Δεν μπορω να βρω σχεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1

    Δεν μπορω να βρω σχεση

    Γεια σας!
    Δεν μπορω να βρω σχεση με τιποτα!
    Το γνωριζω οτι αυτο ερχεται αυθορμητα και οχι αμα το πιεζεις...
    Ειμαι φοιτητης.
    Στο πρωτο ετος ειχα γνωρισει μια κοπελα αλλα τα εφτιαξε με αλλον, στο 2ο ετος ειχα γνωρισει μια κοπελα που ηθελε μονο σεξ αλλά αρνηθηκα, στο 3ο γουσταρα μια κοπελα αλλα τα εφτιαξεμε αλλον και αργοτερα αφου το χωνεψα οτι εχει αγορι, γουσταρα μια κοπελα απο την ιδια παρεα που ηταν η προηγουμενη που σας αναφερα κι οταν της το ειπα, μου επιασε τα χερια και μου ειπε "πολυ με κολακευει αυτοκι εσυ μ αρεσεις και μπορουμε να κανουμε και γαμω τις παρεες αλλα λογω τραυματικων εμπειριων θελω να μεινω μονη μου" και την εχασα κι απο φιλη.
    Τελικα ειναι πολυ δυσκολο να κανεις σχεση!

    Υ.Γ.: Ειμαι πολυ κατα της ομοφυλοφιλιας, των μπάϊ και των αλλαγών φύλου..
    Σε αυτα ειμαι παρα πολυ αντιθετος!!!

  2. #2
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by STORM LORD2 View Post
    Γεια σας!
    Δεν μπορω να βρω σχεση με τιποτα!
    Το γνωριζω οτι αυτο ερχεται αυθορμητα και οχι αμα το πιεζεις...
    Ειμαι φοιτητης.
    Στο πρωτο ετος ειχα γνωρισει μια κοπελα αλλα τα εφτιαξε με αλλον, στο 2ο ετος ειχα γνωρισει μια κοπελα που ηθελε μονο σεξ αλλά αρνηθηκα, στο 3ο γουσταρα μια κοπελα αλλα τα εφτιαξεμε αλλον και αργοτερα αφου το χωνεψα οτι εχει αγορι, γουσταρα μια κοπελα απο την ιδια παρεα που ηταν η προηγουμενη που σας αναφερα κι οταν της το ειπα, μου επιασε τα χερια και μου ειπε "πολυ με κολακευει αυτοκι εσυ μ αρεσεις και μπορουμε να κανουμε και γαμω τις παρεες αλλα λογω τραυματικων εμπειριων θελω να μεινω μονη μου" και την εχασα κι απο φιλη.
    Τελικα ειναι πολυ δυσκολο να κανεις σχεση!

    Υ.Γ.: Ειμαι πολυ κατα της ομοφυλοφιλιας, των μπάϊ και των αλλαγών φύλου..
    Σε αυτα ειμαι παρα πολυ αντιθετος!!!
    Ναι είναι δύσκολο να κάνεις σχέση. Ειδικά αμα είσαι ρατσιστής και ομοφοβικος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by STORM LORD2 View Post
    Γεια σας!
    Δεν μπορω να βρω σχεση με τιποτα!
    Το γνωριζω οτι αυτο ερχεται αυθορμητα και οχι αμα το πιεζεις...
    Ειμαι φοιτητης.
    Στο πρωτο ετος ειχα γνωρισει μια κοπελα αλλα τα εφτιαξε με αλλον, στο 2ο ετος ειχα γνωρισει μια κοπελα που ηθελε μονο σεξ αλλά αρνηθηκα, στο 3ο γουσταρα μια κοπελα αλλα τα εφτιαξεμε αλλον και αργοτερα αφου το χωνεψα οτι εχει αγορι, γουσταρα μια κοπελα απο την ιδια παρεα που ηταν η προηγουμενη που σας αναφερα κι οταν της το ειπα, μου επιασε τα χερια και μου ειπε "πολυ με κολακευει αυτοκι εσυ μ αρεσεις και μπορουμε να κανουμε και γαμω τις παρεες αλλα λογω τραυματικων εμπειριων θελω να μεινω μονη μου" και την εχασα κι απο φιλη.
    Τελικα ειναι πολυ δυσκολο να κανεις σχεση!

    Υ.Γ.: Ειμαι πολυ κατα της ομοφυλοφιλιας, των μπάϊ και των αλλαγών φύλου..
    Σε αυτα ειμαι παρα πολυ αντιθετος!!!
    Και οι γυναίκες σιχαίνονται τους ομοφπβικούς και τους ρατσιστές τι σύμπτωση να μην μπορείς να κάνεις σχέση ε;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Το ταίρι σου υπάρχει! Κάπου εκεί είναι και σε περιμένει!

    Δοκίμασε και μέσω ιντερνέτ γνωριμίες

  5. #5
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Το ταίρι σου υπάρχει! Κάπου εκεί είναι και σε περιμένει!

    Δοκίμασε και μέσω ιντερνέτ γνωριμίες
    Έχεις να μου προτείνεις καποιο site αλλα να ΜΗΝ μπαινουν μονο για σεξ και να μην ειναι πορνειο οπως το omegle.
    4 γνωριμιες έχω κανει απ' το help-net, μία από εδώ και 2 από ένα φόρουμ που ασχολείται με το ψάρεμα. Με 3 άτομα εχω φιλια και ειδικά με μια κοπέλα που γνώρισα απ' το help-net αλλά σχέση ΔΕΝ βρήκα ποτέ
    Αν έμενα μόνιμα Αθήνα, κάτι θα είχα βρει μέσω ιντερνετ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Υπάρχει και το Badoo kai to Tinder, αν θέλεις σοβαρή γνωριμία θα την χτίσεις βήμα βήμα. Στο χέρι σου να είναι η πορεία της σχέσης.

    Υπάρχουν τόσες πολλές κοπέλες που με κάθε αποτυχία να λες "άπειρο μείον 1" και να ξαναξεκινάς την προσπάθεια.

    Στο τέλος θα επιτύχεις!

    Υπάρχουν και πάρα πολλά Κινεζάκια που κάνουν Κρα να φύγουν απ' τη χώρα τους. Αυτές ενδιαφέρονται μόνο για γάμο. Θα τις βρεις με λίγα Αγγλικά κάνοντας αναζήτηση "Asian Dating"

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    η λυση για να κανεις σχεση ειναι να την πεφτεις σε πολλες και απο οσες σου κατσουν να διαλεγεις αυτη που σου αρεσει περισσοτερο.
    μην περιμενεις να βρεις μια που θα σου αρεσει πολυ για να την πεσεις σε αυτην, οι πιθανοτητες ειναι εναντιον σου.
    προσπαθησε να γινεις αυτο που λεμε γυπας.
    θα εισαι παντα χορτατος

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by STORM LORD2 View Post
    Γεια σας!
    Δεν μπορω να βρω σχεση με τιποτα!
    Το γνωριζω οτι αυτο ερχεται αυθορμητα και οχι αμα το πιεζεις...
    Ειμαι φοιτητης.
    Στο πρωτο ετος ειχα γνωρισει μια κοπελα αλλα τα εφτιαξε με αλλον, στο 2ο ετος ειχα γνωρισει μια κοπελα που ηθελε μονο σεξ αλλά αρνηθηκα, στο 3ο γουσταρα μια κοπελα αλλα τα εφτιαξεμε αλλον και αργοτερα αφου το χωνεψα οτι εχει αγορι, γουσταρα μια κοπελα απο την ιδια παρεα που ηταν η προηγουμενη που σας αναφερα κι οταν της το ειπα, μου επιασε τα χερια και μου ειπε "πολυ με κολακευει αυτοκι εσυ μ αρεσεις και μπορουμε να κανουμε και γαμω τις παρεες αλλα λογω τραυματικων εμπειριων θελω να μεινω μονη μου" και την εχασα κι απο φιλη.
    Τελικα ειναι πολυ δυσκολο να κανεις σχεση!

    Υ.Γ.: Ειμαι πολυ κατα της ομοφυλοφιλιας, των μπάϊ και των αλλαγών φύλου..
    Σε αυτα ειμαι παρα πολυ αντιθετος!!
    !
    δεν καταλαβα το υστερογραφο...
    εισαι κατα της ομοφυλοφιλιας γενικως, ή για τον εαυτο σου;;
    καιτ ι εννοεις "κατα"; η ομοφυλοφιλια ειναι μια πραγματικοτητα. δεν εξαφανιζεται αν εισαι "κατα".. δεν επιλεγει κανεις να ειναι ομοφυλοφιλος αν του λάχει, τοτε ειναι ομοφυλοφιλος.
    εισαι και "κατα" των μαυρων;

  9. #9
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν καταλαβα το υστερογραφο...
    εισαι κατα της ομοφυλοφιλιας γενικως, ή για τον εαυτο σου;;
    καιτ ι εννοεις "κατα"; η ομοφυλοφιλια ειναι μια πραγματικοτητα. δεν εξαφανιζεται αν εισαι "κατα".. δεν επιλεγει κανεις να ειναι ομοφυλοφιλος αν του λάχει, τοτε ειναι ομοφυλοφιλος.
    εισαι και "κατα" των μαυρων;
    Κατα των μαυρων ΔΕΝ ειμαι...ΔΕΝ ειμαι χρυσαυγιτης ουτε φασιστας...
    Στην αρχη οι ομοφυλοφιλοι και τα τρανς ατομα μου εφερναν μια τεραστια αηδία ενω τωρα τα εχω συνηθησει και Δεν μου φερνουν την αηδια που μου εφερναν παλια...Φαντασου τα μικρα παιδια που θα τους μαθαινουν απ' το νηπειο τετοια ποσο διαστροφικα θα γινουν...Ο Θεος αρσεν και θυλη εποιησεν...
    Ολοι οι ανθρωποι ειναι παιδια του Θεου...Σε καμία περιπτωση ΔΕΝ λεω οτι πρεπει να τους καψουμε και ΔΕΝ υποστηριζω αυτο που εκανε ο Χιτλερ που τους σκοτωνε...
    Απλα εγω ΔΕΝ θελω να εχω τετοια ατομα στη ζωη μου...
    Και θελω η κοπελα που θα βρω και θα τα φτιαξω μαζι της να ειναι γνησια γυναικα και ΟΧΙ αντρας που εχει κανει αλλαγη φυλου και ειναι γυναικα αλλα ουτε και να ειναι μπάϊ, να ειναι φυσιολογική

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by STORM LORD2 View Post
    Κατα των μαυρων ΔΕΝ ειμαι...ΔΕΝ ειμαι χρυσαυγιτης ουτε φασιστας...
    Στην αρχη οι ομοφυλοφιλοι και τα τρανς ατομα μου εφερναν μια τεραστια αηδία ενω τωρα τα εχω συνηθησει και Δεν μου φερνουν την αηδια που μου εφερναν παλια...Φαντασου τα μικρα παιδια που θα τους μαθαινουν απ' το νηπειο τετοια ποσο διαστροφικα θα γινουν...Ο Θεος αρσεν και θυλη εποιησεν...
    Ολοι οι ανθρωποι ειναι παιδια του Θεου...Σε καμία περιπτωση ΔΕΝ λεω οτι πρεπει να τους καψουμε και ΔΕΝ υποστηριζω αυτο που εκανε ο Χιτλερ που τους σκοτωνε...
    Απλα εγω ΔΕΝ θελω να εχω τετοια ατομα στη ζωη μου...
    Και θελω η κοπελα που θα βρω και θα τα φτιαξω μαζι της να ειναι γνησια γυναικα και ΟΧΙ αντρας που εχει κανει αλλαγη φυλου και ειναι γυναικα αλλα ουτε και να ειναι μπάϊ, να ειναι φυσιολογική
    τι "αρσεν" βρε κακομοιρη, ουτε ελληνικα δεν ξερεις, η καθαρευουσα σε μαρανε..
    κατ αρχας εισαι αμορφωτος. περα απο την γραμματικη, εισαι και απο βιολογια ασχετος...
    η ομοφυλοφιλια ουτε κολλητικη ειναι, ουτε την μαθαινεις στα μικρα παιδια...
    υπαρχει μεσα σου, αμα σου λαχει..

    το βεβαιο ειναι οτι και τετοια ατομα δεν θα ηθελαν σεξιστες και ρατσιστες στην ζωη τους, οποτε νομιζω οτι ανετα μπορειτε να αποφυγετε ο ενας τον αλλον.

    μια αλλη αληθεια ειναι, οτι οι πιο φανατικοι πολεμιοι των ομοφυλοφιλων, ειναι κρυπτομοφυλοφιλοι, που νομιζουν οτι με το να επιτιθενται σε αυτους, γινονται στρειτ...

    πιστευω κι εγω οπως καποιοι παραπανω οτι ο λογος που δεν βρισκεις σχεση, ειναι το οτι δεν μπορεις να σταθεις διπλα σε μια πολιτισμενη συγχρονη κοπελα, ουτε να επικοινωνησεις μαζι της, λογω των προβληματικων αποψεων σου και της αμορφωσιας σου...

    κοινως, παρτο αλλιως...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι "αρσεν" βρε κακομοιρη, ουτε ελληνικα δεν ξερεις, η καθαρευουσα σε μαρανε..
    κατ αρχας εισαι αμορφωτος. περα απο την γραμματικη, εισαι και απο βιολογια ασχετος...
    η ομοφυλοφιλια ουτε κολλητικη ειναι, ουτε την μαθαινεις στα μικρα παιδια...
    υπαρχει μεσα σου, αμα σου λαχει..

    το βεβαιο ειναι οτι και τετοια ατομα δεν θα ηθελαν σεξιστες και ρατσιστες στην ζωη τους, οποτε νομιζω οτι ανετα μπορειτε να αποφυγετε ο ενας τον αλλον.

    μια αλλη αληθεια ειναι, οτι οι πιο φανατικοι πολεμιοι των ομοφυλοφιλων, ειναι κρυπτομοφυλοφιλοι, που νομιζουν οτι με το να επιτιθενται σε αυτους, γινονται στρειτ...

    πιστευω κι εγω οπως καποιοι παραπανω οτι ο λογος που δεν βρισκεις σχεση, ειναι το οτι δεν μπορεις να σταθεις διπλα σε μια πολιτισμενη συγχρονη κοπελα, ουτε να επικοινωνησεις μαζι της, λογω των προβληματικων αποψεων σου και της αμορφωσιας σου...

    κοινως, παρτο αλλιως...
    Ο θεματοθέτης αδικεί τους ομοφυλόφιλους, όμως μπορείς να μου εξηγήσεις κάτι? Δεν βρίσκει αυτός λες σχέση επειδή απορρίπτει την ομοφυλοφιλία, αλλά βλέπουμε άλλοι άντρες που δέρνουν τις γυναίκες τους συνεχώς βρίσκουν σχέση! Αυτοί δηλαδή είναι πολιτισμένοι?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Ο θεματοθέτης αδικεί τους ομοφυλόφιλους, όμως μπορείς να μου εξηγήσεις κάτι? Δεν βρίσκει αυτός λες σχέση επειδή απορρίπτει την ομοφυλοφιλία, αλλά βλέπουμε άλλοι άντρες που δέρνουν τις γυναίκες τους συνεχώς βρίσκουν σχέση! Αυτοί δηλαδή είναι πολιτισμένοι?
    οχι, βεβαια.
    απλα εχουν βρει ατομα που νομιζουν οτι αξιζουν την κακοποιηση και κολλανε μαζι τους.

  13. #13
    Miliva21
    Guest
    Καλησπέρα δικαίωμα σου να μην συμπαθείς τους ομοφυλόφιλους δεν θα σε κρίνω Αλλά δεν συμφωνώ κιόλας....

    Απλά αναρωτιέμαι που κολλάει αυτό περί ομοφυλοφιλιας στο θέμα πέρι σχέσης;
    Και γιατί η γυναίκα να είναι άντρας που θέλει να είναι γυναίκα; τόσες γυναίκες υπάρχουν; Γιατί μπαίνεις σε αυτό το μονοπάτι από μόνος σου ....;

    Έχεις μήπως κάποια έστω και παραμικρή υπόνοια ότι μπορεί να σου αρέσουν και οι άντρες σε ένα μικρό κομμάτι σου και αυτό να σε φοβίζει; γτ δεν το καταλαβαίνω αυτό που πετάς ότι δεν θες αντρες ;;;

    Γενικα δεν συμπαθώ τα σοσιαλ μίντια για γνωριμίες περί σχέσης αλλα αν είχα να αποφασίσω θα διάλεγα το φεις..... θεωρω ότι μπορεί βγαίνει μια πιο "σοβαρή επικοινωνία....και όχι τόσο από τιντερ και μπαντου που ψάχνονται για σεξ

  14. #14
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Καλησπέρα δικαίωμα σου να μην συμπαθείς τους ομοφυλόφιλους δεν θα σε κρίνω Αλλά δεν συμφωνώ κιόλας....

    Απλά αναρωτιέμαι που κολλάει αυτό περί ομοφυλοφιλιας στο θέμα πέρι σχέσης;
    Και γιατί η γυναίκα να είναι άντρας που θέλει να είναι γυναίκα; τόσες γυναίκες υπάρχουν; Γιατί μπαίνεις σε αυτό το μονοπάτι από μόνος σου ....;

    Έχεις μήπως κάποια έστω και παραμικρή υπόνοια ότι μπορεί να σου αρέσουν και οι άντρες σε ένα μικρό κομμάτι σου και αυτό να σε φοβίζει; γτ δεν το καταλαβαίνω αυτό που πετάς ότι δεν θες αντρες ;;;

    Γενικα δεν συμπαθώ τα σοσιαλ μίντια για γνωριμίες περί σχέσης αλλα αν είχα να αποφασίσω θα διάλεγα το φεις..... θεωρω ότι μπορεί βγαίνει μια πιο "σοβαρή επικοινωνία....και όχι τόσο από τιντερ και μπαντου που ψάχνονται για σεξ
    Καλησπέρα και σε εσένα!
    ΔΕΝ ειπα οτι η κοπελα που θελω να τα φτιαξω μαζι της θελω να ειναι αντρας...
    Ειπα οτι ΔΕΝ θελω να ειναι αντρας ούτε μπάϊ ούτε ομοφυλόφιλη
    Last edited by STORM LORD2; 20-06-2020 at 00:42.

  15. #15
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by STORM LORD2 View Post
    Καλησπέρα και σε εσένα!
    ΔΕΝ ειπα οτι η κοπελα που θελω να τα φτιαξω μαζι της θελω να ειναι αντρας...
    Ειπα οτι ΔΕΝ θελω να ειναι αντρας ούτε μπάϊ ούτε ομοφυλόφιλη
    Ναι οκει αλλα γτ να το αναφέρεις; δεν σου είπε κάνεις να ειναι ομοφυλόφιλη


    Αααα.....μαλιστα....νομιζω τώρα κατάλαβα....κανεις αγγελια στο φόρουμ μήπως βρεις κάτι....

    Ναι κορίτσια μαζευτειτε να μιλήσετε στο θεματοθετη αλλα να μην είναι καμία ομοφυλόφιλη.......

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί δεν μπορώ να συνάψω σχέση;
    By Diana1982 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 118
    Last Post: 18-06-2014, 02:37
  2. γιατί να μην μπορώ να κάνω σχέση;;
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 20-03-2014, 17:46
  3. Δεν μπορώ να κάνω σχέση
    By nefeli26 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 6
    Last Post: 08-07-2013, 17:57
  4. Δεν μπορω να κανω σχεση
    By Constanse in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 63
    Last Post: 12-07-2011, 18:23
  5. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΕΣΗ
    By Χάιντι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-2010, 17:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •