Κάτι πηγε λάθος.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Απλά αισθανθηκα ασχημα γιατί χαλασε τα τελευταια του λεφτά για να έρθει αθηνα με την Ελπίδα οτι θα γίνονταν κατι . και εγω που περιμενα να γίνει τελικά δε μου βγηκε... Εγω έχω εμπειριες ναι αυτό το δυσμοιρο δεν εχει και τωρα περιμένει να παω κ στο νησι του να με φιλοξενησει..γιαχ
    Εντάξει μωρε θα του περάσει του <<δυσμοιρου>> παιδιου.αυτά έχει η ζωή τι να κάνουμε.
    Το πόλυ πολύ αν τον λυπάσαι πολύ δώσ του τα ναυλα του να γυρίσει πίσω. Μην έχεις και τύψεις ότι έμεινε ταπι για σένα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Απλά αισθανθηκα ασχημα γιατί χαλασε τα τελευταια του λεφτά για να έρθει αθηνα με την Ελπίδα οτι θα γίνονταν κατι . και εγω που περιμενα να γίνει τελικά δε μου βγηκε... Εγω έχω εμπειριες ναι αυτό το δυσμοιρο δεν εχει και τωρα περιμένει να παω κ στο νησι του να με φιλοξενησει..γιαχ
    ε, ποιος φταιει αν περιμενει να σε φιλοξενησει;;
    δηλαδη, εσενα ξενερωσε η ζωη σου κι αυτος νομιζει οτι ολα πηγαν τελεια;
    για ποιον λογο προσποιεισαι;
    αυτος, δεν ηταν στην συναντηση; αλλου ηταν; δεν το προσεξε οτι δεν εγινε τπτ μεταξυ σας;
    στειλτου ενα δωρο για τα λεφτα που χαλασε, και προχωρα παρακατω....

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Να του ξεκαθαρίσεις ότι κάτι δεν σου βγαίνει μαζί του χωρίς πολλές λεπτομέρειες και να κόψεις την επικοινωνία, τουλάχιστον για ένα διάστημα μέχρι να του περάσει η κάψα. Αν δεν σου βγαίνει, δεν σου βγαίνει, τι να κάνουμε τώρα. Είναι κρίμα να τον ταλαιπωρείς όμως δίνοντάς του ελπίδες. Διότι όσο επικοινωνείς ελπίδες του δίνεις...
    Τι θα πει μεχρι να του περασει η καψα; Φαγητο ειναι να τον βαζει στο ψυγειο και να τον ζεσταινει; Βλεπεις που ολες τα ιδια κανετε; Βλεπεις που εχω δικιο;

    Η μονη τιμια συμπεριφορα ειναι να του πεις οτι σου αρεσε στην αρχη και οτι τωρα δε σου αρεσει γιατι θελεις πιο εμπειρους. Μετα αυτος θα σου πει οτι δε βγαζει νοημα αυτο που του ειπες. Εσυ θα του πεις ετσι ειμαστε εμεις οι γυναικες, δεν ξερουμε τι θελουμε. Υπαρχει αλλος θα σε ρωτησει. Οχι θα πεις, απλα θελω να βρω καποιον αλλον και να ξεκοψω με σενα. Εγω φταιω που δε γαμαω τραβελια θα πει ο ανθρωπος και θα φυγει. Αλλα, θα σου αναγνωρισει την ειλικρινεια.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ορέστη λες βλακείες. Αν ο ένας γουστάρει κι η άλλη δεν, του το ξεκαθαρίζει και κόβει την επικοινωνία για να μην τον ταλαιπωρεί. Όταν και εάν ο άλλος δεν γουστάρει πλέον, μπορεί να έχεις επικοινωνία κι άλλου είδους σχέση, μπορεί και όχι.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Ορέστη λες βλακείες. Αν ο ένας γουστάρει κι η άλλη δεν, του το ξεκαθαρίζει και κόβει την επικοινωνία για να μην τον ταλαιπωρεί. Όταν και εάν ο άλλος δεν γουστάρει πλέον, μπορεί να έχεις επικοινωνία κι άλλου είδους σχέση, μπορεί και όχι.
    Tsing tsang tsong

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ειμαι απο κινητό και δε ξερω πως να απαντησω στον καθένα ξεχωριστα remedy απλά κάνει τον Κινέζο μηπως και με πείσει φανταζομαι γιατί στελνει κάθε μερα...Η ιδέα του δωρου δεν ειναι κακη Σόνια κολλαω να του το πω στο ασχετο γιατί απλα στέλνει για να δει πως είμαι.... Ορέστη δε θα μιλούσε ποτ ε έτσι γιατί δεν ειναι κομπλεξικος αν δε σου βγαινει το ερωτικο δε σου βγαινει...Δε φταιει ούτε αυτος που δεν έχει εμπειρίες ούτε εγώ που θελω να έχει..τυχερα ειναι αυτα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ε πες του το.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    κι επειδη κανει τον κινεζο, σε τι σε δεσμευει εσενα αυτο; κανε κι εσυ την κινεζα...δεν μπορω να το καταλαβω καθολου. μαλλον εχεις διαθεση και χρονο να ασχολεισαι...

    ισως να σε κολακευει το ενδιαφερον του. δεν βρισκω αλλη λογικη εξηγηση..

    βρες καποιον που να αρεσει και σε εσενα να ασχοληθεις.
    πρεπει να του λες οτι θα πας εκει;
    φερσου οπως αισθανεσαι απεναντι του (δηλαδη, αδιαφορα).

  9. #24
    ntinti
    Guest
    Παιχνιδακια μου φαινονται αυτα!

    Ενηλικες ειστε ,δεν σου βγηκε του το λες και πας παρακατω....
    Οταν ο ενας ελπιζει και ο αλλος ειναι αδιαφορος καλυτερα τετοιες καταστασεις να ξεκαθαριζονται ειναι πολυ ψυχοφθορες.....

    Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι λες οτι ειχε μονο 3 σχεσεις...
    Τι σημαινει αυτο ?οτι δεν εχει εμπειριες ?
    Και αν αυτες οι 3 σχεσεις ηταν μακροχρονιες ?
    Αυτη η λογικη δηλαδη να κρινεται ενας αντρας απο τον αριθμο γυναικων που εχει παει ειναι τελειως ακυρη και μαλιστα να βγαζεις το συμπερασμα χωρις να εχεις παει μαζι του......

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Ναι και μένα μου φαίνεται ότι η θέματοθετρια δισταζει να το τερματίσει ενώ δεν έχει κάποιο λόγο να μην το κάνει! Το να του πεις να το ληξετε δεν είναι τόσο ακατόρθωτο εφόσον μια γνωριμία κάνατε και υπάρχει πάντα η πιθανότητα να μην ταιριάζετε....δεν τον ήξερες και από χθες! Ίσως όντως σου αρέσει το ενδιαφέρον του και σε ανεβάζει ψυχολογικά ή απλως εχεις γιατί εδειξες ενθουσιώδεις και ήρθε να σε δει....

    Αυτός αλήθεια πόσο χρονών είναι;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Κενος απο συναισθηματα ή κανω κατι λαθος?
    By solkots in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 15-02-2014, 16:08
  2. Φοβος>Ανυσηχια>Ασχημες/Αρνητικες σκεψεις ή κατι αλλο;;Τι κανω λαθος;;
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 20-01-2014, 00:27
  3. Έκανα κάτι λάθος???
    By VickyK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 23-12-2012, 23:21
  4. μήπως κάνω κάτι λάθος?
    By capr7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 135
    Last Post: 25-02-2009, 15:22
  5. Που πήγε το γέλιο;
    By must...live... in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 21-03-2008, 12:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •