Sos - Page 32
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 32 of 32 FirstFirst ... 22303132
Results 466 to 469 of 469

Thread: Sos

  1. #466
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Καλά αυτό δεν είναι απόλυτα σωστή προσέγγιση. Δεν είναι όλοι το ίδιο, σε κάθε επαγγελμα υπάρχουν και σωστοί και ανισόρροποι. Έχω και φίλους αστυνομικούς που είναι πολύ καλά παιδιά. Το ότι βάζουν σε κίνδυνο τη ζωή τους για 800 ευρώ πολλές φορές είναι άξιο θαυμασμού. Ο εν λόγω άνθρωπος είχε σώσει μία κοπέλα που πήγαινε να αυτοκτονήσει

  2. #467
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Καλά αυτό δεν είναι απόλυτα σωστή προσέγγιση. Δεν είναι όλοι το ίδιο, σε κάθε επαγγελμα υπάρχουν και σωστοί και ανισόρροποι. Έχω και φίλους αστυνομικούς που είναι πολύ καλά παιδιά. Το ότι βάζουν σε κίνδυνο τη ζωή τους για 800 ευρώ πολλές φορές είναι άξιο θαυμασμού. Ο εν λόγω άνθρωπος είχε σώσει μία κοπέλα που πήγαινε να αυτοκτονήσει
    Προφανώς δεν είναι όλοι σε όλα τα επαγγέλματα ή του ύψους ή του βάθους.
    Ο πρωην σου όμως και αυτός που ανεφερε η Αποστολία είναι ''διαμάντια''.

    Μου δίνεις πατημα να ανοίξω θεμα για την Αστυνομία.

  3. #468
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Καλά αυτό δεν είναι απόλυτα σωστή προσέγγιση. Δεν είναι όλοι το ίδιο, σε κάθε επαγγελμα υπάρχουν και σωστοί και ανισόρροποι. Έχω και φίλους αστυνομικούς που είναι πολύ καλά παιδιά. Το ότι βάζουν σε κίνδυνο τη ζωή τους για 800 ευρώ πολλές φορές είναι άξιο θαυμασμού. Ο εν λόγω άνθρωπος είχε σώσει μία κοπέλα που πήγαινε να αυτοκτονήσει
    Οχι δεν υπαρχουν παντου σωστοι και ανισορροποι γιατι οι ανισορροποι στον ιδιωτικό τομέα τρώνε κλωτσια και έξω απο τη επιχειρηση. Αλλα έστω ότι υπάρχουν καλοι, αφου υπαρχουν καλοι λοιπον γιατι δεν καταγγελουν τους ανισορροπους να τους διώξουν απο το σώμα; Γιατι για παραδειγμα ο συνηγορος του πολιτη έχει αναφερει πως εκατονταδες φορές οι ΕΔΕ καταληγουν στο αρχειο χωρις να καλεσουν ουτε τον πολιτη που έκανε την καταγγελια προς εξεταση; Ολη η καλοσυνη της πλανης στην αστυνομια μαζευτηκε και ολοι οι πολιτες το εχουν εμπεδωσει αυτό....

  4. #469
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    3
    Δεν σου αξίζει να είσαι δεύτερη ούτε να έχεις τον ρολο της αντροχωρίστρας. Νομίζω πως το ξερεις κι εσυ ότι κάποια στιγμή η σχέση θα λήξει. Κάντο οσο είναι νωρίς πριν χειροτερέψουν τα πράγματα. Είσαι νέα. Θα ξανα ερωτευτεις πίστεψε με. Σίγουρα εκεινος θα σε παρακαλεί να μη φύγεις αλλα...ας πρόσεχε. Και μη μου πεις για δεύτερη ευκαιρία. Την έχεις ηδη δωσει. Ελπίζω να πάνε ολα καλα

Page 32 of 32 FirstFirst ... 22303132

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •