Νομιζα αρχικα οτι μεσα ηταν ψυχολογοι μετα καταλαβα οτι ειναι απλα καθημερινοι ανθρωποι. Επισης δεν μου αρεσει να τρωω ban επειδη βγαζω απο μεσα μου οτι δεν μου αρεσει (βριζοντας οριοντας κραζοντας)κτλπ. Δικαιολογημενα το ban συμφωνω.
Ομως νομιζω οτι ολοι μεσα στο forum ειναι ακραια υπερβολικοι. Κανουν ολοι την τριχα τριχια. Σε αντιθεση με εμενα που εγω το βιωνα σε καθημερινη βαση χωρις να ειναι καποια ψευδαισθηση. Οσοι κανουν διαγνωσεις για τους εαυτους τους θα τους προτεινα να βγουν να κανουν ενα περπατημα να επανερθουν στην πραγματικοτητα και να σταματησουν να γκρινιαζουν και αν πονανε να το αγνοησουν ως που να τους περασει. Αν μετα απο καποιο καιρο δεν τους περασει ο πονος ο,τι και αν βιωνουν με την προυποθεση οτι δεν το εχουν κανει διαγνωση μονοι τους να πανε στον αντιστοιχο γιατρο και να αφησουν αυτες τις παπαριες που καθονται και κλεγονται η μαλθακη γενια-καμενη γενια-(milenium).

Προσωπικα δεν υπαρχει καποιος λογος να ξαναμπω αλλα θα προτιμουσα να με κανετε μια διαγραφη για μην αλλαξω γνωμη στο μελλον και κανω το λαθος να μπω ξανα.