Γνώμες για ένα ερωτικό φλερτ εξ αποστάσεως
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270

    Γνώμες για ένα ερωτικό φλερτ εξ αποστάσεως

    Καλησπέρα γενικά σπάνια θ κάτσω ν κάνω γνωριμίες στο ίντερνετ η να ασχοληθώ με τα ερωτικά χρόνια τώρα.. Προέκυψε ένα κόλλημα όμως είχα γνωρίσει κάποιον σε ένα ταξίδι π έκανα τώρα κ ν θελω δεν μπορώ ν τον δω και τ ξερει γίναμε φίλοι στο instagram υπήρξε κοινό ενδιαφέρον όλα κλα μιλάγαμε ανταλλάξαμε και αριθμούς και μια μέρα ξαφνικά σταμάτησε ν μ μιλάει ενώ την προηγούμενη νύχτα μ έλεγε θ μιλήσουμε σίγουρα και τα λοιπά βέβαια ανέβασε κάτι μελαγχολικό στο ίντερνετ σαν κάτι άσχημο ν είχε γίνει τον ρώτησα μ λέει όχι απλά του ήρθαν στο μυαλό κάτι αναμνήσεις μετά είχα ανεβάσει κάτι αντέδρασε του απαντάω δεν ξαναμιλάει.. Μάλλον βρήκε άλλη και πάλι γτ Ν κάτσει να παίξει έτσι μαζί μ Ν μιλάμε καθημερινά ν ασχολείται τόσο μαζί μ και μετά αντέ γειά.. Δεν ξέρω τι σξατα κουβαλάνε οι άντρες σχέση δεν έχω κάνει ποτέ μ η αλήθεια ειν κ καλύτερα τι ν τον κανω τώρα ν του στείλω η ν περιμένω το θ γίνει μπορεί ν περνάει κ διαφορα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μένετε στην ιδια πόλη ή υπάρχει απόσταση?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Καλησπέρα γενικά σπάνια θ κάτσω ν κάνω γνωριμίες στο ίντερνετ η να ασχοληθώ με τα ερωτικά χρόνια τώρα.. Προέκυψε ένα κόλλημα όμως είχα γνωρίσει κάποιον σε ένα ταξίδι π έκανα τώρα κ ν θελω δεν μπορώ ν τον δω και τ ξερει γίναμε φίλοι στο instagram υπήρξε κοινό ενδιαφέρον όλα κλα μιλάγαμε ανταλλάξαμε και αριθμούς και μια μέρα ξαφνικά σταμάτησε ν μ μιλάει ενώ την προηγούμενη νύχτα μ έλεγε θ μιλήσουμε σίγουρα και τα λοιπά βέβαια ανέβασε κάτι μελαγχολικό στο ίντερνετ σαν κάτι άσχημο ν είχε γίνει τον ρώτησα μ λέει όχι απλά του ήρθαν στο μυαλό κάτι αναμνήσεις μετά είχα ανεβάσει κάτι αντέδρασε του απαντάω δεν ξαναμιλάει.. Μάλλον βρήκε άλλη και πάλι γτ Ν κάτσει να παίξει έτσι μαζί μ Ν μιλάμε καθημερινά ν ασχολείται τόσο μαζί μ και μετά αντέ γειά.. Δεν ξέρω τι σξατα κουβαλάνε οι άντρες σχέση δεν έχω κάνει ποτέ μ η αλήθεια ειν κ καλύτερα τι ν τον κανω τώρα ν του στείλω η ν περιμένω το θ γίνει μπορεί ν περνάει κ διαφορα.
    να μην του στειλεις, επειδη μπορει να περναει διαφορα..
    αν δεν υπαρχει αλλη και δεν στραβωσε με κατι, θα σου στειλει εκεινος μολις ηρεμησει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Γενικά ο κόσμος παίζει, εμείς πρέπει να χτίζουμε άμυνες δυστυχώς.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Μου απάντησε τελικά για λίγο μέτα σταμάτησε πάλι μάλλον είναι απασχολημενος αλλά κ εγώ βαρέθηκα έτσι και αλλιώς πόσο ν μιλήσουμε από τ ίντερνετ δηλαδη.. Δυστυχώς έτσι ειν πάνε οι έρωτες όπως ήταν παλιά τώρα όλοι έχουμε τ ζορια μας

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Ναι, μην χάνεις τον χρόνο σου. Όποιος θέλει, βρίσκει τρόπο να το δείξει. Προχωράς μπροστά!

  7. #7
    Miliva21
    Guest
    Δεν είναι γνωριμίες τώρα αυτές και σχέσεις μέσω διαδικτύου.....

    Τον δικαιολογώ τον τύπο γιατί τι εξέλιξη να έχει τώρα η κατάσταση μέσω απόστασης από τα σοσιαλ μίντια........απορώ πως και εσύ δεν ξενέρωσες ; μια επικοινωνία μέσω ίντερνετ τι να την κάνεις;

    Αυτός είχε σκοπό να βρεθείτε ή να το συνεχίσετε από κοντά ;;;;;;; ή τουλάχιστον να στο είχε πει αυτό....;;;

    καλά και να σου είχε πει να βρεθείτε από κοντά μπορει και να μην το εννοούσε....

    Όποιος θέλει όντως να δημιουργήσει σχέση ....ουσιαστικά και από απόσταση είναι σβελτος......έπρεπε ήδη να σε είχε συναντήσει .....τα υπόλοιπα είναι παραμύθια της Χαλιμάς και " να χαμε να λέγαμε"......ενα χαζοφλερτακι μέσω ίντερνετ για να περνάει η ώρα

    Οι άντρες είναι εκ του ασφαλούς.....οσο δεν καίγεται ο κωλος τους και είναι μακριά μπορούν να σου λένε ότι θέλουνε......γτ απλούστατα δεν θα το υλοποιήσουν....χεστηδες.......
    Αν ήταν κοντά σου σιγά μη σου τα έλεγε....

    Χεστον τον τυπα και κοίτα γύρω σου για άλλους άντρες.....χαζομαρα σου που το πήρες σοβαρά ...δεν χρειάζεται να αναλώνεσαι σε τέτοιες καταστάσεις..

    Πόσο καιρό επικοινωνειτε αληθεια;;;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Όπως τα λέει η Miliva21. Άσε που ό,τι δεν γίνεται στο τέλος μάλλον είναι για καλό.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Δεν επικοινωνουσαμε γ πολύ διάστημα εννοείται δεν το πήρα στα σοβαρά να περνάει η ώρα δεν θ πήγαινα και για σχέση με μουσουλμάνο αντέ Ν περνάει η ώρα λόγω κορονοιου και δεν δουλεύω κ δεν έχω τ Ν κάνω αλλιώς σε άλλες συνθήκες ούτε Ν απαντήσω δεν θ ήθελα.. Δεν με νοιάζει πραγματικά δύσκολη χρονιά φέτος κ γ γνωριμίες θ κάνω υπομονή το καλό αργεί ν έρθει

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Έρχεται ποτέ όμως το καλό; Να πω τον δικό μου καημό εδώ.

  11. #11
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Δεν επικοινωνουσαμε γ πολύ διάστημα εννοείται δεν το πήρα στα σοβαρά να περνάει η ώρα δεν θ πήγαινα και για σχέση με μουσουλμάνο αντέ Ν περνάει η ώρα λόγω κορονοιου και δεν δουλεύω κ δεν έχω τ Ν κάνω αλλιώς σε άλλες συνθήκες ούτε Ν απαντήσω δεν θ ήθελα.. Δεν με νοιάζει πραγματικά δύσκολη χρονιά φέτος κ γ γνωριμίες θ κάνω υπομονή το καλό αργεί ν έρθει
    Δεν το πήρες σοβαρά .....αλλα ανοιξες ολόκληρο θέμα και θες να δεις τι σκέφτεται και θες να το συζητήσεις....και δικαίωμα έχεις ....απλα εγώ δεν θα το έπαιρνα στη θέση σου τόσο σοβαρά το όλο θέμα αλλα δεν είμαστε ίδιες...κανενας άνθρωπος δεν είναι ίδιος.....

    Αυτό ξαναπεστο....εν μέσω κορονοιου είναι πιο εύκολο να δημιουργηθουν αυτά τα ιντερνετικα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Νομίζω φταίει η καραντίνα κατά μία έννοια σε αυτό. Γιατί ήταν μια πρωτόγνωρη κατάσταση και σίγουρα αν δεν υπάρχει κάτι στη προσωπική ζωή, το να στέλνει κάποιος είτε φιλικά είτε όχι δημιουργεί ένα είδος σύνδεσης στο υποσυνείδητο. Καταλαβαίνετε πως το εννοώ.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Εγώ τώρα γ ν καταλάβατε δεν είχα καν instagram άλλες χρονιές τώρα το άνοιξα και εδώ και 4 χρόνια κανω σεζόν Μύκονο έχω όρεξη για ίντερνετ νομίζεται με τόσο κόσμο που γνώριζα κάθε μέρα στο νησί.. Σίγουρα και εκείνος π ειν dubai το ίδιο νιώθει δεν δουλεύω ας κάνω καμιά γνωριμία στο ίντερνετ ν περάσει η ώρα.. Δυστυχώς έτσι είναι.. Μιας π με ρωτήσατε εγώ με αυτόν γνωρίστηκα γτ πήγα dubai το 19 λίγο πριν γίνουν όλα αυτά γ μια δουλειά ακυρώθηκε λόγω του κορονοιου είδε φωτογραφίες εξει πέρα άνοιξε η συζήτηση του λέω όταν φτιάξουν τ πράγματα θ ξαναπαω μ λέει έλα όταν έρθεις θ σε πάω εκει γ καφέ οκ μέχρι τότε αυτό μπορεί ν γίνει κ σε κάνα χρόνο αυτό.. Το σταματάω όμως γτ κουράζει βλέπω γκομενιζει και με άλλες like όπου δει ξανθιές και κωλους και εγώ ξανθιά ειμ αχαχαχ.. Υπομονή

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Άστα να πάνε. Φαινόμενα των εποχών μας. Σημασία έχουν οι πράξεις. :(

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Πέρα το ότι συνέχιζε ν μ στέλνει τυχαία ανακάλυψα ότι έχει και κοπέλα χρόνια τώρα ελεος και κάθεται και ζητάει νούμερα άλλων γυναικών από εδώ κ από εκεί.. Άντρας από μαροκο μουσουλμάνος τι περιμένεις ν ειν πιστός... Μακρυά αα.. Η μλκια είναι εδώ Αθήνα δεν βρίσκω τπτ όλοι ειν τ ίδια θέλουν μια ξεπέτα κ εγώ δεν ειμ μικρή πια!!! Δεν ξέρω ειμ χρόνια μόνη απελπισμένη φοβάμαι στο ράφι θ μείνω εν τέλη ας τους πάρω και εγώ στην πλάκα ν περάσει η ώρα γτ οι άντρες ειν σκουπίδια εδώ και παντρεμένοι πάνε με άλλες όχι πόσο μάλλον σε μια απλή σχέση για αυτό και εγώ δεν ψάχνω σχέση ποτεεε

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Πρόταση για ψυχοθεραπεία εξ αποστάσεως
    By Nick_29 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 8
    Last Post: 10-04-2020, 18:28
  2. Τι να κάνω; (κόλλημα εξ αποστάσεως)
    By Lenale in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 10-01-2020, 04:30
  3. Σχέση εξ αποστάσεως
    By Νικη in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 20
    Last Post: 05-08-2019, 16:07
  4. Ψυχολόγος εξ αποστάσεως
    By Natalia_sups in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 01-04-2017, 01:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •