Sos - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 32 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 469

Thread: Sos

  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Με εμπιστεύτηκε...

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Σε έκανε να το φας το παραμύθι....

    Φυσικά και τα είπε σε σένα......γιατι δεν επιδιώκει κάτι πιο σοβαρό μαζί σου.... Και γιατί ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ να τα πει στη κοπέλα του εφόσον ξέρει πως θα τη πληγώσει και ότι θα τον χωρίσει. Και δεν το θέλει αυτό.....δεν θέλει να τη πληγώσει ούτε να χωρίσουν.

    Εσένα σε είδε ως ένα είδος ψυχοθεραπείας, μια συντροφιά που είναι διαθέσιμη για λιγο σεξ και για να της πει πόσο σκατα τα έχει κάνει στη ζωή του και δεν μπορεί να τα πει στους άλλους γιατί τους νοιάζεται και δεν θέλει να τους πληγωσει με τις απιστίες του

    Αν ήθελε κάτι πιο σοβαρό από σένα δεν θα σου ελεγε για σχέσεις και άπιστιες....θα σου το επαιζε τυπος και υπογραμμος...φερεγγυος για να τον εμπιστευτείς

    Απλά επειδή καταβαθος.... όσες μαλακιες και αν έχει κάνει....ολο και κάποια ψήγματα ανθρώπιας έχει ......ανταλλάσσει μαζί σου δύο κουβέντες για να μη νομίζεις ότι σε έχει του πεταματου και για να σου δίνει ελπίδες

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Στην αρχή δε μου το είχε πει. Μου το έκρυβε καλά έναν χρόνο και μου λεγε ότι ήταν αυτή στο μαγαζί και την έχει χωρίσει εδώ και καιρό γιατί ζήλευε. Δε μου έλεγε με τίποτα ότι έχει σχέση και έκραζε φίλους του που κάνουν απιστίες
    Μόνη μου το ανακάλυψα και τον πίεσα να το παραδεχτεί. Από εκεί και μετά άρχισε να λέει αλήθειες

  4. #64
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Στην αρχή δε μου το είχε πει. Μου το έκρυβε καλά έναν χρόνο και μου λεγε ότι ήταν αυτή στο μαγαζί και την έχει χωρίσει εδώ και καιρό γιατί ζήλευε. Δε μου έλεγε με τίποτα ότι έχει σχέση και έκραζε φίλους του που κάνουν απιστίες
    Μόνη μου το ανακάλυψα και τον πίεσα να το παραδεχτεί. Από εκεί και μετά άρχισε να λέει αλήθειες
    Τελεια ενα ενα μας τα βγαζεις τα μαργαριταρια του....

    ανετα δηλαδη ο κυριος θα το ειχε διπορτο ...πενταπορτο.... αν εσυ δεν καταλαβαινες τιποτα...

  5. #65
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    Στην αρχή δε μου το είχε πει. Μου το έκρυβε καλά έναν χρόνο και μου λεγε ότι ήταν αυτή στο μαγαζί και την έχει χωρίσει εδώ και καιρό γιατί ζήλευε. Δε μου έλεγε με τίποτα ότι έχει σχέση και έκραζε φίλους του που κάνουν απιστίες
    Μόνη μου το ανακάλυψα και τον πίεσα να το παραδεχτεί. Από εκεί και μετά άρχισε να λέει αλήθειες
    Όπως και να έχει δεν νομίζω πως αξίζει να ασχολείσαι μαζί του. Μπορεί να το έπαιξε έμπιστος για να το παίζει ευκολα διπορτο....
    Εσύ αναρωτιέμαι τι του βρήκες;

    Έτσι όπως γράφεις στη πρώτη φράση ότι σε πλησίασε μου θύμισες έναν τύπο που πήγε να μου το κάνει σε μένα. Ήταν ελεγκτής και γενικώς τα εξυνε, μιλουσε και γέλαγε με έναν αλλον δίπλα του ...δεν σταμάτησε κανένα άλλον για έλεγχο εισιτηρίου. Μόλις με βλέπει με σκαναρει από πάνω μέχρι κάτω (εγώ ήμουν πολύ στη πένα εκείνη τη μέρα)και ενώ είχα σχεδόν φύγει από το οπτικό του πεδίο μου λέει "εεεε εσύ κοπελιά το εισιτήριο σου"

    Εκνευρίστηκα τόσο πολύ! Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα με ποιο θράσος τολμάει να με σταματάει επειδή έτσι του αρέσει.

    Δεν μίλησα ούτε τον κοίταξα καθόλου.εκείνος με είδε που έβγαλα μια δυσαρέσκεια και με τσιγκλουσε για να του πιάσω κουβέντα. Αλλα εγώ τίποτα.

    Δεν μπορώ καθόλου αυτους τους τύπους που εκμεταλλεύονται τη θέση τους και σε σταματάνε με το έτσι θέλω μόνο και μόνο επειδή μπορούν. Εξουσία δήθεν και έτσι. Για να γκομενιζουν...κατα τα άλλα σκοτώνονται στη δουλειά. Απορώ πως σου άρεσε...μονο και μονο που έκανε κατάχρηση της θέσης του για να σε ψαρέψει για ταυτοποίηση στοιχείων δείχνει ότι δεν αξίζει να ασχολείσαι. Αυτός ψαρεύει οποία να ναι

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Ε είναι πολύ ωραίος και στη συνέχεια με όλο αυτό το μπλαζέ κόλλησα. Ανόητο αλλά με κάτι τέτοια στυλακια μπορεί να κολλήσει μια κοπέλα. Ωστόσο ήξερα πως δεν είναι στην αρμοδιότητα του ή εξακρίβωση και του την ειπα
    Last edited by Dem999; 30-06-2020 at 16:51.

  7. #67
    ntinti
    Guest
    [QUOTE=MariLen233;1119110]Όπως και να έχει δεν νομίζω πως αξίζει να ασχολείσαι μαζί του. Μπορεί να το έπαιξε έμπιστος για να το παίζει ευκολα διπορτο....
    Εσύ αναρωτιέμαι τι του βρήκες;

    Έτσι όπως γράφεις στη πρώτη φράση ότι σε πλησίασε μου θύμισες έναν τύπο που πήγε να μου το κάνει σε μένα. Ήταν ελεγκτής και γενικώς τα εξυνε, μιλουσε και γέλαγε με έναν αλλον δίπλα του ...δεν σταμάτησε κανένα άλλον για έλεγχο εισιτηρίου. Μόλις με βλέπει με σκαναρει από πάνω μέχρι κάτω (εγώ ήμουν πολύ στη πένα εκείνη τη μέρα)και ενώ είχα σχεδόν φύγει από το οπτικό του πεδίο μου λέει "εεεε εσύ κοπελιά το εισιτήριο σου"

    Εκνευρίστηκα τόσο πολύ! Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα με ποιο θράσος τολμάει να με σταματάει επειδή έτσι του αρέσει.

    Δεν μίλησα ούτε τον κοίταξα καθόλου.εκείνος με είδε που έβγαλα μια δυσαρέσκεια και με τσιγκλουσε για να του πιάσω κουβέντα. Αλλα εγώ τίποτα.

    Δεν μπορώ καθόλου αυτους τους τύπους που εκμεταλλεύονται τη θέση τους και σε σταματάνε με το έτσι θέλω μόνο και μόνο επειδή μπορούν. Εξουσία δήθεν και έτσι. Για να γκομενιζουν...κατα τα άλλα σκοτώνονται στη δουλειά. Απορώ πως σου άρεσε...μονο και μονο που έκανε κατάχρηση της θέσης του για να σε ψαρέψει για ταυτοποίηση στοιχείων δείχνει ότι δεν αξίζει να ασχολείσαι. Αυτός ψαρεύει οποία να ναι[/QUOTE]

    Η ηλικια τα δικαιολογει ολα πιστευω,19 ειναι το κοριτσι μας, αν δεν ψαρωσει ο τυπος αυτες τις ηλικιες σε ποιες θα τα κανει...

    ξερει πολυ καλα να παιζει το παιχνιδακι του ......

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    21 είμαι τώρα, το κορίτσι μας μου άρεσε, μου δημιούργησε μια οικειότητα, ευχαριστώ

  9. #69
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    21 είμαι τώρα, το κορίτσι μας μου άρεσε, μου δημιούργησε μια οικειότητα, ευχαριστώ
    Φυσικα και να αισθανεσαι ετσι !!!!!!
    19 ησουνα οταν ξεκινησε ολο αυτο γι αυτο το ειπα !οχι οτι τωρα μεγαλωσες αλλα κοριτσακι μου θα στο ξαναπω μην χαραμιζεσαι αλλο ...

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Ναι, μάλλον όσο δύσκολο κ αν είναι πρέπει να πρυτανευσει η λογική εδω

  11. #71
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    [QUOTE=ntinti;1119116]
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Όπως και να έχει δεν νομίζω πως αξίζει να ασχολείσαι μαζί του. Μπορεί να το έπαιξε έμπιστος για να το παίζει ευκολα διπορτο....
    Εσύ αναρωτιέμαι τι του βρήκες;

    Έτσι όπως γράφεις στη πρώτη φράση ότι σε πλησίασε μου θύμισες έναν τύπο που πήγε να μου το κάνει σε μένα. Ήταν ελεγκτής και γενικώς τα εξυνε, μιλουσε και γέλαγε με έναν αλλον δίπλα του ...δεν σταμάτησε κανένα άλλον για έλεγχο εισιτηρίου. Μόλις με βλέπει με σκαναρει από πάνω μέχρι κάτω (εγώ ήμουν πολύ στη πένα εκείνη τη μέρα)και ενώ είχα σχεδόν φύγει από το οπτικό του πεδίο μου λέει "εεεε εσύ κοπελιά το εισιτήριο σου"

    Εκνευρίστηκα τόσο πολύ! Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα με ποιο θράσος τολμάει να με σταματάει επειδή έτσι του αρέσει.

    Δεν μίλησα ούτε τον κοίταξα καθόλου.εκείνος με είδε που έβγαλα μια δυσαρέσκεια και με τσιγκλουσε για να του πιάσω κουβέντα. Αλλα εγώ τίποτα.

    Δεν μπορώ καθόλου αυτους τους τύπους που εκμεταλλεύονται τη θέση τους και σε σταματάνε με το έτσι θέλω μόνο και μόνο επειδή μπορούν. Εξουσία δήθεν και έτσι. Για να γκομενιζουν...κατα τα άλλα σκοτώνονται στη δουλειά. Απορώ πως σου άρεσε...μονο και μονο που έκανε κατάχρηση της θέσης του για να σε ψαρέψει για ταυτοποίηση στοιχείων δείχνει ότι δεν αξίζει να ασχολείσαι. Αυτός ψαρεύει οποία να ναι[/QUOTE]

    Η ηλικια τα δικαιολογει ολα πιστευω,19 ειναι το κοριτσι μας, αν δεν ψαρωσει ο τυπος αυτες τις ηλικιες σε ποιες θα τα κανει...

    ξερει πολυ καλα να παιζει το παιχνιδακι του ......
    Μα και εγώ 19 ήμουν όταν έγινε πριν λίγα χρόνια αυτό....
    Δεν τη κακολογω απλά της λέω ότι μόνο και μόνο ο τρόπος που την προσέγγισε....οτι δλδ έκανε κατάχρηση της εξουσίας του...σημαίνει ότι δεν έχει αξιες στη ζωή του αυτός ο ανθρώπος και ότι το έχει κάνει και σε άλλες .....

    Τουλάχιστον κατά τη γνώμη μου έτσι πάνε αυτά.

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Εντάξει εδώ τον κοίταξα και έπαθα πλάκα.... Κακώς μεν, αλλά έτσι έγινε..
    Δεν το σκέφτηκα εκείνη την ώρα αυτό

  13. #73
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Dem999 View Post
    21 είμαι τώρα, το κορίτσι μας μου άρεσε, μου δημιούργησε μια οικειότητα, ευχαριστώ
    Δεν πειράζει ας τα λέω έτσι τσεκουρατα.... και εγώ κάποια στιγμή μικρή χρειάστηκε να έρθω εδώ γιατι υπήρξα ενθουσιασμένη και με προσγειωσαν καλά εδώ. Στεναχωρήθηκα πολύ φυσικά και πληγώθηκα αλλα νομίζω πως είναι ο μόνος τρόπος για να ταρακουνήθει κάνεις αν του λες την αλήθεια κατάματα.
    Go on.....θα βρεθεί αλλος

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Ευχαριστώ για το "ταρακουνημα". Δεν είμαι ενθουσιασμενη πια ούτε διατεθειμένη να ωραιοποιησω την κατάσταση. Καλά μου τα λέτε

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    176
    Τώρα είδα την ερώτηση σου... Νομίζω ότι όταν κάποια κοπέλα θέλει να γίνει κάτι το δείχνει με τη συμπεριφορά της. Την πρώτη φορά που περιγράφω που επειδή έβλεπε ότι ήμουν φοβισμένη δεν έκανε κίνηση, εγώ οταν ένιωσα οικεια όπως καθόμασταν και μιλούσαμε πήγα κοντά του και εγειρα προς το μέρος του, στον ώμο του νομίζω αν θυμάμαι

Page 5 of 32 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •