Ερωτευτηκα;;; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 45
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Μα άλλο αυτό που λες εσύ και αλλο αυτό που λέει εκείνη......
    Δεν θέλει να απατήσει τον σύντροφό της το γράφει καθαρά και ας φλερτάρει με άλλους..........

    Έαν το λες για αυτό.... θεωρώ πως υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να είναι μονογαμικοι και να αφοσιωθούν σε έναν σύντροφο δεν ειναι πανάκεια ότι αφορά τα απωθημένα και τη μονογαμια
    Η θεματοθετρια φυσικά ξέρει καλύτερα τι ισχύει για εκείνη
    Ναι αλλά τι νόημα εχει να κάθεται και να παίζει με διάφορους τύπους εστω για πλάκα αν υποθέσουμε πως ειναι πλήρως καλυμμένη απο τη σχέση της; Για να πάρει επιβεβαίωση; για να περάσει την ωρα της; Νομίζω πως αυτός που ειναι ικανοποιημένος απο τη σχέση του δεν μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία γιατι υποτίθεται πως ειναι πλήρως καλυμμένη.Και ολα αυτα στην ηλικία των 17 σκέφτομαι και πραγματικά αναρωτιέμαι πως θα ειναι και πως θα λειτουργεί 30-40

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Παιδιά δεν είπα ότι κάνω το παιχνιδακι με τον θείο του! Με έναν φίλο του θειου του! Δευτερον ξέρω πως αυτό που κάνω είναι τρελό και δεν ωφελεί πουθενα όμως δεν έχω σκοπό να τον απατησω ουτε μπορώ να το κάνω. Επίσης κανένας δεν έχει καταλάβει τίποτα αυτό το ξέρω σίγουρα στους άλλους μόνο ματιές εριχνα και τίποτα άλλο! Αλλά με αυτόν που την πατησα τώρα νιώθω σαν να τον έχω ερωτευτεί! Μην φαντάζεστε βέβαια ότι βγάζω τα στηθοι μου έξω η δεν ξέρω γω τι για να τους κάνω να με κοιτάνε και να τους προκαλεσω! Ντυνομαι πολυ σεμνά και δεν δίνω πολλα δικαίωμα ώστε να καρφωθώ φαίνομαι πολυ σοβαρή και είμαι αλλά δεν μπορώ να ελέγξω αυτό το συναίσθημα τώρα με αυτό το παιδί! Με τους προηγουμενους απλά ήταν ένα παιχνιδακι για να περασει η ώρα 2 ματιές τους εριχνα και μετά αυτοί με κοιτουσαν συνέχεια.
    κι εσυ νομιζεις οτι δεν τα ξερει ο θειος του... μ αυτο το πλευρο να κοιμασαι...
    στο δικο σου το μυαλο δεν το καταλαβαινει κανεις. στην πραγματικοτητα, οταν κοιτας καποιον, δεν βλεπεις εναν αλλον που κοιταει εσενα, που κοιτας τον καποιον.. δεν ειναι χαζοι οι αλλοι, οπως νομιζεις εσυ.
    επισης, οπως σου ειπα ηδη, οι ανδρες δεν ερωτευονται επειδη καποια τους κοιταξε, σε κοιτανε γιατι νομιζουν οτι ψαχνεσαι να πηδηχτεις... δεν σε ερωτευονται. επειδη ψαχνεσαι σε κοιτανε.

    και το αλλο που πρεπει να ξερεις, ειναι οτι οι ανδρες μιλανε πολυ και παινευονται πολυ. και να μην σε εχουν δει, καποιος απο αυτους το εχει πει και σε αλλους για να παινευτει οτι του την επεφτες και να σε κατηγορησει οτι η γκομενα του μητσου ψαχνεται να πηδηχτει. και καπως ετσι, ξεφτιλιζεται ο μητσος, που οι φιλοι του συζητανε πισω απ την πλατη του οτι τους την πεφτει η γκομενα του.

    δεν ειναι "τρελο" αυτο που κανεις, ειναι η αποδειξη οτι τον αρραβωνιαστικο τον κρατας απο ανασφαλεια, ενω ολο σου το ειναι θελει να παει παρακατω. σε καποιον αλλον. σου εχει τελειωσει και δεν το παραδεχεσαι.

  3. #18
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι εσυ νομιζεις οτι δεν τα ξερει ο θειος του... μ αυτο το πλευρο να κοιμασαι...
    στο δικο σου το μυαλο δεν το καταλαβαινει κανεις. στην πραγματικοτητα, οταν κοιτας καποιον, δεν βλεπεις εναν αλλον που κοιταει εσενα, που κοιτας τον καποιον.. δεν ειναι χαζοι οι αλλοι, οπως νομιζεις εσυ.
    επισης, οπως σου ειπα ηδη, οι ανδρες δεν ερωτευονται επειδη καποια τους κοιταξε, σε κοιτανε γιατι νομιζουν οτι ψαχνεσαι να πηδηχτεις... δεν σε ερωτευονται. επειδη ψαχνεσαι σε κοιτανε.

    και το αλλο που πρεπει να ξερεις, ειναι οτι οι ανδρες μιλανε πολυ και παινευονται πολυ. και να μην σε εχουν δει, καποιος απο αυτους το εχει πει και σε αλλους για να παινευτει οτι του την επεφτες και να σε κατηγορησει οτι η γκομενα του μητσου ψαχνεται να πηδηχτει. και καπως ετσι, ξεφτιλιζεται ο μητσος, που οι φιλοι του συζητανε πισω απ την πλατη του οτι τους την πεφτει η γκομενα του.

    δεν ειναι "τρελο" αυτο που κανεις, ειναι η αποδειξη οτι τον αρραβωνιαστικο τον κρατας απο ανασφαλεια, ενω ολο σου το ειναι θελει να παει παρακατω. σε καποιον αλλον. σου εχει τελειωσει και δεν το παραδεχεσαι.

    Αυτο που σου ειπε η Remedy να το εχεις παντα στο μυαλο σου ,ειναι νομος γι αυτους....

    Το μονο που μπορει να σε δικαιολογησει σε ολα αυτα που λες ειναι η ηλικία σου τίποτε αλλο......κατ¨αλλα εγω θα σου να προσεχεις παρα πολυ...

    Καλα τα παιχνιδια και οι ματιες αλλα δεν ξερεις πως αντιδραει ο καθενας και πως ενεργει.....γιατι αν γινει κατι αυτος στα φρυδια του, να στο πω ωμα ,εσυ θα τρεχεις και δεν θα φτανεις....

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Συμφωνώ με τα προηγούμενα μέλη του φόρουμ και όπως σου είπα και εγώ......το ότι κοιτάζεις και κόβεις κίνηση είναι σαν λες "κοιτάξτε εδώ είμαι....ειμαι διαθέσιμη για τον καθένα σας" Ποιος θα έλεγε οχι; αυτό που κάνεις εσύ μπορεί να το κάνει οποιαδήποτε γυναίκα.....δεν λέει κάτι....ισως να τους παίρνεις πιο πολύ στα σοβαρά επειδή νομίζεις ότι σε έχουν ερωτευτεί και θέλουν πολλά πράγματα από σένα κάτι που δεν ισχύει πάντα....καθως υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που ψάχνουν ευκαιρία να περάσουν καλά.....
    Εαν το κάνεις για λόγους επιβεβαίωσης κοίταξε το γιατί αυτό σημαίνει ανασφάλεια

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Συμφωνώ με τα προηγούμενα μέλη του φόρουμ και όπως σου είπα και εγώ......το ότι κοιτάζεις και κόβεις κίνηση είναι σαν λες "κοιτάξτε εδώ είμαι....ειμαι διαθέσιμη για τον καθένα σας" Ποιος θα έλεγε οχι; αυτό που κάνεις εσύ μπορεί να το κάνει οποιαδήποτε γυναίκα.....δεν λέει κάτι....ισως να τους παίρνεις πιο πολύ στα σοβαρά επειδή νομίζεις ότι σε έχουν ερωτευτεί και θέλουν πολλά πράγματα από σένα κάτι που δεν ισχύει πάντα....καθως υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που ψάχνουν ευκαιρία να περάσουν καλά.....
    Εαν το κάνεις για λόγους επιβεβαίωσης κοίταξε το γιατί αυτό σημαίνει ανασφάλεια
    Όχι όχι όχι, σε καμιά περίπτωση δεν θέλω ούτε έχω δείξει ότι είμαι διαθέσιμη! Εξάλλου είπα πως αυτός είχε αρχίσει να με κοιτάει πρώτος αλλά τότε δεν μου είχε κάνει κλικ. Εγώ 2 ματιές αθώες του ρίχνω και μετά αυτός με καρφώνει με το βλέμμα του, επίσης είναι πολύ καλο παιδί και όχι σαν αλλους. Δεν έχω δώσει να καταλάβει κάτι εκτός και εάν το είδε στα μάτια μου όπως τον κοίταξα όταν συναντηθήκαμε στην σκάλα. Σήμερα σκεπτόμενουν αυτά που μου είπατε και λέω φτάνει το παιχνιδάκι μπορεί να θέλει απλά να ικανοποιήσει το όργανο του και γειας σας! Επίσης σκέφτηκα πως δεν οφείλει κάπου όλο αυτό γιατί και να με ερωτευτεί δεν θα πάει πουθενά η κατασταση. Από προχτές δεν κάθομαι να τον περιμένω πλέον σαν τρελή. Σήμερα την ώρα που έρχεται αυτές τις μέρες στο σπίτι έφυγα και πήγα να κάτσω στην αλάνα που μαζεύονται όλοι και εγώ αυτές τις μέρες δεν πήγαινα εξαιτίας του, και τσουπ εμφανίστηκε μπροστά μου που αυτός δεν πατάει ποτέ εκεί. Έκατσε κάνα μισάωρο μόνος του σε μια γωνιά και μόλις έβρισκε ευκαιρία μου έριχνε και ένα βλέμμα, δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες αλλά εκεί που είπα μάλλον μπορεί να μην νιώθει τίποτα το παιδί και να είναι αθώες οι ματιές του μόλις ήρθε σήμερα στην αλάνα άλλαξα γνώμη! Αφού μια στιγμή πήγα στο περίπτερο απέναντι και τον βλέπω λίγο πιο πάνω να κάνει ότι μιλάει στο τηλέφωνο. Το βράδυ μόλις ξάπλωσα έβαλα μουσικη κοιτούσα το ταβάνι και τον σκεφτόμουν και η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό! Αυτός δεν είναι σαν τους άλλους είναι ένα γλυκό ευγενικό παιδί με τρόπους και καλοψυχο , ώρες ώρες όταν τον σκέφτομαι η τον βλέπω θέλω τόσοοοο πολύ να τον πάρω μια σφικτή αγκαλιά και τίποτα άλλο!!!! Ξέρω είναι παράλογο όλο αυτό, ξέρω δεν θα ήμαστε πότε μαζί ούτε θα κάνουμε κάτι αλλά ούτε θέλω να χωρίσω για κάποιον που δεν ξέρω εάν με θελει για να περάσει την ώρα του. Ότι και να είναι όμως το μόνο που θέλω είναι να τον κάνω μια μεγάλη αγκαλιά δεν ξέρω γιατί, το θέλω τόσο πολύ,και μετά ας μην τον ξανά δω. Όταν με κοιτάζει νιώθω σαν να μου μιλάει με μάτια νιώθω πραγματικά πως και εκείνος νιώθει το ίδιο με εμένα!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    765
    "ούτε θέλω να χωρίσω για κάποιον που δεν ξέρω εάν με θελει για να περάσει την ώρα του."

    Δεν είναι μόνο αυτές οι συνθήκες που κάνουν έναν άνθρωπο να χωρίζει. Το ότι νιώθεις αυτά τα συναισθήματα για έναν ΑΛΛΟΝ άνθρωπο και όχι για το αγόρι σου, δεν είναι αρκετό; Δεν είναι άδικο για εκείνον; Εσένα θα σου άρεσε; Σκέψου πως έμπαινες στο φόρουμ και τον έβλεπες να γράφει τέτοια πράγματα για μια άλλη. Δεν θα ήθελες να τον χωρίσεις κατευθείαν; Είναι κρίμα ΚΑΙ για τους δυο σας.


    (Επίσης δεν νομίζω πως υφίσταται η έκφραση "αθώες ματιές". Τουλάχιστον ο άλλος, όταν τον κοιτάς, και ιδίως όταν είσαι "αλλού", δεν το βλέπει τόσο αθώα. Απλά εσύ θες να το βλέπεις έτσι για να δικαιολογήσεις τον εαυτό σου).

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    μας λες με ολους τους τροπους ποσο σου εχει τελειωσει με τον φιλο σου και μετα το λες "παρανοικο".
    δεν ειναι καθολου παρανοικο. το πιο συνηθισμενο πραγμα στον κοσμο ειναι το οτι δεν εισαι ερωτευμενη πλεον και ψαχνεσαι να ερωτευτεις καποιον αλλον.
    απλα δεν θελεις να μεινεις μονη πριν σιγουρευτεις οτι σε θελει καποιος "σοβαρα" γιατι φοβασαι να χασεις το σιγουρακι σου.

  8. #23
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Όχι όχι όχι, σε καμιά περίπτωση δεν θέλω ούτε έχω δείξει ότι είμαι διαθέσιμη! Εξάλλου είπα πως αυτός είχε αρχίσει να με κοιτάει πρώτος αλλά τότε δεν μου είχε κάνει κλικ. Εγώ 2 ματιές αθώες του ρίχνω και μετά αυτός με καρφώνει με το βλέμμα του, επίσης είναι πολύ καλο παιδί και όχι σαν αλλους. Δεν έχω δώσει να καταλάβει κάτι εκτός και εάν το είδε στα μάτια μου όπως τον κοίταξα όταν συναντηθήκαμε στην σκάλα. Σήμερα σκεπτόμενουν αυτά που μου είπατε και λέω φτάνει το παιχνιδάκι μπορεί να θέλει απλά να ικανοποιήσει το όργανο του και γειας σας! Επίσης σκέφτηκα πως δεν οφείλει κάπου όλο αυτό γιατί και να με ερωτευτεί δεν θα πάει πουθενά η κατασταση. Από προχτές δεν κάθομαι να τον περιμένω πλέον σαν τρελή. Σήμερα την ώρα που έρχεται αυτές τις μέρες στο σπίτι έφυγα και πήγα να κάτσω στην αλάνα που μαζεύονται όλοι και εγώ αυτές τις μέρες δεν πήγαινα εξαιτίας του, και τσουπ εμφανίστηκε μπροστά μου που αυτός δεν πατάει ποτέ εκεί. Έκατσε κάνα μισάωρο μόνος του σε μια γωνιά και μόλις έβρισκε ευκαιρία μου έριχνε και ένα βλέμμα, δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες αλλά εκεί που είπα μάλλον μπορεί να μην νιώθει τίποτα το παιδί και να είναι αθώες οι ματιές του μόλις ήρθε σήμερα στην αλάνα άλλαξα γνώμη! Αφού μια στιγμή πήγα στο περίπτερο απέναντι και τον βλέπω λίγο πιο πάνω να κάνει ότι μιλάει στο τηλέφωνο. Το βράδυ μόλις ξάπλωσα έβαλα μουσικη κοιτούσα το ταβάνι και τον σκεφτόμουν και η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό! Αυτός δεν είναι σαν τους άλλους είναι ένα γλυκό ευγενικό παιδί με τρόπους και καλοψυχο , ώρες ώρες όταν τον σκέφτομαι η τον βλέπω θέλω τόσοοοο πολύ να τον πάρω μια σφικτή αγκαλιά και τίποτα άλλο!!!! Ξέρω είναι παράλογο όλο αυτό, ξέρω δεν θα ήμαστε πότε μαζί ούτε θα κάνουμε κάτι αλλά ούτε θέλω να χωρίσω για κάποιον που δεν ξέρω εάν με θελει για να περάσει την ώρα του. Ότι και να είναι όμως το μόνο που θέλω είναι να τον κάνω μια μεγάλη αγκαλιά δεν ξέρω γιατί, το θέλω τόσο πολύ,και μετά ας μην τον ξανά δω. Όταν με κοιτάζει νιώθω σαν να μου μιλάει με μάτια νιώθω πραγματικά πως και εκείνος νιώθει το ίδιο με εμένα!!
    Καλημερα!
    Κοριτσακι μου δεν ξερω πραγματικα αν τα λες για να τα πεις αλλα συγκεντρωσου.....
    Η ολη ιστορια με τον αρραβωνιαστικο σου εχει τελειωσει προπολλου......το να ονειρευεσαι καποιον και μαλιστα να αναζητας την αγκαλια του δεν ξερω αν το καταλαβαινεις αλλα εισαι ηδη φουλ τσιμπιμενη μαζι του και αυτος το εχει καταλαβει απο την ματια σου και τις κινησεις σου......
    Τα εχουμε ζησει και τα γνωριζουμε απο πρωτο χερι......

    Οσο συναντιεσται μετρα μερες ,γιατι ειμαι σιγουρη πως μετα την επομενη τυχαια συναντηση σας, θα πεσει και ενα τυχαιο γλυκολογο και μια τυχαια κινηση και μετα εσυ θα εισαι "πεσε πιτα να σε φαω" και δεν θα καταλαβεις για ποτε θα βρεθειτε μονοι σας ...........
    Αν ειναι και κανενας που το κατεχει το σπορ σε εχει παρει χαμπαρι ,προσεχε!

    Για πες μας και ποσο χρονων ειναι ?

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Καλημερα!
    Κοριτσακι μου δεν ξερω πραγματικα αν τα λες για να τα πεις αλλα συγκεντρωσου.....
    Η ολη ιστορια με τον αρραβωνιαστικο σου εχει τελειωσει προπολλου......το να ονειρευεσαι καποιον και μαλιστα να αναζητας την αγκαλια του δεν ξερω αν το καταλαβαινεις αλλα εισαι ηδη φουλ τσιμπιμενη μαζι του και αυτος το εχει καταλαβει απο την ματια σου και τις κινησεις σου......
    Τα εχουμε ζησει και τα γνωριζουμε απο πρωτο χερι......

    Οσο συναντιεσται μετρα μερες ,γιατι ειμαι σιγουρη πως μετα την επομενη τυχαια συναντηση σας, θα πεσει και ενα τυχαιο γλυκολογο και μια τυχαια κινηση και μετα εσυ θα εισαι "πεσε πιτα να σε φαω" και δεν θα καταλαβεις για ποτε θα βρεθειτε μονοι σας ...........
    Αν ειναι και κανενας που το κατεχει το σπορ σε εχει παρει χαμπαρι ,προσεχε!

    Για πες μας και ποσο χρονων ειναι ?
    Δεν ξέρω αμα θα καταλήξει πουθενα όλο αυτό.. Μακάρι να μου περασει και να φυγει απο το μυαλό μου! Δεν είναι ωραίο αυτό πογ κάνω και αισθανομαι άσχημα που νιώθω έτσι για κάποιον άλλο. Αυτός ειναι 28

  10. #25
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δεν ξέρω αμα θα καταλήξει πουθενα όλο αυτό.. Μακάρι να μου περασει και να φυγει απο το μυαλό μου! Δεν είναι ωραίο αυτό πογ κάνω και αισθανομαι άσχημα που νιώθω έτσι για κάποιον άλλο. Αυτός ειναι 28
    28 ε? τέλεια ...διπλα τον νου σου.....
    Σε τι φαση ειστε τωρα με τον αρραβωνιαστικο σου?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Εσύ είτε μας τρολάρεις ασύστολα είτε έχεις μπλέξει πολυ άσχημα και το συντηριτικο περιβάλλον σου δεν σε βοηθάει να ξεμπλέξεις με τίποτα. Δεν ξέρεις τι σου γίνεται και θα έχεις άσχημα ξεμπερδέματα. Τι τρομερή ερωτική ζωή έχεις κάνει δηλαδή αν είσαι 17 και αρραβωνιασμένη εδώ και 2 χρόνια; Σε άλλα ποστ γράφεις ότι έχεις ζήσει διάφορα και αν τύχει εγκυμοσύνη είσαι έτοιμη να το μεγαλώσεις, σε άλλα ότι δεν έχει δουλειά ο αρραβωνιαστικός σου αλλά δεν κοιτάς τα χρήματα αλλα τα αγνά συναισθήματα και την αγάπη, σε άλλα ότι όλα γίνονται κι είναι ώριμη επιλογή ο αρραβώνας και η συγκατοίκηση κι έχεις σκοπό να σπουδάσεις και να ζήσεις μαζί με τον αρραβωνιαστικό σου και να κάνεις οικογένεια. Πως συνδιάζονται όλα αυτά με το να γυρνοβολάς απο σπίτι σογιού σε σπίτι σογιού όλη μέρα, να καβλαντίζεις με τους φίλους του αρραβωνιάρη, ούτε δουλειά να έχεις, ούτε να στρώνεσαι με συγκεκριμένο σκόπό κάποιες σπουδές και ταυτόχρονα να λες ότι ο αρραβωνιαστικός σου είναι ώριμη επιλογή και το πάτε σοβαρά, δεν ξέρω!

    Γνώμη μου είναι να σοβαρευτείς λιγάκι και να τα βρεις με τον εαυτό σου τι ακριβώς θες να κάνεις. Διότι το πας μέρα με τη μέρα χωρίς συγκεκριμένο σκοπό στη ζωή σου και χωρίς πραγματικά στηρίγματα. Και κάποιες επιλογές να θες να κάνεις μεθαύριο πως θα τις κάνεις αν δεν μπορείς να στηριχθείς στα πόδια σου ψυχολογικά και οικονομικά;
    Δεν με εκπλησσει τιποτα.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    28 ε? τέλεια ...διπλα τον νου σου.....
    Σε τι φαση ειστε τωρα με τον αρραβωνιαστικο σου?
    Με τον αρραβωνιαστικό μου είμαστε πολυ καλα με αγαπάει και με νοιάζεται παρα πολυ δεν μου λείπει τίποτα.. Επίσης έχω το χάρισμα να κρυβω πολυ καλα τα συναισθήματα μου και ότι με απασχολεί και δεν περνει κανένας χαμπάρι. Που να ήξερε το ποσο διεστρεμενη είμαι και κάνω τέτοιες βλακίες.. Ναι τις προηγουημενες φορές το έκανα απλά για να περασει η ώρα μου όσο χαζό και αν ακουγεται.. Όμως με αυτό το παιδι νιώθω σαν να είναι το άλλο μου μισό, νομίζω τον ερωτευτηκα δεν το έχω ξανά νιώσει αυτό.. Νιώθω σαν να τον ξέρω καιρό.. Και θέλω τόσο πολυ να μου δωθεί η ευκαιρία να τον κάνω μόνο μια αγκαλιά και τίποτα παραπάνω. Δεν ξέρω γιατί το θέλω τόσο πολυ αυτό το πραγμα..... Προσπαθώ να πείσω τον εαυτό να σταματήσει να τον σκέφτεται γιατί δεν θα οδηγήσει πουθενα όλο αυτό. Σήμερα δεν τον είδα, δεν ξέρω αν ήρθε από το σπίτι η όχι αλλά εγώ δεν ημουν εκεί είχα πάει στης γιαγιάς μου επίτηδες για να μην τον δω και να μου περάσει και ήρθα το βράδυ, όμως μόλις έφτασα ευχόμουν τοσο πολυ να περασει απο εκει έστω για να τον δω μόνο για 2 λεπτά! Μου έλειπε τόσο πολυ... Είναι πολυ περίεργο όλο αυτό... Όσο δεν θέλω να συνεχιστεί όλο αυτό μέσα στο κεφάλι μου τόσο θέλω να τον δω! Θέλω να κλείσω τα μάτια καξ να ξυπνήσω μόνο και μόνο για να τον δω και μετά ας ξανά κοιμηθώ. Νιώθω λες και ζω αυτές τις μέρες μόνο για να τον δω, μετά δεν με νοιάζει, 2 λεπτά να τον δω μόνο πεταω από χαρά μέχρι την επόμενη μέρα. Σαν να είναι το ναρκωτικό μου.. Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει ρε παιδιά.. Πείτε μου κάτι γιατί θα τα παιξω......

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Λες ότι ο αρραβωνιαστικός σου σε αγαπάει και σε νοιάζεται και το λες σε πολλά μηνύματα ότι σου έχει σταθεί κτλ. Ποτέ όμως δεν έχεις γράψει σε πρώτο πρόσωπο εσύ τι πραγματικά αισθάνεσαι. Π.χ. " Είμαι ερωτευμένη με τον αρραβωνιαστικό μου, τον βλέπω και λιώνω, θέλω να κάνουμε αυτό κι αυτό μαζί"

    Δεν σου λέει κάτι αυτό;

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Γεια σας και παλι τι κάνετε; ελπίζω να είστε καλά.
    Λοιπόν θέλω να μιλήσω για μια περιπτωση δικιά μου που δεν την έχω ξανά αναφέρει εδώ. Πείτε με τρελή, πειτε μου ότι δεν ξέρω τι θέλω πειτε μου οοοοτι θέλετε. Είμαι αρραβωνιασμένη 2 χρόνια, έχω κάνει και προηγουμενες σχέσεις έχω περασει όμορφα γενικά, φλέρταρα, είχα κατακτήσεις κτλπ. Δεν έχω απατήσει τον αρραβωνιαστικο μου και ουτε προκειται να το κάνω δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος. Το προβλημα μου είναι ότι μου αρέσει βασικά λατρευω να παιζω με τα μάτια. Μου αρέσει υπερβολικά το παιχνιδι αυτό! Είτε είναι κάποιος όμορφος φίλος του η ξενος στη παρεα και είναι του γουστου μου και μου ρίξει κανα 2 ματιές από αυτές που δεν είναι αθώες μετά αρχίζω και τον καρφώνω έντονα του ρίχνω ματιές με προσοχη πάντα μην με καταλάβει κανείς! Μου αρέσει να τους κάνω να με θέλουν η και να με ερωτευτούν! Είμαι πολυ εμφανισημη και φαντάσου και φίλοι του κολλητοί μου την έχουν πεσει στα ίσα. Τέλος παντων έχω κάνει πολλους φίλους του η οικογενειακούς φίλους να φτάσουν να με ερωτευτούν χωρίς να κάνω τίποτα μόνο με τις ματιές μου και αυτό με ευχαριστεί αφάνταστα! Νιώθω λες και τους κομανταρω μόνο με τα μάτια μου. Μετά αμα το βαρεθώ το παιχνίδι αυτό με τον έναν παω στον επομενο και παει λέγοντας. Αυτές τις μέρες όμως έχω παθει τρέλα με έναν φίλο του θείου του αραβωνιαστικου μου!! Βασικά εχω παθει εμμονή μαζι του! Δεν τον γνώρισα προσφατα είχε κάτσει πολλες φορες στην παρεα μας μα δεν μου είχε τραβήξει το ενδιαφερον, εκείνος τότε με κοιτουσε επίμονα αλλά εμένα δεν μου είχε κάνει το κλικ για να συνεχίσω το αγαπημένο μου παιχνιδι. Είχε χαθεί για λίγο καιρό δεν ερχόταν γιατί δουλευει μακριά. Την προηγουμενη εβδομάδα ήρθε 3 φορές μόνο, την τελευταία μέρα τον κοίταζα και τα μάτια μου ελαμπαν σαν έρωτας με την πρωτη ματιά, και μετά άρχισε να έρχεται καθημερινά και τον περιμενω κάθε μέρα πως και πως κοιτάζω συνεχώς το ρολοι μέχρι να παει η ώρα που έρχεται αυτές τις μέρες. Μόλις τον βλέπω η καρδιά μου χτυπάει σαν τρεληηη , αφου έρχεται στο σπίτι του θειου του αρραββωνιαστικου μου και κάθομαι εκεί όλη μέρα μέχρι να έρθει και δεν πηγαινω πουθενά κάθομαι και τον περιμενω σαν το σκυλο που περιμενει το αφεντικό του. Κάνω και σχέδια με το μυαλό μου τι να κάνω παραπανω για να του δείξω ότι με τρελάνει! Μόλις έρχεται και καταλαβαίνω ότι θα φυγει φευγω παω κρύβομαι από κάτω στο στενό για τον πετυχω δήθεν τυχαία στις σκάλες! Την μια φορά τον πετυχα και παραλιγω να φιληθουμε κιόλας με τη φορά που είχα πάρει για να τον προλαβω, και έμεινε ακίνητος και με κοιτουσε μέσα στα μάτια. Εχτες μόλις κατάλαβα ότι φευγει κατεβηκα γρηγορα κατεβασα και το σκυλί μου από το. Σπίτι και το χαϊδευα για να μη καρφωθώ ότι κατεβηκα για αυτόν και κατεβηκε με κοιταζε μέσα στα μάτια και μου είπε με μια φωνή σαν να ήθελε να μου πει κάτι που δεν μπορεί και απλα μου Είπε Καλό μεσημέρι. Και μετά πηγε να με πατησει μετά πάτησε το σκυλομετα σκόνταψε.
    Αν θυμάμαι καλά... Αν κάνω λάθος διόρθωσε με.. 17 χρόνων είσαι; κι είσαι με αυτόν τον άνθρωπο 2 χρόνια.. Άρα από τα 15 σου. Είπες ότι είχες κι άλλες σχέσεις και πέρασες καλά κτλ. Ποτε πρόλαβες; [emoji848]

    Γιατί εκανες τόσο νωρίς το "μεγάλο" βημα;

  15. #30
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Με τον αρραβωνιαστικό μου είμαστε πολυ καλα με αγαπάει και με νοιάζεται παρα πολυ δεν μου λείπει τίποτα.. Επίσης έχω το χάρισμα να κρυβω πολυ καλα τα συναισθήματα μου και ότι με απασχολεί και δεν περνει κανένας χαμπάρι. Που να ήξερε το ποσο διεστρεμενη είμαι και κάνω τέτοιες βλακίες.. Ναι τις προηγουημενες φορές το έκανα απλά για να περασει η ώρα μου όσο χαζό και αν ακουγεται.. Όμως με αυτό το παιδι νιώθω σαν να είναι το άλλο μου μισό, νομίζω τον ερωτευτηκα δεν το έχω ξανά νιώσει αυτό.. Νιώθω σαν να τον ξέρω καιρό.. Και θέλω τόσο πολυ να μου δωθεί η ευκαιρία να τον κάνω μόνο μια αγκαλιά και τίποτα παραπάνω. Δεν ξέρω γιατί το θέλω τόσο πολυ αυτό το πραγμα..... Προσπαθώ να πείσω τον εαυτό να σταματήσει να τον σκέφτεται γιατί δεν θα οδηγήσει πουθενα όλο αυτό. Σήμερα δεν τον είδα, δεν ξέρω αν ήρθε από το σπίτι η όχι αλλά εγώ δεν ημουν εκεί είχα πάει στης γιαγιάς μου επίτηδες για να μην τον δω και να μου περάσει και ήρθα το βράδυ, όμως μόλις έφτασα ευχόμουν τοσο πολυ να περασει απο εκει έστω για να τον δω μόνο για 2 λεπτά! Μου έλειπε τόσο πολυ... Είναι πολυ περίεργο όλο αυτό... Όσο δεν θέλω να συνεχιστεί όλο αυτό μέσα στο κεφάλι μου τόσο θέλω να τον δω! Θέλω να κλείσω τα μάτια καξ να ξυπνήσω μόνο και μόνο για να τον δω και μετά ας ξανά κοιμηθώ. Νιώθω λες και ζω αυτές τις μέρες μόνο για να τον δω, μετά δεν με νοιάζει, 2 λεπτά να τον δω μόνο πεταω από χαρά μέχρι την επόμενη μέρα. Σαν να είναι το ναρκωτικό μου.. Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει ρε παιδιά.. Πείτε μου κάτι γιατί θα τα παιξω......
    Κοριτσακι μου καλο εισαι τοσο μικρη και πηγες και αρραβωνιαστικες γιατι? σε πιεσαν?

    Ολα αυτα που νοιωθεις ειναι τοσο ομορφα και φυσιολογικα οταν ερωτευομαστε ενα ανθρωπο και ειδικα στην ηλικια σου...
    Μαλλον ολα αυτα δεν τα ενοιωσες καν με τον αρραβωνιαστικο σου και σου ειναι τελειως αγνωστα και πρωτογνωρα σαν συναισθηματα γι αυτο εχεις πελαγωσει.....
    Ξεκαθαρισε τι θελεις να κανεις στην ζωη σου ,ο αρρωβανιαστικος σου μπορει να ειναι ο καλυτερος ανθρωπος στον κοσμο ,μπορει να σου προσφερει τα παντα αλλα εσυ ενοιωσες ποτε ερωτα ,αγαπη γι αυτον?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Ερωτεύτηκα την φίλη μου (SOS)
    By jet li in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 24
    Last Post: 14-07-2017, 23:58
  2. Την ερωτεύτηκα
    By PainGR in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 10-07-2017, 14:41
  3. τον ερωτευτηκα;
    By ena in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 19-11-2016, 23:49
  4. ερωτευτηκα????
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 10-08-2011, 17:48
  5. Βοήθεια!Ερωτεύτηκα!
    By Phil_85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 24-01-2008, 21:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •