Γραπτη επικοινωνια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Οχι ολες. ,,.
    Ωραία λοιπόν αφού φτάσαμε σε αυτο το σημείο που αποδέχεσαι ότι δεν ειναι ίδιες όλες οι γυναικες μπορείς να μου εξηγήσεις γιατι επικεντρώνεται σε αυτές που δεν ειναι σωστές και εκμεταλλεύονται τον άνδρα και αναφέρεσαι συνεχώς σε αυτές και δεν επικεντρώνεται σε αυτές που εχουν αξιοζήλευτο χαρακτήρα και αποτελούν πρότυπο γυναίκας;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Δεν εχω φιλους. Εχετε βολευτει με τα μηνυματα και εχετε χασει την ουσια της επικοινωνιας. Οι σχεσεις σας μς τους ανθρωπους εχουν γινει ρηχες και εναλλαξιμες.
    αν δεν εχεις φιλους, σου φταιει το οτι δεν ε χεις φιλους και οχι η γραπτη επικοινωνια...
    προσωπικα ουτε ρηχες , ουτε εναλλαξιμες σχεσεις εχω.
    και ολες τις αληθινες μου σχεσεις τις εχω διπλα μου και περα απο τηλεφωνα η και μηνυματα, τις συναντω.
    αυτο που ισχυει και μαλλον αυτο εννοεις,
    ειναι οτι τωρα πλεον με το ιντερνετ, συνομιλεις εστω και γραπτα με ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ. παλια δεν εκανες κατι τετοιο, δεν ειχες την δυνατοτητα. ειχες μονο τηλεφωνα και μαλιστα γνωστων σου.
    ε, οταν ο αλλος ειναι αγνωστος και λετε δυο κουβεντες σε ενα τσατ, φυσικα και δεν θα σε παρει τηλεφωνο, απαραιτητα. γιατι να το κανει; δεν ειστε φιλοι. αν προχωρησει καποια γνωριμια, μπορει και να σε παρει η να σε συναντησει.
    αλλα αυτες οι "συνομιλιες" που εχουμε εδω, και οπουδηποτε αλλου στο ιντερνετ, δεν ειναι ουτε φιλιες ουτε αληθινες γνωριμιες για να τις συγκρινεις με φιλιες η αλλες αληθινες σχεσεις.....

    αυτο που πραγματικα ισχυει, ειναι οτι εχεις την δυνατοτητα να μιλας γραπτα με αγνωστους.
    τπτ αλλο απο οσα λες.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Δε συμφωνω. Παραδειγμα το παιδι που ανοιξε θρεντ πριν λιγες μερες γιατι ειχε σχεση με μια κοπελα και δεν καταφεραν να συνεννοηθουν και τον μπλοκαρε.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Δε συμφωνω. Παραδειγμα το παιδι που ανοιξε θρεντ πριν λιγες μερες γιατι ειχε σχεση με μια κοπελα και δεν καταφεραν να συνεννοηθουν και τον μπλοκαρε.
    ορεστη, σχεση ειχαν... ειχαν και κανονικη επικοινωνια και συναντησεις και τηλεφωνα και απ ολα...
    ΤΙ ΣΧΕΣΗ εχει οτι τον μπλοκαρε;;;;
    χωρισαν και τον μπλοκαρε κι απο εκει. αυτο δεν σημαινει οτι δεν μιλουσαν στο τηλεφωνο...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ορεστη, σχεση ειχαν... ειχαν και κανονικη επικοινωνια και συναντησεις και τηλεφωνα και απ ολα...
    ΤΙ ΣΧΕΣΗ εχει οτι τον μπλοκαρε;;;;
    χωρισαν και τον μπλοκαρε κι απο εκει. αυτο δεν σημαινει οτι δεν μιλουσαν στο τηλεφωνο...
    Οχι, δε διαβασες το θρεντ.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Οχι, δε διαβασες το θρεντ.
    εσυ που το διαβασες, τι ελεγε αυτος που ειχε σχεση; οτι δεν ειχαν μιλησει ποτε στο τηλεφωνο, ουτε ειχαν συναντηθει, αλλα εστελναν μονο γραπτα μηνυματα κι ελεγαν οτι ειχαν σχεση;;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δυσκολία στη γραπτή έκφραση
    By GeorgePi in forum Διαταραχές Μάθησης - Μαθησιακές Δυσκολίες
    Replies: 4
    Last Post: 07-01-2020, 08:21
  2. επικοινωνια ?
    By Macgyver in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 24
    Last Post: 04-10-2015, 16:54
  3. Επικοινωνία
    By Συνήθεια in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 05-05-2013, 01:20
  4. Επικοινωνια
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 24-05-2009, 18:07
  5. Επικοινωνια
    By blue_ed in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 2
    Last Post: 30-10-2007, 22:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •