Δεν ξέρω που θα φτάσω. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Marla_s View Post
    Προσπάθησα πολύ να μην παραγγείλω... Έβλεπα τα φαγητά στην εφαρμογή και μυρμήγκιαζε το κεφάλι μου και αυτή η αίσθηση πήγαινε στα χέρια μου και σκεφτόμουν τις γεύσεις και ότι δεν θα ξανά φάω ποτέ και όλο αυτό γινόταν χειρότερο και χειρότερο... Και έμπαινα στην εφαρμογή ξανά και έφτιαχνα την παραγγελία και δεν την έστελνα και μετά τα εσβηνα και το έκανα αυτό 3 4 φορές... Μέχρι που τελικά την έστειλα και έφαγα μέχρι που έσκασα 2 σουβλάκια πίτα γύρο και λίγες πατάτες... Τώρα νιώθω σαν μια φουσκωτή μπάλα και νικημένη από την αδυναμία και ντροπή γιατί το αγόρι μου μου είπε δεν θα ξαναπάς διαιτολόγο δεν υπάρχει λογος... Χάλια
    να σου πω κατι αυτο ειναι λαιμαργια.αν ειχες στο σπιτι κ μικρα παιδια θα χες παρει αλλα 50 κιλα τωρα.και πως θα μεινεις εγκυος με τοσα κιλα.σ εχω ικανη στην εγκυμοσυνη να ξεφυγεις πολυ.πρεπει να το δεις σοβαρα.θα πεινασεις για να χασεις δε γινεται αλιως.εγω θελω να χασω 8 και δεν μπορω παρολο που δεν τρωω ποτε απ εξω.παντα σπιτικο φαι.τα ψωμια κ τα συναφη οπως πιροσκι ειναι απαγορευτικα αν θελουμε να χασουμε.εμενα η αδυναμια μου ειναι οι σοκοφρετες.αυτο ειναι το θεμα μου οτι νιωθω συνεχεια οτι θελω κατι γλυκο.μερικες φορες με δικαιολογω απο την αποψη οτι η ζωη μου δεν ειναι γλυκια μου λειπει μια γλυκια κουβεντα κατι ευχαριστο και λεω αι στο καλο θα την φαω.τι συμβαινει/δεν εισαι καλα με τον συντροφο σου και θελεις να τον διωξεις μ αυτη τη μεθοδο?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Και εγώ το έχω αυτό με τα γλυκά αχαχαχαχα καλά τα είπες ειν μάχη κ χωρίς πείνα δεν γίνεται δουλειά δεν εννοώ πείνα μόνο νερό αλλά για εμάς π έχουμε συνιθισει ν τρώμε τον αγλεορα όταν κόβονται όλα αυτά και έρχονται τα υγιεινά γεύματα και πάλι πείνα αισθανόμαστε δυστυχώς η το παίρνεις απόφαση και τ δίνεις όλα η μείνε έτσι όπως είσαι.. Έβλεπα κάτι ιστορίες με παχυσαρκία υπερβολική όπως μια ιστορία ενός κοριτσιού να πεθαίνει γύρω από το φαγητό τι δυσάρεστο αναρωτιόμουν γτ κάνουμε κακό στον εαυτό μας και ν μην γίνουμε η καλύτερη εκδοχή του κ δυστυχώς εδώ Ελλάδα και στο φόρουμ από ότι βλέπω δεν ασχολούνται καθόλου οι περισσότεροι με τα παραπανίσια κιλά σαν χώρα είμαστε και σε υψηλό επίπεδο παχυσαρκίας αν δεν κάνω λάθος και νεαρής ηλικίας που βλέπω συνέχεια κ στο μετρό παιδιά αν όχι για την εμφανιση για την υγεία μόνο μια ζωή την έχουμε γτ ν ταλαιπωρουμε το σώμα και την ψυχολογια για ένα ταψί σουφλέ να πούμε

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    δεν ξερω τωρα ποσα κιλα εισαι θυμαμαι που εγραφες ειχες φτασει 100.ειναι ωρα ν αρχισει η αντιστροφη μετρηση.βαλε στοχο ενα κιλο την εβδομαδα και μισο να χανεις καλο ειναι.εχεις δοκιμασει την διαλλειματικη νηστεια?(indermited fasting)? εχει και ομαδες στο facebook που ειναι και αλλοι που προσπαθουν μ αυτη την διαιτα,ειναι πολυ καλη ειδικα οσοι εχουν πολλα κιλα χανουν και πολλα μ αυτη την διαιτα.να προσεχεις πολυ με τους χυμους και τα αναψυκτικα σου δινουν θερμιδες χωρις να χορταινεις.και οτι γλυκο φας σου ανοιγει περισσοτερο την ορεξη.να ξερεις οτι οσο μεγαλωνεις ειναι και πιο δυσκολο να χασεις οποτε τωρα που εισαι μικρη προσπαθησε.ψυχολογο αν θες μπορεις να βρεις δωρεαν σε κεντρο ψυχικης υγειας

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 15-06-2016, 00:21
  2. ειμαι 120 κιλα και δεν ξερω που θα φτασω
    By marsupilami in forum Παχυσαρκία
    Replies: 16
    Last Post: 01-12-2014, 01:49
  3. Δεν ξερω τι εχω
    By Christo in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 13-04-2012, 16:22
  4. Δεν ξέρω τι τίτλο να βάλω , δεν ξέρω πως να σας το πω .....
    By Lampros in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 165
    Last Post: 02-04-2012, 12:36
  5. Ξέρω το μέρος που θέλω να πάω, αλλά δεν ξέρω τον σωστό δρόμο...
    By nektaria78 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 23-10-2008, 21:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •