Sos - Page 22
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 22 of 32 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 316 to 330 of 469

Thread: Sos

  1. #316
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Στο πρώτο ραντεβού έγιναν ελάχιστα πράγματα, δε θα μπω σε λεπτομέρειες, πάντως ούτε το στοματικό που είπες
    Δεν έχω κάνει ποτέ μου "ξεπέτα" αν θες να ξερεις
    Έλεγχο θα μπορούσε να κάνει στον οποιονδήποτε, για τη δουλειά του θα τον καταγγείλω;
    Επίσης ναι μου άρεσε πολύ και είχα δικαίωμα να του μιλήσω στον δήθεν έλεγχο
    Επίσης αν υπάρχει μια γυναίκα που της αρέσει η ξεπέτα, δεν αξίζει αυτή κάποια στιγμή να κάνει σχέση;
    Και η σοβαρότητα ποια είναι κατ εσέ; Να βρίζει κάποια όποιον πάει να τη φλερτάρει και να περιμένει δέκα ραντεβού να κάνει σεξ; Από εκεί φαίνεται η σοβαρότητα;

  2. #317
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Απολογισε για το τι εκανες; γιατί;γουστο σου και καμαρι σου να κανεις οσες ξεπετες θες εφοσον εισαι ελεύθερη,ασε ρε θα τους δωσεις και λογαριασμό.Οτι γουσταρεις εκανες.
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Στο πρώτο ραντεβού έγιναν ελάχιστα πράγματα, δε θα μπω σε λεπτομέρειες, πάντως ούτε το στοματικό που είπες
    Δεν έχω κάνει ποτέ μου "ξεπέτα" αν θες να ξερεις
    Έλεγχο θα μπορούσε να κάνει στον οποιονδήποτε, για τη δουλειά του θα τον καταγγείλω;
    Επίσης ναι μου άρεσε πολύ και είχα δικαίωμα να του μιλήσω στον δήθεν έλεγχο
    Επίσης αν υπάρχει μια γυναίκα που της αρέσει η ξεπέτα, δεν αξίζει αυτή κάποια στιγμή να κάνει σχέση;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #318
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Και μονο που δεχτηκες καμακι με το προσχημα ελεγχου στοιχειων δεν δειχνει και πολλη σοβαροτητα. Μια καταγγελια του επρεπε. Αλλα εν πασει περιπτωσει, πες κυλησε ο τετζερης και βρηκε το καπακι, αν δεν εισαι της ξεπετας, επρεπε να το δειξεις καθαρα στο πρωτο ραντεβου.
    Για να μιλήσω σοβαρά τώρα:
    Δικαίωμα ΤΗΣ!

  4. #319
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Έλα ντε... Και αναρωτιέται μετά γιατί δε βρίσκει γυναίκα. Ο κύριος τις περνάει από τεστ παρθενίας φαίνεται

  5. #320
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Έλα ντε... Και αναρωτιέται μετά γιατί δε βρίσκει γυναίκα
    Εσύ κοίτα εσενα,όχι ότι θα πει ο χ,ψ κακεντρεχής
    Αν είναι να ασχοληθείς με τον εκαστοτε που γράφει κάτι τέτοιο,χανεις τον χρόνο σου.

  6. #321
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Μα προσπαθώ να καταλάβω τι φταίει και σκέφτεται έτσι. Κι εμένα με πλήγωσε ο συγκεκριμένος, θα γενικεύσω για όλους τους άντρες και θα τους βρίζω ασύστολα;

  7. #322
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Δικαίωμα της οποιασδήποτε γυναίκας όσο είναι ελεύθερη και επειτα δε θα την εμποδίσουν οι ξεπετες η το σεξ στο πρώτο ραντεβού να κάνει σχέση. Όποιος κρίνει μόνο απ αυτά είναι τουλάχιστον επιφανειακός

  8. #323
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Μα προσπαθώ να καταλάβω τι φταίει και σκέφτεται έτσι. Κι εμένα με πλήγωσε ο συγκεκριμένος, θα γενικεύσω για όλους τους άντρες και θα τους βρίζω ασύστολα;
    Ο καθεναε εχει τη δικη του λογικη και τα δικα του λάθη στις σκεψεις του.Ο Ορέστης είναι έτσι... Τον δεχόμαστε και παμε παρακάτω απλα δεν είναι να λαμβάνεις τα σχόλια του σοβαρα γιατί ειναι απλο φαρμάκι και δική του πικρια για τα δικά του βιώματα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #324
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Ναι, έχεις δίκιο πάμε παρακάτω. Κι εγώ προχθές ξεκίνησα εδω, δεν ξέρω τον χαρακτήρα του καθενός

  10. #325
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Για να μιλήσω σοβαρά τώρα:
    Δικαίωμα ΤΗΣ!
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Δικαίωμα της οποιασδήποτε γυναίκας όσο είναι ελεύθερη και επειτα δε θα την εμποδίσουν οι ξεπετες η το σεξ στο πρώτο ραντεβού να κάνει σχέση. Όποιος κρίνει μόνο απ αυτά είναι τουλάχιστον επιφανειακός
    Εγω δεν αμφισβητω τα δικαιωματα σας. Σας επισημαινω τις επιπτωσεις. Δικαιωμα σας να πηδηξετε απο εναν γκρεμο. Μετα μην κλαιγεστε.

  11. #326
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ορέστη βγήκες κάποιες φορές και είχες επικοινωνία με κάποια κοπέλα η οποία από αυτά που έχεις γράψει, εμένα δεν μου κάνει καν ότι σε έβλεπε ερωτικά ή ξέρω κι εγώ τι. Και έχεις πάρει αυτό το περιστατικό και έχεις φιάξει ολόκληρα σενάρια και κάνεις ένα σωρό άσχετες ερμηνείες και μάλιστα τις γενικεύεις και για όλες τις γυναίκες, από αυτή την απλή, μεμονωμένη, μοναδική και ίσως σημαντική για εσένα, αλλά ασήμαντη για τους περισσότερους εμπειρία. Γιατί δεν επικεντρώνεις στα θετικά αυτής της εμπειρίας, ότι το έζησες, ότι ήταν ένα μεγάλο βήμα για εσένα να βγεις βόλτα με μία κοπέλα κι ότι η επόμενη φορά που θα συσχετιστείς (κοινωνικά, φιλικά ή οτιδήποτε) με κάποιον άλλο άνθρωπο/κοπέλα ίσως να είναι πιο εύκολη για εσένα αφού έκανες ήδη ένα πρώτο βήμα; Γιατί να μπαίνεις σε ένα σωρό άσχετα θέματα και να λες αλλοπρόσαλλα πράγματα με ύφος αυθεντίας κιόλας; Που βοηθάει τους θεματοθέτες, ειλικρινά απάντησέ μου.

  12. #327
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Dem999 έχει πλάκα το πόσες σελίδες έχει φτάσει το θέμα. Συχνά οι συζητήσεις σε ένα forum μπορεί να ξεφύγουν και να πάνε αλλού βέβαια...
    Εσύ για να ανακεφαλαιώσουμε, πως σκοπεύεις να κινηθείς από εδώ και πέρα; Θα κόψεις την επικοινωνία με αυτόν προς το παρόν αν κατάλαβα καλά;

  13. #328
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Εγω δεν αμφισβητω τα δικαιωματα σας. Σας επισημαινω τις επιπτωσεις. Δικαιωμα σας να πηδηξετε απο εναν γκρεμο. Μετα μην κλαιγεστε.
    Τις οποίες ποιος τις ορίζει Ορέστη; Η μεγάλη σου εμπειρία ή το γεγονός ότι κάπου πάντα πρέπει να ρίχνουμε ευθύνες (και με βάση εσένα φταίει πάντα η γυναίκα). Σταμάτα να καταστρέφεις τα θέματα. Πήγαινε επιτέλους σε ένα ψυχολόγο.

  14. #329
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Ναι το έχω ήδη κάνει, επικοινωνούμε πιο αραιά πλέον και μαζεύω δυνάμεις για να το ληξω είτε από κοντά είτε με μήνυμα

  15. #330
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Επιπτώσεις γιατί; Για έγκλημα μιλάμε;

Page 22 of 32 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •