διαθεση για sex - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 80
  1. #16
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by kyknos25
    οπως εσυ εκφραζεις ελευθερα τη γνωμη σου το ιδιο κανω κ εγω.
    δημοκρατια δημητρακηηη ξυπνα
    δε σε εθηξα εξαλλου

    οταν γραφεις οτι καθε βδομαδα αλλαζω γκομενα τι με κανεις δηλαδη???
    Ποιος σου ειπε οτι θελω να αφηνονται τετοια υπονοουμενα - εστω και αυθαιρετα - για μενα?

  2. #17
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by baby5
    δηλαδη μονο για το σεξ να βρω αλλο συντροφο? .......................

    οχι μονο για αυτο,
    αλλα και για αυτο.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    ρε κρινο με υποχρεωσες!

    και οτι ελεγα να θεσω θεμα με το ιδιο προβλημα της baby5.
    και να τον εχεις ηδη παντρευτει τον συντροφο, τι κανεις;
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  4. #19
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    και δεν σε χρεωσα ε?
    :P:P:P

    χμμμ αναλογα.....
    καθε περιπτωση δεν ειναι ιδια ε?
    Θεωρεις οτι μπορεις να συζητησης το θεμα η οχι?

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Το γεγονός ότι κάνετε σεξ μια φορά τον μήνα δεν προβληματίζει πλέον και τον σύντροφο σου, μιας και ξεπέρασε το πρόβλημα που είχε?

    Το έχετε συζητήσει?

    Σε ελκύει σεξουαλικά ή όχι πια?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    να το συζητησω με εσενα μπορω, να το συζητησω με εκεινον προσπαθησα μια φορα και δεν βγηκε σε καλο! κανενα ελαφακι για την μπουμπουρινα!!!
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Boubourina,

    Μιλάς για δικιά σου ιστορία ή απλά ρωτάς?

    Γιατί αν πρόκειται για σένα, γέννησες προσφάτως έτσι δεν είναι?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Originally posted by Nora
    Boubourina,

    Μιλάς για δικιά σου ιστορία ή απλά ρωτάς?

    Γιατί αν πρόκειται για σένα, γέννησες προσφάτως έτσι δεν είναι?
    Το προσφατο ειναι πριν 14 μηνες αλλα και οταν ηθελα να μεινω εγκυος, επι 5 μηνες απο τοτε που εκοψα το αντισυλληπτικο χαπι μια φορα το μηνα γινοταν. Παλι καλα που ημουν τυχερη και εμεινα εγκυος ετσι.

    Ολα αυτα ηρθαν μετα την συμβιωση με τα παιδια του. Εγω δεν ειχα προβλημα και που γεννησα παλι ηθελα αμεσως μετα και μου ελεγε να περιμενω τις 40 μερες.
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  9. #24
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by boubourina
    να το συζητησω με εσενα μπορω, να το συζητησω με εκεινον προσπαθησα μια φορα και δεν βγηκε σε καλο! κανενα ελαφακι για την μπουμπουρινα!!!

    εννοεις οτι συναντησες αρνηση, οχυρωση, δυσκολια στην επικοινωνια?? τι απο ολα??

    Το οτι δεν βγηκε σε καλο ειναι αποθαρρυντικο αλλα οχι και η καταστροφη.

    Δυστυχως ομως ο μονος δρομος ειναι να ανοιξεις διαλογος με τον συντροφο σου.
    Γινε λιγο πιο συγκεκριμενη.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Originally posted by krino

    εννοεις οτι συναντησες αρνηση, οχυρωση, δυσκολια στην επικοινωνια?? τι απο ολα??

    Το οτι δεν βγηκε σε καλο ειναι αποθαρρυντικο αλλα οχι και η καταστροφη.

    Δυστυχως ομως ο μονος δρομος ειναι να ανοιξεις διαλογος με τον συντροφο σου.
    Γινε λιγο πιο συγκεκριμενη.
    Εννοω οτι του ειπα οτι εμενα μου δημιουργει προβλημα αυτη η αραιη επαφη και οτι εννοειται πως οταν συνεβρισκεται ενα ζευγαρι μια φορα το μηνα δεν κραταει πανω απο 20 δευτερολεπτα και ξερετε ολοι τι σημαινει αυτο για την γυναικα. Τζαμπα κοπος, μπανιο, γδυσιμο, ντυσιμο!!

    Το εχω εγκαταλειψει μεσα στο μυαλο μου το θεμα.Αλλα ως ποτε.
    Δεν κρυβω οτι επαναστατω, το να μην νιωθεις γυναικα απο τα 36-37 σου χρονια δεν ειναι και οτι καλυτερο!
    Μου ειπε οτι το οτι του το συζητησα τον μπλοκαρει σαν ανδρα!
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Βοubourina να ήταν μόνο το μπάνιο, το γδύσιμο κτλ, καλά θα ήταν.
    Αυτά έρχονται σε δεύτερη μοίρα

    Κάνεις κινήσεις προσέγγισης του σεξουαλικά?
    Σε απωθεί σε κάθε σου προσπάθεια?

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    γεγονος ειναι οτι υπαρχει μια δυσαρμονια να το πω ετσι.

    Προκειται για ενα ακανθωδες ζητημα αναμεσα σε ζευγαρια.
    Ας μεινουμε στο θεμα σου,


    Που προσδιοριζεις το προβλημα???
    πχ υπαρχει κουραση απο την δουλεια, αγχογονες καταστασεις, η κατι αλλο??

    Οσο για την απαντηση που σου εδωσε, νομιζω οτι πρεπει να απαντησεις,
    οτι αν συνεχιστει αυτο σαν τακτικη, θα σταματησετε σε ενα ευλογο διαστημα ακομα και αυτο το μια φορα το μηνα....

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Δεν θα ελεγα οτι με απωθει αλλα οταν του το ξεκιναω απο νωρις μεσα στην ημερα ( αποψε μωρο μου κλπκλπκλπ.....) καταληγουμε να παμε στην κρεββατοκαμαρα στις 2 και εγω να ειμαι λιωμα πλεον απο την νυστα οποτε οτι και να του εταξα ουτε καν το θυμαμαι. Δεν βλεπω να τον ενδιαφερει το θεμα, να το επιδιωκει, να προσπαθει να βρει χρονο για εμας.
    Δεν λειπει απο το σπιτι για να σκεφτω οτι παιζει κατι αλλο, αλλα καθεται ωρες να ενημερωνει τις επφες του στις νεες συσκευες κινητου ή παιζει απσιεντζα στο κομπιουτερ.
    Μετα εχουμε και τα μεγαλα παιδια στο σπιτι που ειναι αδυνατον να πεις οτι θα λειτουργησουμε αυθορμητα σε αλλες ωρες της ημερας.
    Ασε που δεν κανει μπανιο συχνα και ολο τσακωνομαστε για αυτο. Για ονομα!!! 10 χρονια ειμασταν μαζι, επρεπε να μου τα βγαλει μετα το γαμο αυτα τα κουσουρια!!
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Μπουμπουρίνα, θα συμφωνήσω κάπως με τον άντρα σου. Πιστεύω ότι μερικά πράγματα δεν είναι καλό να συζητιούνται. Οχι πως απαγορεύεται δηλαδή.... Αλλά να, μετά ξενερώνει κανείς. Οπως και να το κανουμε το σεξ θέλει και λίγο μυστήριο και ατμόσφαιρα. Αν κάποιος έχει απογυμνώσει τελείως τον/την σύντροφό του/της από το μυστήριο και τον ερωτισμό, τι περιμένει, τι είναι κιαυτή η ρημάδα η όρεξη για σεξ, όρεξη για ...παστίτσιο?

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Originally posted by nature
    Μπουμπουρίνα, θα συμφωνήσω κάπως με τον άντρα σου. Πιστεύω ότι μερικά πράγματα δεν είναι καλό να συζητιούνται. Οχι πως απαγορεύεται δηλαδή.... Αλλά να, μετά ξενερώνει κανείς. Οπως και να το κανουμε το σεξ θέλει και λίγο μυστήριο και ατμόσφαιρα. Αν κάποιος έχει απογυμνώσει τελείως τον/την σύντροφό του/της από το μυστήριο και τον ερωτισμό, τι περιμένει, τι είναι κιαυτή η ρημάδα η όρεξη για σεξ, όρεξη για ...παστίτσιο?
    Εχεις απολυτο δικιο αλλα και τι να κανω; μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.
    Οταν γεννησα και δεν με πλησιαζε νομιζα οτι ηταν απο τα κιλα της γεννας.(ειχα παρει 21 κιλα.) Με πειραξε τοσο ψυχολογικα που εχασα 21 κιλα σε 2 μηνες! Απλα με το που σκεφτομουν οτι θα φαω, εκανα εμετο! την εβγαζα με ενα ποτηρι γαλα ολη μερα. Φοβηθηκα τοτε για ανορεξια και οτι ουτε το μωρο μου δεν θα μπορουσα να φροντισω. Αλλα η εμφανιση δεν επαιξε τελικα κανενα ρολο.
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •