Mysimba
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: Mysimba

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    106

    Mysimba

    Ο γιατρός μου πρότεινε το mysimba για να χάσω τα 7 κιλά που έβαλα με το ladose...Δεν το έχω ξεκινήσει ακόμα.Καμια γνώμη;;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by NaYa View Post
    Ο γιατρός μου πρότεινε το mysimba για να χάσω τα 7 κιλά που έβαλα με το ladose...Δεν το έχω ξεκινήσει ακόμα.Καμια γνώμη;;
    Το καλύπτει το ταμείο; Και εστω και το καλύπτει θεωρείς επίπονο να κανεις διατροφή και να περπατάς μια ωρα και να τα χάσεις σε 4 μήνες χωρίς τρελό ζορι;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    106
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Το καλύπτει το ταμείο; Και εστω και το καλύπτει θεωρείς επίπονο να κανεις διατροφή και να περπατάς μια ωρα και να τα χάσεις σε 4 μήνες χωρίς τρελό ζορι;
    Όχι δεν το καλύπτει ταμείο.Θα μου καλύψει κ την κατάθλιψη μου είπε..καθώς κ τα επεισόδια υπερφαγίας..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Tι να σου πω ρε κοπέλα εγω για 7 κιλά δεν θα έπαιρνα χάπια αδυνατίσματος ούτε για 40 κιλά δεν θα επαιρνα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    βρηκα αυτο το άρθρο για το φαρμακο: https://virus.com.gr/aporripti-i-vre...n-pachysarkia/

    Τελικα τι εκανες;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    106
    LiloCook το παρήγγειλα σήμερα!Το έχω διαβάσει το άρθρο, απορρίπτει την αποζημίωση αναφέρει.Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει εμπειρία κανείς από το mysimba..Υποτίθεται ότι καλύπτει κατάθλιψη και υπερφαγίας κρίσεις..Ίσως λόγω υψηλού κόστους..θέλω να πιστεύω..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εδω που φτασαμε να παιρνουμε φαρμακα αντι-ταδε , ετσι επειδη ειναι της μοδας , ας παει κι αυτο .......ενα φαρμακο παραπανω δεν χαλασε ο κοσμος ............ τιποτα προσωπικο αγαπητη naya ........

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Πάντα αναζήτηση του μαγικού ράβδου.επισης αμφιβάλλω ότι έβαλες 7 κιλά απ το ladose

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    106
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Πάντα αναζήτηση του μαγικού ράβδου.επισης αμφιβάλλω ότι έβαλες 7 κιλά απ το ladose
    Τα αντικαταθλιπτικά μαγικός ράβδος (μαγική!)??Και αμφιβάλλεις ότι παχυνα από το ladose?Από τι άλλο;;Μήπως επειδή έτρωγα νυχθημερόν στον 4μηνο εγκλεισμό μας;Είναι κι αυτό..
    Από την άλλη,θα εμπιστευτώ τον γιατρό μου και το φάρμακο που πρότεινε..καθώς και την άποψη του ότι το ladose σε κάποιους ανοίγει την όρεξη..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    106
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εδω που φτασαμε να παιρνουμε φαρμακα αντι-ταδε , ετσι επειδη ειναι της μοδας , ας παει κι αυτο .......ενα φαρμακο παραπανω δεν χαλασε ο κοσμος ............ τιποτα προσωπικο αγαπητη naya ........
    Δεν έχω πάρει πολλά.Μόνο λαντοζ.Εγώ.Προς το παρόν.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Ναγια να σου κανω μια απλη ερωτηση έστω οτι παιρνεις αυτο το μαγικο χάπι και αρχίζεις να χάνεις κιλά πόσα κιλα θες να χάσεις 5-15-35-60 ? οσα θες και με αυτο το μαγικο χαπι λοιπον τα χανεις πως πιστευεις πως θα ειναι το σωμα σου; Τι πιστευεις πως θα πετύχεις; Οτι θα εχεις ενα σωμα τονισμενο με μυες και γραμμωμένο; Αν πιστευεις κάτι τέτοιο πλανασαι οικτρά. Ενα σωμα κρεμασμένο θα είναι με μηδεν φυσική κατάσταση. Ενα σωμα που δεν θα μπορει να κάνει μια έκρηξη 50 μέτρων για να προλάβει το λεωφορείο στη στάση. Αυτό θες; Αυτό αναζητάς από τη ζωή σου; Τι σοι μυες θα έχει το σώμα σου όταν θα είναι αδουλευτο τελείως και δεν θα μπορεί να ανεβει 5 ορόφους από τις σκάλες;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    106
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ναγια να σου κανω μια απλη ερωτηση έστω οτι παιρνεις αυτο το μαγικο χάπι και αρχίζεις να χάνεις κιλά πόσα κιλα θες να χάσεις 5-15-35-60 ? οσα θες και με αυτο το μαγικο χαπι λοιπον τα χανεις πως πιστευεις πως θα ειναι το σωμα σου; Τι πιστευεις πως θα πετύχεις; Οτι θα εχεις ενα σωμα τονισμενο με μυες και γραμμωμένο; Αν πιστευεις κάτι τέτοιο πλανασαι οικτρά. Ενα σωμα κρεμασμένο θα είναι με μηδεν φυσική κατάσταση. Ενα σωμα που δεν θα μπορει να κάνει μια έκρηξη 50 μέτρων για να προλάβει το λεωφορείο στη στάση. Αυτό θες; Αυτό αναζητάς από τη ζωή σου; Τι σοι μυες θα έχει το σώμα σου όταν θα είναι αδουλευτο τελείως και δεν θα μπορεί να ανεβει 5 ορόφους από τις σκάλες;
    Δε θέλω αυτό.Δεν έχω σκοπό να κάνω αυτό.Τα χάπια αυτά δρουν συνδυαστικά με διατροφή και φυσική άσκηση,το τελευταίο δεν το σταμάτησα ποτέ.Ο γιατρός μου είπε ότι σταματάνε το .. craving...Τα έχω σκεφτεί όλα,δύο μήνες τα σκέφτομαι.. αλλά αληθινά..αν με έβλεπες τώρα..αν μπορούσε να με δει κάποιος τον τελευταίο μήνα ..θα απορούσε με την..κατάντια μου..την ψυχολογική..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Τι να σου πω εσύ ξερεις.... Εγώ απο την άλλη που την έχω πάρει τη βουπροπιόνη λέω πως οτι γυαλίζει δεν ειναι χρυσός

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by NaYa View Post
    Δεν έχω πάρει πολλά.Μόνο λαντοζ.Εγώ.Προς το παρόν.
    Το ξερω , αλλα θαμουν επιφυλακτικος για ενα χαπι που υποτιθεται οτι κοβει την ορεξη , αλλωστε δεν ενοχοποιειται το λαντοζ για υπερφαγικες κρισεις , αλλα εσυ ξερεις τον εαυτο σου , αρα εσυ αποφασιζεις , μην ακους κανεναν γενικως ......

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Εαν θυμηθείς Naya γραψε μου εντυπωσεις. Σε ευχαριστω!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •