Κάτι πηγε λάθος....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898

    Κάτι πηγε λάθος....

    Καλησπέρα..περσυ γνωρίζω ενα παλικάρι σε ενα φιλικο μου σπίτι.. Εδειξε ενα καποιο ενδιαφερον και κρατήσαμε επαφη ωστόσο τον ειχα δει για πολυ λιγο απο κοντά μια με δυο ώρες.. Η φιλη του που τυχαίνει να ειναι κολλητή μου επεμενε οτι του αρεσα γιατί μου ειπε οτι διέκρινε πανω του καποιες κινήσεις.Το παλικαρι μένει σε ένα νησι μακριά απο δω..Με βαζει στο τρυπάκι να θελω να δοκιμασω κατι μαζι του. Του μιλαω και αποφασιζει να έρθει αθηνα για μια βδομάδα με τα τελευταια χρηματα που ειχε στην άκρη...το θεμα ειναι οτι απο κοντα τη δεύτερη φορά δε μου εβγαλε τπτ..Πηγε να με αγκαλιάσει και εγω τραβήχτηκα το βράδυ κοιμηθήκαμε στο ιδιο δωματιο αλλα σε δυο ξεχωριστούς καναπέδες και προσπαθούσε μάταια να πιάσει κουβέντα γιατί εγω νυσταζα υπερβολικά. Το θεμα μου είναι ότι τον κουβάλησα τσαμπα γιατί μου έβγαινε τρελη αγνοηση προς το προσωπο του χωρίς να με έχει πειράξει κάπου και δεν ηθελα να ζοριστω να κανω κατι που δε θελω.Τωρα το παλικάρι γυρισε πισω και μου στέλνει μηνύματα κάθε μερα στο Facebook και εγώ δε ξερω πως να το διαχειριστώ.. Να του πω στα ίσα οτι δε μου βγαίνει ή αν ξεκοψω σιγά σιγά;να σημειωσω οτι από την μια βδομάδα που καθησε Αθηνα μόνο το ενα βράδυ περασε στη κοινη μας φιλη που ημουν και εγώ μετα πήγε να μεινει σε μια θεια του φανερα απογοητευμένος
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Δεν τον ήξερες καλά για αυτό έγινε όλο. Μονο μια φορά τον είδες και για 2 ωρίτσες . Τι να καταλάβεις από τον άλλον.Λες κιόλας ότι είδες σημάδια πως ΕΚΕΙΝΟΣ γουστάρε εσένα. Εσύ όμως δεν έγραψες αν σου άρεσε που τον είδες. Πάντως από ότι φαίνεται αυτός θέλησε να έρθει να σε βρει. Τώρα το ότι δεν βγήκε μπορεί να σημαίνει ότι εσύ δεν ήθελες ή και ότι μπορεί να έγινε πολύ εικονικό το όλο φλερτ και να είχες σχηματίσει μια διαφορετική ιδέα για αυτόν και τελικά να βγήκε κάτι άλλο.Συμβαίνει. απλά αν δεν θες μη τον παιδεύεις τσάμπα. Κρίμα είναι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ναι η αλήθεια είναι ότι έδειξε κάποια σημάδια κ ρώτησε κ όταν ήρθε πως με βλέπει ως προς αυτον κ του απάντησε ότι δε με βλέπει θερμή .πρεπει λες να του ξεκαθαρίσω τη θέση μου; εμφάνιση μου αρεσει στους τρόπους τα χαλαμε παραειναι αβγαλτος κ χωρίς εμπειρια
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Δεν τον ήξερες καλά για αυτό έγινε όλο. Μονο μια φορά τον είδες και για 2 ωρίτσες . Τι να καταλάβεις από τον άλλον.Λες κιόλας ότι είδες σημάδια πως ΕΚΕΙΝΟΣ γουστάρε εσένα. Εσύ όμως δεν έγραψες αν σου άρεσε που τον είδες. Πάντως από ότι φαίνεται αυτός θέλησε να έρθει να σε βρει. Τώρα το ότι δεν βγήκε μπορεί να σημαίνει ότι εσύ δεν ήθελες ή και ότι μπορεί να έγινε πολύ εικονικό το όλο φλερτ και να είχες σχηματίσει μια διαφορετική ιδέα για αυτόν και τελικά να βγήκε κάτι άλλο.Συμβαίνει. απλά αν δεν θες μη τον παιδεύεις τσάμπα. Κρίμα είναι.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    τι σου λέει στα μηνύματα?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Στα μηνύματα του ειναι τυπικός..απλα στέλνει καθε μερα να δει τι κανω πως είμαι δειχνει ενδιαφερον...
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    τι σου λέει στα μηνύματα?
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Καλησπέρα..περσυ γνωρίζω ενα παλικάρι σε ενα φιλικο μου σπίτι.. Εδειξε ενα καποιο ενδιαφερον και κρατήσαμε επαφη ωστόσο τον ειχα δει για πολυ λιγο απο κοντά μια με δυο ώρες.. Η φιλη του που τυχαίνει να ειναι κολλητή μου επεμενε οτι του αρεσα γιατί μου ειπε οτι διέκρινε πανω του καποιες κινήσεις.Το παλικαρι μένει σε ένα νησι μακριά απο δω..Με βαζει στο τρυπάκι να θελω να δοκιμασω κατι μαζι του. Του μιλαω και αποφασιζει να έρθει αθηνα για μια βδομάδα με τα τελευταια χρηματα που ειχε στην άκρη...το θεμα ειναι οτι απο κοντα τη δεύτερη φορά δε μου εβγαλε τπτ..Πηγε να με αγκαλιάσει και εγω τραβήχτηκα το βράδυ κοιμηθήκαμε στο ιδιο δωματιο αλλα σε δυο ξεχωριστούς καναπέδες και προσπαθούσε μάταια να πιάσει κουβέντα γιατί εγω νυσταζα υπερβολικά. Το θεμα μου είναι ότι τον κουβάλησα τσαμπα γιατί μου έβγαινε τρελη αγνοηση προς το προσωπο του χωρίς να με έχει πειράξει κάπου και δεν ηθελα να ζοριστω να κανω κατι που δε θελω.Τωρα το παλικάρι γυρισε πισω και μου στέλνει μηνύματα κάθε μερα στο Facebook και εγώ δε ξερω πως να το διαχειριστώ.. Να του πω στα ίσα οτι δε μου βγαίνει ή αν ξεκοψω σιγά σιγά;να σημειωσω οτι από την μια βδομάδα που καθησε Αθηνα μόνο το ενα βράδυ περασε στη κοινη μας φιλη που ημουν και εγώ μετα πήγε να μεινει σε μια θεια του φανερα απογοητευμένος
    Τι ηθελες να δοκιμασεις μαζι του;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ηθελα να δοκιμασω αν μου έβγαινε κατι το ερωτικο..και δεν μιλαω αποκλειστικά για σεξ... οτιδήποτε ερωτικό.. ε τελικα δε μου βγηκε
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Τι ηθελες να δοκιμασεις μαζι του;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ηθελα να δοκιμασω αν μου έβγαινε κατι το ερωτικο..και δεν μιλαω αποκλειστικά για σεξ... οτιδήποτε ερωτικό.. ε τελικα δε μου βγηκε
    Πως θα το δοκιμαζες αυτο;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Περίμενα οτι όταν θα μεναμε μόνοι μας κάτι θα μου έβγαζε αλλα δυστυχώς τπτ....Μαλλον με επηρέασε και το γεγονός οτι μου ειπε ότι έχει πάει μονο με 3.....Ειναι πολύ απειρος για τα δικα μου δεδομενα
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Πως θα το δοκιμαζες αυτο;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Καλο ειναι να του πεις την πασα αληθεια. Αν επιμενει ρωτησε τον: εχεις γνωρισει γυναικα που να μην ειναι μουρλη; Αυτο θα τον αφοπλισει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Να του ξεκαθαρίσεις ότι κάτι δεν σου βγαίνει μαζί του χωρίς πολλές λεπτομέρειες και να κόψεις την επικοινωνία, τουλάχιστον για ένα διάστημα μέχρι να του περάσει η κάψα. Αν δεν σου βγαίνει, δεν σου βγαίνει, τι να κάνουμε τώρα. Είναι κρίμα να τον ταλαιπωρείς όμως δίνοντάς του ελπίδες. Διότι όσο επικοινωνείς ελπίδες του δίνεις...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Δεν ειχα σκεφτει ότι μιλώντας του του δινω ελπίδες μαλλον εχεις δίκιο
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Να του ξεκαθαρίσεις ότι κάτι δεν σου βγαίνει μαζί του χωρίς πολλές λεπτομέρειες και να κόψεις την επικοινωνία, τουλάχιστον για ένα διάστημα μέχρι να του περάσει η κάψα. Αν δεν σου βγαίνει, δεν σου βγαίνει, τι να κάνουμε τώρα. Είναι κρίμα να τον ταλαιπωρείς όμως δίνοντάς του ελπίδες. Διότι όσο επικοινωνείς ελπίδες του δίνεις...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    θεωρω το θεμα τραβηγμενο απ τα μαλλια.
    μη- θεμα δηλαδη.
    δεν εχετε τπτ με τον ανθρωπο, μια συναντηση κανατε, που δεν πηγε καλα για σενα και δεν εγινε και τπτ μεταξυ σας.
    πας παρακατω, παει παρακατω, γιατι τοσο ζορι;
    να πω οτι εισαι μια απειρη γυναικα, απ τα λεγομενα σου, δεν εισαι.
    επομενως; μια ατυχης γνωριμια. νεξτ...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Απλά αισθανθηκα ασχημα γιατί χαλασε τα τελευταια του λεφτά για να έρθει αθηνα με την Ελπίδα οτι θα γίνονταν κατι . και εγω που περιμενα να γίνει τελικά δε μου βγηκε... Εγω έχω εμπειριες ναι αυτό το δυσμοιρο δεν εχει και τωρα περιμένει να παω κ στο νησι του να με φιλοξενησει..γιαχ
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    θεωρω το θεμα τραβηγμενο απ τα μαλλια.
    μη- θεμα δηλαδη.
    δεν εχετε τπτ με τον ανθρωπο, μια συναντηση κανατε, που δεν πηγε καλα για σενα και δεν εγινε και τπτ μεταξυ σας.
    πας παρακατω, παει παρακατω, γιατι τοσο ζορι;
    να πω οτι εισαι μια απειρη γυναικα, απ τα λεγομενα σου, δεν εισαι.
    επομενως; μια ατυχης γνωριμια. νεξτ...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #15
    Κυρίως οι λιγες εμπειρίες του ειναι που σε απωθεί;

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Κενος απο συναισθηματα ή κανω κατι λαθος?
    By solkots in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 15-02-2014, 17:08
  2. Φοβος>Ανυσηχια>Ασχημες/Αρνητικες σκεψεις ή κατι αλλο;;Τι κανω λαθος;;
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 20-01-2014, 01:27
  3. Έκανα κάτι λάθος???
    By VickyK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 24-12-2012, 00:21
  4. μήπως κάνω κάτι λάθος?
    By capr7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 135
    Last Post: 25-02-2009, 16:22
  5. Που πήγε το γέλιο;
    By must...live... in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 21-03-2008, 13:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •