απεξαρτηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    peiraias
    Posts
    12

    απεξαρτηση

    μηπως υπαρχει κανεις που να εκοψε το xanax και με ποιους τροπους?εκτος της σταδιακης μειωσης μηπως υπαρχει κατι που το αντικαθιστα?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    λοιπον αυριο κοβω το tavor και φοβαμαι.Παιρνω εν τετερτο μονο!!!Φυσικα ο γιατρος μου το αντικατεστησε με αλλο.Γιαυτο θα μιλησεις με το γιατρο σου και μονο.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by nikos2009
    μηπως υπαρχει κανεις που να εκοψε το xanax και με ποιους τροπους?εκτος της σταδιακης μειωσης μηπως υπαρχει κατι που το αντικαθιστα?


    δεν νομιζω Νικο.ιατι δεν το κοβεις σταδιακα?γιατι δεν προσπαθεις?προσπαθησε λιγο.κανετο για τον εαυτο σοιυ!

  4. #4
    και εγω το εφτασα στα 0.5 mg και το εκοψα τελιως αλλα το ξαναρχισα σε πολυ χειροτερη μορφη παιρνω 4 mg

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Παιδια ειμαι στη 2η μερα χωρις Ταβορ!!!μετα απο 2 χρονια.Μεχρι στιγμης ειμαι καλα ουτε στερητικα.Ο γιατρος μου το αντικατεστησε με Τρανξενε .Ολα απλα ειναι μονο να βρεις το σωστο γιατρο να ειναι πλαι σου .Οποιος κανει του κεφαλιου του και ενεργει χωρις γιατρο θα καταληξει στο ψυχιατρειο.Προσεχετε και ολα λυνονται ..Εγω ειχα φερει το τελος του κοσμου πως θα το κοψω και να μαι.Λιγη ζαλαδα υπαρχει θα δω απο Δευτερα πως θα μαι και θα παρω το γιατρο μου.Παιδια για ολα υπαρχουν λυσεις....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    επαιρνα μισο χαπακι των 2,5 μου εδωσε ο γιατρος μου Τρανξενε εδω και 15 μερες .Πριν απο μια εβδομαδα μου πε να παρω 1/4 και απο χθες το κοψα.Ποτε μαχαιρι δε κοβονται!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •