Ερωτευτηκα;;; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 45 of 45
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Κοριτσακι μου καλο εισαι τοσο μικρη και πηγες και αρραβωνιαστικες γιατι? σε πιεσαν?

    Ολα αυτα που νοιωθεις ειναι τοσο ομορφα και φυσιολογικα οταν ερωτευομαστε ενα ανθρωπο και ειδικα στην ηλικια σου...
    Μαλλον ολα αυτα δεν τα ενοιωσες καν με τον αρραβωνιαστικο σου και σου ειναι τελειως αγνωστα και πρωτογνωρα σαν συναισθηματα γι αυτο εχεις πελαγωσει.....
    Ξεκαθαρισε τι θελεις να κανεις στην ζωη σου ,ο αρρωβανιαστικος σου μπορει να ειναι ο καλυτερος ανθρωπος στον κοσμο ,μπορει να σου προσφερει τα παντα αλλα εσυ ενοιωσες ποτε ερωτα ,αγαπη γι αυτον?
    Δεν με πιεσε κανενας και ουτε το μετανιώνω. Στο θέμα μας τώρα την έχω πατησει πολυ άσχημα... Σήμερα πριν λίγο είχαν φυγει όλοι από το σπίτι και ο θείος του πεταχτηκε μέχρι το περιπτερο και άφησε το κινητό του σπίτι και άνοιξα το κινητό του και έψαχνα να βρω εάν τον έχει παρει σήμερα τηλέφωνο ο άλλος και μπήκα στα μυνήματα για να δω αν έχουν μιλήσει σήμερα για να ξέρω αν θα περάσει να τον δω γιατί σήμερα δεν ήρθε... Εχθές που έλειπα εγώ και δεν τον είδα είχε έρθει το είδα από τα μυνήματα τους... Δεν το πιστευω οτι έφτασα σε αυτό το σημείο.. Ποτε μου δεν έχω ψάξει κινητό.. Έχω τρελαθει και δεν ξέρω τι να κάνω ρε παιδια...

  2. #32
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δεν με πιεσε κανενας και ουτε το μετανιώνω. Στο θέμα μας τώρα την έχω πατησει πολυ άσχημα... Σήμερα πριν λίγο είχαν φυγει όλοι από το σπίτι και ο θείος του πεταχτηκε μέχρι το περιπτερο και άφησε το κινητό του σπίτι και άνοιξα το κινητό του και έψαχνα να βρω εάν τον έχει παρει σήμερα τηλέφωνο ο άλλος και μπήκα στα μυνήματα για να δω αν έχουν μιλήσει σήμερα για να ξέρω αν θα περάσει να τον δω γιατί σήμερα δεν ήρθε... Εχθές που έλειπα εγώ και δεν τον είδα είχε έρθει το είδα από τα μυνήματα τους... Δεν το πιστευω οτι έφτασα σε αυτό το σημείο.. Ποτε μου δεν έχω ψάξει κινητό.. Έχω τρελαθει και δεν ξέρω τι να κάνω ρε παιδια...



    Παρε μια αποφαση τι θες να κανεις γιατι οσο πας και την χειροτερευεις την κατασταση εσυ.....

    Στο ειπα οσο το αφεινεις θα κανεις χειροτερα πραγαματα και στο τελος δεν θα ξερεις πως να τα μαζεψεις...

    Τελικα θελεις να κανεις κατι μαζι του?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    [/B]

    Παρε μια αποφαση τι θες να κανεις γιατι οσο πας και την χειροτερευεις την κατασταση εσυ.....

    Στο ειπα οσο το αφεινεις θα κανεις χειροτερα πραγαματα και στο τελος δεν θα ξερεις πως να τα μαζεψεις...

    Τελικα θελεις να κανεις κατι μαζι του?
    Δεν ξέρω δεν ξέρω πραγματικα.... Το μόνο που ξέρω προστοπαρων μέχρι τώρα είναι ότι έχω ανάγκη να τον δω. Να τον δω έστω για 1 λεπτό για να κοιμηθώ ευτυχισμένη και μετά δεν με νοιάζει τίποτα! Δεν ξέρω πως τη πάτησα έτσι ρε γαμωτο... Τι να κάνω; μακάρι να μου περασει....

  4. #34
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δεν ξέρω δεν ξέρω πραγματικα.... Το μόνο που ξέρω προστοπαρων μέχρι τώρα είναι ότι έχω ανάγκη να τον δω. Να τον δω έστω για 1 λεπτό για να κοιμηθώ ευτυχισμένη και μετά δεν με νοιάζει τίποτα! Δεν ξέρω πως τη πάτησα έτσι ρε γαμωτο... Τι να κάνω; μακάρι να μου περασει....
    Εισαι διατεθημενη να χωρισεις αν δεις οτι ολο αυτο προχωραει ?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εισαι διατεθημενη να χωρισεις αν δεις οτι ολο αυτο προχωραει ?
    Δεν πιστευω να έχω το θάρρος να κάνω κάποια κινηση, όσο και να θέλω να τον κάνω μονάχα μια αγκαλιά.. Θα ήθελα να του δώσω ένα φιλί να τον παρω μια αγκαλιά και να του πω όσα νιώθω τουλάχιστον για να βγει από μέσα μου όλο αυτό που κατάπιεζω και το θέλω τόσο πολυ.. Δεν ζητάω πολλα ουτε να είμαστε μαζί μόνο μια αγκαλιά αυτό έχω ανάγκη να κάνω και τίποτα παραπανω ουτε θέλω να χωρισω..

  6. #36
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δεν πιστευω να έχω το θάρρος να κάνω κάποια κινηση, όσο και να θέλω να τον κάνω μονάχα μια αγκαλιά.. Θα ήθελα να του δώσω ένα φιλί να τον παρω μια αγκαλιά και να του πω όσα νιώθω τουλάχιστον για να βγει από μέσα μου όλο αυτό που κατάπιεζω και το θέλω τόσο πολυ.. Δεν ζητάω πολλα ουτε να είμαστε μαζί μόνο μια αγκαλιά αυτό έχω ανάγκη να κάνω και τίποτα παραπανω ουτε θέλω να χωρισω..
    Πιστευεις αν τα κανεις ολα αυτα που λες θα σταματησεις να αισθανεσαι μετα ?
    γιατι εγω νομιζω πως αν κανεις εστω μια αγκαλια ή ενα φιλι το επομενο βημα που θα θες να κανεις θα ειναι ακομα πιο μεγαλο.....

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Πιστευεις αν τα κανεις ολα αυτα που λες θα σταματησεις να αισθανεσαι μετα ?
    γιατι εγω νομιζω πως αν κανεις εστω μια αγκαλια ή ενα φιλι το επομενο βημα που θα θες να κανεις θα ειναι ακομα πιο μεγαλο.....
    Δεν ξέρω καν αν θα κάνω ποτε κάποια κίνηση γιατί είμαι πολυ ντροπαλη και δειλή.. Επίσης θα νιώθω μετά τυψεις.. Το μόνο που χρειάζομαι είναι να μου φυγει όλη αυτή η ιδέα και να μην τον σκέφτομαι ποια...

  8. #38
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δεν ξέρω καν αν θα κάνω ποτε κάποια κίνηση γιατί είμαι πολυ ντροπαλη και δειλή.. Επίσης θα νιώθω μετά τυψεις.. Το μόνο που χρειάζομαι είναι να μου φυγει όλη αυτή η ιδέα και να μην τον σκέφτομαι ποια...
    Ωραια σε καταλαβαινω ........
    Εκεινος ομως ξερεις πως σκεφτεται?
    Αν καταλαβει οτι εισαι ετοιμη για κατι τετοιο εκεινος θα κανει κινηση να το ξερεις ....
    και ειμαι σιγουρη πως θα ανταποκριθεις γι αυτο αν λες οτι δεν θες να χωρισεις και οτι μετα θα νοιωθεις τυψεις πρεπει να το σταματησεις αλλιως διαλεγεις ενα δυσκολο δρομο με ασχημες συνεπειες ...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ωραια σε καταλαβαινω ........
    Εκεινος ομως ξερεις πως σκεφτεται?
    Αν καταλαβει οτι εισαι ετοιμη για κατι τετοιο εκεινος θα κανει κινηση να το ξερεις ....
    και ειμαι σιγουρη πως θα ανταποκριθεις γι αυτο αν λες οτι δεν θες να χωρισεις και οτι μετα θα νοιωθεις τυψεις πρεπει να το σταματησεις αλλιως διαλεγεις ενα δυσκολο δρομο με ασχημες συνεπειες ...
    Δε ξερει πως σκέφτομαι ουτε πως νιώθω αλλά ουτε του έχω δείξει κάτι. Δεν κάθομαι να καρφωνομαι. Αλλά πιστευω πως εκείνος νιώθει κάτι. Το βλέπω στον τρόπο που με κοιτάει.. Και προχθες που ηρθε στην αλάνα... Και πριν 3 μέρες στην σκάλα που εγώ είχα κατέβει επίτηδες κάτω με κοιτουσε μέσα στα μάτια και μου είπε ένα "Καληνυχτα" Μελαγχολικό... Σαν να ήθελε να μου πει και κάτι άλλο.. Επίσης πηγε να με πατησει κιόλας και μετά κουτουλησε στο σκαλοπάτι σαν να τα έχασε... Εσυ τι καταλαβαίνεις από όλο αυτό; νιώθει κάτι; από τη συμπεριφορά του και το βλέμμα του νιώθω σαν να νιώθω το ίδιο όπως νιώθω και εγώ.. Κάνει σχεδόν τα ίδια με εμένα..

  10. #40
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δε ξερει πως σκέφτομαι ουτε πως νιώθω αλλά ουτε του έχω δείξει κάτι. Δεν κάθομαι να καρφωνομαι. Αλλά πιστευω πως εκείνος νιώθει κάτι. Το βλέπω στον τρόπο που με κοιτάει.. Και προχθες που ηρθε στην αλάνα... Και πριν 3 μέρες στην σκάλα που εγώ είχα κατέβει επίτηδες κάτω με κοιτουσε μέσα στα μάτια και μου είπε ένα "Καληνυχτα" Μελαγχολικό... Σαν να ήθελε να μου πει και κάτι άλλο.. Επίσης πηγε να με πατησει κιόλας και μετά κουτουλησε στο σκαλοπάτι σαν να τα έχασε... Εσυ τι καταλαβαίνεις από όλο αυτό; νιώθει κάτι;
    Τι να σου πω βρε κοριτσι μου αυτα δεν μπορεις να τα καταλαβεις απο περιγραφες.....
    Παντως 28 χρονων δεν ειναι κανα παιδακι να παιζει... τον νου σου ...οτι ειχα να στο πω το ειπα απο εκει και περα να εισαι ετοιμη να αναλαβεις τις ευθυνες σου ...
    Θα ηταν πολυ ομορφο αυτο το παιχνιδακι αν δεν υπηρχε ο αραβωνιαστικο σου αλλα απο την στιγμη που υπαρχει επωμίζεσαι και τις συνεπειες .....

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242
    Κοιμάμαι περισσοτερο πλεον από πριν και ξέρεις γιατί; Γιατί στα όνειρα μου μπορώ να σε αγγίζω, να σου μιλάω, να σε αγκαλιάζω, και είναι θλιβερό γιατί σε θέλω στην πραγματικότητα μου όχι μόνο στα όνειρα. Μακάρι να μπορουσες να μάθεις πως νιώθω.. Ελπίζω να μάθεις κάποια μέρα, και ίσως ποτε δεν ξέρεις, να μάθω και εγώ κάτι από εσένα.. Η ιστορία μας θα χαθεί κάπου ανάμεσα στα όνειρα και τις φαντασιες μου, θα είσαι το απωθημένο μου, ένας ρωτάς που πέθανε στη γέννηση του. Εχω καταντήσει να μην θέλω να ξυπνάω για να ζω μαζί σου, στα όνειρα μου...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ότι δεν σε βολεύει το προσπερνάς. Σε ξαναρωτάω λοιπόν.


    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Λες ότι ο αρραβωνιαστικός σου σε αγαπάει και σε νοιάζεται και το λες σε πολλά μηνύματα ότι σου έχει σταθεί κτλ. Ποτέ όμως δεν έχεις γράψει σε πρώτο πρόσωπο εσύ τι πραγματικά αισθάνεσαι. Π.χ. " Είμαι ερωτευμένη με τον αρραβωνιαστικό μου, τον βλέπω και λιώνω, θέλω να κάνουμε αυτό κι αυτό μαζί"

    Δεν σου λέει κάτι αυτό;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δεν με πιεσε κανενας και ουτε το μετανιώνω. Στο θέμα μας τώρα την έχω πατησει πολυ άσχημα... Σήμερα πριν λίγο είχαν φυγει όλοι από το σπίτι και ο θείος του πεταχτηκε μέχρι το περιπτερο και άφησε το κινητό του σπίτι και άνοιξα το κινητό του και έψαχνα να βρω εάν τον έχει παρει σήμερα τηλέφωνο ο άλλος και μπήκα στα μυνήματα για να δω αν έχουν μιλήσει σήμερα για να ξέρω αν θα περάσει να τον δω γιατί σήμερα δεν ήρθε... Εχθές που έλειπα εγώ και δεν τον είδα είχε έρθει το είδα από τα μυνήματα τους... Δεν το πιστευω οτι έφτασα σε αυτό το σημείο.. Ποτε μου δεν έχω ψάξει κινητό.. Έχω τρελαθει και δεν ξέρω τι να κάνω ρε παιδια...
    το "θεμα μας" δεν ειναι, τι εννοουσε που σε κοιταξε στα ματια, αν σκεφτοταν την δοση του δανειου του, η εννοουσε οτι θελει να σε πηδηξει.
    το θεμα μας ειναι οτι εισαι αρραβωνιασμενη στα 17 και ηδη ερωτευεσαι αλλους.
    το θεμα σου ειναι να αποφασισεις τι θα κανεις με την σχεση σου, οταν ολοφανερα ΨΑΧΝΕΣΑΙ με τον καθε τυχαιο που βρισκεται στο περιβαλλον σου. ψαχνοσουν και με τους αλλους που δεν σημαιναν κατι για εσενα, δλδ δεν σου αρεσαν καν, βρεθηκε κι ενας που σου αρεσε κι εχεις αποδιοργανωθει πληρως.
    πες μου, τι θα εκανες , αν ησουν εγκυος απο τον αρραβωνιαστικο, ή αν μεινεις συντομα εγκυος, τωρα που εισαι ερωτευμενη με τον αλλον;

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Εγώ ένα έχω να πω.....τι τους θέλετε τους αρραβώνες στα 17 ...δεν ξέρετε την τύφλα σας ακόμα ....

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by deneimaikala View Post
    Δεν ξέρω καν αν θα κάνω ποτε κάποια κίνηση γιατί είμαι πολυ ντροπαλη και δειλή.. Επίσης θα νιώθω μετά τυψεις.. Το μόνο που χρειάζομαι είναι να μου φυγει όλη αυτή η ιδέα και να μην τον σκέφτομαι ποια...
    Η αν δεν θες τον αρραβωνιαστικο σου μπορείς να τον χωρίσεις και μετά να είσαι ελεύθερη να κάνεις ότι θες με όποιον θες

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Ερωτεύτηκα την φίλη μου (SOS)
    By jet li in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 24
    Last Post: 14-07-2017, 23:58
  2. Την ερωτεύτηκα
    By PainGR in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 10-07-2017, 14:41
  3. τον ερωτευτηκα;
    By ena in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 4
    Last Post: 19-11-2016, 23:49
  4. ερωτευτηκα????
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 10-08-2011, 17:48
  5. Βοήθεια!Ερωτεύτηκα!
    By Phil_85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 24-01-2008, 21:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •