Ζήλια χωρίς λόγο ή οχι;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    19

    Ζήλια χωρίς λόγο ή οχι;

    Καλημέρα, είμαι 35 χρονών και θεωρώ αρκετά εμφανισιμη (Όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασια) . Γενικά έχω ένα θέμα με τους άντρες, πολύ δύσκολα θα βρω κάποιον να μου αρέσει για να τον σκεφτώ σοβαρά . Πολλοί λένε να ρίξω τα στάνταρ μου αλλά δε μπορώ βρε παιδί μου, δε μου βγαίνει με το ζόρι. Πρέπει ο άλλος να διεγείρει το μυαλό μου και φυσικά να μου αρέσει εμφανισιακά και η συμπεριφορά του να είναι όμορφη. Όλα αυτά εννοείται θέλω να τα δίνω και εγώ απλόχερα. Η επικοινωνία θεωρώ είναι το παν επίσης. Ο,τι σχέσεις έχω κάνει δεν κράτησαν πολύ, κυρίως γιατί βαριέμαι εύκολα αλλά δεν έχω απατήσει ποτέ κανέναν. Θεός να περάσει από δίπλα μου δε θα ρίξω ματιά και βαθειά μέσα μου δεν έχω εμπιστοσύνη στους άντρες ότι θα κάνουν το ίδιο. Έχω παράδειγμα τον πατέρα μου και σε καμία περίπτωση δε θέλω να βρω άντρα να του μοιάζει ούτε σαν πατέρας ούτε σαν σύντροφος που ξενοκοιταει ο,τι κυκλοφορεί. Αυτά για εισαγωγή για να περάσουμε στο κυρίως θέμα. Εδώ και 4 μήνες μιλάω με κάποιον μέσω διαδικτύου., ο οποιος για την ωρα ειναι εξωτερικό.Στην αρχή μου μιλούσε τόσο όμορφα που δεν πίστευα την καλή μου τύχη. Γρήγορα το γύρισε στο σεξουαλικό και ζητούσε και έστελνε φωτός..καταλαβαίνετε. Δεν το είχα ξανακάνει και ούτε το ευχαριστήθηκα που το έκανα αλλά είπα Κάνε μια προσπάθεια, δεν είναι κακό, και το ίντερνετ είναι πια τρόπος να έρθουν ανθρώπου κοντά.περνουσαν οι μέρες όμορφα και ξαφνικά μου λέει να σταματήσουμε να μιλάμε για λίγο καιρό γιατί νιώθει πολλή πίεση. Ξέρω ότι η δουλειά του είναι αγχωτική και επειδή και εγώ έκανα μια σκηνή ζηλοτυπιας ας το πω ( είδα ότι στο προφίλ του έχει ΜΟΝΟ γυναίκες (κοντα στις 10) και επίσης ότι έκανε καρδούλες σε πολλές από αυτές) με πείραξε, νόμιζα ότι ενδιαφερόταν πολύ για μένα και το θεώρησα σαν ψάξιμο από τη μεριά του. Το ανέφερα και είπε ότι είναι ξαδέρφες και φιλες φιλων (αντρας ουτε ενας στο προφιλ του) εκεί είναι που μου είπε να σταματήσουμε να μιλάμε για λιγο. Οκ ειπα αλλα συνεχισαμε να μιλαμε μετα απο κανα δυο μέρες. Στην πορεια ειδα οτι εβαλε και καποιους άντρες αλλά απλά θεώρησα ότι ήταν για στάχτη στα μάτια και ότι επίσης δεν τους γνώριζε. Με τα πολλά με τα λίγα συνεχίστηκε η κουβέντα μας σε πιο ήπιους ρυθμούς αλλά το μυαλό του συνεχώς στο σεξ . Οκ μέσα και εγώ (Η αλήθεια είναι γιατι πραγματικά μου μιλούσε πολύ όμορφα τις άλλες στιγμές... πολύ πολύ όμορφα και δεν ηθελα να τον ξενερωσω )μεχρι που μετά από λίγες μέρες μου είπε ότι δε με βλέπει ερωτικά. Ένιωσα τόσο ηλίθια. Αλλα και παλι συνεχισαμε να μιλαμε. Απο τη μερια μου του ειπα ξεκαθαρα οτι δε μπορει να με δει σαν ξεπετα γιατι δεν ενδιαφερομαι για τετοια πράγματα πια. Και παλι συνεχισαμε να μιλαμε και συνηθως αυτος εστελνε πρώτος . Χαιρομουν τοσο να τον ακουω. Ειχε βρει το κουμπί μου ακριβώς με τα λόγια του. Ήξερε καλά τι να πει για να με ρίξει. Καλό χαφταλο και εγω ε; τελικα μου ειπε τελος του μηνα εκλεισε εισιτήρια και ερχεται να με βρει και να παμε διακοπες μαζι. Ειναι ομως 3 μερες τωρα που βλεπω οτι εβαλε και αλλη κοπέλα σουπερ θεά και την έχει γεμίσει καρδιές από πάνω μέχρι κάτω. Το ανέφερα μέσες άκρες ότι υπάρχει κάτι που κάνει και δε μου αρέσει, χωρίς να μιλήσω ξεκάθαρα για το συγκεκριμένο περιστατικό. Και μου απάντησε ότι ώρες ώρες με γουστάρει πάρα πολύ και άλλες καθόλου. Επειδή γίνομαι καταπιεστική και ούτε εγώ δε θα με άντεχα και καλύτερα να μείνουμε φίλοι. 20 μέρες έμειναν μέχρι να έρθει. Θα έρθει τελικα; όντως μιλάει με αλλη; υπερβάλλω σαν την τρελή; τι στο καλό μου συμβαίνει;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    119
    Αρχικά μακάρι, ΜΑΚΑΡΙ, όλες οι γυναίκες να είχαν στάνταρ. ΟΛΕΣ. Ο αντρικός πληθυσμός θα ήταν πιο σοβαρός. Όταν ξέρω πως υπάρχουν γυναίκες που πέφτουν πανεύκολα, για ποιο λόγο να αλλάξω τον χαρακτήρα μου? Και να μου τύχει μια δύσκολη, θα πάω στην εύκολη. Οπότε, καλά κάνεις και έχεις τις βάσεις σου.

    Ήταν λάθος που έστειλες nudes. Το σωστό το παλληκάρι κερδίζει τις φωτογραφίες χωρίς να ρωτήσει. Από την στιγμή που στην αρχή, ζητάει φωτογραφίες και ρωτάει για σεξ, ξερά, ξέρεις αυτόματα ότι δεν σε βλέπει σοβαρά. Το σωστό το παλληκάρι λοιπόν, κερδίζει φωτό, κερδίζει σεξ, χωρίς να ρωτήσει.

    Η συμπεριφορά του στο προφίλ του επίσης δεν είναι σοβαρή. Η δικαιολογία ότι τον πιέζεις επίσης είναι ηλίθια. Εγώ λέω διωξ' τον!

    Και δεν είναι ότι δεν βλέπεις σοβαρά τους άντρες, απλά δεν βρήκες τον άνθρωπο που θα σε ρίξει με την γοητεία του. Όταν πέφτετε σε μαλακοβιόλιδες ρε κορίτσια, τι περιμένετε...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Γλυκερία View Post
    Καλημέρα, είμαι 35 χρονών και θεωρώ αρκετά εμφανισιμη (Όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασια) . Γενικά έχω ένα θέμα με τους άντρες, πολύ δύσκολα θα βρω κάποιον να μου αρέσει για να τον σκεφτώ σοβαρά . Πολλοί λένε να ρίξω τα στάνταρ μου αλλά δε μπορώ βρε παιδί μου, δε μου βγαίνει με το ζόρι. Πρέπει ο άλλος να διεγείρει το μυαλό μου και φυσικά να μου αρέσει εμφανισιακά και η συμπεριφορά του να είναι όμορφη. Όλα αυτά εννοείται θέλω να τα δίνω και εγώ απλόχερα. Η επικοινωνία θεωρώ είναι το παν επίσης. Ο,τι σχέσεις έχω κάνει δεν κράτησαν πολύ, κυρίως γιατί βαριέμαι εύκολα αλλά δεν έχω απατήσει ποτέ κανέναν. Θεός να περάσει από δίπλα μου δε θα ρίξω ματιά και βαθειά μέσα μου δεν έχω εμπιστοσύνη στους άντρες ότι θα κάνουν το ίδιο. Έχω παράδειγμα τον πατέρα μου και σε καμία περίπτωση δε θέλω να βρω άντρα να του μοιάζει ούτε σαν πατέρας ούτε σαν σύντροφος που ξενοκοιταει ο,τι κυκλοφορεί. Αυτά για εισαγωγή για να περάσουμε στο κυρίως θέμα. Εδώ και 4 μήνες μιλάω με κάποιον μέσω διαδικτύου., ο οποιος για την ωρα ειναι εξωτερικό.Στην αρχή μου μιλούσε τόσο όμορφα που δεν πίστευα την καλή μου τύχη. Γρήγορα το γύρισε στο σεξουαλικό και ζητούσε και έστελνε φωτός..καταλαβαίνετε. Δεν το είχα ξανακάνει και ούτε το ευχαριστήθηκα που το έκανα αλλά είπα Κάνε μια προσπάθεια, δεν είναι κακό, και το ίντερνετ είναι πια τρόπος να έρθουν ανθρώπου κοντά.περνουσαν οι μέρες όμορφα και ξαφνικά μου λέει να σταματήσουμε να μιλάμε για λίγο καιρό γιατί νιώθει πολλή πίεση. Ξέρω ότι η δουλειά του είναι αγχωτική και επειδή και εγώ έκανα μια σκηνή ζηλοτυπιας ας το πω ( είδα ότι στο προφίλ του έχει ΜΟΝΟ γυναίκες (κοντα στις 10) και επίσης ότι έκανε καρδούλες σε πολλές από αυτές) με πείραξε, νόμιζα ότι ενδιαφερόταν πολύ για μένα και το θεώρησα σαν ψάξιμο από τη μεριά του. Το ανέφερα και είπε ότι είναι ξαδέρφες και φιλες φιλων (αντρας ουτε ενας στο προφιλ του) εκεί είναι που μου είπε να σταματήσουμε να μιλάμε για λιγο. Οκ ειπα αλλα συνεχισαμε να μιλαμε μετα απο κανα δυο μέρες. Στην πορεια ειδα οτι εβαλε και καποιους άντρες αλλά απλά θεώρησα ότι ήταν για στάχτη στα μάτια και ότι επίσης δεν τους γνώριζε. Με τα πολλά με τα λίγα συνεχίστηκε η κουβέντα μας σε πιο ήπιους ρυθμούς αλλά το μυαλό του συνεχώς στο σεξ . Οκ μέσα και εγώ (Η αλήθεια είναι γιατι πραγματικά μου μιλούσε πολύ όμορφα τις άλλες στιγμές... πολύ πολύ όμορφα και δεν ηθελα να τον ξενερωσω )μεχρι που μετά από λίγες μέρες μου είπε ότι δε με βλέπει ερωτικά. Ένιωσα τόσο ηλίθια. Αλλα και παλι συνεχισαμε να μιλαμε. Απο τη μερια μου του ειπα ξεκαθαρα οτι δε μπορει να με δει σαν ξεπετα γιατι δεν ενδιαφερομαι για τετοια πράγματα πια. Και παλι συνεχισαμε να μιλαμε και συνηθως αυτος εστελνε πρώτος . Χαιρομουν τοσο να τον ακουω. Ειχε βρει το κουμπί μου ακριβώς με τα λόγια του. Ήξερε καλά τι να πει για να με ρίξει. Καλό χαφταλο και εγω ε; τελικα μου ειπε τελος του μηνα εκλεισε εισιτήρια και ερχεται να με βρει και να παμε διακοπες μαζι. Ειναι ομως 3 μερες τωρα που βλεπω οτι εβαλε και αλλη κοπέλα σουπερ θεά και την έχει γεμίσει καρδιές από πάνω μέχρι κάτω. Το ανέφερα μέσες άκρες ότι υπάρχει κάτι που κάνει και δε μου αρέσει, χωρίς να μιλήσω ξεκάθαρα για το συγκεκριμένο περιστατικό. Και μου απάντησε ότι ώρες ώρες με γουστάρει πάρα πολύ και άλλες καθόλου. Επειδή γίνομαι καταπιεστική και ούτε εγώ δε θα με άντεχα και καλύτερα να μείνουμε φίλοι. 20 μέρες έμειναν μέχρι να έρθει. Θα έρθει τελικα; όντως μιλάει με αλλη; υπερβάλλω σαν την τρελή; τι στο καλό μου συμβαίνει;
    αν σε βρηκε κι εσενα με τον ιδιο τροπο, μεσω φμ δηλαδη, ειναι τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια..
    ΕΤΣΙ γνωριζει γυναικες, και το θεμα ειναι οτι δεν σταματησε σε σενα για να δειτε αν θα βγαλει καπου, αλλα το εχει συστημα να το συνεχιζει με ολες παραλληλα, και προφανως κανει και τις αναλογες ξεπετες.
    να μην εκπλαγεις αν ο τυπος δεν μενει καθολου στο εξωτερικο, αλλα τα λεει αυτα για να ειναι δυσπροσιτος και να μην απανταει σε αβολες ερωτησεις.
    το οτι εχει μονο γυναικες στο προφιλ του, ειναι ενδειξη του οτι αυτο το προφιλ ειναι ΨΕΥΤΙΚΟ και το εχει μονο για να βρισκει σεξ. ΔΕΝ σουε χει δωσει το αληθινο του προφιλ. μπορει ουτε το ονομα του να ξερεις. μπορει και να ειναι δολοφονος που ψανχει το επομενο θυμα του. να μην εκπλαγεις καθολου αν ειναι παντρεμενος...
    εγω θα του γυριζα την πλατη. ο τυπος ψαχνει σεξ δεξια και αριστερα και γεμιζει συνεχεια τις δεξαμενες γνωριμιων..
    αυτα τα οτι δεν σε βλεπει ερωτικα, στα λεει εμπρηστικα, για να του αποδειξεις οτι μπορεις να εισαι σεξουαλικη..
    εσυ, που κινεισαι; δουλευεις; μενεις ολη μερα σπιτι;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Καλημέρα.. Το γεγονός ότι στο φβ του έχει μόνο γυναίκες είναι ένας λόγος για το τελειώσεις. Ο τύπος προφανώς το έχει ξανακάνει γιαυτό ξέρει και τι πρέπει να σου πει για να νιώθεις όμορφα και όλο αυτό να καλύπτει την πραγματική του συμπεριφορά (γιατί όσο και να θες να προσποιηθείς, σίγουρα βγαίνουν συχνά στην επιφάνεια στοιχεία του χαρακτήρα σου). Πιστεύω ότι δεν θα έρθει να σε δει (κάτι θα του τύχει) και πως όλα αυτά τα είπε για να σου δείξει πόσο σοβαρά σε βλέπει (που δεν ισχύει).

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    19
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Πονάει πολύ, αλλά νομίζω τα λες σωστά. Χα μάλλον σε καμία δεκαριά χρόνια θα βρω τον επόμενο που θα μου αρέσει...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    119
    Ξεκίνα χόμπι. Γενικά να ασχολείσαι, να βγαίνεις έξω. Μόνο έτσι θα τον βρεις τον γαμπρό!
    Οι γυναίκες πάντα βρίσκεται συντρόφους, δεν έχετε ανάγκη. Οι άνδρες είναι αυτοί που μένουν μπακούρια

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    19
    Ξέρω σίγουρα ότι είναι εξωτερικό και μάλιστα σε καράβι. Το φεις είναι ο μόνος τρόπος επικοινωνίας για την ώρα. Και επίσης ξέρω ότι δεν έχει ψεύτικο προφίλ γιατί μιλάμε με κάμερα. Οι κοπέλες που έχει στο φεις είναι Ελλάδα και αυτή τη στιγμή έχουμε 7 ώρες διαφορά με αυτόν και οι ώρες που μπαίνει να μιλήσει είναι ξημερώματα εδώ. Δεν μπορεί πρακτικά να κάνει ξεπετα λόγω συνθηκών, απλά φοβάμαι ότι ψάχνεται και με άλλες όταν έρθει.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    19
    Μα είναι δυνατόν να υπάρχουν άνθρωποι που λένε τέτοια ψέμματα; τόσο όμορφα και αληθοφανή; Η καρδιά μου τον πιστεύει. Το μυαλό μου φοβάται.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    119
    Σου είπα, ένας σοβαρός άνθρωπος δεν στα ζητάει κάποια πράγματα, τα κερδίζει. Όταν νιώσεις ότι θέλεις να στείλεις φωτό ή θέλεις να κάνεις σεξ με έναν άνθρωπο χωρίς να στο ζητήσει, σημαίνει ότι δαγκώνεις την λαμαρίνα, και μάλιστα το αξίζει κιόλας.
    Υπάρχουν και εξαιρέσεις εννοείται. Αλλά λίγο πολύ, ο σωστός τα κερδίζει

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    19
    Προσπαθώ όσο μπορώ να ξεφεύγω. Να μην το σκέφτομαι αλλά δεν γνωρίζω εύκολα κόσμο να με ενδιαφέρει για σχέση . Όχι ότι δεν είμαι κοινωνική, μπορώ να μιλάω με πολλούς και μάλλον με βρίσκουν ευχάριστη, αλλά δεν βρίσκω άντρα να με τραβάει. Γι'αυτό λέω έχω μάλλον κάποιο θέμα με τους άντρες. Ειδικά τώρα που είναι το μυαλό μου σε αυτόν δεν μπορώ καν να κοιτάξω άλλον άντρα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Η αλήθεια υπάρχει στο προφίλ του. Η αλήθεια βρίσκεται στην αντίδραση του κάθε φορά που του λες αυτό που σε ενοχλεί. Όταν γουστάρουμε κάποιον και τον βλέπουμε σοβαρά, όταν μας λέει ότι αυτό το πράγμα που κάνεις με ενοχλεί, τότε εμείς το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να το συζητήσουμε. Αυτός τι κάνει? Ούτε τον νοιάζει και συνεχίζει.

    Όσο αφορά το "ψεύτικο προφίλ" φαντάζομαι δεν εννοούσε ότι είναι άλλος από αυτόν που δηλώνει ότι είναι (αν δεν τον έβλεπες με κάμερα ίσως να έπαιζε κι αυτό) αλλά ότι έχει και δεύτερο προφίλ όπου μαζεύει γυναίκες. Ποια γυναίκα με αξιοπρέπεια θα μπορούσε να είναι με κάποιον που έχει μόνο γυναίκες φίλες στο φβ;
    Γιατι ψάχνεις σύντροφο μέσα από το διαδίκτυο; Έτυχε; Που τον βρήκες;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    119
    Δεν είναι πρόβλημα αυτό. Απλά δεν βρήκες τον άνδρα που θα σε γοητεύσει. Και το θεωρείς αναγκαίο κάποιος να σε γοητεύσει για να προχωρήσεις. Υπάρχουν κοπέλες που ναι μεν θέλουν την γοητεία, αλλά θα προχωρούσαν και χωρίς αυτή, μόνο και μόνο για να είναι με κάποιον.

    Και μετά αυτές έρχονται εδώ, και γράφουν "αχ πως με κορόιδεψε, αχ με απατάει, αχ δεν με ακούει" και τέτοια. Δηλαδή, βλέπεις τι ρεμάλι είναι. Αντί να το προσπεράσεις, λες θα πας μαζί του έτσι, για να είσαι με κάποιον. Είναι ένα γυναικείο θέμα που πρέπει να λυθεί κάποια στιγμή

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Γλυκερία View Post
    Ξέρω σίγουρα ότι είναι εξωτερικό και μάλιστα σε καράβι. Το φεις είναι ο μόνος τρόπος επικοινωνίας για την ώρα. Και επίσης ξέρω ότι δεν έχει ψεύτικο προφίλ γιατί μιλάμε με κάμερα. Οι κοπέλες που έχει στο φεις είναι Ελλάδα και αυτή τη στιγμή έχουμε 7 ώρες διαφορά με αυτόν και οι ώρες που μπαίνει να μιλήσει είναι ξημερώματα εδώ. Δεν μπορεί πρακτικά να κάνει ξεπετα λόγω συνθηκών, απλά φοβάμαι ότι ψάχνεται και με άλλες όταν έρθει.
    τι λες βρε γλυκερια;
    αν το προφιλ που ξερεις, γραφει γιωργος παπαδοπουλος, κι αυτος λεγεται μακης παπαροπουλος, που θα το δεις απ την καμερα;;;
    αυτο που σου λεω ειναι οτι εχει ενα κανονικο προφιλ, με τους αληθινους γνωστους του, με αληθινο ονομα και ειναι ενας κανονικος ανθρωπος εκει, κι ε χει ενα με το γιωργος παπαδοπουλος, με μονο γυναικες απο καμακι μεσα, χωρις κανεναν αληθινο του γνωστο, οπου ψαχνει σεξ απο αγνωστες...
    και οτι αν το προφιλ ειναι ψευτικο, που ψευτικο δειχνει, μπορει να ειναι παντρεμενος...

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Η αλήθεια υπάρχει στο προφίλ του. Η αλήθεια βρίσκεται στην αντίδραση του κάθε φορά που του λες αυτό που σε ενοχλεί. Όταν γουστάρουμε κάποιον και τον βλέπουμε σοβαρά, όταν μας λέει ότι αυτό το πράγμα που κάνεις με ενοχλεί, τότε εμείς το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να το συζητήσουμε. Αυτός τι κάνει? Ούτε τον νοιάζει και συνεχίζει.

    Όσο αφορά το "ψεύτικο προφίλ" φαντάζομαι δεν εννοούσε ότι είναι άλλος από αυτόν που δηλώνει ότι είναι (αν δεν τον έβλεπες με κάμερα ίσως να έπαιζε κι αυτό) αλλά ότι έχει και δεύτερο προφίλ όπου μαζεύει γυναίκες. Ποια γυναίκα με αξιοπρέπεια θα μπορούσε να είναι με κάποιον που έχει μόνο γυναίκες φίλες στο φβ;
    Γιατι ψάχνεις σύντροφο μέσα από το διαδίκτυο; Έτυχε; Που τον βρήκες;
    Έτυχε όντως. Δεν ψάχνομαι μέσω φεις. Έκανε φεις όταν έφυγε με το καράβι. Οκ προφανώς για να βρει γυναίκες να ασχολείται. Ξέρω ότι όλα φαίνονται εναντίον του έτσι όπως γράφω τη δική μου μεριά των πραγμάτων. Όταν δυο φορές ανέφερα (ήρεμα και όσο πιο διακριτικά μπορούσα-γιατί δεν είμαστε σε σχέση κιόλας, ελεύθερος είναι αν δεν γνωριστούμε πρώτα από κοντά να δούμε τα πράγματα πώς πανε-), τον πείραξε λίγο και τις δύο φορές. Νομίζω εκεί κόλλησε το ότι με θεωρεί καταπιεστική.
    Και κοίτα να δεις που είμαι άνθρωπος που δεν θέλει να λέει ούτε το παραμικρό ψέμα. Με αηδιαζουν τα ψέματα. Αν για κάποιο λόγο "αναγκαστώ " να πω ψέμα νιώθω τόσο άσχημα με τον εαυτό μου, πέφτω στα μάτια μου ...θεωρώ ότι μάλλον γι'αυτό δεν μπορεί να υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι. Είμαι τόσο πληγωμένη. Ξέρω ότι θα περάσει βέβαια, απλά πονάει τόσο πολύ.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι λες βρε γλυκερια;
    αν το προφιλ που ξερεις, γραφει γιωργος παπαδοπουλος, κι αυτος λεγεται μακης παπαροπουλος, που θα το δεις απ την καμερα;;;
    αυτο που σου λεω ειναι οτι εχει ενα κανονικο προφιλ, με τους αληθινους γνωστους του, με αληθινο ονομα και ειναι ενας κανονικος ανθρωπος εκει, κι ε χει ενα με το γιωργος παπαδοπουλος, με μονο γυναικες απο καμακι μεσα, χωρις κανεναν αληθινο του γνωστο, οπου ψαχνει σεξ απο αγνωστες...
    και οτι αν το προφιλ ειναι ψευτικο, που ψευτικο δειχνει, μπορει να ειναι παντρεμενος...
    Το ξέρω γιατί το φεις του έκλεισε τον λογαριασμό και για να τον ξαναανοιξεις χρειάζεται να στείλεις ταυτότητα. Μου εχει συμβεί και μένα

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ταχυκαρδιες χωρίς προφανή λογο
    By deleted_member16022018 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 45
    Last Post: 06-08-2022, 13:14
  2. πολυ αγχος χωρίς λογο
    By MikeStam 3 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 22-05-2020, 06:22
  3. αγχος και φοβος χωρις λογο
    By MikeStam 3 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 27-03-2020, 15:57
  4. Αγχος χωρις λογο
    By Mardom20 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 08-02-2018, 21:31
  5. Σκεψεις θανατου χωρις λογο
    By ftnxtzdk in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 24
    Last Post: 28-12-2017, 18:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •