Sos - Page 31
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 31 of 32 FirstFirst ... 2129303132 LastLast
Results 451 to 465 of 469

Thread: Sos

  1. #451
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Πες το μου και αυτό View Post
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς.
    Ναι,το έθεσα λίγο αινιγματικά.

    H Dem999 έγραψε ότι το ''κελεπούρι'' της είπε κάτι τέτοια.

    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Και σκέψου πόσα έχουμε περάσει μαζί, πόσα έχουμε συζητήσει, τότε που έγινε αυτό τότε που έγινε το άλλο, και λίγο ακόμα χρόνο θέλω, έχεις δίκιο αλλά δε θέλω να φύγεις κ αλλα
    Και ελέω της χειριστικότητας αυτού,φοβάμαι μην κάνει το λάθος και μετανιώσει που το τελείωσε.Με αποτέλεσμα να τον ξαναθέλει πάλι,ή να μπλέξει με κάποιον ίδιο και χειρότερο στο μέλλον.
    Με λίγα λόγια,εύχομαι να μην έχει επηρεαστεί από τις πίπες που αράδιασε εκείνος.
    Μακάρι να κάνω λάθος.

  2. #452
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    @Πες το μου κι αυτό

    Τώρα νομίζω κατάλαβες τι εννοούσα.

  3. #453
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    @Πες το μου κι αυτό

    Τώρα νομίζω κατάλαβες τι εννοούσα.
    Ναι κατάλαβα τι εννοούσες.

  4. #454
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Αυτή τη στιγμή εγώ θέλω μόνο την ησυχία μου. Ούτε αυτόν ούτε κανέναν άλλον...

  5. #455
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Αυτή τη στιγμή εγώ θέλω μόνο την ησυχία μου. Ούτε αυτόν ούτε κανέναν άλλον...
    Kαλά θα κάνεις.
    Να κάτσεις να ηρεμησεις όσο καιρό χρειαστεί.

  6. #456
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,633
    γιατι σου ειπε οτι θελει λιγο χρονο ακομα; σου ειχε ζητησει χρονο για να δει τι θα κανει;

  7. #457
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Αυτή τη στιγμή εγώ θέλω μόνο την ησυχία μου. Ούτε αυτόν ούτε κανέναν άλλον...
    Καλημερα κοριτσακι μου!

    Μπραβο σου για την ολη σου δυναμη εως τωρα!
    Παρε τον χρονο σου και ολα θα περασουν !

  8. #458
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Παπαντζα λεγεται κι αυτοσ παπαντζησ δηλαδη παιζει τον παπα, παπασ ειναι το ψεμα
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Καλά....το μάθαμε τώρα....
    παπαγιές....κλασσικες παπαγιές

    Από την παπάγια.......το φυτο

    Γιατί βλητο είναι και αυτός
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #459
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Όχι μου είπε ότι γενικά σκεφτόταν μόνος του και ήθελε λίγο χρόνο ακόμα για να πάρει κάποιες αποφάσεις

  10. #460
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,633
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Όχι μου είπε ότι γενικά σκεφτόταν μόνος του και ήθελε λίγο χρόνο ακόμα για να πάρει κάποιες αποφάσεις
    πες του να μην σκεφτεται πολυ. μπορει να παθει καμια ζημια.

  11. #461
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Όχι μου είπε ότι γενικά σκεφτόταν μόνος του και ήθελε λίγο χρόνο ακόμα για να πάρει κάποιες αποφάσεις
    Καλό είναι να σταματήσεις να ασχολησε μαζί του όσο δύσκολο κι αν είναι. Και το ξέρω είναι αρκετά δύσκολο. Αλλά δεν σου αξίζει όλη αυτή η συμπεριφορά. Οι σχέσεις είναι για να μας κάνουν χαρουμενους και όχι να μας κάνουν να ζούμε με ανασφαλειες.
    Είχα και εγώ μια ιστορια με έναν αστυνομικό.στην αρχη το επαιζε ελεύθερο πουλί,αργότερα επειδή καταλαβε ότι κατι άρχισα να καταλαβαίνω μου είπε ότι έχει σχέση που είναι μακριά και θα χωρίσει σύντομα. Και στο τέλος ανακαλυψα από τρίτους ότι είναι παντρεμενος με δύο παιδιά. Γι αυτό σου λέω ας τον να πάει στα κομματια.νέα είσαι.έχεις όλη την ζωη μπροστά σου.και σου αξίζει κάτι πολύ καλύτερο.

  12. #462
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    παντρεμενος με δύο παιδιά.
    Άλλο κελεπούρι αυτός!Τι διάολο,δέρνει η μαλακία αλύπητα το αστυνομικό σώμα?

  13. #463
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Άλλο κελεπούρι αυτός!Τι διάολο,δέρνει η μαλακία αλύπητα το αστυνομικό σώμα?
    Χαχα.πες το ψέματα. Εγώ πάντως 3 αστυνομικούς ξέρω όλους κι όλους και είναι ας τα να πάνε. Δεν ξέρω αν φταιει το επάγγελμα δεν τους βάζω όλους στο ίδιο τσουβαλι.

  14. #464
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Είναι απλά τα πράγματα ποιος νοήμων ανθρωπος θετει την ίδια του τη ζωή σε κίνδυνο για να ζει με την ψευδαίσθηση της ανωτερότητας με την εξεφτελιστική αμοιβή των 800 ευρώ;

    Θεωρείτε πως αυτός ο άνθρωπος ο οποίος ζει για να έχει ένα glock στο τετρακέφαλο και χειροπέδες στη ζώνη έχει την νοημοσύνη να αντιληφθεί το καλύτερο για αυτόν ή αυτήν; Καλά για γυναίκες είναι ακόμα χειρότερα, οι άντρες πες είναι βόδια και δεν καταλαβαίνουν εσύ μωρή μαλάκω που πας που θα σε βρει μια ξωφαλτση από ΑΚ-47 θα σου το λιώσει το αλεξίσφαιρο και πριν προλάβεις να πάρεις αναπνοή θα σε έχει στείλει για διακοπές εφόρου ζωής στον Αγιο Πετρο...

    Ο καθένας ότι αντιλαμβανεται η νοημοσύνη του. Εαν τωρα εμείς συναστρεφομαστε με ατομα τετοιας νοημοσύνης που δεν σεβονται ουτε την ιδια τους την ζωή, ούτε απαιτήσεις μπορουμε να έχουμε ουτε και να ριχνουμε το φταιξιμο πανω τους....

  15. #465
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μπράβο κορίτσι μου,εκανες το σωστό.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 31 of 32 FirstFirst ... 2129303132 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •