Sos - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 32 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 469

Thread: Sos

  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Χωρίς να θέλω να γίνω μετρητής συναισθημάτων, ίσως δεν ένιωσες και όσα εγώ, να τον σκέφτεσαι συνέχεια και να είσαι διατεθειμένη να κάνεις τα πάντα

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Αλίμονο το κατάλαβα εκ των υστέρων ότι ίσως λόγω αφύπνισης ανέβηκαν οι τόνοι μην ανησυχείς. Θεωρώ ότι δεν είναι λύση να βρω άλλον γιατί πολύ απλά είναι άσχημο να βρίσκουμε κάποιον θέλοντας να ξεπεράσουμε τον προηγούμενο. Τον τελειώνουμε, το δουλεύουμε με τον εαυτό μας για να έχουμε οσο λιγότερα κατάλοιπα μπορούμε και επειτα προχωράμε

  3. #153
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Οχι ήταν θέμα εγωισμού ....δεν ανεχτηκες να είσαι εσύ η καβατζα....απο εγωισμό.....!!. οχι απαραίτητα από αλτρουισμό και από κώδικα ηθικής .....προς την άλλη γυναικα. Σιγά μην ήσουν και σε θέση να τη συμπονεσεις τη κακομοίρα όταν το έμαθες. Και της έκανες και χώρο να της αφήσεις το πεδίο ελεύθερο για να ζήσει καλά με τον γκόμενο σου... Απλά το εγώ σου αντέδρασε.....και έφυγες

    Η κοπέλα στο θέμα αρκέστηκε να τον μοιράζεται έστω και έτσι....λαθος της βέβαια
    Είδες ρε συ τι ψυχή μερικές....
    Πίνουν καφεδάκι με την άλλη μαζί και ανταλλάζουν και απόψεις ......τι άλλο θα ακούσουμε ....
    Φαντασία μου πλανεύτρα είσαι η πιο μεγάλη ψεύτρα αυτό έχω να πω εγώ ....

    Άντε καλό βράδυ κορίτσια μου !!!

    Και καλό μας μήνα !!!!

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ειμασταν 3 μήνες αυτοκόλλητοι.... είχε φύγει απο το σπίτι και σχεδον συγκατοικουσαμε σε ενα κοινο μας φιλο περασαμε πολυ ομορφα μαζί και ειχαμε πει και οι δύο οτι την ειχαμε πατησει αλλα ρ ε φιλε ειχε άλλη.αυτοματα καταργούσε οτι ωραιο είχαμε χτισει Κορόιδευε και εμενα και την κοπελα η οποία δεν έφταιγε σε κατι αλλα ούτε εγώ.κατσε και σκεψου λίγο σοβαρά τι προοπτικές εχει η δική σου ιστορία να εξελιχθει σ κάτι ομορφο.....μηδαμινες οι πιθανοτητες
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Χωρίς να θέλω να γίνω μετρητής συναισθημάτων, ίσως δεν ένιωσες και όσα εγώ, να τον σκέφτεσαι συνέχεια και να είσαι διατεθειμένη να κάνεις τα πάντα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ήπιαμε όντως καφε και μάλιστα σπίτι μου γιατί εμενε μερικα στενα πιο πανω.Δε γίναμε και κολλητες απλα ηθελε να δει τα μηνύματα που μου εστειλε ο δικος της τα οποια ήταν απειρα και απλα της τα εδειξα.Της ειπα οτι δε θα τον ξαναδω και αν θελει να του δώσει ευκαιρια εγω εμποδιο δε θα ειμαι ξανα και ετσι και έγινε.τωρα το πιστεύεις δε το πιστεύεις μου περνάει και λίγο αδιαφορο
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Είδες ρε συ τι ψυχή μερικές....
    Πίνουν καφεδάκι με την άλλη μαζί και ανταλλάζουν και απόψεις ......τι άλλο θα ακούσουμε ....
    Φαντασία μου πλανεύτρα είσαι η πιο μεγάλη ψεύτρα αυτό έχω να πω εγώ ....

    Άντε καλό βράδυ κορίτσια μου !!!

    Και καλό μας μήνα !!!!
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Μπορεί να μην ξέρω, αλλά μήπως ήταν απλά μπερδεμένος και δεν περίμενε ενω είναι σε σχέση να ερωτευτεί ξανά άλλη; Νομίζω είναι άλλη περίπτωση απ τον δικό μου

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Αα καλό μήναα

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Δεν ξέρω τι εμπειρίες εχεις γι αυτό ητςν λάθος μου που στην είπα τοσο οποτε θα ζητήσω συγγνώμη.Επειδη εχω περασει παρομοια κατασταση τα πράγματα δε θα διορθωθούν ποτε...θα εισαι παντα μια απο τις καβατζες και κάποια στιγμή δε θς το αντέξεις ουτε εσυ...και καλο μήνα :Ρ .
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Μπορεί να μην ξέρω, αλλά μήπως ήταν απλά μπερδεμένος και δεν περίμενε ενω είναι σε σχέση να ερωτευτεί ξανά άλλη; Νομίζω είναι άλλη περίπτωση απ τον δικό μου
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Ναι στη δική σου κατάσταση αναφέρομαι όχι στη δική μου. Ο δικός σου λέω μήπως ερωτεύτηκε εσένα ενώ ήταν με άλλη και δεν ήξερε πως να το χειριστεί

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Το καλύτερο δεν σου ειπα.Η ίδια η γυναίκα του μου είπε οτι ειναι ερωτευμένος μαζι μου και οτι δεν ειμαι περιπέτεια σαν τις αλλες που είχε...εγω καραφλιασα που ειχε κ αλλες ποτε σκατά προλάβαινε ρε φιλε να μας εχει όλες;ολη μερα μαζι ειμασταν..
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Ναι στη δική σου κατάσταση αναφέρομαι όχι στη δική μου. Ο δικός σου λέω μήπως ερωτεύτηκε εσένα ενώ ήταν με άλλη και δεν ήξερε πως να το χειριστεί
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    A μπορεί να εννοούσε που είχε στο παρελθόν όχι ταυτόχρονα
    Γι αυτό ήθελε να σε συναντήσει εκείνη, γιατί φοβήθηκε μη δεθεί αυτός συναισθηματικα. Το απλο σεξ μπορεί να το κατάπινε όπως τα άλλα

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Οχι δε καταλαβες ειχε κ αλλες παραλληλα ενώ υποτίθεται ότι ήταν ερωτευμενος μαζι μου....Μας ηθελε πολλές και στο τελος μας εχασε ολες.
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    A μπορεί να εννοούσε που είχε στο παρελθόν όχι ταυτόχρονα
    Γι αυτό ήθελε να σε συναντήσει εκείνη, γιατί φοβήθηκε μη δεθεί αυτός συναισθηματικα. Το απλο σεξ μπορεί να το κατάπινε όπως τα άλλα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Σαν τον δικό μου... Από ένα σημείο και πέρα τους γίνεται εμμονή

  14. #164
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ήπιαμε όντως καφε και μάλιστα σπίτι μου γιατί εμενε μερικα στενα πιο πανω.Δε γίναμε και κολλητες απλα ηθελε να δει τα μηνύματα που μου εστειλε ο δικος της τα οποια ήταν απειρα και απλα της τα εδειξα.Της ειπα οτι δε θα τον ξαναδω και αν θελει να του δώσει ευκαιρια εγω εμποδιο δε θα ειμαι ξανα και ετσι και έγινε.τωρα το πιστεύεις δε το πιστεύεις μου περνάει και λίγο αδιαφορο
    Σου είχα κάνει μια ερωτησει πριν μέρες αλλά δεν απάντησες ποτέ...

    Στην ξανακάνω και τώρα γιατί πραγματικα απορώ και το κλείνω εδώ γιατί εδώ μιλάμε για πραγματικά γεγονότα ....

    Δεν έχεις αφεισει ιστορία για ιστορία που να μην έχεις πει ότι την έχεις περάσει και εσύ με γκόμενο ....έχεις τόσες προτάσεις αλλά εσύ τους έχεις στείλει όλους ....Σου στέλνουν συνέχεια μηνύματα οι άντρες αλλά εσύ α διαφορεις.
    Όπως λες εισαι εμφανισιμη και δεν έχω κανένα λόγο απόλυτος να σε αμφισβητήσω....

    Πες μου σε παρακαλω πως γίνεται μετά από όλους αυτούς τους άντρες που στην κυριολεξία τους έχεις κάψει την καρδιά να είσαι μόνη σου ?
    Πόσο υψηλά στάνταρ έχεις πια και δεν μπορεί να βρεθεί αυτός ο ένας μετά από τόσους άντρες που μας λες ότι είχες στη ζωή σου?

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Εγώ δεν τα ξέρω αυτά, χθες μπήκα στην παρέα

Page 11 of 32 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •