι δεν εχει δικαιωμα να κανει ο, τι θελει με το σωμα της. Το δικαιωμα στο ψεμα και την εξαπατηση αμφισβητω. Οπως αμφισβητω τα στερεοτυπα της παρθενοπιπιτσας και του αθωου θυματος που χρησιμοποιουν οι γυναικες για να κρυβονται και για να φιλτραρουν τους αδυναμους.
    Αυτα που γινονται στις τουαλετες ειναι ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡΤ.

    Δε διαβαζω καν τι λεει ο Τζωρτζ γιατι απλα παρεκτρεπει τη συζητηση για να το παιξει λευκος ιπποτης.
    Τα καταφέρνω;

  14. #29
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Aυτα που βλεπω λεω. Στις τουαλετες των μπαρ τι κανουν οι γυναικες, για πες μας. Που ειναι ο Αντωνης να μας οει τι γινεται στα νησια, εκει που δεν τις ξερει κανεις. Εγω περσι στην παραλια της Ιου πετυχα παρτουζα, πεντε αγορια, ενα κοριτσι. Και το τραβουσαν και βιντεο με τα κινητα.

    Πιστευω και η παρθενοπιπιτσα με την οποια βγηκα εγω ραντεβου ηθελε να κανουμε κατι στην τουαλετα του παγωτατζιδικου. Μου λεει εσυ θα ερθεις. Οχι λεω. Μπα, μου κανει, δε θελεις; Ειναι αυτο θεμα να το συζηταει καποιος και να απορει; Ηταν λες και ηθελε να παω μαζι της.

    Μετα ημασταν Τεχνοπολη. Λεω παω λιγο τουαλετα. Α οχι μου κανει, εγω δε θελω να παω. Το ελεγε σα να μην της αρεσε ο χωρος. Ποιος της ειπε να παει σκεφτηκα. Δυο δυο πηγαινουν οι Κινεζοι;

    Εγω μονο σε τσοντες εχω δει φασωματα σε τουαλετες. Δεν το ξερα οτι ετσι κανουν ολες. Νομιζα οτι εχω βρωμικο μυαλο. Κατηγορειτε τους αντρες για να εχουν τα καλα παιδια ενοχες, και μετα οργιαζετε με τους αλητες που δεν καταλαβαινουν απο ενοχες.
    Ειναι ενα ειδος φιλτρου που επιβαλλουν οι γυναικες στην κοινωνια. Ενα τεστ σχεδιασμενο για να αποτυγχανουν οι καλοι ανθρωποι. Ετσι κι αυτα που λεγονται εδω για 27χρονους. Θα το διαβασει το καλο παιδι, θα σκεφτει η κοινωνια δεν εγκρινει, θα καταπιεσει τον εαυτο του. Θα το διαβασει κι ο μαγκας (αυτος που οραγματικα μπορει να ειναι επικινδυνος) και θα χαμογελασει αυταρεσκα. Νατο το φιλτρο που εφαρμοσατε χωρις καν να το συνειδητοποιειτε. Γιατι ειναι η φυση σας να το κανετε.
    Τι θυμό και πίκρα κρύβουν τα λόγια σου ρε συ Ορέστη .....
    Πολύ φοβάμαι πως αν όλο αυτό που συσσωρεύεται μέσα σου και μεγαλώνει κάθε μέρα όλο και πιο πολύ δεν θα έχει καλό τέλος....
    Εύχομαι μόνο κάποια στιγμή ,σύντομα κιόλας,να βρεις τρόπο να εκτονωθεις και να ηρεμήσεις λιγάκι και τότε μάλλον θα αλλάξεις γνώμη....

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Τι θυμό και πίκρα κρύβουν τα λόγια σου ρε συ Ορέστη .....
    Πολύ φοβάμαι πως αν όλο αυτό που συσσωρεύεται μέσα σου και μεγαλώνει κάθε μέρα όλο και πιο πολύ δεν θα έχει καλό τέλος....
    Εύχομαι μόνο κάποια στιγμή ,σύντομα κιόλας,να βρεις τρόπο να εκτονωθεις και να ηρεμήσεις λιγάκι και τότε μάλλον θα αλλάξεις γνώμη....
    Η αληθεια συσσωρευτηκε μεσα μου. Ολοι σοφοι εχουν προειδοποιησει, οτι η αληθεια κανει τον ανθρωπο δυστυχισμενο.

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. η κολλητη μου φοβαται οτι εχει μολυνθει απο HIV
    By Anna Mar in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 31
    Last Post: 27-04-2021, 08:41
  2. Νομιζω οτι ο αντρας μου εχει καταθλιψη
    By Αντζυ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 02-02-2019, 21:19
  3. η κολλητη μου εχει διπολικη διαταραχη
    By akrida in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 21-06-2014, 01:39
  4. Νομιζω πως η μητερα μου εχει ΙΨΔ.....
    By b.m in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 08-03-2014, 16:04
  5. Νομίζω πως η κοπέλα μου έχει κατάθλιψη...
    By JohnPappas in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 15-11-2011, 14:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •