Δεν ξέρω τι να κάνω - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21
  1. #16
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by ariana View Post
    Σας ευχαριστώ πολύ όλους για την στήριξη.Τελικα όλα πήγαν πολύ καλά.Εγραψα 17.204,περνάω σίγουρα ψυχολογία επαρχεία σύμφωνα με τις περσινές βάσεις και ελπίζω και για ψυχολογία Αθήνας που πέρσι είχε 17.285 καθώς λένε ότι θα υπάρξουν πτώσεις.Ειμαι πολύ χαρούμενη,περίμενα πολύ λιγότερα μόρια.
    Συγχαρητηρια ψυχη μου!!
    Εισαι πραγματικος ηρωας που αντεξες 2 χρονια ολη αυτη την πισεη που τελικα ομως αξιζε τον κοπο !!!

    Καλη σταδιδρομια κοριτσακι μου απο εδω και περα και πιστευω τα ονειρα σου να γινονται πραγματικοτητα ολα ενα ενα !!!

    Κοιτα να ξεκουραστεις τωρα και ειμαι σιγουρη οτι θα μπεις σε οποια πόλη επιθυμείς αφου ολοι πλεον ειναι σιγουροι οτι πεφτουν οι βασεις με αυτα που ειδαν...

  2. #17
    Ευχαριστώ πολύ,εύχομαι καλή σταδιοδρομία και στην κόρη σας,όλα της τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα.

  3. #18
    ntinti
    Guest
    Να σαι καλα κοριτσακι μου!

    Να ειστε όλα τα παιδιά καλά, ζήστε οσο καλύτερα μπορείτε τα φοιτητικά σας χρονιά!!

    Οταν βγουν οι βασεις και δεις οτι περνας επαρχια στειλε μου μηνυμα γιατι και εμεις αν δεν καταφερει να μπει στα σωματα ασφαλειας (εχουμε ακομα τις ψυχομετρικες εξετασεις για να το σιγουρεψουμε )περναμε και εμεις επαρχια" δασκαλα ειδικης αγωγης και ψυχολογιας ,που ξερεις μπορει να συναντηθειτε!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    ariana Μπράβο κοπελιά, κοίτα να απολαύσεις το καλοκαίρι σου τώρα και να χαλαρώσεις.

    ntinti να σε ρωτήσω κάτι; Από περιέργεια ρωτάω, μη το πάρεις στραβά. Χρησιμοποιείς το πρώτο πληθυντικό μόνο εδώ μέσα ή και μπροστά στην κόρη σου και πως το παίρνει αν το χρησιμοποιείς μπροστά της;

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    16
    Το αγχος και η καταθλιψη δεν ειναι το προβλημα που ειχες.Μας βαζουν ολλους στο ιδιο καλουπι και περιμενουν να ανταπεξελθουμε στους ιδιους ρυθμους.Περιθωριοποιουντα� � οι δυσλειτουργικοι και οι ευαισθητοι.Καλως ηρθες στο περιθωριο.

  6. #21
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    ariana Μπράβο κοπελιά, κοίτα να απολαύσεις το καλοκαίρι σου τώρα και να χαλαρώσεις.

    ntinti να σε ρωτήσω κάτι; Από περιέργεια ρωτάω, μη το πάρεις στραβά. Χρησιμοποιείς το πρώτο πληθυντικό μόνο εδώ μέσα ή και μπροστά στην κόρη σου και πως το παίρνει αν το χρησιμοποιείς μπροστά της;
    Καλημέρα!!!
    Γιατί να το πάρω στραβά ίσα ίσα καταλαβαίνω τον λόγο που ρωτάς .
    Έτσι λειτουργούμε εμείς οι γονείς που είμαστε μαζί σε όλο αυτό και δεν το χρησιμοποιώ μόνο εγώ αλλά όλοι οι φίλοι μας που είναι μαζί τα παιδιά μας, οπότε δεν τις κάνει εντύπωση !
    Δεν μειώνει καμία δική της προσπάθεια και το ξέρει .....
    Εξάλλου σε όποιον τις λέει τώρα συγχαρητήρια πάντα λέει τα μισά πάνε στην μαμά μου μόνο και μόνο που με ανέχτηκε ένα χρόνο ...σε μορφή πλάκας βέβαια αλλά το εννοεί....

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Δεν ξέρω τι να κανω
    By ariana in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 7
    Last Post: 11-03-2020, 02:34
  3. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  4. Δεν ξέρω τι να κάνω
    By thetis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 01-12-2011, 23:02
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!
    By loopoftime in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 36
    Last Post: 29-08-2010, 19:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •