Να κάνω κίνηση; Κι αν ναι, πως? - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 312
  1. #151
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    ειπα οτι θα προσπαθησω να κανω φιλους, μολις ξεκινησω μεταπτυχιακο. ακομα και αν δεν γνωρισω απο εκει αντρες, ισως απο καποιους φιλους συμφοιτητων ή κατι τετοιο
    γυναικες φιλες δεν θα ηθελα ιδιαιτερα, εκτος αν ηταν καποια πραγματικα καλη κοπελα
    κατι τετοιο ομως απαιτει αρκετο χρονο
    δεν λεω οτι δεν θα το κανω και αυτο, θα το κανω

    αλλα ως τοτε, μονο τα σοσιαλ εχω σαν διεξοδο και αυτο το παιδι που ανεφερα
    στα σοσιαλ δεν υπαρχουν και αντρες που θελουν σχεση;
    Λες ότι θα ανοικτεις στους ανθρώπους και το λες σαν να πρέπει να κάνεις καμία βαριά θυσία.
    Δεν είναι έτσι τα πράγματα. Για να μπορέσεις να κοινωνικοποιηθεις πρέπει να σου βγαίνει αυθόρμητα, πρέπει να νοιάζεσαι για τους άλλους γύρω σου,να δινεις πράγματα για να σε κάνουν παρέα. Αλλιώς το καταλαβαίνουν ότι δεν ενδιαφέρεσαι για αυτούς και ότι δεν έχεις ούτε συμπάθεια, ούτε ενδιαφέρον ούτε τίποτα να δώσεις. Και για να μπορείς να τα δώσεις όλα αυτά πρέπει πρώτα ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

    Και τι πάει να πει θα περιμένω τότε για να αλλάξω τη φιλοσοφία μου και να κοινωνικοποίηθω;;;;; δεν χρειαζεται να περιμένεις καμία συγκεκριμένη στιγμή να ερθει για να αλλάξεις τον εαυτό σου. Ξεκινά τώρα κιόλας! Άρχισε να μιλάς στους συναδέλφους σου από τη δουλειά, πες τους Καλημέρα, χαμογελασε τους με ειλικρίνεια και όχι μηχανικά, άνοιξε μια κουβέντα μαζί τους, δες πως νιώθει ο δίπλα σου και τι προβλήματα έχει στη ζωή του που έχεις πέσει με τα μουτρα στα δικά σου. Φτιάξε κάτι νόστιμο ένα γλυκό πχ και κέρασε τους μια φορά...ετσι φέρνεις κόσμο γύρω σου

    Δείξε ενδιαφέρον!

    Λογικά είχες παλιότερα συναναστροφές με ανθρώπους που σε απογοήτευσαν πολύ . Έτσι έφτασες σε σημείο να τους μισείς όλους. Να έχεις κόμπλεξ με τον εαυτό σου...να φοβάσαι ότι θα σε απορριψουν,να μην θες τους άλλους επειδή φοβάσαι οτι θα σου πουν η θα σου κάνουν κάτι κακο. Και κλείστηκες στο καβούκι σου σε όλα τα επίπεδα. Για να κοινωνικοποιηθεις πρέπει πρώτα να αλλάξεις τον τρόπο που βλέπεις τους ανθρώπους

  2. #152
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    ειπα οτι θα προσπαθησω να κανω φιλους, μολις ξεκινησω μεταπτυχιακο. ακομα και αν δεν γνωρισω απο εκει αντρες, ισως απο καποιους φιλους συμφοιτητων ή κατι τετοιο
    γυναικες φιλες δεν θα ηθελα ιδιαιτερα, εκτος αν ηταν καποια πραγματικα καλη κοπελα
    κατι τετοιο ομως απαιτει αρκετο χρονο
    δεν λεω οτι δεν θα το κανω και αυτο, θα το κανω

    αλλα ως τοτε, μονο τα σοσιαλ εχω σαν διεξοδο και αυτο το παιδι που ανεφερα
    στα σοσιαλ δεν υπαρχουν και αντρες που θελουν σχεση;
    Όχι δεν υπάρχουν....
    Και αν υπάρχουν είναι το 10-20% αυτοί που ψάχνουν σχέση μέσα από τα σοσιαλ μίντια. Δεν θα κάτσει κάνεις να δει Ποια είσαι και τι θες κλείνοντας ραντεβού για ξεπετα από το ίντερνετ. Για να βρεις τον τύπο άντρα που θες και τη σχέση την αργη με το συναίσθημα που θες πρέπει να κάνεις αυτό που δεν θες η δεν μπορείς να κάνεις. Να βγεις από το καβούκι σου, να βγάλεις τη κακία και την ζήλεια για τους άλλους, να τα βρεις με τον εαυτό σου,να πάψεις να φοβάσαι ότι δεν θα σε συμπαθησουν,ότι θα σε προσβάλουν ότι θα σου κάνουν κακο και να νιώσεις ενδιαφέρον για τους ανθρώπους γύρω σου σε όλους τους τομείς

  3. #153
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Είσαι άδεια συναισθήματος....εισαι άδειος άνθρωπος γενικά....συγνωμη αν σε πληγωνω αλλα είναι η αλήθεια
    Ακόμα και ότι θες να βρεις άντρα να σε περιμένει και να είναι ερωτευμένος... το θες επειδή με αυτόν τον τρόπο θες να εξασφαλίσεις ότι δεν θα σε απορριψει και ότι δεν θα σου δημιουργήσει μεγαλύτερο κόμπλεξ. Δεν θες να εχει συναίσθημα επειδή προφανώς θες και εσύ να επενδύσεις σε αυτόν δίνοντας την αγάπη σου και το ενδιαφέρον σου.

    Δεν ξέρω τι έχεις περάσει και σε έκανε έτσι αλλα ότι και να ήταν έχεις φτάσει σε σημείο να είσαι ΚΕΝΗ και ο αγώνας σου είναι μεγάλος....οχι επειδή δεν μπορείς να διορθώσεις αλλα επειδή δεν το αποδέχεσαι.....

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Έχω την ανασφάλεια ότι θα φαίνομαι βαρετή, όταν η κουβέντα πάει στις σχέσεις.

    Το έχω περάσει πολύ έντονα αυτό και ένιωθα πολύ άσχημα
    Ήταν ένας από τους λόγους που άρχισα να ξεκοβω από φιλες
    Ειδικα τότε ούτε καν φάσεις δεν έκανα κι όταν έλεγαν για σχέσεις ή ρωτούσαν εμένα ένιωθα άβολα. Δεν είχα κάτι να πω και ένιωθα οτι με βαριουνται

    Αυτό φοβάμαι και τώρα
    Γιατί οι περισσότεροι στην ηλικία μου έχουν σχέση και αρκετοί έχουν και σοβαρές σχέσεις μάλιστα
    Κι εγώ δεν θα ταιριάζω , αυτό φοβάμαι

    Ότι όταν θέλουν να μιλήσουν για τις σχέσεις τους θα κανονίσουν μεταξύ τους και εμένα θα με αποκλεισουν
    Ότι δεν θα μπορώ να συμμετέχω σε εξόδους με ζευγάρια

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Είσαι άδεια συναισθήματος....εισαι άδειος άνθρωπος γενικά....συγνωμη αν σε πληγωνω αλλα είναι η αλήθεια
    Ακόμα και ότι θες να βρεις άντρα να σε περιμένει και να είναι ερωτευμένος... το θες επειδή με αυτόν τον τρόπο θες να εξασφαλίσεις ότι δεν θα σε απορριψει και ότι δεν θα σου δημιουργήσει μεγαλύτερο κόμπλεξ. Δεν θες να εχει συναίσθημα επειδή προφανώς θες και εσύ να επενδύσεις σε αυτόν δίνοντας την αγάπη σου και το ενδιαφέρον σου.

    Δεν ξέρω τι έχεις περάσει και σε έκανε έτσι αλλα ότι και να ήταν έχεις φτάσει σε σημείο να είσαι ΚΕΝΗ και ο αγώνας σου είναι μεγάλος....οχι επειδή δεν μπορείς να διορθώσεις αλλα επειδή δεν το αποδέχεσαι.....
    Αν έβρισκα κάποιον που μου ήταν ελκυστικός ( δεν απαιτω κανέναν τρελό έρωτα) και μου φερόταν σωστά και με περίμενε, εννοείται θα έκανα τα πάντα για να περνάει καλά και να μην τον χάσω.
    Αλλά θα έχω την ανασφάλεια ότι δεν θα περνάει τόσο καλά λογω του σεξ

  6. #156
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Αν έβρισκα κάποιον που μου ήταν ελκυστικός ( δεν απαιτω κανέναν τρελό έρωτα) και μου φερόταν σωστά και με περίμενε, εννοείται θα έκανα τα πάντα για να περνάει καλά και να μην τον χάσω.
    Αλλά θα έχω την ανασφάλεια ότι δεν θα περνάει τόσο καλά λογω του σεξ
    Αυτό λέμε...
    Έχεις κλειστει στο καβούκι σου λόγω ανασφαλειων

    Δεν μιλάς σε ανθρώπους γιατί φοβάσαι ότι δεν θα έχεις σχέση και θα σε κρίνουν...δεν παρουσιάζεις τον πραγματικό σου εαυτό γιατί φοβάσαι ότι θα σε πουν ξενέρωτη....δεν κάνεις σχέση γιατί φοβάσαι ότι δεν θα τους αρέσεις ούτε εσύ ουτε το σεξ.....δεν κάνεις ούτε σεξ επειδή πάλι φοβάσαι ότι δεν θα τους αρέσει ......

    Φόβος απόρριψης παντού και χαμηλή αυτοπεποίθηση....

    Και εμμονή με τα ερωτικά.

    Εδώ σου είπα πιο σημαντικά πράγματα για τη ζωή σου και εσύ πάλι λες ότι δεν έχεις γκόμενο και δεν θα βγαίνεις με ζευγαρια. Το ότι δεν έχεις στόχο και νόημα στη ζωή σου το προσπέρνας, το ότι έχεις μπλοκάρει σε όλα τα επίπεδα από φιλιες μέχρι και από απλή κοινωνική συναναστροφή..ουτε λογος!

    Είμαι σίγουρη ότι και στην ψυχολόγο που πας της κάνεις παράπονα ότι δεν βρίσκεις γκόμενο . Ενώ το σημείο που πρέπει να ξεκινήσεις τη ψυχοθεραπεία είναι: έχω μπλοκαρει με όλους τους ανθρώπους γύρω μου...δεν τα έχω καλά με τον εαυτό μου δεν μπορώ να δώσω τίποτα στους άλλους.

  7. #157
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Αν έβρισκα κάποιον που μου ήταν ελκυστικός ( δεν απαιτω κανέναν τρελό έρωτα) και μου φερόταν σωστά και με περίμενε, εννοείται θα έκανα τα πάντα για να περνάει καλά και να μην τον χάσω.
    Αλλά θα έχω την ανασφάλεια ότι δεν θα περνάει τόσο καλά λογω του σεξ
    Φυσικά και θα τα έκανες όλα αν έβρισκες κάποιον να σε θέλει διπλα του. Από απελπισια όμως, οχι από ενδιαφέρον. Από απελπισια γιατί δεν έχεις νόημα στη ζωή σου πέρα από το να βρεις γκόμενο και από απελπισία επειδή θα είναι ο μόνος ανθρώπος που θα εχεις στη ζωή σου εφοσουν τους άλλους τους έχεις κάνει πέρα και δεν θες πάρε δώσε με την κοινωνία.

    Έτσι θα πέσεις με τα μουτρα πάνω σε εναν άνθρωπο και θα γίνεις χαλι να σε πάτησει

    Με αυτό το σκεπτικό όμως ακόμα και σχέση να κάνεις δεν θα είσαι ευτυχισμένη

  8. #158
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει ή αν πρέπει να εξηγήσω το αυτονόητο.

    Σου μιλάω για το ότι έχεις μπλοκάρει στις φιλίες και στην επαφή με τους ανθρώπους γενικότερα και το περνάς στο ντουκου! (Μπορεί από μέσα σου ισως να σκέφτεσαι "μα καλά γιατί μου τα λέει όλα αυτά; εμένα δεν με ενδιαφέρει να κοινωνικοποίηθω ούτε να έχω φίλες!εγώ μόνο γκόμενο θέλω")

    Ναι μπορεί να θες γκόμενο κατά κύριο λόγο όμως σου λέω ότι πρέπει να φτιάξεις τον τρόπο που σχετίζεσαι με τους άλλους για να το καταφέρεις. Οι φιλιες και οι ερωτικές σχέσεις συνδέονται μεταξύ τους....αν τα πας καλά στο ένα τα πας καλά και στο άλλο

    Η στάση σου είναι φοβική προς όλους....

    Ένα το αλλάξεις και είσαι ανοικτή γενικότερα με ΟΛΟΥΣ τους ανθρώπους τότε θα αλλάξουν οι σχέσεις σου και φιλικές και ερωτικές...
    Θα έχεις και κοινωνική ζωή και θα βρεις και γκόμενο

    Ολα αυτά όμως για να τα κάνεις πρέπει να τα θες....να σου βγαίνουν..να θες να προσφέρεις και να ανοικτεις. Όχι να τα κάνεις καταναγκαστικα επειδή έτσι θα βρεις πιο εύκολα σχέση.

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Aν το μυαλο μου ηταν στο πηδημα, θα ειχα αξιοποιησει καθε ευκαιρια ως τωρα και θα ειχα παει με παρα πολλους
    Προσφορες για σεξ εχω απειρες, δεν ειναι αυτο το προβλημα μου
    εγω θελω σχεση

    με αυτά που λες ρίχνεις το επίπεδο σου πάρα πολύ

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    1,10 απόδοση ότι μέχρι τη 1η Ιουλίου το θέμα θα έχει φτάσει τις 50 σελίδες. Με έπιασε το μαθηματικό μου, σορι παρακαλώ συνεχίστε.

  11. #161
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    1,10 απόδοση ότι μέχρι τη 1η Ιουλίου το θέμα θα έχει φτάσει τις 50 σελίδες. Με έπιασε το μαθηματικό μου, σορι παρακαλώ συνεχίστε.
    Άνετα........

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Με έπιασαν τα κλαματα πριν λίγο και κάποιος πανικός ίσως
    Νομίζω ότι δεν θα έχω ποτέ αυτό που θέλω , δεν ξέρω...

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Με έπιασαν τα κλαματα πριν λίγο και κάποιος πανικός ίσως
    Νομίζω ότι δεν θα έχω ποτέ αυτό που θέλω , δεν ξέρω...
    εσύ δεν είχες πει ότι δεν θέλεις να κάνεις οικογένεια σωστά?

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    εσύ δεν είχες πει ότι δεν θέλεις να κάνεις οικογένεια σωστά?
    Όποιος δεν θέλει να παντρευτεί δεν σημαίνει ότι δεν θέλει ούτε απλη σχέση

    Μα δεν νομίζω ότι ζήτησα ποτέ κατι εξωπραγματικό
    Μου τη δίνει που δεν μπορώ να το έχω πάρα τις προσπάθειες μου
    Άλλαξα την εικόνα μου, απαρνήθηκα την προσωπικότητα μου και προσπάθησα να γίνω διαφορετική , έφαγα τζάμπα τον χρόνο μου με άτομα που δεν κατέληξε σε κάτι και με έκαναν να νιώσω χειρότερα
    Είναι ασχημο να προσπαθείς κάτι και να μην το πετυχαίνεις.

    Όσο για τους φόβους που έχω λογικοί δεν είναι;

    Τελευταία νιώθω μια απέχθεια προς το μέρος που μεγάλωσα, τις παλιές μου φίλες και γενικά όλους τους ανθρώπους που μου θυμίζουν την άχαρη εφηβεία.
    Μέχρι και τους γονείς μου αποφεύγω ( δεν λέω ότι τους μισώ , προς θεού, αλλά μόνο πισω με πήγαν σε αυτό το θέμα) .ήδη την μητέρα μου την πρόσβαλα και την έβαλα στη θέση της. Ο πατέρας μου δεν ανακατεύεται πολυ αλλά αν πει κάτι , θα τα ακούσει άσχημα και αυτός.

    Δεν είμαι επίσης έτοιμη να κάνω μεταπτυχιακό δεν έχω όρεξη ιδιαίτερα και δεν έχω κατασταλάξει πλήρως. Μόνο για να γνωρίσω νέα άτομα και να αλλάξω περιβάλλον σκέφτομαι να το κάνω.

    Μερικές φορές προσπαθώ να ξεγελαστω ότι τώρα που θα ξεκινήσω μεταπτυχιακό θα είναι σαν να είμαι σε σχολή στο 1ο έτος και είμαι ακόμα 17-18
    Πάλι καλά φαίνομαι για μικρότερη και έτσι δεν θα δείχνω μεγάλη γεροντοκόρη

    Δεν ξέρω, προσπαθώ να ξεγελάω τον εαυτό μου με διάφορα παιχνιδάκια για να μην νιώθω καθυστερημένη και αποτυχημένη
    Σκέφτομαι πως η ζωή μου ξεκίνησε ουσιαστικά πέρσι, που από τότε περίπου έχω το σώμα που θέλω (κι όσο πάει σχηματίζεται περισσότερο).

    Εγώ στην εφηβεία μου αντί για φλερτ και έρωτες ειχα να ταλαιπωρούμαι από μαλακισμενες φίλες, κιλά, σπυράκια και σχόλια από γονείς ότι παχυνα και αν είμαι χοντρούλα θα τρώω χυλοπιτες ενώ ταυτόχρονα σχέσεις είχαν οι όμορφες ( και κάποιες χοντρες αλλά λίγες) . Έβλεπα , λόγω αδερφου και συμμαθητών, οι τα αγόρια ήθελαν και θαύμαζαν τις όμορφες και σκεφτόμουν ότι εγώ δεν είμαι για σχέσεις κι δεν θα με κοίταζε κανείς. Κι τώρα που έγινα όπως θέλω και βλέπω πως έχω την αποδοχή και τα σχόλια ( μόνο για την εμφάνιση βέβαια) αισθάνομαι πως πέτυχα ως ένα βαθμό το στόχο μου.
    Εγώ προσπάθησα για αυτή την αποδοχή, δεν την είχα έτοιμη. Ούτε επαναπαυτηκα και άφησα το σώμα μου να χαλάσει όπως πολλες που στηρίχτηκαν στην ομορφιά του προσωπου τους.

    Έχω κουραστεί γιατί εγώ συνεχώς προσπαθώ. Προσπαθουσα να είμαι καλή στο σχολείο για να περάσω κάπου και να ξεκουμπιστω , προσπαθώ για τι σώμα και την εμφάνιση μου, προσπαθώ να βγάζω δικά μου λεφτά για να μπορώ να είναι ανεξάρτητη από όσους με γέμισαν κόμπλεξ , μιλάω με άντρες που δεν αισθάνομαι τίποτα μήπως και γίνει κάτι , ε κάπου κουράζομαι!
    Βαρέθηκα να μην ανταμειβομαι με αυτό που θέλω.
    Επαναλαμβάνω άλλες δεν έχουν κάνει ούτε τα μισά από εμένα

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Όποιος δεν θέλει να παντρευτεί δεν σημαίνει ότι δεν θέλει ούτε απλη σχέση

    Μα δεν νομίζω ότι ζήτησα ποτέ κατι εξωπραγματικό
    Μου τη δίνει που δεν μπορώ να το έχω πάρα τις προσπάθειες μου
    Άλλαξα την εικόνα μου, απαρνήθηκα την προσωπικότητα μου και προσπάθησα να γίνω διαφορετική , έφαγα τζάμπα τον χρόνο μου με άτομα που δεν κατέληξε σε κάτι και με έκαναν να νιώσω χειρότερα
    Είναι ασχημο να προσπαθείς κάτι και να μην το πετυχαίνεις.

    Όσο για τους φόβους που έχω λογικοί δεν είναι;

    Τελευταία νιώθω μια απέχθεια προς το μέρος που μεγάλωσα, τις παλιές μου φίλες και γενικά όλους τους ανθρώπους που μου θυμίζουν την άχαρη εφηβεία.
    Μέχρι και τους γονείς μου αποφεύγω ( δεν λέω ότι τους μισώ , προς θεού, αλλά μόνο πισω με πήγαν σε αυτό το θέμα) .ήδη την μητέρα μου την πρόσβαλα και την έβαλα στη θέση της. Ο πατέρας μου δεν ανακατεύεται πολυ αλλά αν πει κάτι , θα τα ακούσει άσχημα και αυτός.

    Δεν είμαι επίσης έτοιμη να κάνω μεταπτυχιακό δεν έχω όρεξη ιδιαίτερα και δεν έχω κατασταλάξει πλήρως. Μόνο για να γνωρίσω νέα άτομα και να αλλάξω περιβάλλον σκέφτομαι να το κάνω.

    Μερικές φορές προσπαθώ να ξεγελαστω ότι τώρα που θα ξεκινήσω μεταπτυχιακό θα είναι σαν να είμαι σε σχολή στο 1ο έτος και είμαι ακόμα 17-18
    Πάλι καλά φαίνομαι για μικρότερη και έτσι δεν θα δείχνω μεγάλη γεροντοκόρη

    Δεν ξέρω, προσπαθώ να ξεγελάω τον εαυτό μου με διάφορα παιχνιδάκια για να μην νιώθω καθυστερημένη και αποτυχημένη
    Σκέφτομαι πως η ζωή μου ξεκίνησε ουσιαστικά πέρσι, που από τότε περίπου έχω το σώμα που θέλω (κι όσο πάει σχηματίζεται περισσότερο).

    Εγώ στην εφηβεία μου αντί για φλερτ και έρωτες ειχα να ταλαιπωρούμαι από μαλακισμενες φίλες, κιλά, σπυράκια και σχόλια από γονείς ότι παχυνα και αν είμαι χοντρούλα θα τρώω χυλοπιτες ενώ ταυτόχρονα σχέσεις είχαν οι όμορφες ( και κάποιες χοντρες αλλά λίγες) . Έβλεπα , λόγω αδερφου και συμμαθητών, οι τα αγόρια ήθελαν και θαύμαζαν τις όμορφες και σκεφτόμουν ότι εγώ δεν είμαι για σχέσεις κι δεν θα με κοίταζε κανείς. Κι τώρα που έγινα όπως θέλω και βλέπω πως έχω την αποδοχή και τα σχόλια ( μόνο για την εμφάνιση βέβαια) αισθάνομαι πως πέτυχα ως ένα βαθμό το στόχο μου.
    Εγώ προσπάθησα για αυτή την αποδοχή, δεν την είχα έτοιμη. Ούτε επαναπαυτηκα και άφησα το σώμα μου να χαλάσει όπως πολλες που στηρίχτηκαν στην ομορφιά του προσωπου τους.

    Έχω κουραστεί γιατί εγώ συνεχώς προσπαθώ. Προσπαθουσα να είμαι καλή στο σχολείο για να περάσω κάπου και να ξεκουμπιστω , προσπαθώ για τι σώμα και την εμφάνιση μου, προσπαθώ να βγάζω δικά μου λεφτά για να μπορώ να είναι ανεξάρτητη από όσους με γέμισαν κόμπλεξ , μιλάω με άντρες που δεν αισθάνομαι τίποτα μήπως και γίνει κάτι , ε κάπου κουράζομαι!
    Βαρέθηκα να μην ανταμειβομαι με αυτό που θέλω.
    Επαναλαμβάνω άλλες δεν έχουν κάνει ούτε τα μισά από εμένα

    και αν ο αλλος θελει να κανει οικογενεια τι θα κανεις?
    ποια προσωπικοτητα απαρνηθηκες?

    οι γονεις σου σου φταινε που δεν εχεις κανεις σεξ,εισαι με τα καλα σου
    αν ειναι να κανεις μεταπτυχιακο για να γνωρισεις παρεες και οχι να κανεις καποια καριερα αστο καλυτερα


    και εμεις εχουμε κουραστει με εσενα

    υγ καποιος διαχειριστης ας επεμβει

Page 11 of 21 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πρώτη κίνηση.
    By konsalex in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 09-09-2014, 11:38
  2. Πρωτη κινηση!
    By Nik94 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 09-07-2013, 10:54
  3. Έχω την εντύπωση ότι όλα κινούνται σε αργή κίνηση
    By OlgaMark in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 22-09-2012, 17:51
  4. κινηση
    By stable in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 9
    Last Post: 29-10-2010, 14:49
  5. πρωτη κινηση
    By papn28 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 07-01-2010, 23:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •