Η σχεση μου με το αγορι μου! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 74
  1. #31
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ποιοι ηταν οι λογοι των μεγαλων καυγαδων σας οπου του ειπες να χωρισετε;
    Είναι πολύ καλό παιδί,αλλά μια φορά ας πούμε στην αρχή της σχέσης μας,ήταν η μέρα της γιορτης μου και επειδή εκείνη την μέρα γιόρταζε και η ξαδέρφη δεν είχαμε βρεθεί καθόλου όλη μέρα και είχαμε τσακωθεί και πάνω στην κουβέντα του είχα πει ότι και καλά μπορεί να θελει χρόνο παραπάνω μόνος του ότι δεν είναι κακό και κάτι τέτοια και εκείνος μου είχε πει μπορεί να έχεις δίκιο αλλά μπορεί και να μην έχεις και θυμάμαι μου είχε πει χαρακτηριστικά "κάναμε ένα πείραμα,δεν βγήκε,αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα βγεις από την ζωή μου"Και μετά είχε έρθει με το αυτοκίνητο και μου είχε πει ότι για σένα θα προσπαθήσω να τα αλλάξω όλα!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Despoina View Post
    Είναι πολύ καλό παιδί,αλλά μια φορά ας πούμε στην αρχή της σχέσης μας,ήταν η μέρα της γιορτης μου και επειδή εκείνη την μέρα γιόρταζε και η ξαδέρφη δεν είχαμε βρεθεί καθόλου όλη μέρα και είχαμε τσακωθεί και πάνω στην κουβέντα του είχα πει ότι και καλά μπορεί να θελει χρόνο παραπάνω μόνος του ότι δεν είναι κακό και κάτι τέτοια και εκείνος μου είχε πει μπορεί να έχεις δίκιο αλλά μπορεί και να μην έχεις και θυμάμαι μου είχε πει χαρακτηριστικά "κάναμε ένα πείραμα,δεν βγήκε,αυτό δεν σημαίνει όμως ότι θα βγεις από την ζωή μου"Και μετά είχε έρθει με το αυτοκίνητο και μου είχε πει ότι για σένα θα προσπαθήσω να τα αλλάξω όλα!
    με μπερδεψες. ο καυγας ηταν πριν η μετα απο ολα αυτα;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ...

    και μιας που ειναι ο πρωτος σου θελω να σε ρωτησω. πως εισαι σεξουαλικα μαζι του;, δεν εχει σημασια που δεν εχεις καποιον να τον συγκρινεις. μεσα σου πως εισαι; ικανοποιεισαι στο σεξ; πετας στον εβδομο ουρανο; ολοκληρωνεις, η εισαι απλα καλα και ευχαριστα;.
    περα απο το σεξ κι απο το οτι δεν σου λεει οτι ειναι ερωτευμενος, τι δεν σου αρεσει πανω του/στην συμπεριφορα του/στην σχεση σας; υπαρχει κατι που ειναι αγκαθι για σενα και θα θελες να ειναι καπως αλλιως;
    στα ρωταω ολα αυτα, γιατι κατι σε αφηνει ανικανοποιητη και προβληματισμενη και δεν ειναι μονο το οτι δεν σου λεει για τον ερωτα του. ειναι και κατι αλλο. τι ειναι; το εχεις εντοπισει;
    μπορεις να απαντησεις σε αυτο, απο προηγουμενο μηνυμα μου;

  4. #34
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    με μπερδεψες. ο καυγας ηταν πριν η μετα απο ολα αυτα;
    Πριν καλε!!!!Οσον αφορά το θέμα της πρώην στην αρχή είχα μεγάλο θέμα,όχι ότι μου είχε δώσει κάποιο δικαίωμα!Αλλα ναι χώρισαν από κοινού,διότι αυτό το έλεγε από την αρχή που κάναμε ακόμη παρέα και δεν γινόταν τίποτα μεταξύ μας!Και έλεγε επίσης ότι ούτε σχέση ήθελε γρήγορα μέτα από το χωρισμό,το καλοκαίρι απ’οτι θυμάμαι μας έλεγε ότι τραβιόταν με 1 η οποία ήθελε σχέση αλλά εκείνος δεν την πολυηθελε!Μονο 2-3 φορές είχαν κάνει σεξ!
    Και επίσης ότι η σχέση του με την πρώην είχε τελειώσει το ξέρω και από τις κοπέλες των κολλητών του οι οποίες την γνώριζαν είχαν βγει κάποιες φορές μαζί!Τα κορίτσια μου είχαν πει χαρακτηριστικά "Έβλεπες απλά 2 συμβίους να κάθονται ο ένας δίπλα στον άλλο,δεν ήταν καθόλου εγκαρδιοι,ούτε αγκαλιές ούτε φιλιά όπως κάνετε εσείς,πολύ ψυχρότητα"
    Επίσης μια μέρα είχε έρθει ο κολλητός του,επειδή εγώ κάνω παρέα με τα παιδιά και μου είχε πει ότι "Είμαι πολύ χαρούμενος που είστε μαζί και βλέπω τον φίλο μου τόσο χαρούμενο,πριν δεν ήταν έτσι με την προηγούμενη και καλά,ήταν όλο κακοκεφος!Και απ’οτι ξέρω είχαν και προβλήματα στο σεξουαλικο κομμάτι,δεν τα πήγαιναν ούτε εκεί καλά!Μια μέρα μάλιστα όταν είχαμε πρωτογνωρίστει το αγόρι μου μου είχε πει ότι από τότε που χώρισα,αλλάξει η ζωή μου.Τωρα σου λέω σκόρπια πράγματα λίγο για να καταλάβεις
    Και επίσης πριν χωρίσουν είχε προηγηθεί και ένα διάστημα 5 μηνων που ζούσαν από απόσταση,γιατί το αγόρι μου είχε τελειώσει τις σπουδές του ενώ εκείνη χρωστούσε κάτι μαθήματα και νοίκιαζε το σπίτι μόνη της,όποτε δεν ήταν απόφαση της στιγμής ο χωρισμός τους,το σκεφτόντουσαν πολύ καιρό πριν!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    απαντησε μου και στο σχολιο #33 αν θελεις. δυο φορες το ποσταρα κι απαντηση δεν παιρνω...

  6. #36
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μπορεις να απαντησεις σε αυτο, απο προηγουμενο μηνυμα μου;
    Τα πάμε πολύ καλά σε αυτό το κομμάτι!Στην αρχή εγώ ντρεπόμουν παρά πολύ αλλά σιγά σιγά με βοήθησε να το ξεπεράσω και τώρα είμαστε παρά πολύ καλά

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Despoina View Post
    Τα πάμε πολύ καλά σε αυτό το κομμάτι!Στην αρχή εγώ ντρεπόμουν παρά πολύ αλλά σιγά σιγά με βοήθησε να το ξεπεράσω και τώρα είμαστε παρά πολύ καλά
    τι σημαινει "παρα πολυ καλα"; ολοκληρωνεις μαζι του;

  8. #38
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι σημαινει "παρα πολυ καλα"; ολοκληρωνεις μαζι του;
    Ναι ολοκληρώνω μαζί του!Δεν μπορώ να μπω και σε πολλές λεπτομέρειες,δεν αισθάνομαι και ανετα αλλά είμαστε πολύ καλά!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Despoina View Post
    Ναι ολοκληρώνω μαζί του!Δεν μπορώ να μπω και σε πολλές λεπτομέρειες,δεν αισθάνομαι και ανετα αλλά είμαστε πολύ καλά!
    δεν χρειαζονται αλλες λεπτομερειες.
    δεν ρωταω μονο για το σεξ, υπαρχει αλλη μια παραγραφος απο κατω. κατι σε ενοχλει σε αυτον και στην σχεση σας. κατι περα απο την "δηλωση" ερωτα που δεν εχεις παρει. τι ειναι αυτο;;; ειναι κατι στην συμπεριφορα του, κατι στην διαθεση του; κατι στο πως θα θελες να ειναι η σχεση σας; μπορεις να το προσδιορισεις;

  10. #40
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν χρειαζονται αλλες λεπτομερειες.
    δεν ρωταω μονο για το σεξ, υπαρχει αλλη μια παραγραφος απο κατω. κατι σε ενοχλει σε αυτον και στην σχεση σας. κατι περα απο την "δηλωση" ερωτα που δεν εχεις παρει. τι ειναι αυτο;;; ειναι κατι στην συμπεριφορα του, κατι στην διαθεση του; κατι στο πως θα θελες να ειναι η σχεση σας; μπορεις να το προσδιορισεις;
    Όχι ίσα ίσα πέρα από αυτό το κομμάτι περί ερωτα που σας είπα,δεν με ενοχλεί τίποτα άλλο!Τον θεωρώ σπάνιο άτομο,δεν υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι,και δεν το λέω επειδή είναι το αγόρι μου και τον αγαπάω το λέω επειδή πραγματικά έχει τρόπους και έχει μεγαλώσει σωστά και φέρεται σωστά!Τον θαυμάζω

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Despoina View Post
    Όχι ίσα ίσα πέρα από αυτό το κομμάτι περί ερωτα που σας είπα,δεν με ενοχλεί τίποτα άλλο!Τον θεωρώ σπάνιο άτομο,δεν υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι,και δεν το λέω επειδή είναι το αγόρι μου και τον αγαπάω το λέω επειδή πραγματικά έχει τρόπους και έχει μεγαλώσει σωστά και φέρεται σωστά!Τον θαυμάζω
    ωραια.
    αρα το μονο που σου λειπει ειναι το να μαθεις αν ειναι ερωτευμενος μαζι σου.
    ολα τα αλλα ειναι τελεια, κι ας σε αφησε μονη σου στην γιορτη σου για να ειναι καπου αλλου...

  12. #42
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωραια.
    αρα το μονο που σου λειπει ειναι το να μαθεις αν ειναι ερωτευμενος μαζι σου.
    ολα τα αλλα ειναι τελεια, κι ας σε αφησε μονη σου στην γιορτη σου για να ειναι καπου αλλου...
    Δεν λέω ότι ήταν σωστο αυτό που έκανε,αλλά δεν μπορώ να αναίρεσω όλα τα υπόλοιπα που έχει κάνει για μένα

  13. #43
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωραια.
    αρα το μονο που σου λειπει ειναι το να μαθεις αν ειναι ερωτευμενος μαζι σου.
    ολα τα αλλα ειναι τελεια, κι ας σε αφησε μονη σου στην γιορτη σου για να ειναι καπου αλλου...
    Έχει γράψει ότι μετά έκανε κίνηση να τα βρουνε..μου φαίνεται ότι προσπαθείς να βρεις λάθη στην σχέση ενώ το θέμα της είναι ένα. Οι άνθρωποι σε μια σχέση είναι λογικο να κάνουν λάθη, να θυμωσουν, να πουν μια κουβέντα παραπάνω αλλά θα δεις την όλη εικόνα και όχι την μια στιγμή..


    Δέσποινα, συζήτησε μαζί του αυτα που σκέφτεσαι για να ακούσεις τι έχει να πει αυτός.. Δεν νομίζω ότι όλο αυτό εδώ σε βοηθάει αλλά σε μπερδεύει. Μπήκες με μια σκέψη και θα φύγεις με 50 προβληματισμούς, αγχη και λόγους να χωρίσεις..

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Despoina View Post
    Δεν λέω ότι ήταν σωστο αυτό που έκανε,αλλά δεν μπορώ να αναίρεσω όλα τα υπόλοιπα που έχει κάνει για μένα
    φυσικα και δεν αναιρειται τπτ, αλλα δειχνει μια χλιαροτητα απεναντι σου. προτιμησε την ξαδερφη απο εσενα και οταν διαμαρτυρηθηκες σου ειπε οτι δεν "σας βγηκε" το πειραμα. ειναι πειραμα το να εισαι διπλα σε αυτον που ποθεις; θελει προσπαθεια δηλαδη; μετα μετανοιωσε και σε εψαχνε να σου πει θα προσπαθησει να το κανει να δουλεψει για να σας "βγει". οταν υπαρχιε ερωτας, δεν εχει θεση η "προσπαθεια". εισαι με τον αλλον επειδη αυτον θελεις. δεν θελεις την ξαδερφη..
    η σταση του περισσοτερο εδειχνε καποιον που θελει ντε και καλα να κανει μια σχεση να δουλεψει για να ειναι σε σχεση, παρα καποιον ερωτευμενο..

  15. #45
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    φυσικα και δεν αναιρειται τπτ, αλλα δειχνει μια χλιαροτητα απεναντι σου. προτιμησε την ξαδερφη απο εσενα και οταν διαμαρτυρηθηκες σου ειπε οτι δεν "σας βγηκε" η προσπαθεια. μετα μετανοιωσε και σε εψαχνε να σου πει θα προσπαθησει να το κανει να δουλεψει για να σας "βγει". οταν υπαρχιε ερωτας, δεν εχει θεση η "προσπαθεια". εισαι με τον αλλον επειδη αυτον θελεις. δεν θελεις την ξαδερφη..
    η σταση του περισσοτερο εδειχνε καποιον που θελει ντε και καλα να κανει μια σχεση να δουλεψει για να ειναι σε σχεση, παρα καποιον ερωτευμενο..
    [emoji848].. Αγχώθηκα.. Αναλύω κι εγώ γενικά τα πράγματα αλλά όχι σε τέτοιο επίπεδο.
    Στην αρχή της σχέσης τους έγινε αυτο.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Σοκ με το αγορι μου
    By Papillon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 20-11-2019, 22:54
  2. Τι να συζητήσω με το αγόρι μου
    By Sowhat in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 28-09-2019, 13:03
  3. Ενα αγορι που μου αρεσει..
    By Mariaam20 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 20
    Last Post: 12-02-2019, 20:46
  4. Προβλημα με αγορι!
    By engliscp in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 169
    Last Post: 10-02-2017, 17:09
  5. Το αγορι μου εχει ΙΔΨ ?
    By darsel in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 27-07-2012, 23:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •