οικογενεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    hlias1988
    Guest

    οικογενεια

    ρε παιδια θελω την γνωμη σας..
    οταν σπιτι ειναι ολοι μονιασμενοι και τα πανε καλα μεταξυ τους και εγω ειμαι στο δωματιο μου με τα προβληματα μου με πειραζει...
    νιωθω οτι δεν δινουν βαση στην κατασταση μου. και οτι αυτοι προχωρουν και ειναι ευτυχισμενοι και εγω μενω πισω...
    ειναι λογικο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    E κάτσε ρε φίλε και τι θες να κάνουν εκείνοι να ειναι δυστυχισμένοι γιατι εσυ δεν νιώθεις καλα. Για μενα ειναι παράλογο αυτο που σκέφτεσαι. Εντάξει εσυ εχεις το πρόβλημα σου, τι περιμένεις απο εκείνους να κανουν να αρχίσουν τα μοιρολόγια; Δεν πρεπει να ειναι εκείνοι Καλα επειδή εσυ δεν νιώθεις Καλα; Ειναι άκρως εγωιστικό και υπερβολικο

  3. #3
    hlias1988
    Guest
    εχεις δικιο mindcrime. απλα ηθελα να ακουσω μια γνωμη. συνηθως της περισσοτερες φορες οταν γινετε αυτο πηγαινω στην κουζινα και τους λεω δεν την παλευω. λεω το προβλημα μου. μπας και με νιωσουν. οχι για να τους την χαλασω αλλα για να με νιωσουν. αυτο. οκ ειναι εγωιστικο. αλλα προσπαθω και το χαλιγωνω αυτο. αμα το βλεπω αυτο το δουλευω στο κεφαλι μου και προσπαθω απο μονος μου να ειμαι καλα.......

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Καλησπέρα ποιο ακριβώς θέμα σε απασχολεί που θεωρείς ότι δεν γίνεται όσο πρέπει αντιληπτό από την οικογένεια σου; πες το σε εμάς να σε ακούσουμε.....

  5. #5
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Καλησπέρα ποιο ακριβώς θέμα σε απασχολεί που θεωρείς ότι δεν γίνεται όσο πρέπει αντιληπτό από την οικογένεια σου; πες το σε εμάς να σε ακούσουμε.....
    νιωθω οτι με παραμελουν. κοιτανε τις δουλειες τους και εγω μενω μονος με τα προβληματα μου. βεβαια παω να τους το πω. αλλα δεν νιωθω οτι με βοηθουν και πολυ.

  6. #6
    hlias1988
    Guest
    αστο μια λυση υπαρχει. να λυσω τα προβληματα μου μονος μου...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Κι αυτοι μονοι τουσ τα λυνουν τα προβληματα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κι αυτοι μονοι τουσ τα λυνουν τα προβληματα
    εχεις δικιο ετσι ειναι....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Προβλημα σου φιλε δεν ενδιαφερει κανεναν περα απο σενα οπωσ κ τα δικα μου προβληματα δε σε αφορουν τοσο απλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    hlias1988
    Guest
    ναι ομως αμα δεν νιωθω καλα που θα το πω στην οικογενεια μου δεν θα το πω? μην τα μηδενιζουμε ολα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Το θεμα ειναι οτι δεν εχουν δυναμεισ να στο λυσουν ασε που πολλοι γονεισ χανονται με τα οικονομικα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    hlias1988
    Guest
    τι εννοεις χανοντε με τα οικονομικα? οχι οι δικοι μου δεν εχουν δυναμεις να μου λυσουν το προβλημα... ε τοτε τι κανω? και εαν δεν μπορω να το λυσω μονος μου τι γινετε?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Δεν μπορεισ να το λυσεισ εσυ δεν μπορουν οι γονεισ σου κ μαλλον δεν μπορει ουτε ο γιατρο σου τι να κανεισ πασ στο γιατρο για να ερθεισ καπωσ στο φυσιολογικο αλλα δε φταισ εσυ για οτι κανεισ γιατι εγινε στην παιδικη σου ηλικια ενα στραβωμα κ βγηκε αυτο ποιοσ φταιει αντε βρεσ το απλα πρεπει να μαθεισ να εκφραζεσαι χωρισ να νομιζεισ οτι η ζωη ειναι τηλεοραση κι αυτα που βλεπεισ γινονται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Τα ψυχολογικα ειναι οτι παιρνω στα αστεια σοβαρα πραγματα οπωσ πωσ να φερομαι πωσ να μιλαω τι να κανω τι να μην κανω κι εμεισ το εχουμε παρει στην πλακα αυτο ειναι τα ψυχολογικα πυροβολημενοσ το λενε στο χωριο μου στο αμερικα εσεισ πωσ το λετε
    Σου λεω ολη την αληθεια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    hlias1988
    Guest
    με θεωρεις ψυχολογικα πυροβολημενο?

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Οικογένεια!
    By Anti97 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 23-01-2019, 12:35
  2. Οικογενεια
    By dafni95 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 05-05-2014, 09:46
  3. Οικογενεια και πάλι οικογένεια...
    By liodaraki_23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 12-10-2012, 12:26
  4. Οικογένεια
    By nikiii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 02-06-2012, 19:05
  5. Οικογένεια
    By Nik0L in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 03-08-2011, 10:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •